تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: شیوه جدید فک پلاک ماشین توسط فروشنده

در آغاز فعالیت mhe3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    اهواز

10 شیوه جدید فک پلاک ماشین توسط فروشنده

حدود سه ماه پیش ماشینم رو فروخته بودم ولی خریدار که طبق مبایعه نامه ظرف 48 ساعت باید نسبت به فک پلاک و انتقال سند اقدام می کرد کاری رو انجام نداد.
    خیلی تو اینترنت جستجو کردم تا راهی برای حل مشکل پیدا کنم، تا اینکه توی چند تا سایت خوندم که باید به شورای حل اختلاف مراجعه و شکایت کنم.
    امروز که برای این کار وقت گداشتم و پی گیر کار شدم . برای اینکه وقت دیگر عزیزانی که این مشکل براشون پیش اومده گرفته نشه راه فک پلاک ماشین توسط فروشنده رو خدمتتون معرفی می کنم.
    مدارک لازم : کارت ملی به همراه یک کپی از اون ، اگز مبایعه نامه رو هم داشته باشید خوبه ولی اجباری نیست
    ابتدا به راهنمایی رانندگی مراجعه نموده و فرم مخصوص فک پلاک رو از قسمت عملیات دریافت و تکمیل میکنید ، اونها شمارو به قسمت شماره گذاری راهنمایی می کنند تا استعلام شماره ماشینتون رو بگیرند. بعد از استعلام دوباره به قسمت عملیات مراجعه می کنید و نامه فک پلاک رو در سه نسخه میگیرید.یک نسخه برای واحد عملیات ، نسخه دوم واحد شماره گذاری و نسخه سوم واحد اجرائیات و کار تموم. ماشین رو در اولین فرصت توقیف و فک پلاک میکنن. حالا خریدار باید بیاد دنبال شما!!!
    بخشنامه این کار مورخ 22/7/91 صادر شده و از تاریخ فوق فک پلاک به این شکل انجام می شه .

2. 15 کاربر از mhe3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

با سلام و تشکر از شما دوست گرامی منم همین مشکل و دارم و نمیدونستم کجا باید مراجعه کنم

پروفشنال Netw0rks's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Matrix

پيش فرض

حدود سه ماه پیش ماشینم رو فروخته بودم ولی خریدار که طبق مبایعه نامه ظرف 48 ساعت باید نسبت به فک پلاک و انتقال سند اقدام می کرد کاری رو انجام نداد.
    خیلی تو اینترنت جستجو کردم تا راهی برای حل مشکل پیدا کنم، تا اینکه توی چند تا سایت خوندم که باید به شورای حل اختلاف مراجعه و شکایت کنم.
    امروز که برای این کار وقت گداشتم و پی گیر کار شدم . برای اینکه وقت دیگر عزیزانی که این مشکل براشون پیش اومده گرفته نشه راه فک پلاک ماشین توسط فروشنده رو خدمتتون معرفی می کنم.
    مدارک لازم : کارت ملی به همراه یک کپی از اون ، اگز مبایعه نامه رو هم داشته باشید خوبه ولی اجباری نیست
    ابتدا به راهنمایی رانندگی مراجعه نموده و فرم مخصوص فک پلاک رو از قسمت عملیات دریافت و تکمیل میکنید ، اونها شمارو به قسمت شماره گذاری راهنمایی می کنند تا استعلام شماره ماشینتون رو بگیرند. بعد از استعلام دوباره به قسمت عملیات مراجعه می کنید و نامه فک پلاک رو در سه نسخه میگیرید.یک نسخه برای واحد عملیات ، نسخه دوم واحد شماره گذاری و نسخه سوم واحد اجرائیات و کار تموم. ماشین رو در اولین فرصت توقیف و فک پلاک میکنن. حالا خریدار باید بیاد دنبال شما!!!
    بخشنامه این کار مورخ 22/7/91 صادر شده و از تاریخ فوق فک پلاک به این شکل انجام می شه .

خب حالا این اولین فرصت میشه کی ؟

کی میخواد ماشینو توقیف کنه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2018

پيش فرض

سلام، امکانش هست شماره تلفن شما رو داشته باشم جهت راهنمایی، من تمام این راهها رو رفتم اما هنوز مشکلم حل نشده متاسفانه،ممنون میشم اگه شمارتون رو بدید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2018

پيش فرض

ممنون از لطفتون که این پیام رو نوشتید . من هم دنبال جواب این سوال بودم . ممنون .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •