تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 76 اولاول 1234567891555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 756

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Avira ← راهنمای تاپیک در پست دوم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

ببخشید نگفتم اینو
    Avira Antivirus Premium 2012

اینه KEY اینو میخوام

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام از خیر این key گذشتم
    من نسخه Free که نصب کردم هی پیغام می ده بخر ورژن رو لطفا کمک کنید
    من قبلا از طریق Safe Mode برداشتم این پیغام رو ولی الان یادم رفته کمک کنید
    لطفا

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تـــبـــر یــــز

11

سلام از خیر این key گذشتم
    من نسخه Free که نصب کردم هی پیغام می ده بخر ورژن رو لطفا کمک کنید
    من قبلا از طریق Safe Mode برداشتم این پیغام رو ولی الان یادم رفته کمک کنید
    لطفا
    سلام
    وارد محیط Safe Mode می‌شویم و به محل نصب آویرا میریم یعنی Program Files که در 64 بیتی ها در Program Files (x86) i هستش؛
    در اون پوشه یک فایل هست به نام avnotify رویش راست کلیک میکنیم و Properties را میزنیم و تب Security را باز میکنیم؛ و Advanced و سپس Change Permissions را میزنیم؛
    حالا سطر System را های لایت کرده و Edit را میزنیم؛
    اونجا، در واقع در پنجره چهارم، سطر دوّم یعنی Traverse Folders/ excute Files را که هست تیک گزینه ستون دوّم یعنی Deny را فعال میکنیم یعنی تیکش میزنیم؛
    پنجره‌ها را که جمعاً چهار تاست تأیید می‌کنیم و کار تمام است.
    تصویر:

Last edited by polestar98g; 15-02-2013 at 10:21. دليل: درج تصویر

4. 4 کاربر از polestar98g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه cnn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

من یه key داشتم تا 2013 بود
    الان این key رو باطل کرده ولی هر چی key جدید بهش میدم پیغام میده کلید جدید باید طول مدتش بیشتر از کلید قبلی باشه یا یه همچین چیزی، و دیگه key جدید قبول نمی کنه
    لطفاً راهنمایی کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه un4given.1991's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    Ahwaz

پيش فرض اویرا همون اویرای سابقه ؟

سلام دوستان

من تا 2-3 سال قبل از آنتی ویروس Avira استفاده می کردم و خیلی هم رازی بودم ولی به حاطر اینکه بازی انلاین انجام می دادم و اویرا واسم مشکل ایجاد می کرد (مثلا وسط Cod4 mp پینگم می شد 999 و هیج جوره نمی تونستم جلوشو بگیرم ) رفتم سراغ
    ترکیب ESET NOD32 Antivirus Business Edition 4 + USB Disk Security و واسه من یکی خیلی جواب داد . به مدت 2-3 سال از این ترکیب استفاده کردم ولی از اونجا که تو کافی نت دوستم سیستم های زیادی (مربوط به مشتری ها ) دیدم که با وجود Nod32 اپدیت شده به @@@ رفته بودن
    تصمیم گرفتم از یک ترکیب بهتری استفاده کنم . Kaspersky & Bitdefender & Symantec - Norton نسخه ی رایگان ندارن Avast و AVG ایران رو تحریم کردن پس همون 2013 Avira free antivirus رو دانلود کردم ولی برنامه ی Avira_Antivir_10_Updates_Generator با
    این نسحه مشکل داشت و از طرفی قابلیت اپدیت بکاپر واسه من مهم بود . دیشب نسخه ی 2012 Avira free antivirus را از سایت Avira دانلود کردم خدا را شکر مشکلم حل شد .

ولی مشکلم اینجاس که نمی دونم که Avira هنوز مثل سال های قبل قابل اعتماد است ؟ ایا این ترکیب واسه ی یک سیستم خونگی
    که حداکثر روزی 7-8 ساعت به اینترنت وصله کافیه ؟
    Avira Free Antivirus 2012 + Comodo Free Firewall 5.12
    لازم نیست از نرم افزارای جانبی مثل USB.Disk.Security.v6.2 یا
    Malwarebytes Anti-Malware Free استفاده کنم ؟
    شرمنده طولانی شد . با تشکر

7. این کاربر از un4given.1991 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن درخواست نرم افزار ALI . R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

Share Key Avira Internet Security 2012-2013

AIS to 14.06.2013
    فايل هاي ضميمه فايل هاي ضميمه

9. 3 کاربر از ALI . R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن شبکه اینترنت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام دوستان من اویرا 2013 رو ویندوز 8 نصب کردم. حالا هرچی میخوام پاکش کنم سیستم یهو یه ارور میده و ریست میشه!! ایا راهی هست؟

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

سلام دوستان

من تا 2-3 سال قبل از آنتی ویروس Avira استفاده می کردم و خیلی هم رازی بودم ولی به حاطر اینکه بازی انلاین انجام می دادم و اویرا واسم مشکل ایجاد می کرد (مثلا وسط Cod4 mp پینگم می شد 999 و هیج جوره نمی تونستم جلوشو بگیرم ) رفتم سراغ
    ترکیب ESET NOD32 Antivirus Business Edition 4 + USB Disk Security و واسه من یکی خیلی جواب داد . به مدت 2-3 سال از این ترکیب استفاده کردم ولی از اونجا که تو کافی نت دوستم سیستم های زیادی (مربوط به مشتری ها ) دیدم که با وجود Nod32 اپدیت شده به @@@ رفته بودن
    تصمیم گرفتم از یک ترکیب بهتری استفاده کنم . Kaspersky & Bitdefender & Symantec - Norton نسخه ی رایگان ندارن Avast و AVG ایران رو تحریم کردن پس همون 2013 Avira free antivirus رو دانلود کردم ولی برنامه ی Avira_Antivir_10_Updates_Generator با
    این نسحه مشکل داشت و از طرفی قابلیت اپدیت بکاپر واسه من مهم بود . دیشب نسخه ی 2012 Avira free antivirus را از سایت Avira دانلود کردم خدا را شکر مشکلم حل شد .

ولی مشکلم اینجاس که نمی دونم که Avira هنوز مثل سال های قبل قابل اعتماد است ؟ ایا این ترکیب واسه ی یک سیستم خونگی
    که حداکثر روزی 7-8 ساعت به اینترنت وصله کافیه ؟
    Avira Free Antivirus 2012 + Comodo Free Firewall 5.12
    لازم نیست از نرم افزارای جانبی مثل USB.Disk.Security.v6.2 یا
    Malwarebytes Anti-Malware Free استفاده کنم ؟
    شرمنده طولانی شد . با تشکر
    سلام:اویرا خیلی هم قویتر شده عزیز.شما فیوز بندل یعنی آپدیت سازتون مشکلی ندارهبرای نسخه 2013 اویرا باید چند صفحه قبل رو بخونید که مشکل آپدیت نکردن اویرا با آپدیت سازتون با یه کپی پیست ساده حل میشه.اینم لینک راهنمای آپدیت ساز آفلاین:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    در ضمن این ترکیب رو من خودمم دارم.شما یکی از قویترین ترکیبها رو دارین.اما تنظیماتشونو یکم بهینه کنید.اویرا آنتی ویروس قدرتمندیه و فایروال کومودو هم یکی از قویترین فایروالها حتی توی نسخه های حرفه ای پولی هست....یخورده تو همین انجمن بگردید مشکلاتتون حل میشه.شما که 7-8 ساعت داخل نت هستین روزی یه ربعشم به تحقیق ویادگیری آنتی ویروس و فایروالتون اختصاص بدین بد نیست.ضرر نمیکنین...

12. 3 کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

سلام دوستان من اویرا 2013 رو ویندوز 8 نصب کردم. حالا هرچی میخوام پاکش کنم سیستم یهو یه ارور میده و ریست میشه!! ایا راهی هست؟
    یک عکس از ارور بذارین اینجا تا بهتر کمک کنیم.شما حتی متن ارور را هم نذاشتی دوست عزیز...

14. 2 کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن شبکه اینترنت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

یک عکس از ارور بذارین اینجا تا بهتر کمک کنیم.شما حتی متن ارور را هم نذاشتی دوست عزیز...
    اول از همه میخوام اپدیت افلاین اویرا رو نصب کنم با [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ارور مواجه میشم

دوم وقتی که میخوام اویرا رو پاک و یا تعمیر کنم با [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ارور ویندوز 8 مواجه میشم(یه صفحه ابی میاد از 0 تا 100 میره و بعد ریستارت میشه ویندوز!!!)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •