تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 66

نام تاپيک: مصرف بالای ترافیک در ویندوز 8

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

بهترین راه حل اینکه هنگام نصب ویندوز گزینه های مربوط به sync آپدیت و ویروس یاب و ... رو off و خاموش کنید بعدا یک نرم افزار آنتی ویروس و اینترنت سکیوریتی نصب کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

این مشکل کوفتی حل نشد؟ منم همین مشکل رو دارم 300 مگ از حجمم پرید !

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    مملکت جهل و جنایت و خرافات ...

پيش فرض

چطور چنین چیزی ممکنه ؟
    مطمئنم اشتباه می کنین منم دارم استفاده می کنم اما حتی واسه به روز کردن Tiles های منوی استارت هم که کاملا لایو هست نمی بینم مصرفی کنه ...
    این نرم افزار کم حجم رو نصب کنین و فقط از توش دیوایسی که باهاش به اینترنت وصل میشین رو انتخاب کنین . میاد بالای صفحه و کوچکترین استفاده ای رو نشون میده و دردسر های نرم افزارهای دیگه رو هم نداره چون خیلی ساده ست ... [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

چطور چنین چیزی ممکنه ؟ مطمئنم اشتباه می کنین منم دارم استفاده می کنم اما حتی واسه به روز کردن Tiles های منوی استارت هم که کاملا لایو هست نمی بینم مصرفی کنه ... این نرم افزار کم حجم رو نصب کنین و فقط از توش دیوایسی که باهاش به اینترنت وصل میشین رو انتخاب کنین . میاد بالای صفحه و کوچکترین استفاده ای رو نشون میده و دردسر های نرم افزارهای دیگه رو هم نداره چون خیلی ساده ست ... [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    عزیز خیلی با اعتماد به نفسی یا.همه دارن اشتباه میکنن یعنی؟ زیاد مطمئن نباشین چون 90 درصد این مشکل رو دارن.حالا شما نداری دلیل نمیشه که این مشکل وجود نداشته باشه.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت

پيش فرض

دلیل نمیشه چون خیلی ها گفتن پس درست باشه من این طوری فکر نمی کنم ...
    نمیشه تو هر مساله ای نظر جمعی رو درست بدونیم ..
    اگر بود باید برای منم اتفاق می افتاد پس وقتی نیوفتاده به نظر من مشکل از خود کاربره نه ویندوز !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

چطور چنین چیزی ممکنه ؟مطمئنم اشتباه می کنین منم دارم استفاده می کنم اما حتی واسه به روز کردن Tiles های منوی استارت هم که کاملا لایو هست نمی بینم مصرفی کنه ...این نرم افزار کم حجم رو نصب کنین و فقط از توش دیوایسی که باهاش به اینترنت وصل میشین رو انتخاب کنین . میاد بالای صفحه و کوچکترین استفاده ای رو نشون میده و دردسر های نرم افزارهای دیگه رو هم نداره چون خیلی ساده ست ... [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اینم شد برنامه؟ با هزار تا نرم افزار تست کردیم مثل نت لیمیتراستفاده اینترنت با فایل های خود ویندوز هست svchostویندوز من پرو 8 - آپدیت تا نوامبر - از سافت 98 دانلود کردم.....یا اینکه این نسخه ای که ما استفاده میکنیم ویروسیه که احتمال این کمه ! و یا اینکه کلا معلوم نیست مایکروسافت داره چه بلایی سرمون میاره !

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت

پيش فرض

من نگفتم این ساده ست و چیز خاصی نداره اما خوب و کم دردسره !؟

آخر فروم باز 1376MAXIMUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

منم این مشکل رو ندارم از توی خود ویندوز تو تسک منیجر که برید تمام برنامه هایی که از اینترنت استفاده میکنن را نشون میده حتی نشون میده چند درصد از پهنای باند رو دارن استفاده میکنن

داره خودمونی میشه gladiator11's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

توی بعضی از نسخه های قبلی ویندوز ایکس پی و سون هم که شرکتهای مختلف ایرانی بیرون میدن این مشکل وجود داشت توصیه میکنم از یه سی دی ویندوز دیگه استفاده کنید

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

دلیل نمیشه چون خیلی ها گفتن پس درست باشه من این طوری فکر نمی کنم ...
    نمیشه تو هر مساله ای نظر جمعی رو درست بدونیم ..
    اگر بود باید برای منم اتفاق می افتاد پس وقتی نیوفتاده به نظر من مشکل از خود کاربره نه ویندوز !
    خب خیلی از مشکلها واسه همه اتفاق نمی افته ولی به هر حال این مشکل وجود داره و تا حدی هم قابل حله (ما توی تاپیک اختصاصی کسپر + همین تاپیک روی این مسئله بحث کردیم)

اینم شد برنامه؟ با هزار تا نرم افزار تست کردیم مثل نت لیمیتراستفاده اینترنت با فایل های خود ویندوز هست svchostویندوز من پرو 8 - آپدیت تا نوامبر - از سافت 98 دانلود کردم.....یا اینکه این نسخه ای که ما استفاده میکنیم ویروسیه که احتمال این کمه ! و یا اینکه کلا معلوم نیست مایکروسافت داره چه بلایی سرمون میاره !
    به شدت تایید میشه.هر چی هست زیر سر پروسه svchost ویندوزه البته چیزای دیگه هم تاثیر داره ولی ربطی به ویروسی بودن ویندوز نداره چون خیلی از کاربرا همین مشکل رو دارن.مشکل منم همین بود ولی با راه حلهایی که دوستان توی همین تاپیک و تاپیک کسپر ارائه دادن تقریبا میشه گفت مصرف ترافیک کم شده
    Last edited by hamidreza2010; 29-11-2012 at 14:54.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •