تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 42 از 42

نام تاپيک: داستان دنباله دار!!!(بیاین با هم تکمیلش کنیم!)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

من ادامه میدم چون نمیخوام لفظ بانی این داستان رو شهید کنم
    آره یوسف عاشق عسل شده بود,عسل هم عاشق یوسف شده بود
    حالا اینجا یه سوال ذهن مخاطب رو آزارمی داد که کدوم یکیشون بیشتر عاشق شده بود
    یوسف بیشتر عاشق عسل شده بود یا عسل بیشتر عاشق یوسف شده بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    جواب این سوال رو در ادامه داستان خاهید فهمید
    راستی از دوست عزیزی که می خواد داستان رو ادامه بده خواهشمندم یه توضیح کوچیکی درباره شخصیت جدید داستان یعنی عسل بده,چون من متوجه نشدم که از کجا اومد؟!...

پروفشنال rsz1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    در اينده

پيش فرض

نویسنده که بهروز نام داشت در حالی که زیر بارون قدم می زد شروع کرد داستان رو مرور کردن
    اون داستان یوسف رو ادامه می داد در حالی که شخص جدیدی رو به داستان اضافه کرده بود به نام عسل و تصمیم داشت کمی در داستان تغییر ایجاد کنه .
    عسل که دوست خواهر یوسف بود دختری زیبا و از خانواده نصبتا فقیری بود یلدا (خواهر یوسف) یک روز توی خیابون بر حسب اتفاق با عسل آشنا میشه اون به خاطر بیماری مادرش مجبور بوده هم درس بخونه و هم کار کنه اونم هر نوع کاری.
    زمانی که یلدا با یوسف درباره عسل صحبت می کنه و شرایط عسل رو به یوسف می گه .یوسف تصمیم می گره به اون کمک کنه برای همین از تمام دوستاش و بستگان تقاضای کمک می کنه بعد یک سالی یوسف کم کم کاری رو برای عسل در شرکت پدر پوریا دست و پا می کنه عسل که به خاطر محبتی که یوسف کرده به اون دلبسته شده حالا دیگه نمی تونه دوری یوسف رو تحمل کنه به هر بهانه ای به اون زنگ می زنه و یوسف هم که به عنوان یک پسر 18 ساله بیشتر تحت تاثیر عواطفش قرار داره از عسل خوشش امده ولی پوپک چی ؟ خواهر پوریا اونم هم دختری واقعا دوست داشتنی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •