تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 27

نام تاپيک: درخواست مشاوره برای خرید هدیه

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض درخواست مشاوره برای خرید هدیه

درود
    راستش من موقعی که قراره برای دوستان و یا روز پدر و یا تولد پدر و برادرم کادو بگیرم به شدت به مشکل میخورم . یعنی چیز بخصوص و ویژه ای پیدا نمیکنم که بخوام برای روز تولد به اونا هدیه بدم و به نظرم چیزهایی که میگیرم داره تکراری میشه.
    از اونجایی که به روز موعود دارم نزدیک میشم از دوستان خواهشمندم یک راهنمایی بکنن که چه چیزهایی به عنوان هدیه برای مردها مناسبه !
    از بس که ادکلن - پیراهن گرفتم , خودم خسته شدم . منتظر راهنمایی دوستان هستم.
    ممنون

کاربر فعال بورس کاربر شماره ی یک's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

درود
    راستش من موقعی که قراره برای دوستان و یا روز پدر و یا تولد پدر و برادرم کادو بگیرم به شدت به مشکل میخورم . یعنی چیز بخصوص و ویژه ای پیدا نمیکنم که بخوام برای روز تولد به اونا هدیه بدم و به نظرم چیزهایی که میگیرم داره تکراری میشه.
    از اونجایی که به روز موعود دارم نزدیک میشم از دوستان خواهشمندم یک راهنمایی بکنن که چه چیزهایی به عنوان هدیه برای مردها مناسبه !
    ممنون
    قبل از همه چی ، باید بگم ، لذت دنبال هدیه گشتن رو از خودت نگیر اگه وقت داری حتما برو خودت چرخ بزن و یه دفعه پیداش کن ، بیشتر هم حال میده !
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بعدشم توصیه میکنم کلمه ی خرید هدیه رو توی گوگل سرچ کنی ، یکم که بچرخی ذهنت باز تر میشه واسه خرید !
    اما میرسیم به مرحله ی آخر یعنی پیشنهاد خودم !!!! من بودم یه دستکش یا شال گردن گرم و خوشگل میخریدم تو این هوای سرد حالش رو ببره ، خوشتیپتر هم بشه !

3. 2 کاربر از کاربر شماره ی یک بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

ممنون
    اون تاپیک رو هم خونده بودم . ولی من دنبال یک چیز ویژه میگردم . قبلا خودنویس - کیف پول - ادکلن - پیراهن و کتاب هم هدیه دادم و اون تاپیک زیاد تاثیری نداشت .
    میخواستم از تجربیات دوستان استفاده کنم . چون چند روز بیشتر زمان ندارم و هنوز نمیدونم چی بگیرم !

پروفشنال aftab_azad20's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

یه جعبه آچار بکس خفن،یا اگه ماشین داره یه وسیله واسه ماشینش بخر

6. 3 کاربر از aftab_azad20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

جعبه آچار برای هدیه فکر نکنم زیاد مناسب باشه . وسیله برای ماشین مثلا چی ؟!

8. این کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال بورس کاربر شماره ی یک's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

اگه اهل شناست یه ست لوازم شنا بگیر با یه بلیط استخر !
    ماساژور هم خوبه ، اگه بودجه ی ماساژور گرون هم نداشتی میتونی از این هشت پا ها بگیری !
    یه راننده قطار بهم میگفت صبح خیلی زود و عصر آفتاب واسه چشم ضرر داره ، پزشک قطار بهش توصیه کرده بود حتما عینک آفتابی بزنه ، اگه رانندگی میکنه واسش یه عینک آفتابی مناسب بگیری هم خوبه هم مفید (گرچه هدیه ی زیاد خاصی نیست ولی واسه کسی که رانندگی میکنه لازمه )!
    من برادرم ، انشای ضعیفی داشت ، یه دفتر خاطرات خوشگل واسش گرفتم با یه گل بهش هدیه دادم ، اولین خاطره اش هم شد هدیه گرفتن دفترش از من !
    راستش تاثیر هدیه ای که میدی خیلی بستگی به خود شخص داره ، مثلا من واسه یکی از دوستام یه جعبه ابزار قشنگ گرفتم خیلی هم خوشحال شد و واسه اون یکی کیف پول ! این یکی زیاد با ابزارش کار داره اون یکی بیشتر کیف پولش رو همراه داره ، اگه برعکس عمل میکردم کاملا بی نتیجه بود !
    یکم فکر کن ببین کجا یه نیاز خوب میبینی که میتونی برطرفش کنی . کدوم قسمت میتونه بهتر باشه و تاثیر گذار تر !

10. 2 کاربر از کاربر شماره ی یک بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

دوستان نظرتون در مورد زیور آلات چیه ؟! به نشان فروهر علاقه خاصی داره و به نظرم اومد یک پلاک و گردنبند نقره فروهر بگیرم !
    همچین چیزی برای کادو مناسب هست ؟!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

salam dostan man mikham baraye tavalode dost pesaram ke 24 saleshe hedye bekharam ta saghfe 300 toman lotfan rahnamaeem konid daneshjoe kamputere va karesham sherkate dekorasiyone dakheli dare

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

salam dostan man mikham baraye tavalode dost pesaram ke 24 saleshe hedye bekharam ta saghfe 300 toman lotfan rahnamaeem konid daneshjoe kamputere va karesham sherkate dekorasiyone dakheli dare
    1- تاپیک مجزا ایجاد کنید .

2- زبان اصلی انجمن زبان فارسی است ، لطفا فارسی تایپ کنید.

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

درود
    ممنون
    سلام اگه اهل خرج کردن هستین یا قیمت زیاد براتون فرقی نداره به نظرم گوشی یا ساعت بخرین خیلی خوشحال میشن

.
    .
    .

زمان زدن تاپیک مال 2 ماه پیشه به زمانش دقت نکرده بودم اگه هنوز خرید نکردین گوشی و ساعت خوبن
    Last edited by V E S T A; 05-01-2013 at 13:49.

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •