تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: با در نظر گرفتن تمامی مسائل و شرایط موجود, با حضور بانوان در ورزشگاه ها:

راي دهنده
195. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • موافقم

121 62.05%
  • مخالفم

74 37.95%
صفحه 8 از 28 اولاول ... 45678910111218 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 280

نام تاپيک: ممنوعیت حضور بانوان در استاديوم‌های ورزشی

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    یه جایی نزدیک خـــدا

پيش فرض

اون عده از دوستان که گزینه مخالف رو زدن مطمئنا جزء اون دسته افرادی هستن که خود را برابرتر از بانوان میدونن و من به شخصه فقط تأسف خودم رو از این بابت اعلام میکنم

اینکه جنسیت مذکر رو دارم جای شرمساری برای خودم میبینم که به خاطر نداشتن کنترل روی خودم ,یک انسان رو گاهی از ساده ترین حقوق اجتماعی خودش منع میکنم.
    شمایی که این طرز تفکر رو داری ... یک سوال ... با شرایط موجود اجازه میده آبجیت بره ورزشگاه ؟

2. این کاربر از Eblis 2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال ورزش اتومبیل رانی PSYCHO_MAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

منم مخالف زدم . تیریپ روشنفکریم بر نمیدارم. حتی اگر حضور بانوان محترم تو استادیومها آزاد بشه هم من اجازه حضور به ناموسم رو تو این محیط مسموم نمیدم. چون خودم چندین بار رفتم ورزشگاه (یه مدتیه دیگه نمیرم) و میدونم چه فرهنگی اونجا حاکمه . جایی که خیلیا احساس میکنن خارج از محیط اجتماس، آزادن و میتونن هر چی از دهنشون در بیاد نثار بقیه کنن.
    توی همین تهران خودمون بارها دیدم خیلیها جلوی زن و بچه و پیر و جوون با رکیک ترین الفاظ به هم اظهار محبت میکنن اونجا که دیگه استادیوم و ...
    البته اگر محیط سالم باشه چرا که نه همه دوست دارن با خونواده بیان تو محیط ورزشی ولی با این شرایط هرگز.

4. 3 کاربر از PSYCHO_MAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال بورس کاربر شماره ی یک's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

اون عده از دوستان که گزینه مخالف رو زدن مطمئنا جزء اون دسته افرادی هستن که خود را برابرتر از بانوان میدونن و من به شخصه فقط تأسف خودم رو از این بابت اعلام میکنم

اینکه جنسیت مذکر رو دارم جای شرمساری برای خودم میبینم که به خاطر نداشتن کنترل روی خودم ,یک انسان رو گاهی از ساده ترین حقوق اجتماعی خودش منع میکنم.
    بله دوست عزیز طبق دین و قانون رسمی کشور زن ها نصف مردها ارزش دارند
    این دوستان هم از کره مریخ که نیامدن پس حق دارند خود را برتر از زن ها بدانند
    نمیخواستم اینجا پست بدم چون عصبانی هستم
    نتیجه پستم هم مشخصه پاک شدن! اما عیبی نداره مهم امضام هست
    پاینده باشید

tapa talked
    خب هرچیزی یه شرایطی داره ! حضور خانم ها هم یه سری شرایط میخواد توی کشور ما ، اگه اونجوری که شما میگی فکر کنیم باید بنیان بوقمون رو عوض کنیم ولی ما داریم راجع به ایجاد شرایطی حرف میزنیم که با استفاده از اون بشه توی همین محیط فرهنگی دینی کشورمون خانم ها توی استادیوم حضور پیدا کنند !
    من اعتقادی که شما دارین رو محترم میدونم و خیلی براش ارزش قائلم ولی خب با حرفهای ساختار شکنانه نمیشه چیزی رو درست کرد ، الان باید راجع به شرایطی که هست حرف بزنیم ، حتی اگه ساختار کلی فرهنگی جامعه هم عوض بشه ، کم کم و با ایجاد شرایط برای حضور بانوان ایجاد بشه خیلی بهتره چون تغییر ناگهانی مضرات زیادی داره ،امیدوارم این حرفهای من رو هم به پای جنسیتم نذارید !

6. 3 کاربر از کاربر شماره ی یک بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

من یک سوال از اقایونی که مخالف حضور خانمها در ورزشگاه ها هستن دارم
    شما بر چه اساسی خودتون رو صاحب این حق میدونین که حضور عده زیادی از انسانهارو به محیطی با هر مشخصاتی محدود کنین؟
    ایا بانوان به عنوان یک انسان نباید این اجازه رو داشته باشن که خودشون انتخاب کنن در جایی حضور داشته باشن یا نه؟
    اگر بانوان بر اساس هر مصلحتی که می اندیشند نظرشون بر این باشه که اقایون از خونه خارج نشن و به کارهای خونه رسیدگی کنن شما حاضرین این رای رو بپذیرین و از خونه خارج نشین؟
    توجه داشته باشین که رای مخالف شما به این نظرسنجی تایید این دست اقدامات هست
    منتظر جواب این سوالات از شما دوستان هستم
    من به شخصه وقتی میخوام جوابی به سوالی بدم که به جنس مخالف مربوط هست ابتدا خودم رو جای طرف مقابل قرار میدم سپس به سوال پاسخ میدم
    در ضمن اگر به مشکل فحاشی در ورزشگاه ها رسیدگی نشه ممکنه این مشکل به سطح جامعه هم کشیده بشه که نمونه هایی رو دوستان مطرح کردن
    در این صورت با حضور بانوان در سطح جامعه هم مخالفین ایا؟ به نظرتون بهتر نیست به جای ندیده گرفتن مشکلات اونهارو شناسایی کنیم و رودرروی مشکلات قرار بگیریم و به فکر راه حل باشیم؟
    ممنون از دوستانی که تو بحث شرکت میکنن
    Last edited by J@viD; 01-11-2012 at 01:49.

8. 3 کاربر از J@viD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

ببین دوست عزیز شما وقتی برای کسی تصمیم میگیرید به این معنی هست که خود را برتر و اگاهتر ار اون شخص میدونید درمورد اینکه ما نمیتونم نظرات مخالف رو تاب بیاریم هم بله متاسفانه یا خوشبختانه من در اینگونه موارد که به جای یک نفر دیگه تصمیم گرفته میشه اصلا نمیتونم خودم رو کنترل کنم
    ما هم استادیوم نرفته نیستیم اما هرکس باید بتونه برای خودش تصمیم بگیره
    tapa talked
    دقیقا هرکسی باید برای خودش تصمیم بگیره ! ولی برای جامعه همه تصمیم میگیرند نه یک نفر ! این که شما حق داری سیگار بکشی یا نه رو توی یه محیط باید همه تایید کنند ، نمیتونی بگی فقط به خودم ربط داره ، چون دودش توی ریه ی بقیه هم میره ، محیط رو هم مسموم میکنی ! استادیوم های ما فعلا یه محیط سالمی نیست !
    محیط استادیوم های ما الان کاملا مردانه شده ، باید بررسی کرد و دید آیا میشه مختلطش کرد یا نه ، کشش داره یا نداره ، تبعاتش چیه !

10. 2 کاربر از کاربر شماره ی یک بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض من مخالفی هستم که موافق بود

من مخالفم گرچه رای موافق دادم . چرا ؟؟؟
    برای این که وقتی نظرات افراد مخالف رو میخونم میبینم موافق بودن من خیلی به ضرر خانم ها تموم میشه ، یعنی نه تنها یه حق رو به خانم نمیدم بلکه چندین حق رو دارم ازش میگیرم ! چطور ؟
    اینطور که مخالفین میگن دلیل اومدن به استادیوم لذت بردن از تماشای مسابقه و سرگرمیه ولی چیزی که الان داره اتفاق میافته شباهت کمی به لذت و سرگرمی داره ، میگن که باید یه محیط در شان یه خانم ایجاد بشه تا بیاد و استفاده کنه ، این نه تنها حرف مخالفین بلکه حرف اونایی هم هست که الان نمیزارن بانوان حضور پیدا کنند ، حالا شما یه فکر کوچولو بکن ببین مرد ها هر چی شد شد ولی واسه زن ها باید محیط خوب باشه ، حقوق مرد رو داره پایمال میکنه یا زن رو ؟ !
    من از آغاز این دنبالش رو گرفتم ولی حضور چندانی از خانم ها برای دفاع از حقشون ندیدم ! نیامدند ! چرا ؟؟؟
    برای اینکه اگه بگه نه ، همین نه رو از دهنش میگیرن و میگن خب پس خودشون هم نمیخوان ، اگه بگن آره ، با وجود شرایط استادیوم ها ، نظر خوبی از طرف بقیه برای خودشون نمیبنند چون حتی اگر در حد وعده هم باشه داره صحبت از عوض کردن شرایط میشه و عده ای میگن این شرایط بده پس به نظر من یه خانم سخت میتونه موافقت خودش رو اعلام کنه حتی اگه بخواد چون با وجود محیط فرهنگی ما متهم به بی عفتی میشه !
    پس با وجود این شرایط که نمیزاره بانوان خودشون تصمیم بگیرند بهتره از ایجاد شرایطی صحبت کنیم که حداقل بزاره بانوان نظراتشون رو ابراز کنند ! نه ؟؟
    Last edited by کاربر شماره ی یک; 01-11-2012 at 02:13.

12. 5 کاربر از کاربر شماره ی یک بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز گرافيكار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

اصلا این تاپیک رو فراموش کرده بودم

تقریبا تمام پستها رو خوندم
    نظر من هم در کنار نظر دوستان و البته گاهی در برابرشون

من توی نظرسنجی موافق حضور بانوان عزیز ایرانی بودم چون فکر میکنم جواب طبیعی و منطقی به این سوال در هر شکلی که مطرح بشه همینه
    وقتی در مورد ایده آلهای خودمون حرف میزنیم این جواب مثبت طبیعیتر هم به نظر میرسه اما وقتی کمی از دنیای ایده آلهامون فاصله میگیریم بایدها و نبایدهای دنیای حقیقی و متاسفانه تلخ ما خودنمایی میکنه

یک مانع یا دست انداز اجتماعی حاصل یکی دو روز نیست که بشه با کمک منطق و دلایل امروزی در موردش قضاوت کرد و به راهکار رسید
    شکل گیری یک فرهنگ درست یا غلط دست کم حاصل چندین دهه اس.
    هر فرد از جامعه شامل تصورات تفکرات و عملهاییه که وقتی در کنار هم جمع میشن تبدیل به تصورات جمعی تفکرات جمعی و عملهای جمعی میشن
    ما دست کم چندین دهه تصور کردیم چندین دهه فکر کردیم و چندین دهه عمل کردیم تا به اینجا رسدیم
    عملکرد سیا*سی نظامها در شکل گیری این گونه فرهنگها موثر هستن اما درصد کمی رو شامل میشن
    بلکه حتی به قول مونتسکیو کانت مارکس هایدگر راسل و... میشه گفت خود نظامها حاصل درونی ترین فرهنگها و خواستهایی هستن که توده مردم اونها رو ساختن

هر چقدر هم پذیرفتنش سخت باشه باید قبول کنیم که این دست انداز اجتماعی حاصل فرهنگیه که نتیجه چندین دهه تصورات تفکرات و عملهای ماست
    یکی از دوستان یک برش معنادار از فیلم آفساید رو به این تاپیک اورد که واقعا درسته
    وقتی تماشاگر ما ورزشگاه رو جایی برای تخلیه فشارهای عصبی بیرون ورزشگاه میدونه ناخودآگاه تابلوی ورود ممنوع رو در مقابل بخشی از جامعه خودمون یعنی بانوان بالا بردیم
    وقتی بخشی از شعارهای تحقیر آمیز ما به حریفان دادن شعارهاییه که خصوصیات زنانه نقش اول رو در اون داره عملا علامت توقف رو در مقابل بانوانمون بالا بردیم
    وقتی تماشاگر ما خصوصیات زنانه رو دستاویزی کرده برای تحقیر حریفانش به نظر میرسه تصمیم یک روزه برای ورود بانوان به ورزشگاه کاری عجولانه باشه که نتیجش با سر به دیوار خوردنه

جامعه ما در کمال شگفتی داره با دست پس میزنه و با پا پیش میکشه
    هم خواهان حضور بانوان در ورزشگاهه هم خودش نخستین دلیل نیامدنشونه

وقتی بخشی از جامعه رو قدم به قدم از حقش دور کردیم باید قدم به قدم به حقش نزدیکش کنیم(وقتی جمع میبندم منظورم فقط مردها نیستن بلکه خود بانوان رو هم شامل میشه)
    اینکه چگونه این قدمها رو برداریم یه بحث کاملا مجزا و طولانیه که اگر فرصت شد باید جداگونه در موردش بحث کرد

اما بعضی نظرات دوستان گرامی برای من به اندازه همین مسئله حضور بانوان در ورزشگاه شگفت آوره
    با احترام نمونش این پست در صفحه اول

قضیه برای شخص من اون قدر بدیهی هست که نیاز به دلیل آوردن نداره.

این اجازه رو دارا هستند خانم ها که به ورزشگاه بیاند. هیچ کس هم حق گرفتن این اجازه رو از اون ها نداره.

در مورد مشکلاتی هم که هست مثلا فحاشی ها، تصمیم گیری در این مورد به خود خانم ها مربوطه و کسی حق نداره نقش قیم و بزرگتر رو براشون بازی کنه.

بدترین حالت اینه که اگر خانمی دید جو مناسب نیست خودش پا میشه و میره بیرون و دیگه هم نمیاد.

و همینطور در مورد سایر مشکلات مثل کمبود امکانات و غیره و غیره.

یعنی خود خانم ها با توجه به مشکلات موجود قادر به تصمیم گیری در مورد صلاح خودشون نیستند ؟ ما باید اینجا براشون تصمیم بگیریم که آیا صلاح هست بیاند یا نه ؟ اگر ما تصمیم گرفتیم که صلاح نیست بیاند ولی خودشون مخالف بودند تکلیف چیه ؟

بحث اصلی باید به نظر من این باشه که خانم ها با حضورشون در ورزشگاه با چه مشکلاتی روبه رو هستند وسعی در برطرف کردنشون کنیم و نه این که آیا اجازه دارند برند یا نه. اجازش دیگه دست خودشونه به کسی مربوط نیست.
    در مورد بخشهای بولد شده که شامل کلیت نظر دوستمون میشه
    برام جالبه در مورد یک کشور جهان سوم و در ابتدای مدرنیته و صنعتی شدن جوری حرف میزنیم که انگار در یک کشور جهان اول زندگی میکنیم که حدود 200 سال پیش از ما صنعتی شدن رو آغاز کرده
    نمیدونم چرا مدتهاست داریم این اشتباه تاریخی رو مرتکب میشیم که خودمون رو با کشورهای سطح اول غرب مقایسه میکنیم یا برشهایی از فرهنگ فعلی اونها که شمال سالها بستر سازیه رو بدون مقدمه به فرهنگ خودمون قالب کنیم
    وقتی میگیم بانوان عزیز بیان ولی اگر دیدن فضا سالم نیست پا شن برن در واقع داریم همون تصمیم عجولانه رو میگیرم که گفتم نتیجش شاخ به شاخ شدن با یک مانع بزرگ اجتماعی دیگس
    این یک حق و آزادی کاذبه که به بانوانمون میدیم در واقع به صورت غیر مستقیم به بخشی از جامعه گفتیم همنیه که هست میخوای بخوا نمیخوای نخوا
    ما زمانی میتونیم بگیم به بانوان حق مسلمشون رو دادیم که اونها در زمان مناسب در مکان مناسب قرار بگیرن(بازم میگم وقتی جمع میبندم منظورم صرفا جامعه مردها نیست چون خود بانوان هم در پایمال شدن حقشون مقصرن چه بسا بیشتر از آقایون)
    یعنی خود خانم ها با توجه به مشکلات موجود قادر به تصمیم گیری در مورد صلاح خودشون نیستند ؟ ما باید اینجا براشون تصمیم بگیریم که آیا صلاح هست بیاند یا نه ؟
    طرح این سوال یا بهتره بگم شکل این سوال اساسا مشکل داره
    ما بخشی از جامعه هستیم و همونجور که حذف بانوان پاک کردن بخشی از صورت مسئله اس کنار گذاشتن جامعه مردها هم نادیده گرفتن بخشی از صورت مسئله اس
    مشکل ما دقیقا از همین «ما» شروع میشه مایی که شامل تمام جامعه نشه بلکه نیمی از اون رو در بر بگیره
    این مشکل واقعا تاریخیه واقعا نهادینه شده اس
    قرنهاست وقتی میگیم ما منظورمون مردها هستن و در شکلگیری این فرهنگ غلط متاسفانه زنان هم نقش زیادی داشتن
    وقتی داریم در مورد یک مسئله اجتماعی حرف میزنیم، «ما» نباید ناقص باشه و باید شامل تمام جامعه باشه
    حالا اگر با این پیش زمینه در مورد «ما»(هم مردان و هم زنان) این سوال رو دوباره مطرح کنیم بسیار متفاوت و البته بنیادی تر میشه

ما(زنان و مردان یک جامعه) باید ابتدا بستر رو آماده کنیم
    یعنی همونجوری که ابتدا تصور کردیم بعد تفکر و سپس عمل و نتیجش شد یک فرهنگ غلط
    حالا باید در جهت اصلاح این فرهنگ در آغاز تصور کنیم بعد تفکر و سپس عمل

فرمول یک جامعه موفق سالهاست کشف شده و بسیار سادس
    خود نقدی به جای نقد دیگری
    نکته ای که هر جامعه ای به اون دست پیدا کنه یکی یکی موانع و دست اندازها رو از سر راهش برمیداره
    اما متاسفانه بیماری بزرگ جامعه ما اینه که فعلا نوک پیکان نقدمون به سمت دیگرانه
    Last edited by گرافيكار; 01-11-2012 at 03:09.

14. 14 کاربر از گرافيكار بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای SamGun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهـــــــــــــــــران

پيش فرض

شمایی که این طرز تفکر رو داری ... یک سوال ... با شرایط موجود اجازه میده آبجیت بره ورزشگاه ؟
    خب مسلما شما نه پست های من رو درست خوندی و نه درست متوجه شدی

شما هنوز داری در برابر یک وجود حقیقی از موضع قدرت قضیه رو پیش میبری و کنترل گرایانه به قضیه میرسی ! بنده جزء اینکه نظرات شخصی خودم رو به یک انسان کامل انتقال بدم حرکت دیگه ای رو نمیتونم به صورت دستوری اعمال کنم .

عقل و شعور چیزی هست که در کانون خانواده و از طریق تربیتی ذاتی به فرد منتقل میشه شما اگه به یکی از اعضای خانواده در داشتن یکی از این موارد شک دارید شاید بتونید حس مدیریتی رو اعمال کنید . اما بنده همچین شکی نه به خانواده و نه به اطرافیانم دارم.

متاسفانه همه چیز با هم ادغام شده و به جای همدیگه معنی میشن !

روشن فکر بودن رو بی بند و باری و بی غیرتی میدونن و غیرت رو مردانگی و شرف !

من به شما پیشنهاد میکنم دیدتون رو کمی باز تر کنید . فکر نمیکنم مشکل ما الان فقط ورزشگاه آزادی باشه !

16. 10 کاربر از SamGun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

.:: متفرقه - فنی مهندسی ::. SNOW PATROL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دقیقا هرکسی باید برای خودش تصمیم بگیره ! ولی برای جامعه همه تصمیم میگیرند نه یک نفر ! این که شما حق داری سیگار بکشی یا نه رو توی یه محیط باید همه تایید کنند ، نمیتونی بگی فقط به خودم ربط داره ، چون دودش توی ریه ی بقیه هم میره ، محیط رو هم مسموم میکنی ! استادیوم های ما فعلا یه محیط سالمی نیست !
    محیط استادیوم های ما الان کاملا مردانه شده ، باید بررسی کرد و دید آیا میشه مختلطش کرد یا نه ، کشش داره یا نداره ، تبعاتش چیه !
    یا خدا!!! شما دارید سیگار کشیدن رو با حضور بانوان مقایسه میکنید!! داداش این دیگه چه استدلالی هست؟
    به هر حال به قول دوستان قدرت دست شماست عیبی نداره
    بعضی از دوستان که میگن اگه ازاد بشه میزاری خواهرت بره حالا من نمیزارم شاید یه نفر بخواد با خواهرش بره به من و شما ارتباطی ندارد!!!

tapa talked

18. این کاربر از SNOW PATROL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

یا خدا!!! شما دارید سیگار کشیدن رو با حضور بانوان مقایسه میکنید!! داداش این دیگه چه استدلالی هست؟
    به هر حال به قول دوستان قدرت دست شماست عیبی نداره

tapa talked
    مثل جای مناقشه و بحث نیست !
    این یه ضرب المثله ، که اگه به معناش مراجعه کنید اینه که وقتی یه نفر یه مثالی میزنه ، منظورش از اون مثال استدلال یا مقایسه نیست بلکه این فقط یه تشبیهه که وجه شبهش رو هم میتونید توی سخنان خودش شخص پیدا کنید ، وجه شبه سیگار کشیدن توی جمع و حضور زنان توی محیط ورزشگاه هم اینه که دوتاشون جزو قانون های اجتماع هستند و اگه نظری دربارشون داده بشه باید جامعه نظر بده !
    در ضمن خیلی بده آدم یه ایرانی باشی و همچین ضرب المثل هایی داشته باشه ،بعدش به جای این که این قسمت استدلال ها رو که در پایین آوردم رو بخونه ، بره و قسمت ضرب المثل رو بخونه و نقد و نقل قول کنه !
    من مخالفم گرچه رای موافق دادم . چرا ؟؟؟
    برای این که وقتی نظرات افراد مخالف رو میخونم میبینم موافق بودن من خیلی به ضرر خانم ها تموم میشه ، یعنی نه تنها یه حق رو به خانم نمیدم بلکه چندین حق رو دارم ازش میگیرم ! چطور ؟
    اینطور که مخالفین میگن دلیل اومدن به استادیوم لذت بردن از تماشای مسابقه و سرگرمیه ولی چیزی که الان داره اتفاق میافته شباهت کمی به لذت و سرگرمی داره ، میگن که باید یه محیط در شان یه خانم ایجاد بشه تا بیاد و استفاده کنه ، این نه تنها حرف مخالفین بلکه حرف اونایی هم هست که الان نمیزارن بانوان حضور پیدا کنند ، حالا شما یه فکر کوچولو بکن ببین مرد ها هر چی شد شد ولی واسه زن ها باید محیط خوب باشه ، حقوق مرد رو داره پایمال میکنه یا زن رو ؟ !
    من از آغاز این دنبالش رو گرفتم ولی حضور چندانی از خانم ها برای دفاع از حقشون ندیدم ! نیامدند ! چرا ؟؟؟
    برای اینکه اگه بگه نه ، همین نه رو از دهنش میگیرن و میگن خب پس خودشون هم نمیخوان ، اگه بگن آره ، با وجود شرایط استادیوم ها ، نظر خوبی از طرف بقیه برای خودشون نمیبنند چون حتی اگر در حد وعده هم باشه داره صحبت از عوض کردن شرایط میشه و عده ای میگن این شرایط بده پس به نظر من یه خانم سخت میتونه موافقت خودش رو اعلام کنه حتی اگه بخواد چون با وجود محیط فرهنگی ما متهم به بی عفتی میشه !
    پس با وجود این شرایط که نمیزاره بانوان خودشون تصمیم بگیرند بهتره از ایجاد شرایطی صحبت کنیم که حداقل بزاره بانوان نظراتشون رو ابراز کنند ! نه ؟؟
    خب هرچیزی یه شرایطی داره ! حضور خانم ها هم یه سری شرایط میخواد توی کشور ما ، اگه اونجوری که شما میگی فکر کنیم باید بنیان بوقمون رو عوض کنیم ولی ما داریم راجع به ایجاد شرایطی حرف میزنیم که با استفاده از اون بشه توی همین محیط فرهنگی دینی کشورمون خانم ها توی استادیوم حضور پیدا کنند !
    من اعتقادی که شما دارین رو محترم میدونم و خیلی براش ارزش قائلم ولی خب با حرفهای ساختار شکنانه نمیشه چیزی رو درست کرد ، الان باید راجع به شرایطی که هست حرف بزنیم ، حتی اگه ساختار کلی فرهنگی جامعه هم عوض بشه ، کم کم و با ایجاد شرایط برای حضور بانوان ایجاد بشه خیلی بهتره چون تغییر ناگهانی مضرات زیادی داره ،امیدوارم این حرفهای من رو هم به پای جنسیتم نذارید !
    هر جا هم به مشکل خوردید سریع نگید قدرت دست شماست ، قدرت دست اکثریته ، شما و من هم باید با اکثریت مبارزه نکنیم بلکه نظر خودمون رو بگیم ،
    صلح طلب باشید توی بحثاتون بهتر حرفاتون رو میتونید پیش ببرید !
    بعضی از دوستان که میگن اگه ازاد بشه میزاری خواهرت بره حالا من نمیزارم شاید یه نفر بخواد با خواهرش بره به من و شما ارتباطی ندارد!!!
    مسئله همینه ! که شما حالا نمیخوای بزاری ، نباید محیط برای اونی که با خواهرش میخواد بره فراهم بشه ؟؟ خب ما میگیم با این شرایطی جوری هست که هیچکس جرات نمیکنه خواهر مادرش رو ببره استادیوم ، اونی هم که جرات بکنه مشکل برای خودش و بقیه پیش میاره چون بغل دستیش بلند شد فحش داد به داور باید یقه ی اون رو بگیره که چرا پیش ناموس من فحش دادی ، پس باید یه شرایطی ایجاد بشه که بتونه !
    Last edited by کاربر شماره ی یک; 01-11-2012 at 13:08.

20. 2 کاربر از کاربر شماره ی یک بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •