تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 14 اولاول ... 67891011121314 آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 137

نام تاپيک: کار با HD Tune Pro

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    data calibration retry count از ۲ به ۳ تغییر پیدا کرده توی یک سایتی خوندنم که این افزایش خطرناکه و امکان از بین رفتن هارد وجود داره:(
    گارانتی اصلا پاسخ گو نیست
    کاریش نمیشه کرد، چون گارانتی تا وقتی هارد از کار نیافته کاری نمیکنه.
    هارد من رو عدد ۳ مونده، شمام ببینین از ۳ بالاتر میره یا نه.
    درکل باید حتما از دیتای مهم تون یه بکاپ داشته باشین

2. این کاربر از afshin b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

سلام دوست عزیز و وقتتون بخیر
    data calibration retry count از ۲ به ۵ تغییر پیدا کرده و زیادترم میشه اطلاعی دارید که بقیه که این لنوو زد ۵۰۷۰ دارندواسه اینام که هارد سیگیت دارند اینجوریه؟؟؟؟؟ من خیلی نگرانم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

لپ تاپ من لنوو زد ۵۰۷۰ هست. از وقتی خریدم data calibration retry count با HD TUNE رو ۲ نشون میداد ولی الان ۲۳ شده و warning نشون میده مدل هارد ST1000LM024 می باشد.
    توی یک سایتی خوندنم که این افزایش خطرناکه و امکان از بین رفتن هارد وجود داره:(
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید که الان چیکار کنم؟؟؟

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

لپ تاپ من لنوو زد ۵۰۷۰ هست. از وقتی خریدم data calibration retry count با HD TUNE رو ۲ نشون میداد ولی الان ۲۳ شده و warning نشون میده مدل هارد ST1000LM024 می باشد.
    توی یک سایتی خوندنم که این افزایش خطرناکه و امکان از بین رفتن هارد وجود داره:(
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید که الان چیکار کنم؟؟؟

حتما از اطلاعاتتون بکاپ داشته باشین تا یوقت هارد از کار افتاد اطلاعاتتون از دست نره.
    بعد از اینکه هارد خراب شد گارانتی براتون تعویض میکنه

6. این کاربر از afshin b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت mehdi.kdm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز...هارد اینترنال سیستمم دچار مشکل شده.هنگامی که میرم توی my Computer لیبل آن نمایش داده نمی شود(این هارد فقط یک پارتیشن دارد و اسم آن My Data بوده) اما الان فقط نوشته D...هارد وسترن blue 500 Gb می باشد. با نرم افزار HD Tune Pro در قسمتی که میشه اسکن کرد ، گزینه Quik Scan رو زدم.همه بلاک ها سبز شدند بغیر از 9 تای اونها...و در قسمت Health فکر می کنم 2 تا Warning داشت... الان با نرم افزار HDD Regenarator گذاشتم بره تو حالت بوت و سپس هارد رو انتخاب کردم و گزینه Scan And Repair رو زدم. تا الان 2 ساعت گذشته و فقط 6 درصد رو اسکن کرده و نوشته تا 30 ساعت دیگه هم طول میکشه!چکار کنم بذارم کارشو بکنه یا کنسلش کنم؟! 446 Delays Detected پیدا کرده و بد سکتور هنوز چیزی پیدا نشده. هارد برام مهم نیست فقط میخوام اطلاعاتشو کپی کنم تو هارد اکسترنالم...آیا راهی هست؟از صفحه Health هم اسکرین شات گرفتم که وقتی سیستم بیاد بالا میذارم. کاربر عزیز ata.royalfalcon اگر میشه کمکم کنید و بفرمایید چطوری اطلاعاتمو کپی کنم؟!

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز...هارد اینترنال سیستمم دچار مشکل شده.هنگامی که میرم توی my Computer لیبل آن نمایش داده نمی شود(این هارد فقط یک پارتیشن دارد و اسم آن My Data بوده) اما الان فقط نوشته D...هارد وسترن blue 500 Gb می باشد. با نرم افزار HD Tune Pro در قسمتی که میشه اسکن کرد ، گزینه Quik Scan رو زدم.همه بلاک ها سبز شدند بغیر از 9 تای اونها...و در قسمت Health فکر می کنم 2 تا Warning داشت... الان با نرم افزار HDD Regenarator گذاشتم بره تو حالت بوت و سپس هارد رو انتخاب کردم و گزینه Scan And Repair رو زدم. تا الان 2 ساعت گذشته و فقط 6 درصد رو اسکن کرده و نوشته تا 30 ساعت دیگه هم طول میکشه!چکار کنم بذارم کارشو بکنه یا کنسلش کنم؟! 446 Delays Detected پیدا کرده و بد سکتور هنوز چیزی پیدا نشده. هارد برام مهم نیست فقط میخوام اطلاعاتشو کپی کنم تو هارد اکسترنالم...آیا راهی هست؟از صفحه Health هم اسکرین شات گرفتم که وقتی سیستم بیاد بالا میذارم. کاربر عزیز ata.royalfalcon اگر میشه کمکم کنید و بفرمایید چطوری اطلاعاتمو کپی کنم؟!
    سلام .

دوست گرامی ؛ اطلاعات اگر مهم هست توصیه میکنم بفرستید مراکز تخصصی . در انجام اینکارها (استفاده از HDD regenerator و یا هر برنامه دیگر) تضمینی نیست که مشکل برطرف شود و حتی ممکن هست وضعیت آن بدتر و اطلاعات آن غیر قابل بازیابی شود .

تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

عطا جان ممنون از پاسخ شما. بعد از گذشت حدود 3 ساعت ، عملیات اسکن با خطا متوقف شد! تمام چیزهایی رو که اتفاق افتاد رو اینجا عکسشو میذارم تا شما راهنماییم کنید. راستی یک سوال؟ من همین الان ثبت نام کردم و نمیدونم چطور از شما تشکر کنم تا اسمم بیاد زیر کامنت شما مثل این حالت(این کاربر از mehdi.kdm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است) البته ببخشید جاش اینجا نبود بپرسم ولی واقعا دمت گرم.منتظر پاسخ شما هستم.

Last edited by mehdi.kdm; 20-11-2014 at 22:37.

تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

عطا جان با توجه به عکس ها ، میشه بفرمایید مشکل از کجاست؟ ممنون.منتظر پاسخ شما هستم عزیز

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عطا جان با توجه به عکس ها ، میشه بفرمایید مشکل از کجاست؟ ممنون.منتظر پاسخ شما هستم عزیز
    صفحه سوم همین تاپیک را مطالعه کنید که در مورد Ultra DMA CRC Error Count و همچنین در مورد Current Pending Sector Count و چندین موارد دیگه توضیحاتی دادم . ولی این توضیحات صرفاً برای آشنایی کلی در مورد بعضی از علتهای ایجاد چنین مسائلی هست وگرنه این هارد دیسک ممکن مشکلات دیگری هم داشته باشد که باید چک و بررسی شود .

سردرد ممکن هست چندین علت داشته باشد از خستگی مفرط گرفته الی سرطان مغر و تا توسط متخصصان بررسی نشود و انواع آزمایش ها انجام نشود نمیتوان علت دقیق را مشخص و راهکار درمانی مناسبی ارائه کرد ، در مورد هارد دیسک هم همینطور . اگر اطلاعات برای شما مهم هست توصیه میکنم کاری به کار آن نداشته باشید و به مراکز تخصصی ارسال کنید .

12. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه fuladpanjeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    Marand

پيش فرض

سلام . امروز این دو اخطار به وجود اومده . کابل رو هم چک و جا به جا کردم .
    تا چه حد مشکل ساز این اخطارها؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •