تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 31 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 302

نام تاپيک: تاپیک تخصصی ال ای دی شارپ LC-4xLE8300x

اگه نباشه جاش خالی می مونه mhs_837's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    MaSHad

پيش فرض

اینجور فیلمها رو باید با عینکهای آناگلیف دید(عینکهای آبی وقرمز) که اصلا نیازی نیست تلویزیونتون سه بعدی باشه.برو به لینک زیر تا بیشتر اشنا بشی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] d f a .ir/425-download-learning-make-3d-anaglyph-glasses/#more-425
    درضمن فکر می کنم تکنولوژی اینجور فیلمها قدیمی باشه.
    برای اینکه زیرنویس ها رو ببینید باید زیرنویس رو در دل فایل اصلی قرار بدین با بعضی نرم افزارها مثل MKVtoolnix .البته هنوز زیرنویس فارسی رو نتونستم کاری بکنم تا نشون بده ولی اگه به نتیجه رسیدم اطلاع میدم.
    من یه مشکلی که با این تی وی دارم ساعتش هست که بصورت اتومات تنظیم میشه و همیشه اشتباهه !! نمیدونم اطلاعات زمان رو از کجا دریافت میکنه؟و اینکه میشه بصورت دستی تغییر داد؟

2. این کاربر از mhs_837 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

خیلی ممنونم از هر دو شما. منم بعدا روی این قضیه زیرنویس کار میکنم اگه به نتیجه ای رسیدم میگم. قاعدتا میشه زیرنویس رو چسبوند روی تصویر (به عنوان جزئی از تصویر) اما خب این روش معمولا با افت کیفیت همراهه.

این تلویزیون هم نیاز به یه تاپیک اختصاصی واسه سوالات و مشکلات داره.

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    MaSHad

پيش فرض

خیلی ممنونم از هر دو شما. منم بعدا روی این قضیه زیرنویس کار میکنم اگه به نتیجه ای رسیدم میگم. قاعدتا میشه زیرنویس رو چسبوند روی تصویر (به عنوان جزئی از تصویر) اما خب این روش معمولا با افت کیفیت همراهه.

این تلویزیون هم نیاز به یه تاپیک اختصاصی واسه سوالات و مشکلات داره.
    این نرم افزاری که پیشنهاد دادم اصلا افت کیفیت نداره و درسریعترین زمان ممکن اینکار رو می کنه و از همه مهمتر زیرنویسها جزئی از تصویر نمیشن.راستی شما با ساعت این تی وی مشکل ندارین؟دقیق نشون میده؟تو منوها جایی پیدا نکردم که بشه تغییرش داد.
    درضمن از مدیران محترم تقاضا داریم اسم همین تاپیک رو تغییر بدین به "تاپیک تخصصی ال ای دی شارپ LC-4xLE8300x" که تمامی نظرات و پیشنهادات و راه حلها دریکجا جمع شده باشد.ممنون

5. این کاربر از mhs_837 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

این نرم افزاری که پیشنهاد دادم اصلا افت کیفیت نداره و درسریعترین زمان ممکن اینکار رو می کنه و از همه مهمتر زیرنویسها جزئی از تصویر نمیشن.راستی شما با ساعت این تی وی مشکل ندارین؟دقیق نشون میده؟تو منوها جایی پیدا نکردم که بشه تغییرش داد.
    درضمن از مدیران محترم تقاضا داریم اسم همین تاپیک رو تغییر بدین به "تاپیک تخصصی ال ای دی شارپ LC-4xLE8300x" که تمامی نظرات و پیشنهادات و راه حلها دریکجا جمع شده باشد.ممنون
    واسه من ساعتش دقیقه. تو حالت Store هم گزینه ای نداره؟ وقتی فکتوری ریست کنین، ازتون میپرسه و میتونین بذارین رو حالت Store. تا حالا من نذاشتم رو این حالت ولی ممکنه تو این حالت تنظیمات دیگه ای هم داشته باشه.

برای تاکید بیشتر!
    Last edited by Unknown12; 15-11-2012 at 14:15.

7. این کاربر از Unknown12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    MaSHad

پيش فرض

واسه من ساعتش دقیقه. تو حالت Store هم گزینه ای نداره؟ وقتی فکتوری ریست کنین، ازتون میپرسه و میتونین بذارین رو حالت Store. تا حالا من نذاشتم رو این حالت ولی ممکنه تو این حالت تنظیمات دیگه ای هم داشته باشه.
    شما ایران رو انتخاب کردین؟چون تا قبل اینکه از استرالیا به ایران تغییر بدم، ساعتش درست بود.فکر می کنم الان ساعت استرالیا رو نشون میده!!باید زنگ بزنم نمایندگی احتمالا آپدیت باید بشه.برای اینکه کانالهای دیجیتال رو بگیرم باید روی منطقه ایران میذاشتم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

شما ایران رو انتخاب کردین؟چون تا قبل اینکه از استرالیا به ایران تغییر بدم، ساعتش درست بود.فکر می کنم الان ساعت استرالیا رو نشون میده!!باید زنگ بزنم نمایندگی احتمالا آپدیت باید بشه.برای اینکه کانالهای دیجیتال رو بگیرم باید روی منطقه ایران میذاشتم.
    بله ایران رو انتخاب کردم. میتونید زنگ بزنید به شماره 88846410 (تهران) بعد داخلی 211 رو بگیرید و از کارشناساشون بپرسین.
    Last edited by Unknown12; 15-11-2012 at 19:40.

10. این کاربر از Unknown12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

همونطور که میدونید مدلی به اسم 8300x رو فقط ایران میزنه. بقیه جاها این مدل به اسمای دیگه هست و یه تغییرات کوچیکی هم دارن. یه جستجو کردم تا ببینم آیا این مدل دقیقا با همین امکانات جای دیگه ای هم تولید میشه یا نه. فعلا به این نتیجه رسیدم که مدلی که در استرالیا به اسم 830x هست خیلی به این مدل نزدیکه یا شاید دقیقا همین باشه. جالبه که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز هم میگن که ساعت تلویزیونشون با ساعت استرالیا تنظیمه!

12. این کاربر از Unknown12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

من یک مشکلی تا حالا چند بار برام پیش اومده و فقط با فکتوری ریست حل میشه. مشکل از این قراره: وقتی دارم با usb یه فیلم میبینم، اگر return رو بزنم، برنمیگرده به منو، بلکه تصویر سیاه میشه و هیچ دکمه ای کار نمی کنه و فقط مینویسه No operation available at web view. و تا زمانی که از برق نکشم تلویزیون رو، همینطوری میمونه. تا زمانی هم که فکتوری ریست نکنم، هر دفعه با return زدن وسط فیلم این اتفاق تکرار میشه.

جالب اینجاست توی فروشگاهی که ازش خریدیم وقتی داشتم تلویزیون توی فروشگاه رو واسه دیدن کیفیت تصویر تست می کردم، اونم همین مشکلو داشت! دوستان تا حالا به این مشکل برخوردید؟

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    MaSHad

پيش فرض

نه منکه این چنین مشکلی ندارم.شاید باید آپدیت کنی؟ورژنش چیه؟

15. این کاربر از mhs_837 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

ورژن رو کجا نوشته؟ همون یه ماه پیش که تلویزیونو گرفتم، به نفر از نمایندگی شارپ اومد که تلویزیونو نصب کنه همونجا آپدیتش هم کرد.

در ضمن من دیروز تازه آنتن (معمولی) رو وصل کردم و تلویزیون دیجیتال رو گرفتم. کانال رو که میخوام عوض کنم هر کانال شاید بیشتر از 5 ثانیه طول میکشه تا بیاد! نرماله؟

راستی شما ساعت تلویزیونتون درست شد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •