تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 31 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 302

نام تاپيک: تاپیک تخصصی ال ای دی شارپ LC-4xLE8300x

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض تاپیک تخصصی ال ای دی شارپ LC-4xLE8300x

با اینکه گزینه تشخیص اتوماتیک سه بعدی فعاله، فیلم های سه بعدی Frame-packed (فیلمایی که تصویر چپ و راست روی هم قرار دارن) رو تلویزیون تشخیص نمیده و عینک رو فعال نمیکنه. چطوری باید این فیلما رو نگاه کرد؟ راهی نداره که عینک رو دستی فعال کینم؟
    Last edited by Unknown12; 14-11-2012 at 20:58.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

اینجا کسی داره این تلویزیونو؟ زیرنویس srt برای شما نشون داده میشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mhs_837's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    MaSHad

پيش فرض

دکمه 3D روی کنترل که بزنی ازت سوال میکنه سه بعدی باشه یا دوبعدی. سه بعدی که انتخاب کنی بصورت شماتیک سوال میکنه چطور سه بعدی باشه(چپ و راست یا بالا و پایین)؟ بسته به فیلمت یه نوع رو انتخاب کن بعد دکمه عینک رو بذار رو حالت 3D و بعد حالشو ببر

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام دوست خوبم شما شارپ le8300x خریدن از ش راضی هستید کیفیت تصویرش خوب است برای بازی فوتبال عالی است واضح در دیدن رنگها خوب است وقیمتش چند گرفتی و و کنراستش چند است وکیفیت تصویرش چند هرتز است
    واقعا همه این چیزهاش اوکه بود بهمن بگو بخرم

اگه نباشه جاش خالی می مونه mhs_837's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    MaSHad

پيش فرض

والا منم زیاد تحقیق کردم تا به این نتیجه رسیدم بخرم.تصویر فول اچ دی معرکه ای داره مخصوصا اینکه با فلش مموری براحتی فیلمهای سه بعدی و فول اچ دی رو پخش میکنه.پسوندهای زیادی هم میگیریه، ازجمله mkv که اکثرفیلمهای من همین پسوند بود.کیفیت صدای عالی داره،یعنی نسبت به اینکه ال ای دی هست و جای کمی برای بلندگو داره درعین حال یک سابووفر پشت داره که بیس خوبی به صدا میده. سه بعدی بقیه برندها رو چک نکردم ولی سه بعدی ساید بای ساید این خیلی جالب بود برام.تصاویر دوبعدی هم میتونه سه بعدی کنه البته نه خیلی زیاد.کیفیت کانالهای دیجیتال خوبه.درکل اینجور فهمیدم که منبع پخش تصویر خیلی مهم هست که باکیفیت سیگنالها رو ارسال کنه چون با فیشهای سوزنی تصویر معمولی داره.هنوز با hdmi چک نکردم .من 40اینچ رو 2880000تومان با دوعینک ویک فیلم سه بعدی بلوری و ذره بین تشخیص پیکسل خریدم.این کل ماجرا بود.البته من قبلا می خواستم سونی بخرم ولی سونی وحشتناک گرون شده برای همین این تی وی رو خریدم که پنلش هم ژاپنی بود.درضمن مشخصات فنی اش در سایت مادیران هست میتونی کاملا اوونجا بررسی کنی و پیشنهاد بنده اینکه از نزدیک هم ببین و بگو برات یه فیلم سه بعدی بذارن.

6. این کاربر از mhs_837 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

اسمارت است یا نه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

دکمه 3D روی کنترل که بزنی ازت سوال میکنه سه بعدی باشه یا دوبعدی. سه بعدی که انتخاب کنی بصورت شماتیک سوال میکنه چطور سه بعدی باشه(چپ و راست یا بالا و پایین)؟ بسته به فیلمت یه نوع رو انتخاب کن بعد دکمه عینک رو بذار رو حالت 3D و بعد حالشو ببر
    دوست عزیز، توی فیلمای ساید بای ساید و بالا پایین رو که مشکلی ندارم. مشکل من با فیلمای frame-packed هست، یعنی فیلمایی که دو تا تصویر از اول روی هم هستن (تصویر سایه داره). گزینه ای واسه فعال کردن اینا نداره.

سلام دوست خوبم شما شارپ le8300x خریدن از ش راضی هستید کیفیت تصویرش خوب است برای بازی فوتبال عالی است واضح در دیدن رنگها خوب است وقیمتش چند گرفتی و و کنراستش چند است وکیفیت تصویرش چند هرتز است
    واقعا همه این چیزهاش اوکه بود بهمن بگو بخرم

من راضیم، اما تلویزیونهای دیگه رو از نزدیک ندیدم که بتونم مقایسه کنم.

والا منم زیاد تحقیق کردم تا به این نتیجه رسیدم بخرم.تصویر فول اچ دی معرکه ای داره مخصوصا اینکه با فلش مموری براحتی فیلمهای سه بعدی و فول اچ دی رو پخش میکنه.پسوندهای زیادی هم میگیریه، ازجمله mkv که اکثرفیلمهای من همین پسوند بود.کیفیت صدای عالی داره،یعنی نسبت به اینکه ال ای دی هست و جای کمی برای بلندگو داره درعین حال یک سابووفر پشت داره که بیس خوبی به صدا میده. سه بعدی بقیه برندها رو چک نکردم ولی سه بعدی ساید بای ساید این خیلی جالب بود برام.تصاویر دوبعدی هم میتونه سه بعدی کنه البته نه خیلی زیاد.کیفیت کانالهای دیجیتال خوبه.درکل اینجور فهمیدم که منبع پخش تصویر خیلی مهم هست که باکیفیت سیگنالها رو ارسال کنه چون با فیشهای سوزنی تصویر معمولی داره.هنوز با hdmi چک نکردم .من 40اینچ رو 2880000تومان با دوعینک ویک فیلم سه بعدی بلوری و ذره بین تشخیص پیکسل خریدم.این کل ماجرا بود.البته من قبلا می خواستم سونی بخرم ولی سونی وحشتناک گرون شده برای همین این تی وی رو خریدم که پنلش هم ژاپنی بود.درضمن مشخصات فنی اش در سایت مادیران هست میتونی کاملا اوونجا بررسی کنی و پیشنهاد بنده اینکه از نزدیک هم ببین و بگو برات یه فیلم سه بعدی بذارن.
    شما اون مشکلی که من گفتم در مورد سه بعدی رو دارین؟ کلا تشخیص اتوماتیک سه بعدی کار نمیکنه. حالا توی حالت ساید بای ساید و بالا و پایین میتونم دستی بذارم روی حالت سه بعدی، اما frame-packed رو نمیشه.

زیرنویس srt رو تست نکردین؟

9. این کاربر از Unknown12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوست عزیز، توی فیلمای ساید بای ساید و بالا پایین رو که مشکلی ندارم. مشکل من با فیلمای frame-packed هست، یعنی فیلمایی که دو تا تصویر از اول روی هم هستن (تصویر سایه داره). گزینه ای واسه فعال کردن اینا نداره.

من راضیم، اما تلویزیونهای دیگه رو از نزدیک ندیدم که بتونم مقایسه کنم.

شما اون مشکلی که من گفتم در مورد سه بعدی رو دارین؟ کلا تشخیص اتوماتیک سه بعدی کار نمیکنه. حالا توی حالت ساید بای ساید و بالا و پایین میتونم دستی بذارم روی حالت سه بعدی، اما frame-packed رو نمیشه.

زیرنویس srt رو تست نکردین؟
    دوست عزیز راستش من راجع به مشکلی که گفتی تحقیق کردم و بالاخره توی دفترچه راهنمای le8300x جواب سوالت رو پیدا کردم :
    توی دفترچه راهنما توضیح داده که اين دستگاه توانايي پشتيباني از تصاوير سه بعدي كه دو تصوير 3 بعدي در بالا و پايين قرار دارند را دارا مي‌باشد و در اونصورت هم شما باید نوع فيلم 3 بعدي خودت را با استفاده از ريموت كنترل طبق توضیحاتی که در دفترچه راهنما هست انتخاب کنی .

زیر نویس srt رو هم ساپورت نمیکنه .
    Last edited by samira_googleOne; 13-11-2012 at 15:41.

11. 2 کاربر از samira_googleOne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

خیلی لطف کردین، اما من با فیلم سه بعدی بالا و پایین هم مشکلی نداشتم. مشکل من با فیلم های سه بعدی frame-packed هست، مثل این فیلم:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : 16 مگابایت.

من که بلوری پلیر ندارم و فیلما رو با فلش میبینم، ولی گویا فیلمهای اصلی بلوری هم سه بعدیشون اینطوریه. حالا سوال من اینه که کلا اینجور فیلما رو چطوری میشه از طریق فلش نگاه کرد؟

در مورد srt هم درست میفرمایین. منم چندجا پرسیدم گفتن ساپورت نمیکنه.
    Last edited by Unknown12; 13-11-2012 at 19:43.

13. 2 کاربر از Unknown12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

خواهش میکنم دوست عزیز
    خب من منظورم این بود که این فیلمها رو ساپورت نمیکنه چون توی دفترچه نوشته شده :
    "اين دستگاه توانايي پشتيباني از تصاوير سه بعدي كه دو تصوير 3 بعدي در بالا و پايين قرار دارند را دارا مي‌باشد"

15. 2 کاربر از samira_googleOne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 31 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •