تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 30 از 31 اولاول ... 20262728293031 آخرآخر
نمايش نتايج 291 به 300 از 302

نام تاپيک: تاپیک تخصصی ال ای دی شارپ LC-4xLE8300x

در آغاز فعالیت AGBAFMH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام آقایون
    کسانی که میخان تی وی بخرن و برای فیلم و بازی فقط می تونم بگم شارپ و دوم پاناسونیک و سوم سونی ............ من خودم شارپ مدل LC-4xLE8400xچهل و شش گرفتم ..... خیلی راضیم ... صداش واقعا متفاوت با ال جی و بقیه هست ..... کیفیت تصویرش هم فوقالعاده خوبه . و فقط به درد فیلم دیدن می خوره ......
    .......................................
    ...................................... این مدلی که من خریدم یعنی 8400 زیرنویس اس ار تی رو پخش نمی کنه ولی اس یو بی رو صد در صد ساپورت می کنه و من هیچ مشکلی نداره ......... خوبیه اس یو بی هم اینه که شما هر فونتی که دلت میخاد رو میزاری برا زیرنویس تی وی هم مثل آدم پخشش می کنه ..... واقعا تلویزیون عالیه ...... من که فقط به خاطر فیلم فول اچ دی و بازی پلی 4 خریدمش ............ قیمت هم روی کارتونش زده 4/560/000 تیر ماه 93 .................. من که اسفند 93 خریدم 3/200/000 پلومپ خریدم نمایندگی هم اومد گارانتی کرد 24 ماه الحمدالله راضیم ....... تنها نکته ای که هست همین هاله های سفیدی هستش که روی بخشی از صفحه زمانی که سیاه مطلقه دیده میشه . اون هم که توی تی وی ال جی و سونی وجود داره و طبیعی هست ( خودم دیدم )......... اگه سوالی بود در خدمتم .......... این تلویزیون رو با یک ماه تحقیق و مطالعه صد ها صفحه از انجمن های مختلف تی وی و برندهای مختلف خریدم و الان می فهم کسی که میره مغازه پیش فروشنده میخره احتمالا میخاد صدا سیمای جمهوری اسلامی تو تی وی ببینه و نمی ره تحقیق بکنه ...... به نظرم دو دله هیچ تی وی نباشین معطلش نکنین اگه کیفیت تصویر و صدا براتون ملاکه
    موشن فلو 240 هرتز هست و 600 هرتز نرم افزاری .....4 تا اچ دی ام آی و 3 تا یو اس بی ..... که جالبه اصلا موقع فیلم دیدن هنک نمیکنه برعکس ال جی منظورم فیلم ها با بیت ریت 12 هزار هستش از رو فلش ..... پنل ژاپنی و صدای یاماهای ژاپن ... کارخونش کرج هست ... وای فای هم داره .... سه بعدی عم واقعا جالبه و عمق خوبی داره ..... دو تا عینک اکتیو داره که باتری ساعتی می خوره...
    Last edited by AGBAFMH; 15-03-2015 at 20:08.

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

آقایون محترم اگه کسی خواست با 8400 فیلم ببینه زیر نویس هاش رو با نرم افزار Subtitle Creator به فرمت SUB..IDX تبدیل کنه و با کپی اون توی پوشه هم نام با فیلم به تی وی وصل کنه ....... به همین راحتی .......... نرم افزار Subtitle Creator تو ویندوز اکس پی هر نوع فونتی رو جواب میده ولی اگه ویندوزتون مثل من سون هست فقط یه فونت پیدا کردم که توی این نرم افزار جواب میده و اون هم بهترین فونت برای تماشای فیلمه یعنی یکان+ .......یکان جدید منظورم هست که استاندارد شده ..... Yekan + .........
    Last edited by AGBAFMH; 15-03-2015 at 20:09.

پروفشنال aban366's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    ایران-گرگان

پيش فرض

میشه لینک دانلود نرم افزار و فونت و یکم راهنمای قدم به قدم تبدیلش رو بزارین
    من این نوع فونت رو هم تست کردم نشون نداد ولی نمیدونم فونت عوض کنم نشون میده یا نه

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

میشه لینک دانلود نرم افزار و فونت و یکم راهنمای قدم به قدم تبدیلش رو بزارین
    من این نوع فونت رو هم تست کردم نشون نداد ولی نمیدونم فونت عوض کنم نشون میده یا نه
    آقا شما 8400 گرفتی ؟ مشکل هاله سفید داره ؟

دانلود نرم افزار :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود فونت قابل پخش در نرم افزار مخصوص ویندوز هفت :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    فونت یکان+

آموزش تبدیل زیرنویس Srt به فرمت idx/sub با نرم افزار Subtitle Creator
    آموزش کار با نرم افزار:

1) برای تبدیل زیرنویس به فرمت idx/sub ابتدا زیرنویس srt رو از File - Open Text Subtitle باز می کنیم.

2) سپس بر روی قسمت پایین که زیرنویس ها هستند کلیک راست کرده و Select All Subtitle رو انتخاب می کنیم تا خطی از قلم نیوفته.

3) حالا به قسمت Format و بعد Change Font می رویم و در آنجا Font مورد نظرتون و اندازه شو انتخاب کنید.

4) بعد از انتخاب فونت در قسمت راست برنامه در Set Subtitle Color از قسمت Text رنگ زیرنویس خود را نیز تغییر دهید.

5) حالا برای Save به قسمت File و Save Vobsub as رفته و اسم زیرنویس رو انتخاب و جایی که زیرنویس رو می خواهید Save کنید انتخاب کنید.

6) در آخر هم در صفحه Choose Language Stream که می آید گزینه Persian رو انتخاب کنید
    Last edited by AGBAFMH; 15-03-2015 at 20:06.

پروفشنال aban366's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    ایران-گرگان

پيش فرض

من دو ساله دارم 8300دارم،مشکل هاله هم ندارم،این تی وی به نظرم تو پخشهای فول اچ دی رو دست نداره ،حداقل از سامسونگ و ال جی خیلی بهتره،ولی تو کانال تی وی چه دیجیتال چه انالوگ یکم تنظیم کردن رنگش و ست کردن صدا با اون سخته،حداقل بعد دو سال هنوز نتونستم یه حالت استیبل پیدا کنم براش و تو حالت استاندارد نگاه میکنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام به همگی..
    عاقا ما هم این مدل شارپ رو داریم چهارساله استفاده می‌کنیم و خداییش راضی هستیم..!!
    فقط جدیداً یه مشکلی پیش اومده..
    چندروز پیش که تی‌وی رو روشن کردیم، پیغام داد مبنی بر اینکه برنامه‌های EPG تغییر کرده و دوباره تلوزیون رو باید از اول نصب کنید.. منم زدم رو سرچ خودکار .... ولی وقتی سرچ تموم شد، یکسری از شبکه‌ها رو دیگه نشون نمیده...!!!!
    بنظرتون باید چکارش کنم..؟؟!!!؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

اینم بگم که سیگنال و قدرت فرکانس همه شبکه‌ها رو هم چک کردم و همه‌شون فوله فول هستن.. ینی قدرت سیگنال و فرکانس و کیفیت کاملاً پره پر هست.. ولی نمیدونم چرا هرکاری میکنم بعضی از شبکه‌هارو نشون نمیده...!!!

حتی فرکانسها و لیست همه شبکه‌ها رو هم میاره‌ها... ولی وقتی روی چندتا از شبکه‌ها که میرم، إروره EPG میده..!!!
    اگر اشتباه نکنم این إرور رو میده.. ((E302))
    از دوستان و اساتید ممنون میشم زودتر راهنمایی کنن..!

با تشکر.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

آقا شما 8400 گرفتی ؟ مشکل هاله سفید داره ؟
    عاقا قضیه این هاله سفیده چیه..؟؟!!
    من خیلی تو این چیزا وسواسی هستم.. ولی خداروشکر تی‌ویِ ما این هاله رو نداره..!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

مثکه خیلی وقته کسی به این تاپیک سر نمیزنه... آره...؟؟!!؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوستان عزیز لطفا کمک کنید من به تازگی تلویزیونLC-58UE630Xروازبانه خریدم که نه می تونم به اینترنت وصل بشم ونه می تونم با گوشیم(سامسونگ j7)باهاش قیلمهارو ببینم لطفا راهنمایی کنید .درضمن زبانش فارسیست.اگه راهنمایی می فرمایید باتوجه به منوی فارسی تلویزیون راهنمایی کنید.درضمن باتوجه به این که tvاندرویدیست چطوری میشه نرم افزاراندروید روازروی فلش روی آن نصب کرد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •