تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: با در نظر گرفتن تمامی مسائل و شرایط موجود, با حضور بانوان در ورزشگاه ها:

راي دهنده
195. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • موافقم

121 62.05%
  • مخالفم

74 37.95%
صفحه 4 از 28 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 280

نام تاپيک: ممنوعیت حضور بانوان در استاديوم‌های ورزشی

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    یه جایی نزدیک خـــدا

پيش فرض

حالا فکر کنین یه استادیوم که هم دوربین مدار بسته داره و تحت کنترلی و سریع شناسایی میشی ، امکانات رفاهی هم فراهمه و قبل و بین بازی کمترین فشار رو روی تماشاگر میذاره طرف بلیطش رو هم راحت میگیره ، تازه خانوم ها هم تو استادیوم هستن ، افراد دور و برش و بزرگتر ها هم در صورت لزوم باهاش برخورد میکنن ، ببینید چقدر از درصد ناهنجاری ها کمتر میشه!!!
    داری به رویاهات فکر میکنی ؟ اشکال نداره ... از قدیم گفتن آرزو بر جوانان عیب نیست ....
    ما هنوز 4 تا زمین درست و حسابی نداریم .... یه آبخوری درست درمون نداریم ... دوربین مدار بسته کجا بود ؟

اینقدر فرهنگ بعضی ها پایینه که آدم شرمش میاد بگه هموطنیم .....

2. 3 کاربر از Eblis 2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

یک یادآوری کوچیک:

دوستان عزیز

سوتفاهم پیش نیاد ما اینجا نخواستیم بگیم کسی حق داره جایی بره یا نره و برای قشری تصمیم بگیریم!ما نظرسنجی کردیم ببینیم با شرایط فعلی جامعه و ورزشگاه های ما آیا شما موافق حضور بانوان هستید یا نه؟موافق هستید خواهر یا مادر خودتون برن؟ خودتون و دوستتون یا همسرتون برید؟فضا برای حضور خانواده شما مهیا هست؟اگه بله اگه نه چرا دلایل و مشکلات و راهکارها چیه ما نه جزئی افرادی هستیم که خودشون رو آقابالاسر و مالک مردم و حقوقشون میدونن و از طرف مردم هزاران تصمیم درست و نادرست میگیرن نه حرف و نظر ما برای اونها ارزشی داره صرفا در فضای مجازی انجمن داریم با رعایت قوانینی که بسیار محدود کننده آزادی بیان هستند یک بحث و گفت و گو ساده می کنیم!لطفا ظرفیت و تحمل خودمون رو بیشتر کنیم ...

بله همینطوره یعنی فرهنگ داره اجباری تحمیل میشه و نتیجه یک فرهنگ ناسالم هست که هیچ کس ارزش های اون رو واقعا قبول نداره و در واقع همه سعی دارن مقابلش رو انجام بدن!شما تربیت میشی که اخلاق و جوانمردی و احترام رو تو جامعه ببینی!ولی چیزی که داریم میبینیم به نوعی فساد گسترده بی اعتمادی دروغ و دزدی هست!مسئولین و دولت های مختلف کاملا به طور سلیقه ای و مقطعی با این موضوع برخورد کردند یعنی یک فیلم یک رفتار یک هنجار زمان دولت x آزاد و بلامانع بوده و زمان دولت y کاملا ممنوع میشه!یعنی ما قانونی مشخص نمی کنیم اگه حق داره بر اساس قانون اگه حق نداره خیلی شفاف بر اساس قانون!یعنی چی احتمال فساد میره!یعنی الان جای دیگه احتمال فساد نمیره و نیست!؟نمی دونم میتونم بحث رو واضحتر کنم یا نه اما امیدوارم شما متوجه منظورم شده باشی

به نظرم بیشتر بحث رو به این سمت بیاریم که برای زمان حال و حضور بانوان و خانواده ها در سالن ها و استادیوم های ورزشی چه اقداماتی باید صورت بگیره؟ایا شدنی هست؟نظرتون چیه؟
    همین که ما اعتراف کنیم که حق تعیین تکلیف واسه کسی نداریم خودش خیلی مهمه (منظورم هیچ کس تو این انجمن نیست ، ما که معلومه هیچ کاره ایم )

وفتی ما میگیم صلاح نیست فلان کار بشه خودش یه جور محق دونستن خودمون (به تلویح ) برای اینه که می تونیم به اسم مصلحت و فساد قوانین رو تفسیر کنیم

بگذریم

به نظر من خود خانم هایی که به فوتبال علاقه دارن باید در وهله اول پیگیر این موضوع باشن و سعی کنن بهانه ها رو از مسئولین بگیرن

مثلا می تونن با مراجع مکاتبه کنن که بازیکن نامحرم رو که ما زنده می بینیم چه فرقی داره حالا تو استادیوم یا خونه؟

این یه جور ناقض ملازمه عقل و شرع نیست؟

یا مثلا با بازیکن ها مکاتبه کنن و از اونها بخوان اعلام کنن که با آستین بلند و ران بند! بازی می کنن که خانم ها هم بتونن به استادیوم بیان (اگه با شلوار تونستن که دیگه چه بهتر یه اقدام نمادین هم میشه)

یا از مسئولین بخوان که با استناد به ماده ی قانون بگن چی کار باید کرد نه سلیقه ای

اینها البته میدونم یه سری پیشنهاد خام و آرمان گرایانه بود ولی کسی که چیزی رو می خواد بالاخره به هر وسیله مشروعی باید متوسل بشه هرچند بدونه به احتمال زیاد نتیجه بخش نیست

اینکه آقایون بخوان واسه حق خانوم ها مبارزه کنن به نظر من نقض غرضه و تازه ممکنه خودشون رو هم متهم به چیز های دیگه بکنن

هر چند حمایت آقایون باید پشتشون باشه

به نظر من این موضوع شدنیه همون طور که وزیر زن ،شدنی شد

اصلا به فرض هم هیچ کاری نشه کرد باید آدم زورش رو بزنه بعد بگه نشد

ما عادت داریم از همون اول بگیم نمیشه که نمیشه!!!

4. 2 کاربر از cool11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال eman619rv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    ϟ♄iяaz

پيش فرض

داری به رویاهات فکر میکنی ؟ اشکال نداره ... از قدیم گفتن آرزو بر جوانان عیب نیست ....
    ما هنوز 4 تا زمین درست و حسابی نداریم .... یه آبخوری درست درمون نداریم ... دوربین مدار بسته کجا بود ؟

اینقدر فرهنگ بعضی ها پایینه که آدم شرمش میاد بگه هموطنیم .....
    دقیقا دارم به رویام فکر میکنم و هیچ اشکالی هم درش نمیبینم و میدونم تو 3-4 سال همه اینکارا شدنیه اما کیه که بخواد و کیه که انجام بده و کیه که تابعیت کنه !!!!
    ما مشکلمون خودمونیم ، خودمون نمیخوایم ، ملت عظیم الشان ایران هیچ وقت نتونسته که به صورت یک جامعه به خواست های اجتماعی اش و غیره تحقق ببخشه ، وضعیت فرهنگ ، اقتصاد مون دیگه برا همه جهان معلومه چه برسه خودمون .... این چیزی که هستیم نتیجه خود ماست کسی بر سرمون نیاورده

6. 2 کاربر از eman619rv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    یه جایی نزدیک خـــدا

پيش فرض

با مراجع مکاتبه کنن که بازیکن نامحرم رو که ما زنده می بینیم چه فرقی داره حالا تو استادیوم یا خونه؟
    به نظرت فرقی نمیکنه ؟

با بازیکن ها مکاتبه کنن و از اونها بخوان اعلام کنن که با آستین بلند و ران بند! بازی می کنن که خانم ها هم بتونن به استادیوم بیان
    کاپشن و شلوار لی بپوشن به نظرت بهتر نیست !؟! عجب حرفایی که آدم نمیشنوه

تو این مورد اتفاقا حالاحالاها نمیشه .
    Last edited by Eblis 2011; 28-10-2012 at 00:12.

8. این کاربر از Eblis 2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

به نظرت فرقی نمیکنه ؟

کاپشن و شلوار لی بپوشن به نظرت بهتر نیست !؟! عجب حرفایی که آدم نمیشنوه

تو این مورد اتفاقا حالاحالاها نمیشه .

1- نه به نظر من نمیکنه

بد نیست بدونی یه سری مراجع پخش زنده رو هم قدغن کردن.

2-شما چندین و چند بار گفتید که به نظر شما این وضع درست نمیشه

خیلی هم ممنون از نظرتون

دیگه این همه اسپم کاری نمیخواد!!!

10. 2 کاربر از cool11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    یه جایی نزدیک خـــدا

پيش فرض

1- نه به نظر من نمیکنه

بد نیست بدونی یه سری مراجع پخش زنده رو هم قدغن کردن.

2-شما چندین و چند بار گفتید که به نظر شما این وضع درست نمیشه

خیلی هم ممنون از نظرتون

دیگه این همه اسپم کاری نمیخواد!!!
    واقعا میگی فرقی نمیکنه ؟

فکر نمیکنم صحبت هام و پست هام اسپم باشه .... این تایپک زده شده تا باهم بحث و تبادل اطلاعات کنیم .... آش نذری نیست که هر کی یکی ورداره و دیگه تموم ، اینجوری هم نیست که من یکبار نظرمو گفتم دیگه حق ندارم چیزی بگم ... آخه بعضی نظرات واقعا آدمو شوکه میکنه ....

به نظرت یه خانوم از تو خونه بازی رو ببینه با اینکه بره تو ورزشگاه هیچ تفاوتی نداره ؟ اگه میگی که نه هیچ حرفی باقی نمیمونه .

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

واقعا میگی فرقی نمیکنه ؟

فکر نمیکنم صحبت هام و پست هام اسپم باشه .... این تایپک زده شده تا باهم بحث و تبادل اطلاعات کنیم .... آش نذری نیست که هر کی یکی ورداره و دیگه تموم ، اینجوری هم نیست که من یکبار نظرمو گفتم دیگه حق ندارم چیزی بگم ... آخه بعضی نظرات واقعا آدمو شوکه میکنه ....

به نظرت یه خانوم از تو خونه بازی رو ببینه با اینکه بره تو ورزشگاه هیچ تفاوتی نداره ؟ اگه میگی که نه هیچ حرفی باقی نمیمونه .
    دوست عزیز اسپم رو من برای این گفتم که شما مدام میگی درست نمیشه

یه بار گفتی فهمیدیم

در ضمن مگه من شوخی کردم که شما می گید که بیان کاپشن بپوشن؟!

یا تو عنوان پست نوشتم محض شوخی که:

میای میگی "واقعا می گی؟"

انجمن P30world یک انجمن تخصصی است ، رفتار توهین و تحقیر آمیز ، رفتار های کودکانه ، کل کل و بحث و جدل های بی منطق ، دعوا های شخصی و ... در آن جایی ندارد !

بله باز هم میگم نه

من در مورد بازی حرف نمی زنم در مورد دیدن بدن نامحرم که فقها می گن دارم میگم

امیدوارم دیگه حرفی باقی نمونده باشه!

13. این کاربر از cool11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    یه جایی نزدیک خـــدا

پيش فرض

دوست عزیز اسپم رو من برای این گفتم که شما مدام میگی درست نمیشه

یه بار گفتی فهمیدیم

در ضمن مگه من شوخی کردم که شما می گید که بیان کاپشن بپوشن؟!

یا تو عنوان پست نوشتم محض شوخی که:

میای میگی "واقعا می گی؟"

انجمن P30world یک انجمن تخصصی است ، رفتار توهین و تحقیر آمیز ، رفتار های کودکانه ، کل کل و بحث و جدل های بی منطق ، دعوا های شخصی و ... در آن جایی ندارد !

بله باز هم میگم نه

من در مورد بازی حرف نمی زنم در مورد دیدن بدن نامحرم که فقها می گن دارم میگم

امیدوارم دیگه حرفی باقی نمونده باشه!
    حالا شما خودتو ناراحت نکن ... من مسخره نکردم و چیز خاصی نگفتم که اینجوری ناراحت بشین ... اگه بهتون بر خورد ازتون عذر خواهی میکنم ... دوس ندارم کسی از من و حرفام ناراحت و دلگیر باشه .

15. 3 کاربر از Eblis 2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

همین که ما اعتراف کنیم که حق تعیین تکلیف واسه کسی نداریم خودش خیلی مهمه (منظورم هیچ کس تو این انجمن نیست ، ما که معلومه هیچ کاره ایم )

وفتی ما میگیم صلاح نیست فلان کار بشه خودش یه جور محق دونستن خودمون (به تلویح ) برای اینه که می تونیم به اسم مصلحت و فساد قوانین رو تفسیر کنیم

بگذریم

به نظر من خود خانم هایی که به فوتبال علاقه دارن باید در وهله اول پیگیر این موضوع باشن و سعی کنن بهانه ها رو از مسئولین بگیرن

مثلا می تونن با مراجع مکاتبه کنن که بازیکن نامحرم رو که ما زنده می بینیم چه فرقی داره حالا تو استادیوم یا خونه؟

این یه جور ناقض ملازمه عقل و شرع نیست؟

یا مثلا با بازیکن ها مکاتبه کنن و از اونها بخوان اعلام کنن که با آستین بلند و ران بند! بازی می کنن که خانم ها هم بتونن به استادیوم بیان (اگه با شلوار تونستن که دیگه چه بهتر یه اقدام نمادین هم میشه)

یا از مسئولین بخوان که با استناد به ماده ی قانون بگن چی کار باید کرد نه سلیقه ای

اینها البته میدونم یه سری پیشنهاد خام و آرمان گرایانه بود ولی کسی که چیزی رو می خواد بالاخره به هر وسیله مشروعی باید متوسل بشه هرچند بدونه به احتمال زیاد نتیجه بخش نیست

اینکه آقایون بخوان واسه حق خانوم ها مبارزه کنن به نظر من نقض غرضه و تازه ممکنه خودشون رو هم متهم به چیز های دیگه بکنن

هر چند حمایت آقایون باید پشتشون باشه

به نظر من این موضوع شدنیه همون طور که وزیر زن ،شدنی شد

اصلا به فرض هم هیچ کاری نشه کرد باید آدم زورش رو بزنه بعد بگه نشد

اونهایی که میتونن می کنن و با تصمیماتشون دارن فشار زیادی به مردم وارد می کنن!بله خیلی وارد اینها نشیم بهتره به بحث خودمون برسیم ...

در مورد پیگیری خانم ها فکر کنم اینکار قبلا شده الان هم میشه (همون بررسی کلی رو پست اول بخونید) از فدراسیون های مختلف هم به مسئولین ما فشار اومده ولی همچنان یک مقاومتی هست که خارج از ورزشه الان حساسیت این موضوع برای اینه که تا اطلاع ثانوی بانوان از حضور در مسابقات مردان محروم شدن!و رویداد لیگ جهانی والیبال ...

این نظر شخصی من هست امیدوارم به کسی توهین نشه اگه آقایی با دیدن فیلمی که زنها درش حجاب درست و کاملی ندارن خیلی ساده و به شدت تحریک میشه!و اگه خانمی با دیدن ران فوتبالیست و بازوی بسکتبالیست تحریک میشه مشکل خودشونه!لطفا برای کل مردم حکم صادر نکنید!همیشه یک عده هستند که مقابل تغییرات و چیزهای نو جبهه میگیرن و مخالفت می کنن یه زمانی داشتن ویدئو جرم بود!تلویزیون و موبایل!الان طبق قانون داشتن ماهواره جرمه و مجازات داره ولی اجرایی هست؟محدودیت و سانسور اینترنت همچنین!تجربه نشون میده که محدود و محروم کردن بدتره!من فکر می کنم باید قانون بالاتر از همه چیز باشه تو کشور این کلید حل مشکلاته!نه حرف و نظر اشخاص تو رده های مختلف این میشه همون سلیقه و نظر!یه مرجع مخالفه یکی موافق یک مسئول آزاد میکنه یکی ممنوع و نتیجه تضاد و بی ثباتی هست!

گفتم قبلا فقط بحث خانم ها نیست بحث خانواده هست و خود آقایونه بحث حقه!چه ایرادی داره فضای ورزشگاه مثل فضای سینما و پارک و ... بشه؟!ممکنه کسی دنبال حق بخواد بره به خیلی چیزا متهمش کنن!

قطعا شدنی هست باید مسئولین اراده کنن. اگه بخواد نشه باید میزبانی های مهم رو برای همیشه فراموش کنیم!دنیا خودشو با قوانین ما تنظیم نخواهد کرد!

یه خواهش دیگه هم از دوستان دارم با ملایمت بیشتری بحث رو ادامه بدن که مشکلی پیش نیاد ...

پ.ن:یعنی واقعا گیر کار دیدن بدن نامحرم و حجاب هست!؟

17. 8 کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز آرش-19's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

آقای Eblis 2011 بهتره لحن پستاتو در برابر نظر بقیه بچه ها بهتر کنی تا کار به تنش نرسه خدایی نکرده.
    نظر همه قابل احترام و فکر کردنه و دلیلی نمیبینم در برابرشون "آرزو بر جوانان عیب نیست و عجب حرفایی آدم میشنوه و . . ." و انواع شکلک های
    با حال استفاده کنید !

به نظر من اولین موردی که باید در نظر داشته باشیم اینه که قبول کنیم زن به عنوان یک انسان هیچ تفاوتی با مرد نداره. البته خدا رو شکر این مورد تقریبا
    مورد قبول همه هست, اما این حرف رو می زنم چون می خوام در مورد ریشه این مشکل صحبت کنم. وقتی مسئولی به خودش اجازه میده که به جای یک انسان
    تصمیم بگیره, یعنی یا خودشو برتر نسبت به اون میدونه یا صاحب اون. این مصداق توهین به موجودیت یک انسانه. ما حق نداریم بجای یک بانو تصمیم بگیریم که چه کاری
    صحیح هست و چه کاری نیست. بر خلاف تصور ما (البته این ما منظورم کسانی هست که این کار رو می کنن) درک بانوان اگر بیشتر از مردان نباشه مطمئنا کمتر نیست.
    یک بانو به عنوان یک انسان حق داره آزادنه هر تصمیمی که میخواد رو بگیره البته طبیعتا آزادی تا جایی که مزاحمتی برای آزادی دیگران ایجاد نکنه.

یکی از جالبت ترین فرضیه ها, ترویج فساد با حضور بانوان در استادیوم هست. احتمالا تفکر اینه که طرف تو استادیوم از فاصله 100 متری یک بدن پوشیده بانو که شاید کمی
    روسری عقب رفته باشه و کل شات 1سانت در 2 سانت باشه رو ببینه تحریک میشه و لباسها دریدندی و کارها کردندی!!! خنده داره, کافی همون طرف بره تو خیابان تا خیلی بهترشو
    در فاصله چند سانتی متری ببینه و اگه تحریک شد کاری انجام بده! خوب بهتره قبلش خودمون رو تو شرایط قرار بدیم و بعد امکان سنجی کنیم و بعد نظر بدیم.

در مورد فحاشی, متاسفانه استادیوم برای خیلی ها تبدیل شده به سوپاپ و معتقدم به عمد در این مورد هیچ کاری انجام نشده در حقیقت اینکه کلی آدم یکجا برن و تمام فشارهایی که
    روشون هست رو خالی کنن تبدیل شده به سوپاپ که برای هر دو طرف جواب میده! اما در این مورد هم تصمیم با خوده بانوان عزیز هست, البته اینم در نظر داشته باشید که تو این شرایط جامعه
    یک بانو هدف خیلی حرفها و متلک ها در زندگی روزمرش میشه, حالا ما بدون نگرانی هیچ منعی برای اون مورد نداریم ولی از این میترسیم که وای بانوان بیان شنونده فحاشی باشن که
    شخص سومی رو خطاب قرار میده! واقعا من حتی 0.0001 درصد احتمال نمیدم که بانوان مورد خطاب اراجیف گویی و یا فحاشی سایر تماشاچیان قرار بگیرن. به نظرم با حضور بانوان این مورد 100 درصد کاهش
    خواهد داشت.

در مورد فرهنگ سازی, این چیزیه که 30 ساله داریم میشنویم, فرهنگ سازی فرهنگ سازی فرهنگ سازی فرهنگ سازی, هی منتظریم یکی بیاد این فرهنگ رو برامون بسازه. فرهنگ یعنی اگه تو استادیوم
    100 نفر شروع کردن به فحاشی 200 نفر شروع کنن به شعار دادن تا صدای اون فحاشی رمگ ببازه. اون 200 نفرم من و شماییم نه 200 نفر فرهنگ سازی شده که از تو جعبه آورده باشن. فرهنگ سازی یعنی
    اگه راننده تاکسی فحشی داد چنان از خجالتش دربیای تا دیگه اینکارو نکنه. وقتی من نوعی شاهد یک رفتار ضد اجتماعی باشم و هیچی نگم و کاری نکنم شما هفته ای 1000 ساعت برنامه فرهنگ سازی بزار
    عمرا اگه مشکل حل بشه. به عنوان مثال, ریختن آشغال تو معابر عمومی در کشورهای غربی هم جرمه و هم ضد فرهنگ, من اگه از دست جرمش در برم ولی مورد سرزنش 100 نفر قرار میگیرم. شمایی که با
    ضد فرهنگ آشنا هستی باید جلوش وایسی نه اینکه بگیم نه آقا باید از پایه فرهنگ سازی بشه. من یک مثال خیلی خیلی ساده رو میزنم حالا پیر وپاتالایی مثل من بیشتر درک میکنن, من از وقتی که یادم میاد
    دو نفری نشستن رو صندلی شاگرد تاکسی یک امر کاملا عادی بود, تا اینکه راهنمایی رانندگی (که نقش جلوگیری کننده داره) شروع کرد به برخورد با این مسئله و بعد از مدت کوتاهی این دیگه حتی برای
    مسافر هم جا افتاد. الان اگه یه تاکسی فول برات بوق بزنه خندت میگیره و اصلا در مخیلت نمی گنجه که بری دو نفری رو یک صندلی بشینی!
    به نظر شما اگه یهو تو استادیوم 2 هزار نفر شروع کنن به فحاشی, همزمان 5 یا 10 هزار بانویی که اجازه ورود داشتن شروع کنن به شعار دادن چه اتفاقی میوفته؟
    به نظر من 50 هزار نفر در کنار اون 10 هزار نفر شروع می کنن به شعار دادن و چیزی جز شرمندگی برای او 2 هزار نفر باقی نمیمونه.

در آخر هم, این کار باید انجام بشه و بهترین شروع اینه که یک جایگاه حداقل 10 تا 15 هزار نفری برای بانوان و اونهم فقط برای بازی های ملی شاید برای یکسال یا دوسال در نظر گرفته بشه.
    بعد از اون میشه به تفکیک جایگاه خانواده و مجردین هم مشخص کرد تا آروم آروم شرایط حضور خانواده فراهم بشه. اگه بخوایم بگیم از دبستان شروع کنیم بهتر بگیم از هیچوقت شروع کنیم
    چون ایجاد چنین شرایط مخطلطه عمومی چیزی شبیه غیر ممکنه در این نظام, شاید غیر ممکن تر از ورود بانوان به استادیوم.

19. 10 کاربر از آرش-19 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •