تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 72 از 76 اولاول ... 2262686970717273747576 آخرآخر
نمايش نتايج 711 به 720 از 756

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Avira ← راهنمای تاپیک در پست دوم

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

درود
    ما بعد یک عمر استفاده از آنتی ویروسهای رایگان از یکی از نمایندگی های اویرا که ادرسش رو تو خود سایت اویرا زده بود انتی ویروس برای محل کارم گرفتم البته به صورت کلاینت برای هر سیستم مجزا گرفتم
    چون اینترنت محل کار کمی کند هست برای آپدیت 80 مگی از طریق خود آنتی ویروس به مشکل بر خوردم ، زنگ زدم نمایندگی گفت که از تو خود سایت اویرا آپدیت افلاین رو بگیرم و دستی اپدیت کنم که مراحلی رو که گفت انجام دادم و یه اپدیت 140 مگی رو دانلود کردم و افلاین اپدیت کردم و توی صفحه اول انتی ویروس هم قسمت اپدیت اعلام اپدیت کامل کرده
    اما وقتی به صورت دستی دوباره از خود صفحه انتی ویروس برای اپدیت می زنم دوباره شروع می کنه همون 80 مگ رو برای دانلود،
    سوال اول ---- مگه نباید وقتی اپدیت افلاین می کنم دیگه احتیاج به اپدیت نداشته باشه؟؟؟ (ضمناً من در مورد اویرایی که رایگان هم بود این مشکل رو داشتم)
    سوال دوم --- من گذاشتم اپدیت 80 مگی رو هم انجام داد و ری استارت کردم و دوباره روی دکمه اپدیت زدم و باز هم شروع کرده یه اپدیت 20 مگی رو برای دانلود، این سیستمش چطوریه؟؟؟
    استادید لطفاً ما رو از گمراهی نجات دهید!!!!
    درود :
    دوست عزیز البته من شاگرد کوچک اساتید بزرگ این فروم هستم که جواب میدم.میتونید نظر اساتید رو هم جویا بشید:

سیستم آنتی ویروسهایی مثل نورتون و آویرا برای آپدیت همینطوری هست و آروم آروم تمام آنتی ویروسها دارن به این سمت میرن و توصیه میکنن تا حد امکان از آپدیت آفلاین پرهیز کنید...این آنتی ویروسها آپدیت آفلاینشون تا وقتی خوبه که واقعاً آفلاین باشین و به محض متصل شدن به اینترنت برای چک کردن و سینک و همگام سازی آپدیت سیستم با جدیدترین دیتابیس سایتشون و چک کردن نوع فعالسازی و گزارشگیری از سیستم کاربر و ......آپدیت رو تقریباً کامل دریافت میکنند و همچنین برای چک کردن و آپدیت خود نرم افزار که فقط با آپدیت آنلاین انجام میشه مگر اینکه فایل نصبی آخرین ورژن رو از اول نصب کنید...
    شما بار اول آپدیت کامل دیتابیس و بار دوم احتمالاً آپدیت نرم افزار رو دریافت کردین...
    پیروز باشید

2. 2 کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

درود
    ما بعد یک عمر استفاده از آنتی ویروسهای رایگان از یکی از نمایندگی های اویرا که ادرسش رو تو خود سایت اویرا زده بود انتی ویروس برای محل کارم گرفتم البته به صورت کلاینت برای هر سیستم مجزا گرفتم
    چون اینترنت محل کار کمی کند هست برای آپدیت 80 مگی از طریق خود آنتی ویروس به مشکل بر خوردم ، زنگ زدم نمایندگی گفت که از تو خود سایت اویرا آپدیت افلاین رو بگیرم و دستی اپدیت کنم که مراحلی رو که گفت انجام دادم و یه اپدیت 140 مگی رو دانلود کردم و افلاین اپدیت کردم و توی صفحه اول انتی ویروس هم قسمت اپدیت اعلام اپدیت کامل کرده
    اما وقتی به صورت دستی دوباره از خود صفحه انتی ویروس برای اپدیت می زنم دوباره شروع می کنه همون 80 مگ رو برای دانلود،
    سوال اول ---- مگه نباید وقتی اپدیت افلاین می کنم دیگه احتیاج به اپدیت نداشته باشه؟؟؟ (ضمناً من در مورد اویرایی که رایگان هم بود این مشکل رو داشتم)
    سوال دوم --- من گذاشتم اپدیت 80 مگی رو هم انجام داد و ری استارت کردم و دوباره روی دکمه اپدیت زدم و باز هم شروع کرده یه اپدیت 20 مگی رو برای دانلود، این سیستمش چطوریه؟؟؟
    استادید لطفاً ما رو از گمراهی نجات دهید!!!!
    دوست عزیز در آپدیت آفلاین آویرا، فقط فایل های مربوط به شناسنامه ویروس ها و موتور جستجوگر ویروس ها آپدیت میشه اما در آپدیت آنلاین پروداکت آپدیت انجام میشه که متاسفانه از نسخه ی 2012 به بعد امکان خاموش کردن اون هم وجود نداره. به همین دلیل در آپدیت آنلاین بعد از چند مرحله آپدیت و ری استارت، میبینید که مثلا نسخه ی 2013 که داشتید، تبدیل شد به 2014. با احترام به تجارب و نظر اساتید دیگه، من شخصا تفاوتی توی نسخه های جدیدتر ندیدم و به همین دلیل از اینترنت سکوریتی 2013 استفاده میکنم و آپدیت آنلاین رو هم کلا بستم و دو سه هفته یکبار دستی خودم آفلاین آپدیتش میکنم. با توجه به اینکه سیستمم بیست و چهار ساعته و بدون وقفه روشن و آنلاینه، تا همین لحظه کوچکترین مشکلی نداشتم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه cnn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

من بعد از استفاده از این آنتی ویروس برعکس اونچه شنیده بودم که نسخه رایگان با پولی تفاوت داره، به نظرم هیچ فرقی نداره
    فایلی داشتم که از همین فروم گرفتم و 120 تا ویروس برای تست بود، نه رایگان قبلاً می شناخت و نه این نسخه پولی هیچکدوم از ویروسها رو شناخت
    در واقع اون چه نسخه پولی و چه نسخه رایگان و کرک شده شناسایی ویروسشون مثل هم هستش
    من در بعضی تاپیکها خونده بودم که نسخه رایگان تقریباً یک سوم کارایی نسخه های پولی رو داره و تفاوتهایی از نظر آپدیت و غیره
    اما تو این یکی دو هفته تفاوتی مشاهده نکردم

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

من بعد از استفاده از این آنتی ویروس برعکس اونچه شنیده بودم که نسخه رایگان با پولی تفاوت داره، به نظرم هیچ فرقی نداره
    فایلی داشتم که از همین فروم گرفتم و 120 تا ویروس برای تست بود، نه رایگان قبلاً می شناخت و نه این نسخه پولی هیچکدوم از ویروسها رو شناخت
    در واقع اون چه نسخه پولی و چه نسخه رایگان و کرک شده شناسایی ویروسشون مثل هم هستش
    من در بعضی تاپیکها خونده بودم که نسخه رایگان تقریباً یک سوم کارایی نسخه های پولی رو داره و تفاوتهایی از نظر آپدیت و غیره
    اما تو این یکی دو هفته تفاوتی مشاهده نکردم
    درود :
    درسته نسخه رایگان با پولی از نظر شناسایی هیچ تفاوتی با هم ندارن...فقط امکانات نسخه پولی قدری بیشتر هست...دیتابیس و حتی فایل آپدیت دیتابیس برای تمام نسخه ها یکی هست و هوش اکتشافی هم کاملا ً توی نسخه های مختلف یکسان عمل میکنه...از نظر آپدیت هم مثلا زون آلارم توی نسخه رایگان فقط روزی یکبار آپدیت میشه اما در مورد آویرا لااقل من چیزی نشنیدم و ندیدم که تفاوتی داشته باشن اگرم باشه نهایتاً سرعت سرورهای اون برای آپدیت هست که اونم اگه خود کمپانی تفکیکی قائل شده باشه ...
    Last edited by aylar6888; 28-11-2015 at 09:47.

6. 3 کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز محمد88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام این مشکل ارور برای آپدیت رو چجوری حل کنم

Last edited by محمد88; 05-01-2016 at 12:09.

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

سلام این مشکل ارور برای آپدیت رو چجوری حل کنم

این مشکل گاهی پیش میاد به علت وب گارد اویرا که دی ان اسها رو تغییر میده..
    توی سی ام دی این دستور را وارد کنید و اینتر را بزنید بعد ریستارت کنید.
    FLUSHDNS

یا از نرم افزار دی ان اس جامپر استفاده کنید که رایگانه و با اون کش (حافظه موقت)دی ان استون رو پاک کنید که میشه همون دستوری که براتون نوشتم.(فارسی هم میشه)
    Last edited by aylar6888; 05-01-2016 at 21:24.

9. 2 کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من این عبارت شما رو عینا کپی پیست میکنم بهم میگه اشتباه هست
    ویندوز ۱۰ دارم

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

من این عبارت شما رو عینا کپی پیست میکنم بهم میگه اشتباه هست
    ویندوز ۱۰ دارم
    این برنامه رو دانلود و نصب کن .زبان فارسی داره و رایگانم هست.سمت چپ 3 تا تب داره یکیش همین flush dns هست.روی اون کلیک کن ببین مشکلت حل میشه.
    DnsJumper
    حجمش حدود 600 کیلوبایت بیشتر نیست.
    دستور رو هم به شکل پایین بزنید توی سی ام دی..البته حتما سی ام دی رو ران از ادمینیستوریتور باز کنید
    دستور ipconfig /flushdns

12. 3 کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

این برنامه رو دانلود و نصب کن .زبان فارسی داره و رایگانم هست.سمت چپ 3 تا تب داره یکیش همین flush dns هست.روی اون کلیک کن ببین مشکلت حل میشه.
    DnsJumper
    حجمش حدود 600 کیلوبایت بیشتر نیست.
    دستور رو هم به شکل پایین بزنید توی سی ام دی..البته حتما سی ام دی رو ران از ادمینیستوریتور باز کنید
    دستور ipconfig /flushdns
    دستت درد نکنه حل شد
    این dns چی هست ؟‌ چند وقت یکبار فلاش کنمش ؟‌دیگه چه اخلال هایی ایجاد میکنه ؟؟؟
    بازم ممنون

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

دستت درد نکنه حل شد
    این dns چی هست ؟‌ چند وقت یکبار فلاش کنمش ؟‌دیگه چه اخلال هایی ایجاد میکنه ؟؟؟
    بازم ممنون
    درود :
    خوب شکر خدا
    نیازی نیست عوضش کنید یا ریستش کنید تا زمانی که مشکلی ندارین.اون برنامه هم هم این مشکلو حل میکنه هم میتونه سریعترین دی ان اس رو براتون پیدا کنه که ارتباط اینترنتی سریعتر و بهتری داشته باشین.

DNS – مخفف Domain Name System یا سیستم نام دامنه است.DNS نشان دهنده یک تکنولوژی برای تبدیل نام [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به آدرس IP است. ماموریت ویژه آن است که یک میانجی بین آدرس IP، نام سیستم طرف از وب سایت ها و حوزه های مربوطه می باشند، و خود به صورت عددی و حروف است. یکی دیگر از عملکرد های مهم DNS، برای کنترل پیامهای ارسال شده است.

15. 2 کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •