تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 76 اولاول 123456781454 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 756

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Avira ← راهنمای تاپیک در پست دوم

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

تصحیح میکنم

همین الان بعد از اینه یه اپدیت طولانی کرد - دوباره از کار افتاد - شاید باید اپدیت افلاین میکردم - نمیدونم

حالا کلا چکار کنم - یکی یه پیشنهاد بده؟
    من به شخصه انتی ویروسها رو 30 روزه استفاده میکنم جز نورتون که بیشتر از 30 روز استفاده کردم .
    یکم تنوع بخرج بده به نظرم و مثلا الان برو panda internet security رو 30 روزه از سایتش دانلود کن . یا pccillin internet security .
    ببینید تمام این آنتی ویروسها خوب رو به بالا هستند و الان دیگه دوره تک انتی ویروسها گذشته .
    البته من چون احساس کردم کاربر حرفه ای هستید چنین پیشنهادی دادم .. کاربرای مبتدی اصلا به این حرف من توجه نکنند .

الان برای مثال رو لپتاپم 2013 panda intenrnet security و سیستم خونگیم 2013 norton internet security نصبه ..

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

من به شخصه انتی ویروسها رو 30 روزه استفاده میکنم جز نورتون که بیشتر از 30 روز استفاده کردم .
    یکم تنوع بخرج بده به نظرم و مثلا الان برو panda internet security رو 30 روزه از سایتش دانلود کن . یا pccillin internet security .
    ببینید تمام این آنتی ویروسها خوب رو به بالا هستند و الان دیگه دوره تک انتی ویروسها گذشته .
    البته من چون احساس کردم کاربر حرفه ای هستید چنین پیشنهادی دادم .. کاربرای مبتدی اصلا به این حرف من توجه نکنند .

الان برای مثال رو لپتاپم 2013 panda intenrnet security و سیستم خونگیم 2013 norton internet security نصبه ..

سلام:
    نصب ماهی یکبار انتی ویروسها زیاد جالب نیست.شما کار با یکی رو که حرفه ای باشه شاید چندین ماه طول بکشه یاد بگیرین تا اون وقت هم احتمالا ورژن جدید اومده و مطمینا تغییرات زیادی کرده که باید با اونها هم خودتونو وفق بدین.تازه اگرم بتونین با ابزارهای پاکسازی کامل انتی ویروسهاتونو ماهی یکبار پاکسازی کامل کنین بازم تو رجیستری کلیدهای بیمصرف زیادی میمونن که برای ویندوز توی دراز مدت مشکلات و کندی زیادی ایجاد میکنن.البته اگه بعد از نصب و پاکسازی انتی ویروس دیگه ای بتونه بدون مشکل رو سیستمتون نصب بشه که گزارشها از عدم نصب بعد از حتی پاکسازی کامل یه انتی ویروس خیلی زیاده...
    پی سی سیلین یا ترند میکرو رو که بنظر من کاربرای حرفه ای خونگی اصلا خیلی کم ازش استفاده میکنن چون یه ضد مخرب با منوی بچه گونه ست که دست کاربر رو کاملا میبنده...

3. 2 کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

تصحیح میکنم

همین الان بعد از اینه یه اپدیت طولانی کرد - دوباره از کار افتاد - شاید باید اپدیت افلاین میکردم - نمیدونم

حالا کلا چکار کنم - یکی یه پیشنهاد بده؟
    شما برنامه فیوز بندل رو از اویرا بگیرین و اونو مثل خود آنتی ویروس هر روز آپدیت کنین.بعد آفلاین آپدیت کنین.اینجوری هم آپدیت هستین هم آپدیتها به تاریخ روز برای روز مبادا همیشه دم دستتونه....

ببینید تا کلیدی به کسی فروخته نشه فعال نمیشه.یعنی اینطوری نیست که مثلا شما شانسی چند تا سریال رو اینور اونور کنین و شماره ها رو تغییر بدین و فعال بشه.باید اون سریال و کلید برای کسی فعال شده باشه تا برای شما هم کار کنه.این یعنی اینکه حداقل یک نفر زودتر از شما داره از اون سریال استفاده میکنه.برنامه دانلود کلید هم از کلیدهایی که توی اینترنت پخش شدن استفاده میکنه.پس این یک نفر تبدیل میشه به چندین نفر و قایدتا کلید و سریال خیلی زودتر لو میره.بستگی به شانستون داره که شما نفر چندم باشین....

از انتی ویروس رایگانش استفاده کنین فایروال اینترنت سکوریتی آویرا اصلا قوی نیست که بهش تکیه کنین...
    پاینده باشین

5. این کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

سلام:
    نصب ماهی یکبار انتی ویروسها زیاد جالب نیست.شما کار با یکی رو که حرفه ای باشه شاید چندین ماه طول بکشه یاد بگیرین تا اون وقت هم احتمالا ورژن جدید اومده و مطمینا تغییرات زیادی کرده که باید با اونها هم خودتونو وفق بدین.تازه اگرم بتونین با ابزارهای پاکسازی کامل انتی ویروسهاتونو ماهی یکبار پاکسازی کامل کنین بازم تو رجیستری کلیدهای بیمصرف زیادی میمونن که برای ویندوز توی دراز مدت مشکلات و کندی زیادی ایجاد میکنن.البته اگه بعد از نصب و پاکسازی انتی ویروس دیگه ای بتونه بدون مشکل رو سیستمتون نصب بشه که گزارشها از عدم نصب بعد از حتی پاکسازی کامل یه انتی ویروس خیلی زیاده...
    پی سی سیلین یا ترند میکرو رو که بنظر من کاربرای حرفه ای خونگی اصلا خیلی کم ازش استفاده میکنن چون یه ضد مخرب با منوی بچه گونه ست که دست کاربر رو کاملا میبنده...
    والا سلیقه ایه ..
    خواب دوست من وقتی میگم کاربر حرفه ای یعنی اینکه فکر همه جاشو کرده باشه دیگه.. نرم افزار های کمکی ویندوز .. اسکنرهای مکمل .. همه و همه در نظر گرفته بشه
    تجربه ای که من دارم اینترفیس اکثر آنتی ویروسها درحال حاضر تقریبا یکسانه و شما کافیه فقط یکم زبانتون خوب باشه و جز کومودو الباقی زیاد هم به تخصص نیاز نداره !
    من به شخصه هیچ مشکلی با این مساله ندارم که انتی ویروس جدید بنصبم و صد البته اول سعی میکنم آنتی ویروس رو کاملا حفظ کنم با کلید یا هر چیز دیگه ای شده و بعدش هم اگر سرعت سیستمم مشکل داشته باشه از از طریق بک اپهای آکرونیس در عرض 5 دقیقه ویندور رو بر میگردونم به حالتی که دوست دارم و بعدش آنتی ویروس رو نصب میکنم ..
    در مورد ترند میکرو دارید اشتباه میکنید به هیچ وجه نمیگم بی ایراده اما اون آنتی ویروس سابقی هم که تو فکرتون هست نیست !

بهرحال این پیشنهاد من بود و بس .. باور کن لذتی داره برای شخص بنده امتحان تمام آنتی ویروسها و تو پست قبل هم گفتم به کاربر مبتدی به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنم .

7. 2 کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان من یه لایسنس داشتم تا تاریخ 16-4-2013 اما الان پس از یه اپدیت طولانی (حدود 112 فایل) تبدیل شد به نسخه 13.0.0.2832 و لایسنسم رو باطل کرد

کسی لایسنس جدید مدید سراغ داره ؟

کــــــــــــــــمـــــــ ـــــــــــــک

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

والا سلیقه ایه ..
    خواب دوست من وقتی میگم کاربر حرفه ای یعنی اینکه فکر همه جاشو کرده باشه دیگه.. نرم افزار های کمکی ویندوز .. اسکنرهای مکمل .. همه و همه در نظر گرفته بشه
    تجربه ای که من دارم اینترفیس اکثر آنتی ویروسها درحال حاضر تقریبا یکسانه و شما کافیه فقط یکم زبانتون خوب باشه و جز کومودو الباقی زیاد هم به تخصص نیاز نداره !
    من به شخصه هیچ مشکلی با این مساله ندارم که انتی ویروس جدید بنصبم و صد البته اول سعی میکنم آنتی ویروس رو کاملا حفظ کنم با کلید یا هر چیز دیگه ای شده و بعدش هم اگر سرعت سیستمم مشکل داشته باشه از از طریق بک اپهای آکرونیس در عرض 5 دقیقه ویندور رو بر میگردونم به حالتی که دوست دارم و بعدش آنتی ویروس رو نصب میکنم ..
    در مورد ترند میکرو دارید اشتباه میکنید به هیچ وجه نمیگم بی ایراده اما اون آنتی ویروس سابقی هم که تو فکرتون هست نیست !

بهرحال این پیشنهاد من بود و بس .. باور کن لذتی داره برای شخص بنده امتحان تمام آنتی ویروسها و تو پست قبل هم گفتم به کاربر مبتدی به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنم .
    سلام.
    منم نگفتم کار خوبی نیست.شخصا هم اینکارو مدت زیادی میکردم.قبول دارم لذت داره.اما بزرگترین مشکل کانفیگ ضدمخرب و معرفی کرکها و فایلهای قابل اعتماد و پیکر بندی اونه که زمان زیادی میبره.اما به تجربه ش می ارزه
    من ترند میکرو رو امتحان کردم.اصلا قابل مقایسه با دیگر ضدمخربهایی که تست کردم نیست...

10. 2 کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

دوستان یه کلید جدید برای اینترنت سکوریتی 2013 قرار بدن ممنون میشم

مرسی

کاربر فعال انجمن موسیقی Serenity's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    خراب شده

پيش فرض

دوستان یه کلید جدید برای اینترنت سکوریتی 2013 قرار بدن ممنون میشم

مرسی

دوست عزیز بببین اینا جواب میدن ، جون من تست نکردم دیدم جدید اومدن فقط

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

13. این کاربر از Serenity بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

15. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام من یه KEY license میخوام کمک کنید دارم دیوانه میشم
    اخه هر چی که گیر اوردم به درد نخورد
    لطفا کمک کنید سریع

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •