تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 45

نام تاپيک: راهنمایی در مورد آپدیت ویندوز 8

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

سلام
    دوستان برای ویندوز من 3 تا آپدیت هست که نمیتونم توی سایت مایکروسافت پیداشون کنم بزنم دانلود ( من سرچ آپدیت میزنم تو ویندوز و اسم آپدیتها رو وقتی که پیدا کرد توی سایت مایکروسافت سرچ میکنم و دستی دانلود و نصب میکنم که وقتی ویندوزم رو عوض کردم بازم آپدیت ها رو داشته باشم).میخواستم ببینم کسی میتونه لینک این 3 تا آپدیت رو واسم بذاره دانلود کنم.ویندوز 8 اینترپرایز

Update for Windows 8 (KB2772501) (32 kb

nVidia - Graphics Adapter WDDM1.1, Graphics Adapter WDDM1.2, Other hardware - NVIDIA GeForce 9500 GT

CXT - Network - PCI SoftV92 Speakerphone Modem )

اگه توضیح کاملی از این آپدیتها میخواین بگین بذارم
    فقط اگه کسی لینکشو پیدا کرد بذاره دانلود کنم
    با تـشـــــــــــــــــکر ویژه
    دوستان کسی کمک نمیکنه؟

با سلام
    دوستان من هم امروز دوباره ابدیتها رو چک کردیم ابدیتهایی با حجم حدود 300 مگ وجود داشت گذاشتم برای ابدیت ولی خیلی سریع ابدیت شد و چیزی حدود 55 مگ دریافت شد و اینم لیست ابدیتها و شماره اونها .
    حالا چرا به نظرتون برای من حدود 55 مگ دریافت و ابدیت شد ؟
    نسخه enterprise 64 bit
    برای شما شماره 121010 هست در حالیکه برای من 121023 شده و بالاتر رفته انگار
    آره رفیق منم آپ کردم مال منم شد 121023.دقیقا مثل واسه شما.دیگه عکس نذاشتم

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

دوستان مثل اینکه واسه مشکل قبلیم کسی راه حلی نداره.
    یه سئوال: آپدیتهای نسخه اینترپرایز ویندوز 8 با نسخه پرو فرق میکنه؟من قبلا اینترپرایز نصب و آپدیتش کردم.الان اگه بخوام نسخه پرو نصب کنم میتونم آپدیتهای اون رو توی پرو هم نصب کنم؟مشکلی پیش نمیاد؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    دوستان برای ویندوز من 3 تا آپدیت هست که نمیتونم توی سایت مایکروسافت پیداشون کنم بزنم دانلود ( من سرچ آپدیت میزنم تو ویندوز و اسم آپدیتها رو وقتی که پیدا کرد توی سایت مایکروسافت سرچ میکنم و دستی دانلود و نصب میکنم که وقتی ویندوزم رو عوض کردم بازم آپدیت ها رو داشته باشم).میخواستم ببینم کسی میتونه لینک این 3 تا آپدیت رو واسم بذاره دانلود کنم.ویندوز 8 اینترپرایز

Update for Windows 8 (KB2772501) (32 kb

nVidia - Graphics Adapter WDDM1.1, Graphics Adapter WDDM1.2, Other hardware - NVIDIA GeForce 9500 GT

CXT - Network - PCI SoftV92 Speakerphone Modem )

اگه توضیح کاملی از این آپدیتها میخواین بگین بذارم
    فقط اگه کسی لینکشو پیدا کرد بذاره دانلود کنم
    با تـشـــــــــــــــــکر ویژه
    دوست عزیز آپدیت اول برای ویندوزه ولی بقیه،آپدیت درایور های سخت افزار شماست
    فکر نکنم توسایت میکروسافت بذارشون
    آپ کن بعد از تو بک آپ های آپدیت ها فایلهای نصبشو بردار
    یا از درایورهات بک اپ بگیر بعدا با همونا درایورهاتو نصب کن
    Last edited by uarmohsen; 07-12-2012 at 13:57.

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

یه سئوال: آپدیتهای نسخه اینترپرایز ویندوز 8 با نسخه پرو فرق میکنه؟من قبلا اینترپرایز نصب و آپدیتش کردم.الان اگه بخوام نسخه پرو نصب کنم میتونم آپدیتهای اون رو توی پرو هم نصب کنم؟مشکلی پیش نمیاد؟
    کسی راه حلی نداره؟

دوست عزیز آپدیت اول برای ویندوزه ولی بقیه،آپدیت درایور های سخت افزار شماست
    فکر نکنم توسایت میکروسافت بذارشون
    آپ کن بعد از تو بک آپ های آپدیت ها فایلهای نصبشو بردار
    یا از درایورهات بک اپ بگیر بعدا با همونا درایورهاتو نصب کن
    چرا دوست عزیز میذاره.چون اون چیزی که من نوشتم دقیقا توی لیست آپدیت هام بود.وقتی آپدیتی توی لیست آپدیتهای ویندوز باشه یعنی توی سایت مایکروسافت هست.چون ویندوز از سایت مایکروسافت آپ میشه.
    با تشکر

آخر فروم باز saeed774's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

برای آپدیت اولتون :
    نسخه x86

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نسخه x64

برای آپدیت دوم و سوم هم نمیشه از سایت مایکروسافت درایورها رو دانلود کرد چون بصورت hidden هستند ! و اجازه دانلود نمیده . شما بهتره درایور رو از سایت Nvidia بگیری که کاملتر و بهتر هست و خیلی از امکانات پیشرفته مثه Cuda و تبدیل مالتی مدیا با اون فعال میشه .

همچنین درایور مودم رو هم از سایت سازنده بردار .

من خودم آپدیت هایی که حجم زیادی دارند رو بصورت دستی دانلود میکنم و آپدیت هایی که کم حجم هستند رو توسط ویندوز ، مثلا آپدیت اول همش 32 کیلوبایت هست و نیازی به دستی نداره . یا همین درایور مودم هم باید نهایت 1 مگ باشه .

در مورد سوال : میشه دوست عزیز ، آپدیت های نسخه اینترپرایز برای پرو هم جواب میده ، اگر هم جواب نده خودش در ابتدای نصب پیغام میده .

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

برای آپدیت اولتون :
    نسخه x86

نسخه x64

برای آپدیت دوم و سوم هم نمیشه از سایت مایکروسافت درایورها رو دانلود کرد چون بصورت hidden هستند ! و اجازه دانلود نمیده . شما بهتره درایور رو از سایت Nvidia بگیری که کاملتر و بهتر هست و خیلی از امکانات پیشرفته مثه Cuda و تبدیل مالتی مدیا با اون فعال میشه .

همچنین درایور مودم رو هم از سایت سازنده بردار .

من خودم آپدیت هایی که حجم زیادی دارند رو بصورت دستی دانلود میکنم و آپدیت هایی که کم حجم هستند رو توسط ویندوز ، مثلا آپدیت اول همش 32 کیلوبایت هست و نیازی به دستی نداره . یا همین درایور مودم هم باید نهایت 1 مگ باشه .

در مورد سوال : میشه دوست عزیز ، آپدیت های نسخه اینترپرایز برای پرو هم جواب میده ، اگر هم جواب نده خودش در ابتدای نصب پیغام میده .
    واقعا ممنون
    راستش میدونی که Nvidia اجازه دانلود درایورها رو به ما ایرانی ها نمیده واسه همون خواستم از مایکروسافت بگیرم.منم مثل شما آپدیتهای با حجم بالا رو دستی دانلود میکنم و تمام سعیم هم بر اینه که آپدیتهای با حجم کم رو هم دستی دان کنم تا بعد نصب ویندوز مشکلی نداشته باشم در مورد درایور مودم هم همینطور ( البته نیازی بهش ندارم چون من با adsl کانکت میشم و اصلا دیال آپ استفاده نمیکنم ).
    با تشکر

7. این کاربر از hamidreza2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز saeed774's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

خواهش میکنم :
    شما اگه با چیز پی ان وصل بشی اجازه دانلود میده . حتما باید V pn باشه با proxifi er جواب نمیده . اگه نتونستی میتونی تو سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پیدا و دانلود کنی . دریای نرم افزار و درایور هست

9. این کاربر از saeed774 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

خواهش میکنم :
    شما اگه با چیز پی ان وصل بشی اجازه دانلود میده . حتما باید V pn باشه با proxifi er جواب نمیده . اگه نتونستی میتونی تو سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پیدا و دانلود کنی . دریای نرم افزار و درایور هست
    آره سعید جان باید با v pn وصل شی.سافت پدیا سایت خیلی خوبی هست ولی متاسفانه هر چقدر گشتم نتونستم درایورها رو پیدا کنم ( مهم درایور گرافیکم هست.مودم رو بیخیال شدم چون ازش استفاده نمیکنم )

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

سلام دوستان
    من دیشب ویندوز رو آپ کردم ولی این آپدیت رو هر چقدر گشتم نتونستم توی سایت مایکروسافت پیدا کنم بزنم دانلود.اگه کسی میتونه بی زحمت لینک دانلود این آپدیت رو واسه ویندوز 8 بذاره (نسخه من اینترپرایز هست البته ممکنه ربط نداشته باشه ولی خب محض احتیاط گفتم)

Update for Microsoft .NET Framework 3.5 on Windows 8 x86 - KB2769166

Download size: 38/4 MB

ممنون دوستان

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

سلام دوستان
    من دیشب ویندوز رو آپ کردم ولی این آپدیت رو هر چقدر گشتم نتونستم توی سایت مایکروسافت پیدا کنم بزنم دانلود.اگه کسی میتونه بی زحمت لینک دانلود این آپدیت رو واسه ویندوز 8 بذاره (نسخه من اینترپرایز هست البته ممکنه ربط نداشته باشه ولی خب محض احتیاط گفتم)

Update for Microsoft .NET Framework 3.5 on Windows 8 x86 - KB2769166

Download size: 38/4 MB

ممنون دوستان
    دوستان کسی لینک دانلودشو پیدا نکرده؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •