تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 130 اولاول ... 345678910111757107 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 1298

نام تاپيک: درخـــــواســـــت مــــدار خـــــود را ايــــــنــــــجـــــا مــــطـــرح كــنــيـــد

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mirzaie's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شما یک تیونر مخصوص پی سی نیاز دارید که ساخت اون با توجه به معلومات و ابزارهای مورد نیاز از توان شما و حتی مهندسان خبره هم خارجه!
    بهتره 25 الی 30 هزار تومن خرج و یک تی وی تیونر برای کامپیوتر خود بخرید.

داره خودمونی میشه aj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بردش چقدر باشه؟ قیمتش چی؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض جون هر كي دوست دارين به من تو ساخت اين آمپلي فاير كمك كنين

سلام . من يه دانشجوي فيزيك هستم كه بايد تا اواسط هفته ديگه يه پروژه براي درس الكترونيكمون ارايه بدم . اما تو ساختش مشكل دارم . موضوع پروژه ما ساخت يه آمپلی فایر تقویت کننده صدای انسانه که توش از ترانزیستور ْ bc171a استفاده شده . مشكل من اين جاست كه نميدونم ظرفيت خازن ها و مقدار سيگنال ورودي رو چه جوري تعين كنم . ديگه خسته شدم از بس از همه پرسيدم و هيچ جوابي نگرفتم . اگه شما بلدين تو رو خدا منو راهنمايي كنين . مرسي

حـــــرفـه ای *NashenaS*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    ∞±

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط ghazalehm
    سلام . من يه دانشجوي فيزيك هستم كه بايد تا اواسط هفته ديگه يه پروژه براي درس الكترونيكمون ارايه بدم . اما تو ساختش مشكل دارم . موضوع پروژه ما ساخت يه آمپلی فایر تقویت کننده صدای انسانه که توش از ترانزیستور ْ bc171a استفاده شده . مشكل من اين جاست كه نميدونم ظرفيت خازن ها و مقدار سيگنال ورودي رو چه جوري تعين كنم . ديگه خسته شدم از بس از همه پرسيدم و هيچ جوابي نگرفتم . اگه شما بلدين تو رو خدا منو راهنمايي كنين . مرسي
    دوست عزيز سلام...
    ورود شما رو به اين انجمن تبريك مي گم...
    شما مشخصات LNA رو به من بده و همچنين بگو از چه روشي براي اين كار استفاده مي كني...
    S11? S22? S12? S21?
    Noise Figure?
    Using Smith Chart?
    or Simulation?
    Which CAD package?
    اطلاعاتش رو بگو تا اگه تونستم كمكت كنم.
    موفق باشي.

آخر فروم باز boys_won's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    زیر سایه پدر و مادر

پيش فرض

دوست عزيز

شما مدار خودتو طراحي كردي كه تو ظرفيت خازن ها موندي

اگه مدارت آمادست ميتوني از خازن هاي 47 ميكروفاراد و يا 22 ميكرو با تحمل ولت 50 استفاده كني

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

به نظر من شما از يك اي سي هست كه خودش كامل يك آمپلي فاير هستش
    از اون استفاده كن
    فكر كنم شماره اون Tda2003 يا همچين شماره اي باشه
    چون من خيلي وقته ازش استفاده نكردم نمي دونم
    ولي تو بازار بپرسي پيدا مي كني

Banned 4Ever baba barghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    كارت به قيمت نباشه
    بردش هم حداقل 50 متر باشه
    يعني كسي اين رو نداره؟؟؟
    من مدارهاي ديگه و مهم رو دارم ولي اين رو ندارم

ممنون
    باي

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

اولا كه ممنون از توجهتون. بعدشم اين كه من در تمام عمرم كارهاي الكترونيكي نكردم! اين چيزايي كه شما مي گين من نميدونم چيه . راستش به ما هيچي اطلاعات ندادن . همين جوري گفتن كه با اين ترانزيستور يه Af Amplifier ببندین که تقویت صدا بکنه . دیگه هیچی هم اطلاعات نداده . بعدش استادمون دید که عقل هیچ کس نمیرسه اومد یه مثال واسمون حل کرد و گفت این به شما در طراحی خیلی کمک می کنه . خلاصه یه شکل مدار کشیده بود که من اصلا نمیدونم که آمپلی فایر تقویت کننده صدا هم اون جوریه یا نه . ولی بر اساس اون مداره که شکلش رو کشیده بود به ما یاد داد که چه جوری مقاومت ها رو حساب کنیم ولی در مورد ظرفیت خازن ها و سیگنال ورودی هیچی نگفت . حالا من شکل اون مداره رو این جامی ذارم که شما ببینین که آمپلی فایر هم این جوریه یا نه. بعد یه چیز دیگه هم هست . شما ممکنه از روی تجربه که دارین به من بگین که مثلا فلان ظرفیت خازن خوبه ولی استادمون چون خیلی آدم گیریه از ما محاسبات میخواد و اگه همین جوری ببندیم کلی ضایعمون می کنه .
    این لینک عکس اون مداره! باید حداکثر تا دوشنبه هفته دیگه تحویل بدم . خلاصه که از کمک شما پیشاپیش تشکر می کنم .
    Last edited by ghazalehm; 25-05-2006 at 20:05.

حـــــرفـه ای *NashenaS*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    ∞±

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط ghazalehm
    اولا كه ممنون از توجهتون. بعدشم اين كه من در تمام عمرم كارهاي الكترونيكي نكردم! اين چيزايي كه شما مي گين من نميدونم چيه . راستش به ما هيچي اطلاعات ندادن . همين جوري گفتن كه با اين ترانزيستور يه Af Amplifier ببندین که تقویت صدا بکنه . دیگه هیچی هم اطلاعات نداده . بعدش استادمون دید که عقل هیچ کس نمیرسه اومد یه مثال واسمون حل کرد و گفت این به شما در طراحی خیلی کمک می کنه . خلاصه یه شکل مدار کشیده بود که من اصلا نمیدونم که آمپلی فایر تقویت کننده صدا هم اون جوریه یا نه . ولی بر اساس اون مداره که شکلش رو کشیده بود به ما یاد داد که چه جوری مقاومت ها رو حساب کنیم ولی در مورد ظرفیت خازن ها و سیگنال ورودی هیچی نگفت . حالا من شکل اون مداره رو این جامی ذارم که شما ببینین که آمپلی فایر هم این جوریه یا نه. بعد یه چیز دیگه هم هست . شما ممکنه از روی تجربه که دارین به من بگین که مثلا فلان ظرفیت خازن خوبه ولی استادمون چون خیلی آدم گیریه از ما محاسبات میخواد و اگه همین جوری ببندیم کلی ضایعمون می کنه .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این لینک عکس اون مداره! باید حداکثر تا دوشنبه هفته دیگه تحویل بدم . خلاصه که از کمک شما پیشاپیش تشکر می کنم .
    دوست من سلامي دوباره...
    شما اين Circuit كه دادي دقيقا همونچيزيه كه استادتون خاسته يا فقط مثاله؟
    چون به هيچ وجه از Inductor استفاده نشده كه واقعا بعيده!
    بعد هم شما ....ok ببين...
    از اينجا بزار برات شروع كنم...
    من ايران درس نخوندم ... ok ؟ پس چيزايي كه مي گم نمي دونم چقد با چزايي كه به شما درس دادن مي خونه...
    شما براي يه Amplifier نياز به Transistor داري كه در مدل شما BJT هست... (اون وسط)...
    2 طرف اين BJT بايد 2 تا Matching Network باشن ... و بالاي اين BJT بايد يه دونه Biasing network باشه...
    خوب؟ اين يه نمودار كلي...
    حالا شما اولين كاري كه مي كني اينه كه بري Transistor Data sheet رو پيدا كني و بياري .... به من اعدادي كه در مقابل S11, S22, S12, S21... نوشته شده رو بگي... در ضمن بايد Gain و Noise Figure رو هم در Frequency كه مي خاي داشته باشي...
    ضمنا Single-Stage هست اين Amplifer يا Multi-Stage؟
    اين اطلاعات رو به دست بيار و خبرش و بده...
    موفق باشي.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Armita_amini's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط electrical_power
    به نظر من شما از يك اي سي هست كه خودش كامل يك آمپلي فاير هستش
    از اون استفاده كن
    فكر كنم شماره اون Tda2003 يا همچين شماره اي باشه
    چون من خيلي وقته ازش استفاده نكردم نمي دونم
    ولي تو بازار بپرسي پيدا مي كني

به نظر من این دوستمون آمپلي فاير نمیخواد پری آمپلي فاير لازم داره برای ارسال صدا

حالا نمیشه قطعه ای که نام بردی نباشه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •