تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: با در نظر گرفتن تمامی مسائل و شرایط موجود, با حضور بانوان در ورزشگاه ها:

راي دهنده
195. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • موافقم

121 62.05%
  • مخالفم

74 37.95%
صفحه 2 از 28 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 280

نام تاپيک: ممنوعیت حضور بانوان در استاديوم‌های ورزشی

آخر فروم باز ŞHÍЯÍŃ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    یه کلــبــه کوچــیکـــ

پيش فرض

خب یه جایگاه ویژه برا خانوما باشه دیگه بیشتر این مشکلا پیش نمیاد!!
    البته قبلش باید فرهنگ سازی بشه گشت ارشاد نه ها فرهنگ سازی!!

2. 2 کاربر از ŞHÍЯÍŃ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز وین رونی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

مسلما خود مراجع که اطلاعی ندارن ازینکه توی ورزشگاها چی میگذره
    یه عده از اطرافیانشون میان بغل دستشون میگن که مثلا اگه خانوما برن بغل آقایون فساد میشه و ....
    ولی نمیگن بهشون که اصلا جاهاشون جداست و در صورت حضور بانوان،خیلی از فحاشی ها به خاطر حرمت حضورشون کمتر میشه و یا اینکه با گذاشتن همچین تبعیض های مسخره ای فقط باعث ناراحتی بخش بزرگی از مردم میشیم و ....
    حرمت میلیونها بیننده تلویزیون رونگه نمی دارن اونوقت می خوان حرمت چند ده هزار تماشاگر خانوم رو نگه دارن؟مطمئناً اون تماشاچیا می دونن صداشون داره توسط میکروفون به خونه های مردم انتقال داده میشه
    به جان خودم قول میدم این تاپیک به زودی قفل بشه

4. 6 کاربر از وین رونی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    یه جایی نزدیک خـــدا

پيش فرض

تمام این مطالب که فرمودید به خود خانم ها مربوطه که با شعور خودشون و در نظر گرفتن شرایطی که فرمودید صلاح بدونند بیاند و یا نیاند.
    وضع حجاب جامعه رو میبینی چقدر خرابه ..... مطمئنا تو ورزشگاه هم وارد شن بدتر از اینم میشه .... عاقبت وضع ظاهریشون طوری میشه که مثلا اگه ورود خانوم ها رو تو ورزشگاه آزاد کنن موقع فیلم برداری از تماشاچیان خانم مجبور میشن که مثل بازی های اروپایی صحنه آهسته گل پخش کنن .....

دختر خانومی که حجابشو رعایت میکنه مطمئنن به خودش اجازه ورود به همیچین جایی رو نمیده و اون تماشاچیان خانومی هم که وارد ورزشگاه میشن و بازی رو میخوان ببینن همون عده ای هستند که تو جامعه با وضع حجاب آزاد دور میزنن ....
    من که کاملا مخالفم

6. 3 کاربر از Eblis 2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

هر شرایط جدیدی یا هر تکنولوژی و امکاناتی قبل از عرضه به مردم باید براش فرهنگ سازی بشه
    حضور خانمها در ورزشگاه هم شامل جمله بالا میشه دوستان ، متاسفانه مردان ایرانی جنبه ندارن ( برام مهم نیست بهتون بر بخوره یا نخوره ! واقعیته ! )
    تو مملکت ما هم به لطف فرهنگ سازی غنی ای که تو این 30 سال و خورده ای صورت گرفته تصور کنید حضور خانمها در ورزشگاه ها رو ! بی تعارف بگم خیلی ها فهم و شعورش رو ندارن ، خیلی ها
    از بازیکنان تیم بگیرید تا تماشاگران !
    مقصر اینها نیستن مقصر شرایط مسخره ای هست که ایجاد شده و هممون میدونیم چطوری و چرا ! ، بعضی ها به روی خودشون نمیارن بعضی ها هم تو خودشون میریزن و سعی میکنن با این وضعیت بسازن
    این مشکل هم ریشه در جای دیگه ای داره ، این مسائل باید از پایه فرهنگ سازی بشه ، از دبستان های ما ، از بچگی ما باید درست بشه ، الان برای نسل ما شدنی نیست به هیچ عنوان
    با زور و چماق هم نمیشه کاری کرد و بدتر هم میشه
    خراب کردن راحته ولی ساختن خیر ! سخته

اثبات برای حرف های من میخواین ؟! پاشید برید بیرون تو خیابون بهتون ثابت میشه حتما نیازی نیست برید استادیومی که توش خانومها حضور داشته باشن !
    عقده بخش جدایی ناپذیر زندگی ایرانی ها شده !

8. 14 کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Deutsch | Active member omid-p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

حرمت میلیونها بیننده تلویزیون رونگه نمی دارن اونوقت می خوان حرمت چند ده هزار تماشاگر خانوم رو نگه دارن؟مطمئناً اون تماشاچیا می دونن صداشون داره توسط میکروفون به خونه های مردم انتقال داده میشه
    به جان خودم قول میدم این تاپیک به زودی قفل بشه
    بله، من هم با این نظریه مخالفم که با اومدن خانم ها فحاشی ها از بین میره. البته کمتر شاید بشه ولی از بین نمیره. به همون دلیل که در اتوبوس، خیابون، مترو و غیره و در دو متری خانوم ها فحاشی ها هنوز از بین نرفتند.

البته پیرو عرایض قبلیم باز هم همه این ها دلیل بر ممنوعیت اجباری ورود اون ها نمیشه. خودشون شعور دارند که با توجه به جو ورزشگاه تصمیم بگیرند بیاند یا نیاند.

10. این کاربر از omid-p30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای D3vil_A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

کاملا مخالف
    تو این شرایطی که ایران و ملت ایران دارند اصلا نباید با توجه به شرایط موجود ، خانم ها در ورزشگاه های فوتبال حضور پیدا کنند.
    شاید سالن های فوتسال - والیبال - بسکتبال ......مناسب باشه ولی فوتبال اصلا....چون فوتبال افراد زیادی رو شامل میشه که از سطح فرهنگی خیلی پایین وارد ورزشگاه میشند و اصلا رعایت نمیکنند....! ولی در سالن های فوتسال - بسکتبال - والیبال .....بیشتر افراد حرفه ای ...حضور پیدا میکنند و به هرکسی پا به این سالن ها نمذاره که بخواد مشکل درست کنه.

12. 5 کاربر از D3vil_A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    یه جایی نزدیک خـــدا

پيش فرض

هر شرایط جدیدی یا هر تکنولوژی و امکاناتی قبل از عرضه به مردم باید براش فرهنگ سازی بشه
    حضور خانمها در ورزشگاه هم شامل جمله بالا میشه دوستان ، متاسفانه مردان ایرانی جنبه ندارن ( برام مهم نیست بهتون بر بخوره یا نخوره ! واقعیته ! )
    تو مملکت ما هم به لطف فرهنگ سازی غنی ای که تو این 30 سال و خورده ای صورت گرفته تصور کنید حضور خانمها در ورزشگاه ها رو ! بی تعارف بگم خیلی ها فهم و شعورش رو ندارن ، خیلی ها
    از بازیکنان تیم بگیرید تا تماشاگران !
    مقصر اینها نیستن مقصر شرایط مسخره ای هست که ایجاد شده و هممون میدونیم چطوری و چرا ! ، بعضی ها به روی خودشون نمیارن بعضی ها هم تو خودشون میریزن و سعی میکنن با این وضعیت بسازن
    این مشکل هم ریشه در جای دیگه ای داره ، این مسائل باید از پایه فرهنگ سازی بشه ، از دبستان های ما ، از بچگی ما باید درست بشه ، الان برای نسل ما شدنی نیست به هیچ عنوان
    با زور و چماق هم نمیشه کاری کرد و بدتر هم میشه
    خراب کردن راحته ولی ساختن خیر ! سخته

اثبات برای حرف های من میخواین ؟! پاشید برید بیرون تو خیابون بهتون ثابت میشه حتما نیازی نیست برید استادیومی که توش خانومها حضور داشته باشن !
    عقده بخش جدایی ناپذیر زندگی ایرانی ها شده !
    حرف دلمو زدی .... تایید میشه اساسی

کاملا مخالف
    تو این شرایطی که ایران و ملت ایران دارند اصلا نباید با توجه به شرایط موجود ، خانم ها در ورزشگاه های فوتبال حضور پیدا کنند.
    شاید سالن های فوتسال - والیبال - بسکتبال ......مناسب باشه ولی فوتبال اصلا....چون فوتبال افراد زیادی رو شامل میشه که از سطح فرهنگی خیلی پایین وارد ورزشگاه میشند و اصلا رعایت نمیکنند....! ولی در سالن های فوتسال - بسکتبال - والیبال .....بیشتر افراد حرفه ای ...حضور پیدا میکنند و به هرکسی پا به این سالن ها نمذاره که بخواد مشکل درست کنه.
    تایید میشه ....

14. این کاربر از Eblis 2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

همه دوستان موافق هستند که این یک حق طبیعی شهروندی و آزادی برای خانم ها هست؟اگه بله بیشتر مشکل جایی هست که این حق داره کاملا سلب میشه نه صرف اینکه بنا به هر دلیلی حضور پیدا کنن و یا نکنن!اینم اضافه کنم یک موضوعی که جا افتاده بحث مهم خانواده هست! منظور ما از بانوان فقط دخترهای مجرد نیست!چرا یک خانواده نتونه در ورزشگاه حاضر بشه و از کشورش حمایت کنه!؟آیا اینجا هم بحث فساد و ... هست؟تا اینجا بیشتر دو دیدگاه وجود داشته

1: به دلیل مشکلات فرهنگی(سطح پایین تحصیلات و فرهنگ و ...) اکثر قشری که به ورزشگاه ها (مخصوصا فوتبال) میرن و جو نامناسب(فحاشی) و مشکلات دیگه ای! که میتونه رخ بده نباید حضور پیدا کنن!یک سری نماینده مجلس روحانیون یا بعظا مراجع تقلید هم با این نظر موافق هستند و گاه و بیگاه تذکر میدن.یعنی نگرانی از فساد هست!راه حل مشکل هم فرهنگسازی از سنین پایین برای نسل بعدی هست که بتونن بی مشکل چه در محیط مدرسه و دانشگاه چه در کار و تفریح و ... کنار هم باشن!

2:با بهانه کردن اینکه جو نامناسب هست و فحاشی میشه و شان زن بالاتره نمیشه این حق رو از بانوان ایرانی گرفت!ورزشگاه هم مثل هرجای دیگه سینما محیط دانشگاه و کوچه و خیابان هست و اینکه حضور داشته باشن یا نه به تصمیم و درک خودشون از شرایط هست و کسی حق نداره براشون تصمیم بگیره و قانونا یا شرعا اونا رو منع کنه!علاوه بر این فدراسیون های جهانی بر این رفتار ایراد میگیرن و میتونه برای ما مشکلساز بشه!راه حل بررسی معضلاتی هست که در صورت حضور خواهند داشت مثل ایجاد جایگاه ویژه برای خانم ها تغییر جو ورزشگاه ها با مثلا بالابردن قیمت بلیط و تشویق خانواده ها و بانوان به حضور در ورزشگاه!

نظرات:

دین اسلام و شرع ما به هیچ وجه زن رو در این حد محدود نمیکنه که برای حضور در ورزشگاه ها (مخصوصا مسابقات رده ملی )منع قانونی داشته باشه!گاهی شما یک حقی رو داری اما بنا به دلایلی نمیتونی کسبش کنی ولی یه جا هم هست میگن اصلا شما این حق رو نداری!!شرایط ورزش و ورزشگاه های ما جزئی از جامعه ماست مثل محیط کار مثل محیط دانشگاه و سطح شهر ... آیا تو سایر محیط ها توهینی به زن نمیشه؟جایگاه و شان کاملا حفظ شده؟فحاشی پرخاشگری و بی فرهنگی فقط مختص ورزشگاه آزادی و استادیوم فوتبال هست؟آیا با روال فعلی که زن و مرد رو از پایین ترین سنین تا حتی دانشگاه از هم جدا می کنن و یک تضاد برخورد شکل میگیره مجالی برای فرهنگ سازی و عادی شدن روابط زن و مرد در جامعه هست؟آیا با حضور بانوان و خانواده ها در ورزشگاه ها این جو بد تا حد زیادی کاهش پیدا نمی کنه؟اصلا همین که بانوان حضور ندارن چرا اقدامی برای بهبود جو فعلی در ورزشگاه های کاملا مردانه ما نمیشه؟فحاشی چاقوکشی و کتک کاری برای مردها و نوجوان ها خوبه دیگه ایرادی نداره؟!چطور کسی به اینها نمیگه ورزشگاه نرید جوش خرابه!!

تو کشوری که دم از آزادی مطلق زده میشه آیا کمترین حقوق شهروندی رعایت میشه؟تو این همه فشار اقتصادی و مشکلات دیگه آیا چیزی هم برای شادی و تفریح مردم وجود داره؟!

16. 7 کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال eman619rv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    ϟ♄iяaz

پيش فرض

1. تو رو خدا اگه میخواین بحث کنین ، حرف هاتون یه جوری باشه که به دعوا و به بسته شدن تاپیک نکشه!
    2. من معتقدم باید زمینه حضور بانوان هم توی ورزشگاه های فوتبال و غیره فراهم بشه و به عنوان قدم ابتدایی یه جایگاه رو اختصاص بدیم به بانوان این مشکل رو به بهبود میره

شما فرض کن داری با دوستت صحبت میکنی و خب شاید از چند تا لفظ رکیک هم استفاده کنی رفاقتی .....و یه خانومی از کنارتون رد میشه ، ایا سعی نمیکنید از الفاظ مناسب تری اون موقع استفاده کنین؟

بزرگترین مشکل ما توی ورزشگاه این شده که فرد به خودش اجازه فحاشی رو میده!!! یعنی جوی رو میبینه که اشکالی نمیبینه که در اون جمع فحاشی کنه!! چون آدم بزرگتر کنار خودشم داره فحش میده .... الزما این فحش ها هم همیشه از روی عصبانیت از بدی بازی کردن نیس ، یه سری ها هستن که واقعا میخوان خودشون رو خالی کنن!! یاده فیلم زیبای افساید اقای پناهی عزیز بخیر... یه دیالوگش اینجوری بود... ببخشید اگه دقیق نیست.....

-اقا شما چرا با این حالت میخوای بری استادیوم؟
    -چی میگی پسر؟ استادیوم یه چیز دیگه ست......داد می زنی......هورا می کشی....موج می خوری عین دریا......همه اینا به کنار،.... فحش میدی آقا فحش! فحش به عالم و آدم! هرچی که دلت می خواد میگی....هیچ کی هم باهات کاری نداره....

چرا ما همیشه به دیگران و یه نهاد نیاز داریم تا فرهنگمون رو حفظ کنیم ؟! چرا ما فکر میکنیم باید حتما یکی بالا سرمون باشه تا شعور خودمون رو حفظ کنیم ؟؟ واقعا اگر هرکس خودش و اطرافیانش یه سری ملزومات رو رعایت کنن چه بهانه ای دسته بعضیاااا میوفته که انقدر گند کاری کنن و تو خیابون به این و اون گیر بدن و به ادم توهین کنن به اسم مقدسات و خدا و پیامبر گرامیمون ؟؟!!
    این مشکل ورزشگاه نیس این مشکل جامعه ست که فضای عمومی ،خوب در بطن جامعه معنی و مفهوم درست پیدا نکرده........یه مشکل اموزشی،یه مشکل تربیتی،یه مشکل فرهنگی،یه مشکلی که از خیلی چیزای بد جامعه ما داره ریشه میگیره!!!

واقعا من از بعضی دوستان تعجب میکنم که میگن باعث ایجاد فساد در ورزشگاه ها میشه این موضوع!!! تو رو خدا به موضوع اینجوری نگاه نکنین که خیلی ...! واقعا حامعه ما به کشیده شده که اگه زن و مرد رو کنار هم فرض کنیم کلمه ی سومی که به ذهنمون میاد فساده!! لابد تو اتوبوس ، مترو ، خیابون ، دانشگاه و خیلی جا های عمومی دیگه همه چیز به فساد ختم میشه ! دانشجو ها همه کنار هم تو فکرای دیگه هستن تو خیابون دوتا ادم راحت و عادی از کنار هم رد نمیشن و غیره!!!
    بعضیا به چه حقی از چیزی که خودشون لذت میبرن دیگران رو منع میکنن؟؟ کسی که خودش میره استادیوم واقعا انقدر خودخواهه که میگه زن ها نباید از نزدیک بتونن از فوتبال لذت ببرن ، تیمشونو تشویق کنن ، شعار بدن ، شادی کنن و حرص بخورن . واقعا به چه حقی نباید !!!

18. 12 کاربر از eman619rv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

واقعا من از بعضی دوستان تعجب میکنم که میگن باعث ایجاد فساد در ورزشگاه ها میشه این موضوع!!! تو رو خدا به موضوع اینجوری نگاه نکنین که خیلی ...! واقعا حامعه ما به کشیده شده که اگه زن و مرد رو کنار هم فرض کنیم کلمه ی سومی که به ذهنمون میاد فساده!! لابد تو اتوبوس ، مترو ، خیابون ، دانشگاه و خیلی جا های عمومی دیگه همه چیز به فساد ختم میشه ! دانشجو ها همه کنار هم تو فکرای دیگه هستن تو خیابون دوتا ادم راحت و عادی از کنار هم رد نمیشن و غیره!!!
    من به اندازه خودم سعی میکنم حرف بزنم
    بنده اصلا مخالف این قضیه نیستم ، اتفاقا خیلی هم خوب میشه جامعه ما رشد و ترقی فرهنگی داشته باشه ، آینده مثل زمان حال یکسان نیست ، مسلما روزی این قضیه درست میشه ، اما کی ؟! با چه هزینه ای ؟!
    شما اگر همچین دیدی دارید بسیار عالیه ، اما متاسفانه کم هستن افرادی با این طرز تفکر ، خیلی خیلی کم !
    کسی که اهل ورزش هست بدش میاد خونواده اش رو منع کنه از رفتن به ورزشگاه ؟ نه اصلا
    اما باید واقع بین باشیم ، حرف من و خیلی های دیگه این هست با این شرایط این کار شدنی نیست ، بخوایم به زور هم اینکار رو کنیم یکسری عوارض ناخواسته ای داره که بالطبع هزینه این کار هست
    اگر بخوایم زور بکار ببریم باعث زده شدن یکسری ها از ورزشگاه اومدن میشه ، اگر نخوایم زور بکار ببریم وضع داخل ورزشگاه اصلا قابل تحمل نیست !
    خود بنده بارها به ورزشگاه آزادی رفتم و هر دفعه به خودم قول دادم دیگه نرم ! از بس چیزهایی دیدم اون تو که وقتی فکر میکنم یه روزی با یه خانوم ( هر نسبتی ) برم چی پیش میاد !
    از تزریق مواد گرفته تا انواع و اقسام فحش های آپدیت شده و جدید !!

برای اینکار زمان لازم هست دوستان ، ابتدا فرهنگ کلی جامعه باید بهبود پیدا کنه بعد به موارد ریزتر و جزئی تر مثل رفتن خانومها به ورزشگاه پرداخته بشه

20. 7 کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •