تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 14 اولاول ... 7891011121314 آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 137

نام تاپيک: کار با HD Tune Pro

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام . امروز این دو اخطار به وجود اومده . کابل رو هم چک و جا به جا کردم .
    تا چه حد مشکل ساز این اخطارها؟

سلام .

در مورد Ultra DMA CRC Error Count ، این مشکل فقط مربوط به کابل نمیشود و میتواند دلایل دیگری هم داشته باشد که حتی ممکن هست مربوط به هارد دیسک هم نباشد (مثلاً وجود یک مسئله در کنترلر SATA مادربرد) . اگر عدد نوشته شده در ستون Data مربوط به Ultra DMA CRC Error Count بیشتر نمیشود لازم نیست نگران باشید در غیر اینصورت موارد گفته شده در پست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همین تاپیک را انجام بدید .

در مورد Current Pending Sector Count میتونید با برنامه HDD regenarator هارد دیسک را تست و اسکن کنید ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) البته بنظر من ضرورتی نداره چون تعدادش که بالا نیست و تاثیر منفی در عملکرد هارد دیسک هم نخواهد داشت .

2. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت Clo Ner's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

سلام
    میخواستم خواهش کنم راجع به مابقی تب ها هم راجع به این نرم افزار توضیحی بدین ممنون میشم
    Last edited by Clo Ner; 23-11-2014 at 01:55.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    میخواستم خواهش کنم راجع به مابقی تب ها هم راجع به این نرم افزار توضیحی بدین ممنون میشم
    سلام .

این برنامه قسمتهای مختلفی دارد که هر کدام مستلزم توضیحات مفصل و طولاني هست. مثلاً در مورد SMART هارد دیسک میتونید به سایت زیر مراجعه کنید که البته صرفاً برای آشنایی کلی هست وگرنه هر كدام از Error SMARTـها ممكن هست ناشي از چندين دليل باشد (همانطور كه سر درد علتهاي مختلفي دارد) . بعنوان مثال توضيحات اين سايت در مورد Ultra DMA CRC Error Count را با توضيحاتي كه در پست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همین تاپیک دادم مقايسه كنيد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد Benchmark و درک بهتر ارقام ارائه شده میتونید پستهای مربوط به صفحه 16 تاپیک زیر را مطالعه کنید .

بد نیست PDF مربوط این نرم افزار هم یک مطالعه ای بکنید .

5. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

نخری بهتره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام دوستان لپ تاپ من امروز reboot khast ویندوز جدیدی نصب کردم بعد دوباره همون اتفاق افتاد ولی چون سریع بوت شد نتونستم ببینم مشکل از چیه فک کردم مشکل از هارده و از همین نرم افزاری که موردبحث بوداستفاده کردم واینم عکساش ، لطفا راهنمایییم کنید چون زیاد سر در نمیارم ،خیلی ممنون

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان لپ تاپ من امروز reboot khast ویندوز جدیدی نصب کردم بعد دوباره همون اتفاق افتاد ولی چون سریع بوت شد نتونستم ببینم مشکل از چیه فک کردم مشکل از هارده و از همین نرم افزاری که موردبحث بوداستفاده کردم واینم عکساش ، لطفا راهنمایییم کنید چون زیاد سر در نمیارم ،خیلی ممنون

سلام .

1. اگر مشکلتان reset های ناخواسته لپتاپ هست ، فقط مربوط به هارد دیسک نمیتونه باشه . به خاطر دلایل متعدد و گستردگی این موضوع اگر گارانتی دارد پیشنهاد میکنم بفرستید گارانتی یا بفرستید یک تعمیرگاه مناسب تا تمام موارد چک و بررسی شود .

2. این موردی که هارد دیسک دارد موجب reset لپتاپ هم نمیشود . بطور خلاصه هارد دیسک تعدادی بدسکتوری داشته که با سکتورهای سالم و ذخیره Remap شده و به همین علت هست که در قسمت Error Scan تمام بلاکها سبزرنگ و OK هست . در کل بعید میدونم این هارد دیسک و مسئله ای که دارد عامل reset شدن لپتاپ باشد .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام .

1. اگر مشکلتان reset های ناخواسته لپتاپ هست ، فقط مربوط به هارد دیسک نمیتونه باشه . به خاطر دلایل متعدد و گستردگی این موضوع اگر گارانتی دارد پیشنهاد میکنم بفرستید گارانتی یا بفرستید یک تعمیرگاه مناسب تا تمام موارد چک و بررسی شود .

2. این موردی که هارد دیسک دارد موجب reset لپتاپ هم نمیشود . بطور خلاصه هارد دیسک تعدادی بدسکتوری داشته که با سکتورهای سالم و ذخیره Remap شده و به همین علت هست که در قسمت Error Scan تمام بلاکها سبزرنگ و OK هست . در کل بعید میدونم این هارد دیسک و مسئله ای که دارد عامل reset شدن لپتاپ باشد .

ممنون بابت پاسخگویی سریع بببخشید یه سوال دیگه ،الان هارد من مشکلش جدیه؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون بابت پاسخگویی سریع بببخشید یه سوال دیگه ،الان هارد من مشکلش جدیه؟
    اگر بیشتر نمیشه لازم نیست خیلی نگران این هارد دیسک باشید . البته شما فقط از قسمت بالایی عکس گرفتید . Scroll bar را بکشید پایین ، بقیه موارد OK هستند ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

اگر بیشتر نمیشه لازم نیست خیلی نگران این هارد دیسک باشید . البته شما فقط از قسمت بالایی عکس گرفتید . Scroll bar را بکشید پایین ، بقیه موارد OK هستند ؟
    بله بقیه موارد همه ok هستند .

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بله بقیه موارد همه ok هستند .
    پس فکر نمیکنم مشکلی که لپتاپ داره (reboot یا reset شدن ناخواسته) به هارد دیسک مربوط باشد و همانطوریکه گفتم این میتونه دلایل متعددی مثلاً خرابی رم و ... داشته باشه . پیشنهاد میکنم بفرستید گارانتی یا یک تعمیرگاه مناسب تا تمام موارد بررسی شود .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •