تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 129 123451151101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 1284

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Bitdefender ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

11 تاپیک اختصاصی محصولات Bitdefender ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

شرکت بیت دیفندر در سال 2001 تاسیس شده است. این شرکت حاصل همکاری و اجرای هماهنگ سه شرکت مطرح در حوزه های امنیت، آموزش از راه دور و بانکداری الکترونیک در قالب یک هولدینگ می باشد. بیت دیفندر یکی از تولید کنندگان بین المللی نرم افزارهای سریع، و تاثیرگذار در حوزه امنیت می باشد. از زمان تاسیس در سال 2001 ، بیت دیفندر در یک سیر صعودی همواره سعی کرده است تا در محدوده تاثیرگذارترین نرم افزارهای امنیتی با در نظر گرفتن شرایط استاندارد، قرار گیرد. همه روزه، از دههای میلیون نفر در سراسر دنیا در مقابل بدافزارها محافظت می کند و به آنها این اطمینان خاطر را می دهد که در محیطی امن به تبادل اطلاعات بپردازند.
    یکی از سه بهترین شرکتهای صاحب تکنولوژی در حوزه Anti-Malware
    (این تکنولوژی توسط کمپانی های F-secure ،G-Data ،Qihoo ،Bullguard و IBM در حال استفاده است)

تنها شرکتی که توانسته است هر 12 جایزه برترین های حوزه ضد هرزنامه را بدست آورد
    در حال حاضر بیش از 400 میلیون نفر در سراسر دنیا از محصولات بیت دیفندر استفاده می کنند
    دارای نمایندگی در تمامی کشورهای جهان
    دارای چندین دفتر منطقه ای، و داشتن تیمی با بیش از 250 مهندس خبره در حوزه امنیت جهت تکمیل تیم R&D این شرکت
    بومی سازی نرم افزار به بیش از 20 زبان زنده دنیا

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محصولات خانگی بیت دیفندر:

1- [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : ویژگی برجسته این محصول پشتیبانی از سیستم عاملهای ویندوز ، مــک و تبلت ها و اسمارت فون های مبتنی بر اندروید میباشد.

2- [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : شامل Parental Control,Chat & File,Encryption,Antispam,Online,Backup,Tuneup,Fire wall,Antiphishing,Antivirus

3- [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : شامل Social Network Protection,Parental Control,Antispam,Firewall,Antiphishing,Antivirus

4- [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : شامل Chat Encryption,Social Networking Protection,Antiphishing,Antivirus & Antispyware

5- [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : شامل Intelligent Virus Scanner,Optimized
    performance,Antiphishing,Antivirus & Antispyware

محصولات رایگان بیت دیفندر :

1- [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :از ویژگی های این محصولِ ابتدایی میتوان به زمان بندی اسکن و قرنطینه کردن مخرب ها اشاره کرد.

2- [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : ابزاری مفید برای محافظت از حافظه های فلش در مقابل ویروسها.

3- [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4-سایر برنامه های رایگان بیت دیفندر را میتوانید در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشاهده کنید.
    Last edited by *Batman*; 09-02-2013 at 02:58.

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

11 مطالب آموزشی و کاربردی تاپیک

آرشیـــــــــو:

=======================================

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] + [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (ویژه نسخه 2012)

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] + [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] + [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] + [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] + [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] + [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] + [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Last edited by *Batman*; 19-08-2014 at 16:19.

3. 12 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pedram_01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام من بیت دفندر اینترنت سیکروبتی 2012 دارم و میخوام 2013 نصب کنم چجوری میتونم اپتودیت هاشو به 2013 بدم و دیگه مجبور نشم 150 مگ دانلود کنم و 2013 تا کی مجانی هست مرسی لطفا سریع جواب بدید

داره خودمونی میشه Devil Persian's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام من لایسنس 1 ساله بیت دیفندر رو گرفتم بعد از آپدیت آنتی ویروس میگه لایسنس نا معتبر هست !
    Last edited by Devil Persian; 16-05-2012 at 22:58.

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

سلام.
    منم یه لیسانس از همون لینکی که قبلا امیـــرَیــن معرفی کرده بودن گرفتم و الان دیدم که غیرفعال شده!!!
    به اکانت بیت دیفندر هم مراجعه کردم و پایین سریال نوشته : Invalid

آخر فروم باز pedram_01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

برای منم یک ساعت پیش غیر فعال شد

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

دوستان فعلا از این سریالها برای Bitdefender Internet Security استفاده کنید.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    باتوجه به اینکه سریالهای ارائه شده همگی غیرمعتبر هستند، لینکش حذف میشه تا کاربران با مشکل مواجه نشن.

9. 4 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز kortol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

سلام من بیت دفندر اینترنت سیکروبتی 2012 دارم و میخوام 2013 نصب کنم چجوری میتونم اپتودیت هاشو به 2013 بدم و دیگه مجبور نشم 150 مگ دانلود کنم و 2013 تا کی مجانی هست مرسی لطفا سریع جواب بدید
    نسخه 2013 بتا هستش و برای تست قرار داده شده پیشنهاد میشه دانلود و نصبش نکنید ... فقط جهت تست هستش و هنوز کامل نیست ...مجانی هم نیست چون بتا هستش مهلت نداره وبعد از یه مدت از کار می افته ..نسخه 2012 الان کاملترین و بهترین نسخه هستش ..مخصوصا نسخه 15.0.38.1605... اپدیت های دستی هم فکر کنم موی این ادرس ریخته میشن :

C:\Program Files\Common Files\Bitdefender\Bitdefender Threat Scanner
    باید به حالت سیف مود ویندوز رو بیارید بالا و پوشه رو باز کنید بعدش در رجیستری توی همون حالت سیف مود نام پوشه رو به آدرس داده شده اضافه کنید ..توی رجیستری باید به این مسیر برید :
    Hkey -Local -Machin -بعدش به مسیر Softwar..بعد Bitdefender- بعد به مسیر Bitdefender Threat Scanner برید و مسیر پ وشه و نام کامل اون رو توی سمت راست توی بخش EnginesFolder کپی کنید ..مسیر باید درست باشه ..با این کار حدود 70 درصد آنتی ویروس آفلاین هستش اگه آپدیت براتون کار نمی کنه ...
    .................................................. ............................................
    سلام من لایسنس 1 ساله بیت دیفندر رو گرفتم بعد از آپدیت آنتی ویروس میگه لایسنس نا معتبر هست !
    اگه منظورتون از گرفتن خریدن باشه باید لایسنس رو بفرستید به نمایندگی تا براتون یه نسخه جدیدش رو بفرسته ..رایگانه این کار ..اگه از این سایت ها گرفتید که خوب پریده دیگه ..لایسنس لو رفته ... بعضی وقت ها هم تا مدت ها لو نمیره ... شانس شماست
    .................................................. .................................................. ...............................

سلام.
    منم یه لیسانس از همون لینکی که قبلا امیـــرَیــن معرفی کرده بودن گرفتم و الان دیدم که غیرفعال شده!!!
    به اکانت بیت دیفندر هم مراجعه کردم و پایین سریال نوشته : Invalid
    لایسنس هایی که غیر معتبر بشن سریع با آپدیت بعدی از کار می افتند . کاریش نمیشه کرد ..باید یه لایسنس دیگه امتحان کنید ..
    .................................................. .................................................. ............................
    چرا تاپیک قبلی بسته شد ؟؟
    .................................................. .................................................. ...................
    دوستان فعلا از این سریالها برای Bitdefender Internet Security استفاده کنید.
    متاسفانه این سریال ها خیلی زود بسته میشن ..سریال های اصلی حدود 25 تا کاراکتر هستند و خیلی هم دیر به دیر شناسایی میشن ..معمولا این سریال ها توسط کیجن ها نامعتبر ایجاد میشن و خیلی زود هم لو میرن ..
    .................................................. .................................................. ..............
    شاید راه حل خوبی نباشه اما بهترین کار اینه که آخر هر هفته برید و اون آپدیت 100 مگی رو دانلود کنید ..اینجوری دیگه نیازی به سریال ها هم ندارید ..یا می تونید از اون کرک چند هزار روزه استفاده کنید منتها باید یه اکانت درست کنید و آپدیت کردن آنتی ویروس یه کم درد سر دار میشه ..با قند شکن راحت تر آپدیت میشه .

11. 4 کاربر از kortol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال black years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    شمال ایران

پيش فرض

سلام خدمت دوستان.
    من تا همین امروز از آنتی ویروس avast استفاده میکردم اما یه مدتیه که لایسنس هاش از کار افتاده و به همین دلیل Bitdefender نصب کردم و تا حالاش که خوب بوده و اونقدرام که میگن سنگین نیست.لایسنس هاش کار کردن و آپدیت هم شد اما میخوام بدونم تاریخ آپدیت کجا میزنه که ببینم و میشه از آپدیتش برا سیستمهای دیگه استفاده کرد ؟؟؟

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

سلام.
    ورژن 2013 Total security به جرات میتونم بگم از "سبکی" مشابه نورتون هست، فقط کافیست که امتحان بشه. بسیار سبکه به طوری که انگار نه انگار آنتی ویروس روی سیستم نصب هست.

آپدیت های بیت دیفندر هم خیلی آسون هست.. شما به این پیج مراجعه میکنید و فایل موردنظر رو بسته به نوع ورژنتون دانلود میکنید یک فایل Exe هست و به راحتی نصب میشه.

14. 8 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •