تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 76 اولاول 12345671353 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 756

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Avira ← راهنمای تاپیک در پست دوم

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

دوستان این نسخه internet security 2013 plus با security معمولی چه فرقی داره و آیا key براشون هست؟
    دوست من لینک دانلود کلید اویرا رو فرستادم به خصوصیت-
    اگه تو سایت اویرا بری تفاوت این نسخه ها نوشته.اونم همون اینترنت سکوریتی هست با یه سزی امکانات اضافی.اینم عکسشون ببین چه فرقی دارن؟؟؟؟

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]
    Last edited by aylar6888; 24-11-2012 at 21:30.

2. این کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن ادبیات silver65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

با برنامه key tool راحت می تونید جدید ترین کلید های آویرا را پیدا کنید
    از پست زیر دانلود کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    من با ف ی ل ت ر شکن امتحان کردم 3 تا کلید داد چون آویرام expire شده بود دوباره نصبش کردم موقع نصب یکی از همین کلید ها رو دادم قبول هم کرد و تاریخش رو تا 2013 زد ولی بعد که آپدیت شد گفت expire شده چرا؟چیکارکنم؟

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس jolan57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

من با ف ی ل ت ر شکن امتحان کردم 3 تا کلید داد چون آویرام expire شده بود دوباره نصبش کردم موقع نصب یکی از همین کلید ها رو دادم قبول هم کرد و تاریخش رو تا 2013 زد ولی بعد که آپدیت شد گفت expire شده چرا؟چیکارکنم؟
    چیکار کنی ؟ یه چیز بگم گوش میکنی ؟
    راه حل اینه که از آویرا رایگان استفاده کنی و به جای فایروالش که فرق ورژن پولی و رایگان هست از یک فایروال رایگان ولی 10 برابر قوی تر استفاده کنی
    یعنی آویرا آنتی ویروس رایگان+یک فایروال رایگان(کمودو یا انلاین ارمور)
    میشه یک محصول رایگان چندین برابر قوی تر

5. 3 کاربر از jolan57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pedram_01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

چیکار کنی ؟ یه چیز بگم گوش میکنی ؟
    راه حل اینه که از آویرا رایگان استفاده کنی و به جای فایروالش که فرق ورژن پولی و رایگان هست از یک فایروال رایگان ولی 10 برابر قوی تر استفاده کنی
    یعنی آویرا آنتی ویروس رایگان+یک فایروال رایگان(کمودو یا انلاین ارمور)
    میشه یک محصول رایگان چندین برابر قوی تر
    وچند برابر الو زدن بیشتر

7. این کاربر از pedram_01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

وچند برابر الو زدن بیشتر
    دقیقا...اما فقط چند روز اول یا فوقش اگه پروسه ای رو تو این مدت اجرا نکنیم تو یکی دو هفته----
    هر چیزی یه بهایی داره.هیچی مفتکی نیست.به ازای بدست آوردن یه چیز باید یک یا چند چیز رو فدا کرد....
    امنیت بالا=سرعت پایین
    امنیت بالا=سختگیری
    امنیت بالا=الو و دینی کردن
    ومهمتر از اینا
    امنیت بالا=یادگیری

9. 2 کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ادبیات silver65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

دقیقا...اما فقط چند روز اول یا فوقش اگه پروسه ای رو تو این مدت اجرا نکنیم تو یکی دو هفته----
    هر چیزی یه بهایی داره.هیچی مفتکی نیست.به ازای بدست آوردن یه چیز باید یک یا چند چیز رو فدا کرد....
    امنیت بالا=سرعت پایین
    امنیت بالا=سختگیری
    امنیت بالا=الو و دینی کردن
    ومهمتر از اینا
    امنیت بالا=یادگیری
    می گما من نفهمیدم الو زدن یعنی چی (Alo-AAloo)
    حالا اگه جواب چرای منم بدین بد نیست .چیکار کنم رو گفتین مرسی ، از اونجایی که یکم تنبلم اول دنبال کلید اینترنت سکیوریتی آویرام اگه نشد کمودو + آنتی ویروس آویرا

چرا کلید برنامه key tool رو اول قبول کرد ولی بعد گفت expire
    مگه این برنامه جدیدترین key ها رو نمی ده؟
    تو تاپیک آویرا چقد تبلیغ کمودو شد

11. 2 کاربر از silver65 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Pedy.Spider's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

با این که کسی این مشکل رو مطرح نکرد ولی چون خودم درگیرش بودم راه حلش رو میگم!
    کسانی که pr0xif.ier دارن بعد از نصب internet security 2013 ممکنه دسترسی به اینترنتشون قطع بشه و آپدیت هم نتونن بکنن!
    این تداخل بین این دو برنامه هست و اگر یادتون باشه تو ورژن 2012 آمیرا هم برای استفاده از اون یکی! برنامه باید webprotection رو غیر فعال میکردین

حالا برای حل برین به منوی استارت ---> pr0Xif.ier ---> اsystem settings
    با توجه به سیستم اون پایین گزینه 32بیتی یا 64 بیتی رو انتخاب کنید و بعد reset winsock setting و بعد هم ریست!

13. 2 کاربر از Pedy.Spider بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

English | Active member sajjad1973's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چه ها من دیروز یه چیزی متوجه شدم -درست یا غلط نمیدونم -

من دیروز avira internet security که داشتم یهو کلیدش باطل شد با اینکه تا آخر 2013 جا داشت - منم مونده بودم چکار کنم هرچی گشتم هیچ کلید جدیدی براش پیدا نکردم همه رو ایراد میگرفت منم گفتم اصلا پاکش میکنم یه انتی ویروس دیگه جایگزین میکنم - بعد که پاکش کردم ( Uninstall) یهو دیدم تو فایل مربوط به اون یه برنامه ای هست به اسم Reg cleaner منم اجراش کردم دیدم رفت هرچی کلید تو کامپیوتر داشتم برا avira پیداکرد - منم دیگه چون مصمم بودم هرچی مربوط به avira هست پاک کنم همه اون کید ها رو هم پاک کردم - بعد گفتم خب دیگه از شر این Avira راحت شدم

بخش دوم: هرچی دنبال یه internet security خوب گشتم چیزی که رازیم کنه پیدا نکردم - یه Avast پیدا کردم که اونم تمام کسایی که جدید دانلود کرده بودن تو تویضحاتش نوشته بودن کلیداش باطل شده و کار نمیکنه.........................

بخش سوم: منم نا امید گفتم خوبه دوباره همون Avira internet security که داشتم رو نصب کنم - بالاخره یه خاکی تو سرم میریزم شاید تونستم که کلیدش رو از جایی پیداکنم - این شد که دوباره نصبش کردم - بعد همون کلیدی که قبلا داشتم که تا آخر 2013 وقت داشت ولی باطل شده بود رو بهش دادم و با کمال تعجب دیدم که دوباره کار افتاد- وهیچ مشکلی نداره - الان هم داره کار میکنه بدونه هیچ مشکلی

15. این کاربر از sajjad1973 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Pedy.Spider's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    Karaj

7

چه ها من دیروز یه چیزی متوجه شدم -درست یا غلط نمیدونم -

من دیروز avira internet security که داشتم یهو کلیدش باطل شد با اینکه تا آخر 2013 جا داشت - منم مونده بودم چکار کنم هرچی گشتم هیچ کلید جدیدی براش پیدا نکردم همه رو ایراد میگرفت منم گفتم اصلا پاکش میکنم یه انتی ویروس دیگه جایگزین میکنم - بعد که پاکش کردم ( Uninstall) یهو دیدم تو فایل مربوط به اون یه برنامه ای هست به اسم Reg cleaner منم اجراش کردم دیدم رفت هرچی کلید تو کامپیوتر داشتم برا avira پیداکرد - منم دیگه چون مصمم بودم هرچی مربوط به avira هست پاک کنم همه اون کید ها رو هم پاک کردم - بعد گفتم خب دیگه از شر این Avira راحت شدم

بخش دوم: هرچی دنبال یه internet security خوب گشتم چیزی که رازیم کنه پیدا نکردم - یه Avast پیدا کردم که اونم تمام کسایی که جدید دانلود کرده بودن تو تویضحاتش نوشته بودن کلیداش باطل شده و کار نمیکنه.........................

بخش سوم: منم نا امید گفتم خوبه دوباره همون Avira internet security که داشتم رو نصب کنم - بالاخره یه خاکی تو سرم میریزم شاید تونستم که کلیدش رو از جایی پیداکنم - این شد که دوباره نصبش کردم - بعد همون کلیدی که قبلا داشتم که تا آخر 2013 وقت داشت ولی باطل شده بود رو بهش دادم و با کمال تعجب دیدم که دوباره کار افتاد- وهیچ مشکلی نداره - الان هم داره کار میکنه بدونه هیچ مشکلی
    میشه یکیم بیشتر توضیح بدی؟
    من بعد از Uninstall نسخه 2012 و نصب 2013 با اینکه لایسنسم تا april 2013 اعتبار داشت با این خطا مواجه شدم
    your extended test licence has expired. please contact...
    همون طور که گفتی کل برنامه رو پاک کردم و با [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیدها رو پاک کردم و از اول نصب کردم، ولی بازم مشکل پا بر جاست!
    کسی نظری داره؟

English | Active member sajjad1973's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تصحیح میکنم

همین الان بعد از اینه یه اپدیت طولانی کرد - دوباره از کار افتاد - شاید باید اپدیت افلاین میکردم - نمیدونم

حالا کلا چکار کنم - یکی یه پیشنهاد بده؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •