تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 31 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 302

نام تاپيک: تاپیک تخصصی ال ای دی شارپ LC-4xLE8300x

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام دوستان .

دكمه هاي روي تي وي به چه صورت كار مي كنه لمسي هست يا بايد فشار بيشتري رو بهش وارد كنيم آخه مثلا دكمه ولوم رو فشار مي ديم دير عمل مي كنه يا گاهي عمل نمي كنه طرز كارش تنظيم خاصي داره ؟قبلا زمان روش شدن تي وي چراغ هاي كليد هاي روي تي وي هم روشن ميشد اما روشن نميشه و كار هم نميكنه احتمالا غير فعال شده.
    و طريقه ضبط از روي گيرنده ديجيتال داخلي اين تي وي به چه صورت هست ؟ فلش رو كه وصل مي كنيم و دكمه ضبط رو فشار ميدي ميگه اين سرويس خارج هست از عملكرد.
    Last edited by rising; 31-12-2012 at 01:17.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

دوستان بازيابي توي تنظيمات رو هم زدم كه تي وي ري استارت ميشه و به حالت تنظيمات كارخانه بر مي گرده اما چراغ هاي كليد هاي پنل فعال نشد وكار هم نميكنه .....

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

دوستان 10 دقيقه دو شاخ تي وي رو از برق كشيدم درست شد . اين مشكل به نظرتون از چي پيش اومده ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mhs_837's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    MaSHad

پيش فرض

اول ازهمه اینکه کلیدها لمسی هستن، شاید گاهی اوقات پوست دست کاملا تماس پیدا نکنه.
    وقتی چراغ کلیدها غیرفعال بود، علامت هرم زیر شارپ هم خاموش بود؟درتنظیمات اگر اوون ال ای دی هرم زیر کلمه SHARP رو خاموش کنی کلیدها هم خاموش میشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

اول ازهمه اینکه کلیدها لمسی هستن، شاید گاهی اوقات پوست دست کاملا تماس پیدا نکنه.
    وقتی چراغ کلیدها غیرفعال بود، علامت هرم زیر شارپ هم خاموش بود؟درتنظیمات اگر اوون ال ای دی هرم زیر کلمه SHARP رو خاموش کنی کلیدها هم خاموش میشه.
    اون قضيه خاموش روشن هرم رو تست كردم اما اون ها روشن نشد زماني هم كه كار نمي كرد و چرا غ هاي كليد ها خاموش بود هرم روشن بود . طريقه ضبط از رو كانال هاي ديجيتال به چه صورت هست دوست عزيز ؟من يك ماه هست تي وي رو گرفتم واسه ثبت گارانتي بايد تلفن زده بشه ؟ چون تاريخ گارانتي رو ارديبهشت زده بود منظورم توي همون برگه گارانتي كه توي جعبه تي وي هست بعد رفتم جاي فروشنده يك مهر زد وتاريخ رو همون تاريخ برگه خريد زد همون كفايت مي كنه يا بايد واسه ثبت جايي هم تماس بگيريم ؟
    Last edited by rising; 01-01-2013 at 22:45.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mhs_837's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    MaSHad

پيش فرض

اون قضيه خاموش روشن هرم رو تست كردم اما اون ها روشن نشد زماني هم كه كار نمي كرد و چرا غ هاي كليد ها خاموش بود هرم روشن بود . طريقه ضبط از رو كانال هاي ديجيتال به چه صورت هست دوست عزيز ؟من يك ماه هست تي وي رو گرفتم واسه ثبت گارانتي بايد تلفن زده بشه ؟ چون تاريخ گارانتي رو ارديبهشت زده بود منظورم توي همون برگه گارانتي كه توي جعبه تي وي هست بعد رفتم جاي فروشنده يك مهر زد وتاريخ رو همون تاريخ برگه خريد زد همون كفايت مي كنه يا بايد واسه ثبت جايي هم تماس بگيريم ؟
    برای ضبط باید در تنظیمات Time shift یک فلش مموری ثبت کنید.کار سختی نیست وارد تنظیمات بشین متوجه میشین.حتما به نمایندگی مادیران درشهر خودتون تماس بگیرین که هم بیان آخرین آپدیت رو براتون بریزه و هم ثبت گارانتی رو انجام بده.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

یه نکته ای رو من به صحبتهای دوستان اضافه میکنم و اون اینکه در ایران اکثر تلویزیونهایی که مجهز به گیرنده دیجیتال داخلی هستن فقط قابلیت پخش تصاویر دیجیتال دارند و قابلیت ضبط ندارن . فقط تلویزیونهایی که تولید ایران هستن قابلیت ضبط و پخش برنامه های تلویزیونی رو دارن . مثل تلویزیونهای صنام ، ایکس ویژن و ...

8. این کاربر از samira_googleOne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

یه نکته ای رو من به صحبتهای دوستان اضافه میکنم و اون اینکه در ایران اکثر تلویزیونهایی که مجهز به گیرنده دیجیتال داخلی هستن فقط قابلیت پخش تصاویر دیجیتال دارند و قابلیت ضبط ندارن . فقط تلویزیونهایی که تولید ایران هستن قابلیت ضبط و پخش برنامه های تلویزیونی رو دارن . مثل تلویزیونهای صنام ، ایکس ویژن و ...
    در واقع دقیقترش این میشه که اگر توانایی ضبط داشته باشند فقط روی همون تلویزیون توانایی پخش دارند.

10. 2 کاربر از smhsh121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

در واقع دقیقترش این میشه که اگر توانایی ضبط داشته باشند فقط روی همون تلویزیون توانایی پخش دارند.
    ببین فرمتی که صدا و سیما برای برنامه های شبکه های تلویزیونی ، ارسال میکنه ts هست . بنابراین وقتی این برنامه ها رو ضبط میکنی با همین فرمت ts ضبط میشه . حالا این برنامه ضبط شده رو روی هر تلویزیونی که فرمت ts رو پخش کنه میتونی ببینی .

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

ببین فرمتی که صدا و سیما برای برنامه های شبکه های تلویزیونی ، ارسال میکنه ts هست . بنابراین وقتی این برنامه ها رو ضبط میکنی با همین فرمت ts ضبط میشه . حالا این برنامه ضبط شده رو روی هر تلویزیونی که فرمت ts رو پخش کنه میتونی ببینی .
    بله ولی مشکل اینجاست که تلویزیون های خارجی روی فایل ts انکریپشن می ذارن و اجازه نمی دن روی کامپیوتر پخش بشه. علتش کپی رایت شبکه های تلویزیونی هست ولی تولیدات داخل مثل اکس ویژن این مشکلو ندارند.

13. این کاربر از smhsh121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •