تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 451 از 457 اولاول ... 351401441447448449450451452453454455 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,501 به 4,510 از 4564

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

پروفشنال ALI16437's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

هیچ مشکلی به وجود نمیاد... دو تا فایروال میتونن روشن باشنو با هم منافاتی ندارند... شما در فایروال ویندوز فقط public network رو روشن بگذارید... روشن بودنش هیچ مشکلی بوجودنمیاره.
    با سلام ،

دوست عریز من مثل شمافکر میکردهام ولی با GEEKBODY متصل شدهام به
    کارشناسهای کومودو گفتهاند اگر میخوای از فایروال کومودو استفاده کنی باید
    واسه ویندوز رو غیرفعال کنید و یا کلا از فایروال ویندوز استفاده کنید
    همونطور که دو تا انتیویروس در کار هم تداخل ایجاد میکنند و نمیشه دو تا انتی ویروس بصورت اکتیو
    کنارهم نصب کرد نباید دو تا فایروال هم با هم بصورت فعال رو یک سیستم کار کنند این نظر خود کازشناسای
    کومودو است من هم گفته ام این یک باگ است که باید به بخش مربوطه گزارش بدید که وقتی کومودو رو نصب میکنیم
    خودش بصورت اتوماتیک مثل نورتون و بیتدفندر و کسپر فایروال ویندوز رو غیرفعال کنه و بالاش علامت
    اینکه از فایروال فلان سوئیت امنیتی استفاده میکنید رو بزنه ، که به من جواب درستی ندادند
    (پس حرفی که من زدهام نظر شخصیم نبود حرف خود کارشناسای کومودو بود اگر باور ندارید خودتون میتونید
    ازشون سوال کنید)

موفق باشید

2. 2 کاربر از ALI16437 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

این نسخه یازده کمودو در نشون دادن فایلهای ناشناخته یه باگ رو اعصاب داره... مدام فایلهایی که قبلا امن تشخیص داده به عنوان فایل ناشناخته معرفی میکنه ...

یک مشکلی که تو ورژنهای قبلی هم بود:
    موقع اسکن آنلاین که با اسکن دستی انجام میشه؛ اسکن اعتبار سنجی انجام نمیشه... انجام اسکن اعتبار سنجی به صورت اتوماتیک در حین اسکن دستی به این علت مهمه که طبق بررسیهای من مخرب بودن هر فایلی اول در اعتبار سنجی فایل مشخص میشه و بعد از چند ساعت با اسکن دستی قابل تشخیصه و بعد از حدود هشت ساعت به دیتابیس افزوده میشه...
    Last edited by آداک; 03-07-2018 at 19:52.

4. 3 کاربر از آداک بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز dvb595959's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

درود
    سایتهایی هستن که من نباید با ایپی ایران بهشون وصل بشم و حتما باید از ف/ی/ل:ت:ر/شک:ن استفاده کنم مثلا با ایپی ثابت هلند.... اما میترسم گاهی این موضوع رو فراموش کنم و اشتباها با ایپی ایران کانکت بشم.... ایا در کومودو راهی وجود داره که احیانا اگه من یادم رفت و با ایپی ایران وصل شدم جلوش رو بگیره.... ؟؟؟

6. 2 کاربر از dvb595959 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

درود
    سایتهایی هستن که من نباید با ایپی ایران بهشون وصل بشم و حتما باید از ف/ی/ل:ت:ر/شک:ن استفاده کنم مثلا با ایپی ثابت هلند.... اما میترسم گاهی این موضوع رو فراموش کنم و اشتباها با ایپی ایران کانکت بشم.... ایا در کومودو راهی وجود داره که احیانا اگه من یادم رفت و با ایپی ایران وصل شدم جلوش رو بگیره.... ؟؟؟
    عرض سلام و ارادت,

تنظیمات زیر را انجام بدهید:

ابتدا از قسمت تنظیمات فایروال دقت کنید که گزینه Filter loopback traffic فعال باشه.

خب وارد قسمت Global Rules بشید و طبق عکسهای زیر یک قانون ایجاد کنید. بعد => نکته مهم: این قانون را بالاترین قانون قرار دهید (با Move up بیارید بالا) ..یعنی تو همون لیست در صدر باشه (توعکس نشون دادم).

نکته: من در مثالم این قانون را برای وب سایت کومودو ساختم (میتونید از اسم سایت یا آدرس آی پی استفاده کنید). در این قانون وب سایت کومودو فقط با فیل/ تر/ش/ کن/ باز میشه.

قانون را طیق عکس بسازید:

8. 5 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

درود و تشکر علی جان،توضیحات عالی بود
    حالا همون سوال بالا رو به صورت دیگه ای میپرسم اگه اینم راهی داشته باش ممنون میشم جواب بدین.
    سوال:میشه کاری کرد که فقط و فقط و فقط با ای پی هلند به سایت مورد نظر دسترسی داشته باشم و دیگه هیچ ای پی دیگه ای اجازه نداشته باشه؟حتی کشورهای دیگه.
    Last edited by dvb595959; 16-11-2018 at 07:16.

10. این کاربر از dvb595959 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

درود و تشکر علی جان،توضیحات عالی بود
    حالا همون سوال بالا رو به صورت دیگه ای میپرسم اگه اینم راهی داشته باش ممنون میشم جواب بدین.
    سوال:میشه کاری کرد که فقط و فقط و فقط با ای پی هلند به سایت مورد نظر دسترسی داشته باشم و دیگه هیچ ای پی دیگه ای اجازه نداشته باشه؟حتی کشورهای دیگه.
    سلام

اگه بتوانید IP کامپیوتر خودتون را به IP هلند نغییر بدهید میشه!! تو همون تنظیم در قسمت Source Address (ادرس مبدا) باید IPv4 را انتخاب کند و بعد آی کامپیوتر خودتون که هلند است را وارد کنید. اما نکته داره:

من از وضعیت شبکه شما مطلع نیستم، ولی بطور کلی یکسری توضیحات میدم تا موضوع روشنتر بشه.... تو هر شبکه ای کامپیوتر شما یک IP داره، اگر کامپیوتر شما در یک private network قرار داره، کامپیوتر یک IP ثابت داره و در تنظیمات فایروال میتونید به عنوان IP مبدا (Source Address) ازش استفاده کنید و هیچ مشکلی نیست ....

اما برای اینترنت شما پشت یک مودم/روتر قرار دارید و کامپیوتر به مودم وصل میشه و IP شما روی نت در واقع IP هست که ISP به مودم شما تعلق داده و نه IP کامپیوتر شما....و فایروالها اون IP را در نظر نمیگیرند و در واقع شما یک IP داخلی دارید که فایروال اون را به عنوان مبدا در نظر میگیره مثل 192.168.1.4

بنابراین اگر فیل/تر/شکن ها هم IP به ما تعلق میدن باز IP داخلی ما نیست! و تو فایروال به عنوان Source Address جواب نمیده!

12. 4 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

با سلام ،

دوستان و اساتید محترم ورژن جدید کومودو یک باگ داره که گه گاه ظاهر میشه گاهی مصرف منابع سیستم بی دلیل
    توسط کومودو بالا میره بدون اینکه اسکن کنه یا کار خاصی انجام بده و هم زمان هم کومودو هنگ میکنه و هیچ کدام از
    دکمه هاش کار نمیکنه مثلاتنظیماتش باز نمیشه یا هیچ کدوم از دکمههای دیگرش کار نمیکنه اگر ممکنه این باگ رو هم به
    کومودو گزارش بدید باید ریست کنی تا مشکل حل بشه ،

اینم عکس ،

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنونم

14. 4 کاربر از ALI16437 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

من هم این مشکل رو داشتم.

16. 2 کاربر از dvb595959 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه homayooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

دقیقا منم این مشکل رو دارم ویندوز 10
    Last edited by homayooni; 24-11-2018 at 23:19. دليل: اضافه کردن عکس

18. 2 کاربر از homayooni بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

با سلام ،

Jadda عزیز ایا این باگ رو به کومودو گزارش دادید چه جوابی دادند کی فیکسش میکنند

ممنونم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •