تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 71 از 76 اولاول ... 2161676869707172737475 ... آخرآخر
نمايش نتايج 701 به 710 از 756

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Avira ← راهنمای تاپیک در پست دوم

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی Captain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

2. 2 کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

اینو فقط برای کاربر هایی که تازه میخوان از آویرا استفاده کنن مینویسم: چهارده پونزده ساله کارم کامپیوتره. اولین آنتی ویروسی که نصب کردم پی سی سیلین بود(قدیمی ها باید خوب بشناسنش) به سبب کارم، نورتون، کاسپر، مک آفی، کومودو، نود اِسِت، مایکروسافت سکوریتی، اِی وی جی ، پاندا و خیلی دیگه رو داشتم و امتحان کردم. از تمام جهات مثل راحتی آپدیت، گیر بیخود ندادن، کند نشدن سیستم ، فایروال مطمئن و تمام خرده مشکلاتی که تو نرم افزارهای دیگه هست، آویرا از همشون سر تره. و انصافا بی دردسرتره. الان چهار پنج ساله خودم دارم، تمام دوست و رفیق و فامیل و مشتری و ..... رو هم به آویرا کوچ دادم و جدا همگی راحت شدن از مشکلات مختلفی که داشتن. اگر ویروسی بهتون سر نزنه یا فایروال کسب تکلیف نکنه، خیلی وقت ها یادتون میره یه چتر قرمز رنگی هم اون گوشه بازه!!

4. این کاربر از kandeloos1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال danyel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان من از نود میخوام مهاجرت کنم به اویرا
    حالا نسخه فری را پیشنهاد میدید بعلاوه یه فایروال (ویندوزم 7)
    یا نسخه سکوریتی و درگیر شدن مشکلات آپدیت و ...
    نمی دونم لایسنس رایگانش راحت گیر میاد یا نه خلاصه راهنمایی کنید.

- - - Updated - - -

دوستان من از نود میخوام مهاجرت کنم به اویرا
    حالا نسخه فری را پیشنهاد میدید بعلاوه یه فایروال (ویندوزم 7)
    یا نسخه سکوریتی و درگیر شدن مشکلات آپدیت و ...
    نمی دونم لایسنس رایگانش راحت گیر میاد یا نه خلاصه راهنمایی کنید.

داره خودمونی میشه ezat451's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

دوست عزیز پیشنهاد من همون نود32 هستش امکاناتی که نود داره اویرای فری نداره اگه انتی ویروس اورجینال اویرا رو بگیری ملالی نیست در غیر اینصورت نود بهتره نسخه اسمارت که خودش فایروال داره اگه می خوای همراه ویرای فری از فایروال استفاده کنی از فایروال کمودو استفاده کن

- - - Updated - - -
    Last edited by ezat451; 23-09-2015 at 21:42.

7. این کاربر از ezat451 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام بنده یه مشکل دارم اویرا ورژن 15.0.11.574 رو می خوام نصب کنم ولی برای فایل کی میگه این فایل key نامعتبره. همون کد رجستری تا سال 2020 حالا اصلا نمیشه نصبش کرد می خواستم راهنمایی بفرمایید باید چیکار کنم. ممنون

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

تست رفتارشناسی Avira Antivirus Pro 15

درود

تست ساده جهت تخمین قدرت رفتاشناسی

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Size = 64.7 MB

Password = Captain

با تشکر

10. 2 کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من وقتی کلیک راست میکنم (چه درایو چه ایکون) اسکن اویرا تو لیست منو نمیاد ،سیستم رو ریست کردم بازم نیومد.بغیر از این مورد بقیه چیزهاش مشکلی نداره.نسخه رایگانش رو هم نصب کردم.
    سپاس

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    من وقتی کلیک راست میکنم (چه درایو چه ایکون) اسکن اویرا تو لیست منو نمیاد ،سیستم رو ریست کردم بازم نیومد.بغیر از این مورد بقیه چیزهاش مشکلی نداره.نسخه رایگانش رو هم نصب کردم.
    سپاس
    سلام دوست عزیز
    با توجه به مشکل شما و مشکلات دیگر کاربران خارجی، خود آویرا پیشنهاد تعمیر آن را داده است.
    به این ترتیب که : go to Control Panel -> Add/Remove Programs -> select Avira and click Change -> Modify and untick "Shell Extension" and click Next until Finish
    Restart your computer. After that repeat the same steps, but this time make sure that the "Shell Extension" is ticked. Restart your PC"

13. 2 کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

سلام
    سپاس
    درود :
    برید توی کنترل پنل توی پروگرم اند فیوچرز و برای آنیستال آویرا کلیک کنید..دوتا گزینه بهتون میده که یکی آنیستال و یکی ترمیم (ریپیر) هست.روی ریپیر کلیک کنید تا اگه مشکلی باشه ترمیم بشه و سیستم رو حتماً یکبار ریستارت کنید...
    با نرم افزارهایی که قسمتی برای ویرایش راست کلیک ویندوز دارن مثل (سی کلینر) یا (Easy Context menu FREE )هم میتونید چک کنید و راست کلیک رو برای نرم افزارهای مختلف شخصی سازی کنید دوست عزیز
    Last edited by aylar6888; 22-10-2015 at 09:49.

15. 2 کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه cnn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

14 اویرا

درود
    ما بعد یک عمر استفاده از آنتی ویروسهای رایگان از یکی از نمایندگی های اویرا که ادرسش رو تو خود سایت اویرا زده بود انتی ویروس برای محل کارم گرفتم البته به صورت کلاینت برای هر سیستم مجزا گرفتم
    چون اینترنت محل کار کمی کند هست برای آپدیت 80 مگی از طریق خود آنتی ویروس به مشکل بر خوردم ، زنگ زدم نمایندگی گفت که از تو خود سایت اویرا آپدیت افلاین رو بگیرم و دستی اپدیت کنم که مراحلی رو که گفت انجام دادم و یه اپدیت 140 مگی رو دانلود کردم و افلاین اپدیت کردم و توی صفحه اول انتی ویروس هم قسمت اپدیت اعلام اپدیت کامل کرده
    اما وقتی به صورت دستی دوباره از خود صفحه انتی ویروس برای اپدیت می زنم دوباره شروع می کنه همون 80 مگ رو برای دانلود،
    سوال اول ---- مگه نباید وقتی اپدیت افلاین می کنم دیگه احتیاج به اپدیت نداشته باشه؟؟؟ (ضمناً من در مورد اویرایی که رایگان هم بود این مشکل رو داشتم)
    سوال دوم --- من گذاشتم اپدیت 80 مگی رو هم انجام داد و ری استارت کردم و دوباره روی دکمه اپدیت زدم و باز هم شروع کرده یه اپدیت 20 مگی رو برای دانلود، این سیستمش چطوریه؟؟؟
    استادید لطفاً ما رو از گمراهی نجات دهید!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •