تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 66

نام تاپيک: مصرف بالای ترافیک در ویندوز 8

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

راستی توی یه مجله معتبر هم خوندم که نوشته بود ویندوز 8 اسم برنامه هایی که روی سیستم نصبه رو از طریق نت میفرسته واسه مایکروسافت.البته خبرش توی سایتها زیاده بعضی ها میگن راسته بعضی ها میگن دورغه ولی خب از اینا هرکاری بگی برمیاد.
    اگه اینطوری باشه شاید یه علت استفاده بیش از حد ترافیک همین باشه.

2. این کاربر از hamidreza2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوستان منم همین مشکل رو داشتم تمام appداخل منو استارت مثل music video map و....رو unistallکردم الان درست شده

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

سلام بتمن جان
    شماره های 2 و 3 رو چجوری میشه انجام داد من پیداشون نکردم؟
    سلام بر آقا حمید
    شماره 2 :
    Control Panel\System and Security\Action Center
    بعدش Change Windows SmartScreen Settings
    شماره 3:
    نشانگر ماوس رو به منتها الیه راست ببرید تا پنل مربوطه نمایان بشه.
    گزینه آخر(Settings) رو انتخاب کنید.بعد گزینه Change PC setting را کلیک کنید(این گزینه پایین صفحه قرار گرفته)
    حالا بخش تنظیمات باز میشه که از پنل سمت چپ باید روی گزینه Privacy کلیک کنید و همه گزینه های موجود رو Off کنید.

5. 2 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت danialia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام
    واسه منم دفعا اول خیلی ترافیک مصرف میکرد بعد از کلی زیر و رو کردن ویندوز فهمیدم اپلیکیشن های پیشفرض مترو خود ویندوز 8 مثل - آب و هوا - ایمیل- بورس - مسافرت و ...... در پس.زمینه ویندوز ترافیک بالایی رو مصرف میکنه. و چون نیازی به هیچ کدومشون نداشتم همشون را uninstall کردم.
    شما هم همین کار رو کنید بعد خواهید دید که همه چی عادی میشه. فقط دقت کنید unpin from start نکنید بلکه uninstal کنید.
    موفق باشد

7. 5 کاربر از danialia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

دوستان سلام
    فایل Svchost.exe توی سیستم من هم داره از نت استفاده میکنه تا حالا 70 مگ استفاده کرده.میخواستم ببینیم دقیقا کدوم برنامه از این طریق به نت وصل میشه؟بعد اینکه این مشکل توی ویندوز 7 هم هست یا نه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

این مشکل بعد از نصب همه ی ویندوزها هست !!
    اپلیکیشن های ویندوز8 اگه خاموش بشن تاثیر زیادی داره ولی بازم مصرف بیخودی Svchost رو متوقف نمیکنه !
    نمیدونم در اصل چیکار میکنه توی ویندوز 7 هم همینطوره !
    بهتره اجازه بدید یه مدت هرکاری میخواد بکنه خودش درست میشه ! مال منم همینطوری شد ، بعد از نصب ترافیک زیادی مصرف میکرد و کانکت که میشد چراغای مودم همش بی دلیل چشمک میزدن ! ولی الان 24ساعت از نصب ویندوز گذشته درست شده و من الان این مشکلو ندارم باهاش !

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

دوستان سلام
    فایل Svchost.exe توی سیستم من هم داره از نت استفاده میکنه تا حالا 70 مگ استفاده کرده.میخواستم ببینیم دقیقا کدوم برنامه از این طریق به نت وصل میشه؟بعد اینکه این مشکل توی ویندوز 7 هم هست یا نه؟
    سلام علیکم
    یک راه حل غیر معمول وجود داره که امیدوارم جواب بده!
    شما باید ببینید چه سرویسهایی زیر مجموعه Svchost هستن.
    اما باید دقت کنید و خودتون سرویس مصرف کننده را پیدا و دسترسی اش را مسدود کنید.
    ابتدا برنامه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو دانلود کنید.
    بعد از اجرا شما لیست برنامه های فعال رو مشاهده میکنید که تعدادی از اونا Svchost.exe هستن.
    روی هر کدام از اینها دابل-کلیک میکنید تاپنجره Properties مربوط بهش باز بشه.
    در سربرگ Services شما میتونید سرویسهایی رو که با این فرایند اجرا شدن مشاهده کنید و بعد از شناسایی با فایروال محدودش کنید.
    نکته:به خاطر تعدد اسامی شما میتونید از فایروال خودتون و Process Explorer همزمان کمک بگیرید و یه وجه مشترک مثل PID رو پیدا کنید تا سریع تر به جواب برسید.
    این یه روش کلی هستش و شامل همه ویندوزها ،آنتی ویروسها و فایروال ها میشه.

پ.ن : درسته که Svchost یه فرایند سیستمی محسوب میشه اما مخربهای زیادی وجود دارن که خودشون رو زیر پرچم همین فرایند پنهان میکنن. پس هر گردی لزوما گردو نیست!
    موفق باشید.
    Last edited by *Batman*; 13-11-2012 at 07:41.

11. 2 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

سلام علیکم
    یک راه حل غیر معمول وجود داره که امیدوارم جواب بده!
    شما باید ببینید چه سرویسهایی زیر مجموعه Svchost هستن.
    اما باید دقت کنید و خودتون سرویس مصرف کننده را پیدا و دسترسی اش را مسدود کنید.
    ابتدا برنامه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو دانلود کنید.
    بعد از اجرا شما لیست برنامه های فعال رو مشاهده میکنید که تعدادی از اونا Svchost.exe هستن.
    روی هر کدام از اینها دابل-کلیک میکنید تاپنجره Properties مربوط بهش باز بشه.
    در سربرگ Services شما میتونید سرویسهایی رو که با این فرایند اجرا شدن مشاهده کنید و بعد از شناسایی با فایروال محدودش کنید.
    نکته:به خاطر تعدد اسامی شما میتونید از فایروال خودتون و Process Explorer همزمان کمک بگیرید و یه وجه مشترک مثل PID رو پیدا کنید تا سریع تر به جواب برسید.
    این یه روش کلی هستش و شامل همه ویندوزها ،آنتی ویروسها و فایروال ها میشه.

پ.ن : درسته که Svchost یه فرایند سیستمی محسوب میشه اما مخربهای زیادی وجود دارن که خودشون رو زیر پرچم همین فرایند پنهان میکنن. پس هر گردی لزوما گردو نیست!
    موفق باشید.
    کاملا موافقم چون ویروس هایی هم هستند که همین Svchost رو آلوده میکنن ممکنه اون باشه که ترافیک رو مصرف میکنه ولی خب بعید به نظر میرسه چون من kis 2013 آپدیت فول دارم + اینکه سیستم رو هم فول اسکن کردم ویروسی نداشت و از همه مهمتر اینکه اکثرا این مشکل رو دارن.
    بتمن جان ممنون.تست میکنم نتیجش رو اعلام میکنم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

بهترین راه اینه که بذارید هرچی میخواد ترافیک بکشه چون همیشگی نیست ! تا یه حدی این کارو میکنه بعد ازاون دیگه سیستم یه ساعت روشن باشه بدون استفاده زیر 1مگ میندازه !!
    با مسدود کردن و دستکاری کردن این سرویس ها بعدا ممکنه واسه یه سر نرم افزار های اینترنتی و ... مشکل ایجاد بشه !

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

بتمن جان ممنون.تست میکنم نتیجش رو اعلام میکنم
    عزیز جان تست کردم ولی بیشتر سرویس هایی که همراه این پروسه اجرا میشن سرویس های حیاتی ویندوز هستند و بلوک کردنشون ممکنه توی عملکرد ویندوز اختلال ایجاد کنه
    بهترین راه اینه که بذارید هرچی میخواد ترافیک بکشه چون همیشگی نیست ! تا یه حدی این کارو میکنه بعد ازاون دیگه سیستم یه ساعت روشن باشه بدون استفاده زیر 1مگ میندازه !!
    با مسدود کردن و دستکاری کردن این سرویس ها بعدا ممکنه واسه یه سر نرم افزار های اینترنتی و ... مشکل ایجاد بشه !
    آره من یکیش رو بلوک کردم اینترنتم قطع شد

15. 3 کاربر از hamidreza2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •