تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 31 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 302

نام تاپيک: تاپیک تخصصی ال ای دی شارپ LC-4xLE8300x

اگه نباشه جاش خالی می مونه mhs_837's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    MaSHad

پيش فرض

درمسیر : setup - information - identification
    عدد بالاییش حدس میزنم ورژن نرم افزار باشه.روزی که نصاب اوومد فایل آپدیت رو ازش گرفتم.اگر خاستی ورژن آپدیت خودت رو برام پیغام خصوصی کن تا برات یه جایی آپلود کنم بذارم تو تاپیک همه استفاده کنن.
    اینکه کانالها دیرمیاد طبیعی است . واسه منم یکم طول میکشه بیاد.ساعت تی وی من هم درست نشد.البته به یه نتیجه رسیدم، وقتی ریست میکنم و کانالهای دیجیتال رو سرچ مجدد میکنم تاوقتیکه روی کانالهای بدون اطلاعات EPG (مثل شبکه 1،2،3 ...)هست ساعت صحیح هست ولی وقتی روی شبکه مثلا شما ، نمایش ، ورزش و... میرم ساعتش اشتباه میشه! نمیدونم دلیلش چیه؟!! فرصت نشده زنگ بزنم نمایندگی و پیگیری کنم.

2. این کاربر از mhs_837 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

واسه من اینا رو زده:
    101SEARCH1222-4
    M000105

من چک کردم، واسه منهم ساعت روی اون کانالها اشتباه میشه. وقتی که برمیگردم روی ماهواره باز درست میشه. احتمالا اشکال از اطلاعات اون کانالهاست.

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    MaSHad

پيش فرض

واسه منم همین رو زده.پس شما هم مشکل ساعت رو دارین؟!! ولی من وقتی رو حالت دیگه میرم درست نمیشه. اگر از نمایندگی پیگیری شدی و راه حلی پیدا کردی به ما هم بگو.ممنون

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

در تلویزیون le8300x قسمتي برای تنظيم ساعت به صورت دستي وجود نداره و ساعت نمايش داده شده بر روي صفحه نمايش از فرستنده دريافت ميشه.
    ساعت ارسالي از طرف فرستنده بر روي هر TS ( هشت كانال اول بر روي يك TS و 10 كانال دوم بر روي TS دوم و شبكه سلامت نيز به تنهايي بر روي يك TS ) ، متفاوته . در حال حاضر ساعت ارسالي در تهران بر روي دو TS اول صحيح ولي روي شبكه سلامت نادرست است.
    در صورتيكه ساعت فرستنده صحيح باشد ، تلويزيون هم ساعت صحيح رو نمايش خواهد داد. اما اگر فرستنده داراي اطلاعات ساعت نبوده و يا اين ساعت صحيح نباشد، تلويزيون نيز ساعت صحيح رو نمايش نخواهد داد.
    در ضمن در صورتيكه در تنظيم اوليه كشور ايران انتخاب نگردد ، در بيشتر موارد دريافت كانال‌ها هم امكان پذير نبوده و يا با مشكلاتي همراه است.

6. 2 کاربر از samira_googleOne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

وقتی تلویزیون تازه روشن شده یا تازه خاموش شده، یکی دو بار صدای تق از داخل تلویزیون میاد! نرماله؟

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    MaSHad

پيش فرض

وقتی تلویزیون تازه روشن شده یا تازه خاموش شده، یکی دو بار صدای تق از داخل تلویزیون میاد! نرماله؟
    دوست عزیز شما دیگه خیلی حساسی.اره طبیعیه.این صدای رله هایی هست که در مدارهای داخلیش استفاده میشه.واسه من وقتی روشنش میکنم ، بیشتر به گوش میاد.

9. این کاربر از mhs_837 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

یه موردی هست که بیشتر در حالت تلویزیون دیجیتال به چشم میاد بخصوص وقتی دوربین میچرخه: تصویر انحنا بر می داره! درست مثل اینکه تصویر رو چسبونده باشن روی سطح داخلی یه استوانه!

شما هم متوجه همچین چیزی شدین؟!

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    MaSHad

پيش فرض

دوست عزیزم
    دلیلش اینه که شما حالت 4:3 رو به پانوراما تغییر دادین.یکی از ویژگی های این تی وی اینه که تصاویر با سایز 4:3 (مثل تصاویر کانالهای دیجیتال و...) را خیلی جالب wide میکنه یعنی به سایز 16:9 تبدیل میکنه و اصلا کشیدگی (منظورم اینه که مثلا افراد رو قدکوتاه نشون نمیده)درتصویر احساس نمیشه.اینکار رو با کشیدن کمی از تصویر درکناره ها و دربالا و پایین انجام میده.اگر با تصویر 16:9 (مثل تصاویر HD )امتحان کنید موردی که گفتین رو نخواهید دید.

12. این کاربر از mhs_837 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

آها چه جالب! پس واسه همین هم اسمش پانوراماست!

نقل قول نوشته شده توسط Unknown12
    یه مشکلی که من فعلا دارم اینه (البته زیاد نمیشه بهش گفت مشکل!): تنظیمات تصویرش 4-5 تا حالت کلی داره. فکر کنم توی فروشگاه ها اکثرا روی حالت داینامیک هست. توی حالت داینامیک تصویر فوق العاده زیبا و چشمگیره، اما همونقدر هم بدور از واقعیت! حالت استانداردش که فوق العاده کم نور و ناامید کنندست، بقیه حالتها زیاد چنگی به دل نمیزنه. اگر بخوای خودت یه حالت جدید رو تنظیم کنی اینقدر تنظیمات واسه تصویر داره که به نتیجه خاصی زیاد نمیرسی! من توی دو تا از سایت های معروف (cnet و flatpanelshd) تنظیماتی که طبیعی ترین تصویر رو بده (کالیبراسیون) رو واسه این تلویزیون پیدا کردم. البته مطمئن نیستم دقیقا همین مدل باشه، چون مدلی به اسم 8300x رو فقط ایران میزنه، بقیه جاها مدلش 830 یا 835 هست. تنظیمات رو که اعمال کردم تصویر به قدری مرده و بی حال بود که گفتم اگه تصویر واقعی اینه، من همون تصویر غیر واقعی رو ترجیح میدم.
    دوستان شما کالیبراسیون مناسبی پیدا کردید؟ به نظرم همون حالت داینامیک اگه color رو 4-5 واحد بیارید پایین طبیعی تره.

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    MaSHad

پيش فرض

تنظیمات من بشرح زیر است:
    OPC & Eco: off
    Backlight: 0
    Contrast: +29
    Brightness: +1
    Colour: -4
    Tint : 0
    Sharpness: 0
    Gamma: 0
    Colour Temp: middle
    DNR: Auto
    این تنظیمات کانالهای دیجیتال هست.کلا تنظیمات سلیقه ای هست.بستگی به خودت داره

15. این کاربر از mhs_837 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •