تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: با در نظر گرفتن تمامی مسائل و شرایط موجود, با حضور بانوان در ورزشگاه ها:

راي دهنده
195. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • موافقم

121 62.05%
  • مخالفم

74 37.95%
صفحه 6 از 28 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 280

نام تاپيک: ممنوعیت حضور بانوان در استاديوم‌های ورزشی

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    یه جایی نزدیک خـــدا

پيش فرض

یه نکته ی جالب :

نظر خواهي: با در نظر گرفتن تمامی مسائل و شرایط موجود, با حضور بانوان در ورزشگاه ها:

سوال نوشته " با در نظر گرفتن تمامی مسائل و شرایط موجود " با حضور بانوان در ورزشگاه ها موافقید یا مخالف ؟

اونایی هم که زدن موافقیم اومدن میگن باید فرهنگ سازی بشه و مثلا دوربین مدار بسته قرار داده بشه و امنیت ورزشگاه بالا بره و .... موافقیم ....

نوشته با شرایط و امکانات فعلی موافقید ؟

2. 3 کاربر از Eblis 2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Pejvak61's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

من معتقدم شايد چند ماهي سختي داشته باشه ولي بالاخره عادي ميشه. البته فكر نكنم اون مسائلي كه در پست هاي قبلي اشاره شد در عمل به اون شدت اتفاق بيفته و ميشه با اندكي صبر قضيه را حل كرد. در واقع از ابتدا هم كه اقدام به ممانعت از ورود بانوان به ورزشگاهها صورت گرفت اصلاً كار كارشناسي انجام نشد و صرفاً به اقدامي انقلابي مبدل شد و نتيجه اش هم ايني شد كه الآن همه ازش مينالند. الآن هم دير نشده و ميشه آروم آروم از يه جا شروع كرد مثلاً در ابتدا تعداد معدودي از صندلي ها را به خانم ها اختصاص بدن و رفته رفته زياد ترش كنن. يا اينكه از شهرهايي كه اوضاع اجتماعيشون بهتره شروع كنن و كم كم به تمام شهرها گسترش بدن.

با وجود تمام اين پيشنهادات تصور ميكنم اين بحث ما از اونجايي كه نهايتاً ما تصميم گيرنده اش نيستيم به هيچ جا نخواهد رسيد چون افسار كار دست كساني است كه ورود بانوان به ورزشگاهها را به صلاح نميدونن و پذيرش نظر هاي اينچنيني را بر نمي تابند. اما در كل بحث خوبيه.

از دوستان هم اگر كسي ميتونه اين مطالب را به گوش مقامات برسونه ميتونه خيلي مثمر ثمر باشه.

4. 2 کاربر از Pejvak61 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

کاملا موافقم و دلیل هم دارم که کاملا امکانپزیره

اول از همه تشکر میکنم از دوست عزیزی که این تایپیک رو ایجاد کرده
    دوستانی که مخالفت میکنن واقعا فکر میکنین تو سال 2012 که هیچ جای دنیا از حضور بانوان در مجامع عمومی جلوگیری نمیشه ما باید بیایم اینجا نظر بدیم که بانوان تو ورزشگاهها حضور داشته باشن یا نه؟
    به عنوان یه مرد خجالت نمیکشین از اینکه دلیل جلوگیری از این ورود اینه که ما نمیتونیم خودمون رو کنترل کنیم؟ در اصل این توهین به ما نیست؟
    همین الان مگه تو استادیوم 12000 نفری ازادی تو بازیهای والیبال بانوان شرکت میکنن چه اتفاقی میفته؟
    دوستان با محدود کردن فقط صورت مساله پاک میشه صدای تماشاچی رو قطع میکنن بعدم میگن اینا تماشاگرنما هستن چند نفرن اینا اصلا ادم نیستن معلوم نیست از کجا اومدن
    انقدر این مساله فحاشی رو ندید گرفتین که الان گسترده شده یدفعه میبینی 100 هزارنفر همزمان دارن فحش ناموسی میدن به داور یا بازیکنان
    با ندیده گرفتن این مشکل حل شد؟
    تماشاچی فحش میده چون ناراضیه از صندلیش ناراضیه از اینکه بازرسی بدنی میشه ناراضیه از وضعیت سرویس بهداشتی ناراضیه از رفت و امدش ناراضیه و هزارو یک مشکل داره این ادمی که داره فحاشی میکنه چجوری باید صدای خودشو به گوش مسئولین برسونه؟؟؟؟؟؟؟
    قبل از اینکه کار به فحاشی بکشه چقدر با زبونه خوش اعتراض کرده؟ چقدر همون برنامه 90 مشکلات تماشاچیارو نشون داده؟ کی رسیدگی کرده؟
    بعد از بازی ایران کره چقدر اون یدونه عکسی که تماشاچیای کره داشتن زباله جمع میکردن کوبیدن تو سره این تماشاگره ایرانی؟
    تو همین پی سی ورلد دوبار گزاشته شد تو 90 نشون داد تو همه سایتای خبری گزاشتن عکسو همه هم سریع قضاوت یه طرفه کردن زدن تو سره تماشاچیای خودمون که از کره ایه یاد بگیرین
    شما اصلا برین ببینین اون کره ایه با وضعیت حمل و نقل و ساعتها زیره افتاب و سرما نشستن قبل بازی حاضره بیاد تو استادیوم های ایران بشینه؟
    چرا انقدر زود قضاوت میکنین اصلا یکیتون رفتین استادیوم که بدونین چقدر مشکلات هست؟
    دوستان عزیز برای استادیوم رفتن اگه بخوای جای مناسب داشته باشی که بتونی بازی رو ببینی باید 5 ساعت زودتر از بازی بری میفهمین یعنی چی؟
    یعنی 5 ساعت تموم بشینی یه جا قبل از یه بازی که دو ساعت طول میکشه بسته به بازی این مدت کم و زیاد میشه
    ما زیره افتاب پدرمون درومده اون کره ایه 10 دقیقه قبله بازی سره حال اومده تو استادیوم تا از دیدنه بازی لذت ببره معلومه که چه ببره چه ببازه اشغالشم جمع میکنه چون نماینده ملتش تو یه کشوره دیگه هست
    بعد همون بازی ما بدلیل نبود وسیله نقلیه و ترافیک بیشتر از نیم ساعت پیاده رفتیم تا مترو در ورودیه مترو باهامون برخود شده که پرچمتو تکون نده خوشحالی نکن چوب پرچمو هم میگرفتن
    همون شب با کلی از تماشاچیایی که تو خیابون خوشحالی میکردن برخورد فیزیکی صورت گرفته
    حرف برای گفتن خیلی خیلی زیاده از ازارو اذیت هایی که یه تماشاچی میشه تا بره از تیمش حمایت کنه !
    دوستان عزیز انقدر راحت خودتون و هموطنانتون رو به بی فرهنگی متهم نکنین نارساییهای زیادی وجود داره خیلی زیاد
    خیلی حرفارو نگفتم فقط زود در مورد مسئله ای قضاوت نکنین
    برین تو یوتوب سرچ کنین بازیهای قدیمی رو تو استادیومهامون نگاه کنین ببینین چطوری مرد و زن کناره همدیگه وایمیسادن هیچ اتفاقیم نمیفتاده
    مشکل از جای دیگه هست وقتی نمیتونی تماشاچیای یه بازیه ملی رو تو تهران محترمانه و با ارامش ببری استادیوم و برگردونی وای بحال شهرستانا
    رفتن بانوان به ورزشگاهها پیشنیازهایی میخواد که باید بوجود بیاد و مردم ما هم فرهنگ پزیرش این اتفاق رو کاملا دارن مثل مردم همه جای دنیا

6. 9 کاربر از J@viD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

اره تا حدودی حق با شماست ولی آخه قربونت برم مگه ما ،اصلا نه توهین نمیکنم ،مگه من تیمم میبازه که تو طبیعت شمال آشغال میریزم یا تو خیابون آب دهن وبینی میریزم یا وضع ساحلمونو که میدونی ،من به دلیل باخت تیمم این کار رو باهاش کردم.
    نه این کارا هنوز تو جامعه ما فرهنگسازی واسش نشده ،اصلا بابا فرهنگ سازی نمیخواد که هر کی یه خورده فکر کنه میفهمه که با این کارش محیط رو آلوده میکنه ولی ....
    اما درسته مشکلات ورزشگاه رو نباید نادیده گرفت ،متاسفانه مسئولین فقط حرف میزنن (اصلا در مورد خرید اینترنتی بلیت حرفم نزدن )
    من دوست دارم که بانوانم بیان اصلا کی دوست نداره ولی بر خلاف گفته ی شما مردم ما هنوز فرهنگ پذیرش این اتفاق رو ندارن این که میگم مردم ، نه دوستانی مثل شما ،اونهایی که میان فحش میدن اونایی که اکثرا از قشر زیر متوسط جامعه هستند
    ،اونا رو میگم .(البته قصد توهین به این قشر رو ندارم من خودم ازین قشر هستم )
    اینا رو گفتم تا هی همه چیزو تقصیر مسئولین نیدازیم کما این که اینا هم در فراهم کردن امکانات مقصر هستن
    البته بازم میگم شما راست میگی روابطی که مربوط به دختر و پسر هستش در قدیم عادی بود اما الان با توجه به هنجارهای جدید تعریف شده این روابط دیگه عادی نیست
    نگین این یارو چرا به هموطناش توهین میکنه من با همه اونا نیستم ، سوژه های من اونایین که پای ثابت رفتن به ورزشگاهن (بازم نه همشون) اونایی که شعارای جدید واسه ضایع کردن تیم مقابلشون یاد میگیرن و میان به دوستاشون که مثلا من باشم میگن و میخندن و افتخار میکنن که چه شعاری بلد شدن و بازیه بعد میخوان حال تیمه رو بگیرن.
    میدونم ومیدونی که اینا همش به خاطر نبود امکانات نیس

8. 8 کاربر از milad-1990 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز وین رونی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

کاملا موافقم و دلیل هم دارم که کاملا امکانپزیره

اول از همه تشکر میکنم از دوست عزیزی که این تایپیک رو ایجاد کرده
    دوستانی که مخالفت میکنن واقعا فکر میکنین تو سال 2012 که هیچ جای دنیا از حضور بانوان در مجامع عمومی جلوگیری نمیشه ما باید بیایم اینجا نظر بدیم که بانوان تو ورزشگاهها حضور داشته باشن یا نه؟
    به عنوان یه مرد خجالت نمیکشین از اینکه دلیل جلوگیری از این ورود اینه که ما نمیتونیم خودمون رو کنترل کنیم؟ در اصل این توهین به ما نیست؟
    همین الان مگه تو استادیوم 12000 نفری ازادی تو بازیهای والیبال بانوان شرکت میکنن چه اتفاقی میفته؟
    دوستان با محدود کردن فقط صورت مساله پاک میشه صدای تماشاچی رو قطع میکنن بعدم میگن اینا تماشاگرنما هستن چند نفرن اینا اصلا ادم نیستن معلوم نیست از کجا اومدن
    انقدر این مساله فحاشی رو ندید گرفتین که الان گسترده شده یدفعه میبینی 100 هزارنفر همزمان دارن فحش ناموسی میدن به داور یا بازیکنان
    با ندیده گرفتن این مشکل حل شد؟
    تماشاچی فحش میده چون ناراضیه از صندلیش ناراضیه از اینکه بازرسی بدنی میشه ناراضیه از وضعیت سرویس بهداشتی ناراضیه از رفت و امدش ناراضیه و هزارو یک مشکل داره این ادمی که داره فحاشی میکنه چجوری باید صدای خودشو به گوش مسئولین برسونه؟؟؟؟؟؟؟
    قبل از اینکه کار به فحاشی بکشه چقدر با زبونه خوش اعتراض کرده؟ چقدر همون برنامه 90 مشکلات تماشاچیارو نشون داده؟ کی رسیدگی کرده؟
    بعد از بازی ایران کره چقدر اون یدونه عکسی که تماشاچیای کره داشتن زباله جمع میکردن کوبیدن تو سره این تماشاگره ایرانی؟
    تو همین پی سی ورلد دوبار گزاشته شد تو 90 نشون داد تو همه سایتای خبری گزاشتن عکسو همه هم سریع قضاوت یه طرفه کردن زدن تو سره تماشاچیای خودمون که از کره ایه یاد بگیرین
    شما اصلا برین ببینین اون کره ایه با وضعیت حمل و نقل و ساعتها زیره افتاب و سرما نشستن قبل بازی حاضره بیاد تو استادیوم های ایران بشینه؟
    چرا انقدر زود قضاوت میکنین اصلا یکیتون رفتین استادیوم که بدونین چقدر مشکلات هست؟
    دوستان عزیز برای استادیوم رفتن اگه بخوای جای مناسب داشته باشی که بتونی بازی رو ببینی باید 5 ساعت زودتر از بازی بری میفهمین یعنی چی؟
    یعنی 5 ساعت تموم بشینی یه جا قبل از یه بازی که دو ساعت طول میکشه بسته به بازی این مدت کم و زیاد میشه
    ما زیره افتاب پدرمون درومده اون کره ایه 10 دقیقه قبله بازی سره حال اومده تو استادیوم تا از دیدنه بازی لذت ببره معلومه که چه ببره چه ببازه اشغالشم جمع میکنه چون نماینده ملتش تو یه کشوره دیگه هست
    بعد همون بازی ما بدلیل نبود وسیله نقلیه و ترافیک بیشتر از نیم ساعت پیاده رفتیم تا مترو در ورودیه مترو باهامون برخود شده که پرچمتو تکون نده خوشحالی نکن چوب پرچمو هم میگرفتن
    همون شب با کلی از تماشاچیایی که تو خیابون خوشحالی میکردن برخورد فیزیکی صورت گرفته
    حرف برای گفتن خیلی خیلی زیاده از ازارو اذیت هایی که یه تماشاچی میشه تا بره از تیمش حمایت کنه !
    دوستان عزیز انقدر راحت خودتون و هموطنانتون رو به بی فرهنگی متهم نکنین نارساییهای زیادی وجود داره خیلی زیاد
    خیلی حرفارو نگفتم فقط زود در مورد مسئله ای قضاوت نکنین
    برین تو یوتوب سرچ کنین بازیهای قدیمی رو تو استادیومهامون نگاه کنین ببینین چطوری مرد و زن کناره همدیگه وایمیسادن هیچ اتفاقیم نمیفتاده
    مشکل از جای دیگه هست وقتی نمیتونی تماشاچیای یه بازیه ملی رو تو تهران محترمانه و با ارامش ببری استادیوم و برگردونی وای بحال شهرستانا
    رفتن بانوان به ورزشگاهها پیشنیازهایی میخواد که باید بوجود بیاد و مردم ما هم فرهنگ پزیرش این اتفاق رو کاملا دارن مثل مردم همه جای دنیا
    اول از همه باید بدونید هرکی حق داره نظرشو بگه حتی مخالف پس ناراحت نشید اگه کسی مخالف بود و حتماً دلایلی داشتن که شما نخوندید
    دنیا سال 2012 هست اما ایران نیست به همون دلایلی که گفتید.راه دور و صندلی و آبخوری و ...
    شما موافق حضور هستید؟مگه نمی گید شرایط موجود باعث شده این ناهنجاری ها از سوی تماشاچیا بوجود بیاد؟پس حضور بانوان یهو این شرایط رو (راه دور و صندلی و آبخوری و ... )عوض می کنه؟
    قبول کن چه تو استادیوم چه جاهای دیگه افراد بی فرهنگ هستن نمی تونی بگی نه کسی هم نگفت خدای نکرده اون تماشاچی نماها شما هستی.من به عنوان یک آدم اگر 5 ساعت وقت بذارم تو بدترین شرایط هم قرار داشته باشم به داور و بازیکن فحش ناموسی نمی دم مثل شما مطمئنم شما هم همینطور و خیلی های دیگه
    نمی تونی سالن والیبال یا بسکتبال را با استادیوم فوتبال مثال بزنی.در اون سالنها یکی بخواد فحش بده یا ترقه بزنه به خاطر محدود بودن سالن سریع پیدا میشه.در مورد استادیوم فوتبال هم همینطور مگه یادت نیست تو بازی ها چقدر ترقه می انداختن اما از وقتی که دوربین مداربسته در ورزشگاه قرار گرفت آمار پرتاب اومد پایین اما وقتی شعار بد داده میشه بخشی از ورزشگاه هست و مثل پرتاب ترقه دو سه نفر نیستن که انجام بدن
    دقت کنید سوال نظر سنجی اینه:
    با در نظر گرفتن تمامی مسائل و شرایط موجود, با حضور بانوان در ورزشگاه ها موافقید یا مخالف؟

که اکثر بچه هایی که مخالف بودن مثل من با شرایط موجود مخالف بودن
    زود در مورد نظر دیگران قضاوت نکنید
    Last edited by وین رونی; 31-10-2012 at 17:11.

10. 5 کاربر از وین رونی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

فکر کنم این جمله جا افتاده
    با توجه به شرایط موجود موافق حضور بانوان در استادیوم هستم
    اصلا کسی غیر از خود زنها حق تصمیم گیری در این مورد رو ندارن اگه اومدن دیدن محیط بده دفعه دیگه نمیان
    اگه وضعیت استادیوم بده برای اقایون هم بده کلا درشو ببندین
    بانوان استادیوم نرن کنسرت نرن سینما برای تماشای فوتبال نرن قهوه خونه سنتی نرن
    مگه سینما برای فوتبال دیدن محیطش بده؟ چرا جلوگیری میکنن راه نمیدن؟
    اصلا فکر نکنید این قضیه فقط به بانوان مربوط میشه یادمه یه زمانی شهربازی چمران مردهای مجرد رو راه نمیدادن
    یه روز با همکارام بعد کار جمع شدیم بریم یکم تفریح کنیم دم در شهر بازی گرفتنمون گفتن مجرد راه نمیدیم
    ضایع شدیم برگشتیم خونه
    من با این طرز فکر مشکل دارم چرا باید کسی به جای یه قشر بزرگی از جامعه تصمیم بگیره؟
    اگه محیط استادیوم ها خانوادگی بود خیلی زودتر از اینها بهش رسیدگی میشد و کار به اینجا نمیکشید
    سوال اصلی اینه که چرا به محیط استادیوم رسیدگی نمیشه؟
    چرا برای رفاه حال تمشاچیا هیچ کاری انجام نمیشه؟
    مسئولین مگه نابینا هستن؟ خیلی سخته شماره گزاریه صندلی ها؟ یا فروش اینترنتیه بلیط؟
    چرا کارهای به همین راحتی انجام نمیشه؟

12. 5 کاربر از J@viD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

برای کسایی که تجربه ی حضور در استادیوم های فوتبال را دارند ، سخته قبول کنن که خانم ها وارد ورزشگاه بشن ، وقعا حرفا و کار های زشت زیاد انجام میشه و بنظرم تامین امنیت روحی و جانی خانم ها کار خیلی سختی باشه!
    ولی من در سالن والیبال با حضور با نوان حضور داشتم ، خیلی خوب بود ، همه فقط تیم رو تشویق میکردن ، خیلی جو خوب و عالی بود و حضور خانم ها هم خیلی مفید بود

ولی مطمئن نیستم شرایط فوتبال اینگونه باشه....

امیدوارم روزی برسه
    که حتی بانوان جای گاه مخصوص نداشتن باشن ، و مثل بقیه همراه با آقایون وارد ورزشگاه بشن و کنار هم مسابقه تماشا کنند و امنیت داشته باشن (البته بعید میدونم .... :( )

14. 6 کاربر از biostar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای SamGun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهـــــــــــــــــران

پيش فرض

اون عده از دوستان که گزینه مخالف رو زدن مطمئنا جزء اون دسته افرادی هستن که خود را برابرتر از بانوان میدونن و من به شخصه فقط تأسف خودم رو از این بابت اعلام میکنم

اینکه جنسیت مذکر رو دارم جای شرمساری برای خودم میبینم که به خاطر نداشتن کنترل روی خودم ,یک انسان رو گاهی از ساده ترین حقوق اجتماعی خودش منع میکنم.

16. 5 کاربر از SamGun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Agame.Arash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    Devil's PlayGround !

پيش فرض

من با توجه به موضوع تاپیک فکر کردم نوشته با ممنوعیت حضور:
    الان دیدم ممنوعیتو نذاشته !

منم اشتباهی زدم موافقم
    راهی هست عوض کنیم ؟

18. این کاربر از Agame.Arash بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

.:: متفرقه - فنی مهندسی ::. SNOW PATROL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

اون عده از دوستان که گزینه مخالف رو زدن مطمئنا جزء اون دسته افرادی هستن که خود را برابرتر از بانوان میدونن و من به شخصه فقط تأسف خودم رو از این بابت اعلام میکنم

اینکه جنسیت مذکر رو دارم جای شرمساری برای خودم میبینم که به خاطر نداشتن کنترل روی خودم ,یک انسان رو گاهی از ساده ترین حقوق اجتماعی خودش منع میکنم.
    بله دوست عزیز طبق دین و قانون رسمی کشور زن ها نصف مردها ارزش دارند
    این دوستان هم از کره مریخ که نیامدن پس حق دارند خود را برتر از زن ها بدانند
    نمیخواستم اینجا پست بدم چون عصبانی هستم
    نتیجه پستم هم مشخصه پاک شدن! اما عیبی نداره مهم امضام هست
    پاینده باشید

tapa talked

20. 2 کاربر از SNOW PATROL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •