تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 434 از 457 اولاول ... 334384424430431432433434435436437438444 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,331 به 4,340 از 4564

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

شایدم کمودوی من مشکل داره و این فایلهارو ایجاد نمیکنه.
    سلام مجدد

دقیقا متوجه منظور شما و دوستمون هستم.... اینکه کومودو هشدار بده و کاربر ندونه با فایلی که خروجی خودِ کومودو هست چیکار بکنه، آدم گیج میشه. درسته.

تو ورژن قبلی تازه این آپشن اضافه شده بود....منتهی تو نسخه های جدید پخته تر شده و کومودوی شما مشکلی در این باره نداره

2. 4 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

14

دوستان من چند ماهی هست یک مشکلی با کمودو دارم که حتی رفتم بخاطر این مشکل ssd خریدم!
    گاهی کمودود درایو c رو به صورت صد در صد درگیر میکنه اول فکر میکردم بخاطر کندی هارد تمومی نداره الان که ssd هم خریدم این وضعیت استفاده 100% از هارد پایانی نداره تا زمانی که کمودو رو از کار بندازم و دوباره استارت کنم، مثلا دیشب که سیستم روشن بود برنامه ssdlife گزارش داد 200 گیگ رایت شده و بیدار شدم دیدم بله کار کمودو و فایل cavwp.exe است
    چنین مشکلی رو جایی هم مثل اینکه گزارش ندادن و حدسم مشکل از درایورهای سخت افزاری هست.
    حالا هم اینترنت سکیوریتی کسپرسکی رو نصب کردم ولی اصلا راضی نیستم فایروال بسیار ساده ای داره سندباکسشم که پیدا نکردم
    میخواستم بدونم پیشنهاد میدید همین کسپر بمونم یا محصولی شبیه به کمودو سراغ دارید؟ پولی هم باشه مشکلی نیست
    چون سایت ها و برنامه های عجیب غریب زیادی رو میرم و امتحان میکنم دوست دارم برنامه ها اتوماتیک بیفتن تو سندباکس و سندباکس هم مثل کمودو درجه داشته باشه و همچنین اتصال به اینترنت آلرت داشته باشه و hips هم بابت تغییرات هشدار بده

4. این کاربر از Dr.Hate بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

دوستان من چند ماهی هست یک مشکلی با کمودو دارم...
    سلام

در رابطه با محصولات دیگر، من چند سالی هست که کومودو دارم و دیگه خیلی روی آنتی های دیگه اطلاعات دقیق با جزییات ندارم بنابراین پیشنهاد خاصی نمیتونم بدم...در مورد کسپر هم میتونید تنظیمات را بهبود بدید تا کنترل بیشتری روی سیستم و فایلها داشته باشید شبیه HIPS کومودو میشد...الان نمیدونم اپ کنترلش در چه وضعیتیه!

اما اگر هر وقت دیگر کومودو نصب کردید و مشکل داشتید چند توصیه را انجام بدید ببینید مشکل حل میشه:

در بخش تنظیمات آنتی ویروس Enable scanning optimizations را غیرفعال کنید

آنتی را روی حالت بهینه قراردهید

هوش مصنوعی آنتی ویروس را غیرفعال کنید

هر چه فایل ناشناخته روی سیستم شما بیشتر باشه احتمال اینکه کومودو بیشتر با فایل روی هارد درگیر باشه بیشتره، از بخش "لیست فایل" فایلهای ناشناخته را تعیین تکلیف کنید (امن کنید)

یکبار سیستم را فول اسکن و اسکن اعتبار سنجی کنید. تا کومودو تمام فایلهای امن و ناشناخته روی سیستم را یکبار اسکن بکنه و بشناسه.

6. 3 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

دوستان من چند ماهی هست یک مشکلی با کمودو دارم که حتی رفتم بخاطر این مشکل ssd خریدم!
    گاهی کمودود درایو c رو به صورت صد در صد درگیر میکنه اول فکر میکردم بخاطر کندی هارد تمومی نداره الان که ssd هم خریدم این وضعیت استفاده 100% از هارد پایانی نداره تا زمانی که کمودو رو از کار بندازم و دوباره استارت کنم، مثلا دیشب که سیستم روشن بود برنامه ssdlife گزارش داد 200 گیگ رایت شده و بیدار شدم دیدم بله کار کمودو و فایل cavwp.exe است
    چنین مشکلی رو جایی هم مثل اینکه گزارش ندادن و حدسم مشکل از درایورهای سخت افزاری هست.
    حالا هم اینترنت سکیوریتی کسپرسکی رو نصب کردم ولی اصلا راضی نیستم فایروال بسیار ساده ای داره سندباکسشم که پیدا نکردم
    میخواستم بدونم پیشنهاد میدید همین کسپر بمونم یا محصولی شبیه به کمودو سراغ دارید؟ پولی هم باشه مشکلی نیست
    چون سایت ها و برنامه های عجیب غریب زیادی رو میرم و امتحان میکنم دوست دارم برنامه ها اتوماتیک بیفتن تو سندباکس و سندباکس هم مثل کمودو درجه داشته باشه و همچنین اتصال به اینترنت آلرت داشته باشه و hips هم بابت تغییرات هشدار بده
    سلام کومودو کلا یه محصول پر از باگه :-) از قدیم معروف بوده به صفحه ابی دوستامون هم ناراحت میشن ولی خب گفتنی هارو باید گفت
    اگه درس کانفیگش کنی البته اینطوری نمیشه خب ولی به هر جهت سخت کار کردن باهاش و مشکل سازه یه جاشو درس میکنی یه جای دیگش خراب میشه
    داری میگی از هادرم 100 درصد استفاده میکنه والبته شما هاردت یه دیفگرمنت بکن( با نرم افزارo&o defrag) شاید درست بشه یا تو انجمن سخت افزار و اون بخشی ک مخصوص تعمیر هارد هست مطرح کن راهنماییت کنند ولی خب کومودو این چیزا واسش عادیه
    کسپر اسکی بهترینه فعلا ب نظر من شما کسپر داشته باش هیچ چیز دیگه ای نیاز نداری اگه راضی نیسی:
    شما یه سندباکس میخوای و یه انتی ویروس و یه فایروال خب واسه همش محصولات رایگان هست محصولات پولی هم هست
    سندباکس رایگان:کومودو
    سندباکس پولی: نرم افزار Sandboxie(کرک شدشم هست من پشنهادم اینه بیخیالش بشی )

سند باکس پولی ای ک رایگان تموم میشه واسه تو : نصب انتی ویروس avast هر کدوم از نسخه های پولیش و فعال کردنش با کلیدهایی ک موجوده تو اینترنت( اوست الان بهترین انتی ویروس رایگانه ولی اونم مث کومودو شده امسال چون رابط گرافیکی نرم افزار رو عوض کردند پر از باگه و حالاا حالا طول میکشه ک درس شه ولی اونطوری نیس ک مثلا سیستمت هنگ کنه این چیزایی ک در مورد کومدو من میبینم مث صفحه ابی و این چیزا مثلا وقتی اسکن میکنی فریز میشه صفحه یکم باید صبر کنی تا درس بشه از این مدل مشکلا)

اگه سندباکس مورد نیازت واسه وبگردی فقط؟ خب این بحثش جداس ی سرچ ساده تو گوگل باشه مثلا:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    از این مثال ها بسیار موجود داره فقط یکم باید وقت بزاری بیشتر بگردی من خودم سه تای دیگه میشناسم مثلا یکی دیگش Quarri MyPOQ
    در مورد hips ک گفتی تو صحبتات اچ ای پی اس دیگه قدیمی شده شرکتای کمی هستن ک هنوز استفاده میکنن از این تکنولوژی مثلا نود 32 یکیش اگه سندباکسی میخوای ک اچ ای پی اس داشته باشه؟ همچین چیزی وجود نداره کومودو فایروالش نقش اچ ای پی اس رو بازی میکنه واست نه سندباکسش
    یه نرم افزار هست فقط ک هم سندباکس داره هم اچ ای پی اس ک نرم افزاری ک توسط روس ها درست شده و فعلا در مرحله بتاست اسمشم هست REHIPS ک خب موجود هم نیس و فکرک نم دیگه رهاش کردن

شما میتونی یه انتی ویروس نصب کنی مثلا avast یا Qihoo 360 بازم هستن از این انتی ویروس های رایگان مثلا sophos ک خب سوپوس ایران رو تحریم کرده واسه دانلودشم باید ثبت نام کنیا سخته من قبلا استفاده کردم خودم همون دوتا مشکل رو حل میکنه
    یه کدوم رو باید نصب کنی و همینطور کانفیگش کنی خودت تنظیماتش رو اگه یه ادم پارانوییدی هستی مثل من بزاری رو حداکثر حساسیت( شما اگه میخوای سیستمت ویروسی نشه و حساسی اولین کار اینکه ک باید ویندوزت رو اپدیت کنی اگه بهترین انتی ورس دنیارو هم داشته باشی ویندوزت اپدیت نباشه فایده نداره)

avast free==پروتکشن خوب+اپدیت کم حجم+سبک بودن برنامه+قابلیت سفارسی کردن بسیار زیاد+و خیلی ملحقات اضافی مثل مثلا Wi-Fi Inspector تو انتی ویروس های رایگان اوست امکاناتش بیشتر از همس+قدرتمندیش در مقابل حملهٔ صفرروزه (ضعفش چیه؟ ضعفش همونه ک گفتم باگ داره تو رابط بصری )

Qihoo 360=این هم شبیه اوست تقریبا یه مقدار پروتکشنش ضعیف تره ولی در عوض در مقابل باچگیرها بهترین انتی ویروس فعلا ک از انتی ویروسهای پولیم بهتره و مکانیزمش جوریه ک در مقابل باج گیر ها بهتر از بقیه عمل میکنه(فایروالم نداره)

8. 2 کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

ادامه پست: جاش نمیشد تو پست قبلی اخطار محدودیت میداد

تا اینجا شد واسه انتی ویروس رایگان اگه میخوای پول بدی؟ ب نظرم اشتباه میکنی شما میتونی همون چیزایی ک تو انتی ویروس های پولی هست رو جدا دانلود کنی مثلا میگیم کسپر اسکای یه بخش داره میتونی باهاش تعیین کنی چ نرم افزاری اجرا بشه چی نشه و محدیدت دسترسی بدی اسمشم هست Application Controll فکرکنم من استفاده نکردم شما میتونی به جا این نرم افزارvoodooshield رو دانلود کنی نسخه رایگانشووو همینکارو واست میکنه تو همین انجمن من گذاشتم مطلب در موردش نرم افزار های وایت لیستینگ بهش میگن و قفل کننده سیستممم
    : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلا میگم همه انتی ویروس ها نخسه رایگان پولیشون تفاوتش در حفاطتش نیس( غیر از اویرا مثلا ک cloud تو نرم افزار رایگان و پولیش زمین تا اسمون فرق داره) در یه سری امکانات اضافه هست مثلا تو بیت دیفندر اگه یه نسخه های پولیشو بخری به عنوان مثال قابلیت بهت میده ک در مقابل باجگیرها سیستمت حفاظت باشه ی سری امکانات اضافی مثلا تو انتی ویرس اوست فایروال بهت میده سندباکس و... پسورد منیجر و این چیزا شما میتونی همون رایگانرو دانلود کنی بعد فایروال میخوای مثلا؟ خب میتونی بری فایروال زون الارم رو نصب کنی نسخه رایگان یا پولیشو اون هم اچ ای پی اس داره مث کومودو راحتم اجرا میشه نه باگ داره نه ضعف یا فایروال های دیگه
    مثلا میگم فایروال خیلی قوی هست نصبش سخته مال همون سوپوسه رایگان هست ولی حدود 60 گیگ حجم لازم داره واسه نصبش خیلی هم بهتر از تموم فایروال های موجود هست بهتر از کومودو کسپر اوست زون الارم و همشونن کلا چون یه فایروالیه ک واسه محیط تجاری طراحی شده ولی سوپوس به صورت رایگان همون نسخه رو میده به کاربرای خانگی من پیشنهادم اینه(سوپوس) اگه وقت داری حوصله داری و میتونی ثبت نام کنی مثلا من خودم قبلا ثبت نام کردم به سختی
    اصن شاید تو ایران کسی اسمشم نشنیده باشه تو همون خارج از ایرانشم زیاد استفاده نمیکنن ولی ب نظر من بهترین فایرواله( و من از اهلش هم پرسیدم در موردش) با کلی امکانات و تنظیمات پیچیده ولی خب دانلودش سخته عضویتش سخته چون ایران تحریمه و نصبشم سخته دوتا داره یکی:
    یکی:
    ک دومی خیلی بهتر از اولی هست جدید تره و نسل جدیده ولی خب میگم نصبش سخته عضویتشم سخته کلا صرفه نداره بخوای وقت بزاری روش دیگه میل خودته میتونی امتحان کنی ولی چون ک این فایروال رو سوپوس واسه محیط تجاری درست کرده خیلی امکانات خاص داره مثلا ids یا ips ک تو هیچ فایروالی نیست فقط مخصوص فایروال هایی هست ک گفتم واسه میحط تجاری درست شده و یه سیستم فوق العاده قویه سیستم پیشگیری هست به اصطلاح به صورت خلاصه

اگه میخوای تو نتم سیف باشی من تو همین انجمن یه مطلب نوشتم در حد اطلاعاتم ک بعداکامل ترش میکنم
    اینکاررو بکنی دیگه به مشکلم نمیخوری به احتمال زیاد
    پس شد انتی ویروس رایگان+وودو شیلد+فایروال
    پولتم نده هیچ وقت به این شرکتای انتی ویروس ولی اگه میخوای پوئل بدی به ترتیب
    کسپـر اسکای
    امسـی سافت
    دکتـر وب
    نورتـن
    پــاندا
    بقیشو اگه پول بدی بالاش پولت هدر شده
    موفق باشی
    Last edited by sunshineboy; 14-04-2017 at 17:15.

10. این کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

حالا طول میکشه ک درس شه ولی اونطوری نیس ک مثلا سیستمت هنگ کنه این چیزایی ک در مورد کومدو من میبینم مث صفحه ابی و این چیزا مثلا وقتی اسکن میکنی فریز میشه صفحه یکم باید صبر کنی تا درس بشه از این مدل مشکلات
    اینکه کمودو در سیستمهای ضعیفتر بعضی مواقع سی پی یوی زیادی مصرف میکنه و میتونه برای سیستم مشکل درست کنه کاملا درسته ولی در سی پی یوهای i3 به بعد مشکلی به اسم استفاده زیاد از سی پی یو و به تبع آن هنگ کردن سیستم وجود نداره. البته قطعا مثل هر برنامه ای در هر ورژن ممکنه مشکلاتی داشته باشه که در ورژن بعدی حل میشه. نرم افزار پولی بیت دفندر اگه باگها و مشکلات نرم افزاریش بیشتر از کمودو نباشه کمتر نیست. حتی اواست هم من حدود دو سال پیش در ویندوز ۸.۱ تست کردم که یک ایراد داشت و هر سی ثانیه از یکی از سرویسهای ویندوز کار میکشید و هر سی ثانیه مقدار سی پی یوی استفاده شده به حدود سی درصد میرسید( در سی پس یوی قدیمی تر از I3)، مشکلی که وقتی سرچ کردم دیدم کاربران خارجی هم داشتند ولی اواست زیر بار این مشکل نمیرفت حالا نمیدونم حل شده یا نه. حتی از کسانی که از کسپر استفاده استفاده میکنند هم شنیده ام که باگهای زیادی مخصوصا در فایروالش هست. همین sophos من چند سال پیش استفاده کردم ویک ان که در حال تغییر تنظیماتش بودم برق رفت و بعد سیستم به علت همین انتی ویروس و برق رفتن در هنگام تغییر تنظیمات هیچ جوره بالا نیومد مجبور به نصب مجدد ویندوز شدم. اینا فقط مثال بود و از این مثالها فراوون میشه زد. نتیجه اینکه ضعف و باگ نرم افزاری در همه نرم افزارها مخصوصا نرم افزارهای امنیتی هست و فقط شدت و ضعف داره. کمودو هم به نظر من که سه چهار سالی میشه به تناوب از ان و ورژنهای مختلفش استفاده کردم از این قاعده مستثنی نیست و ورژن هشت کاملا به یک پایستگی کامل رسیده بود و خیلی بی نقص بود. این ورژن جدید هم به نظر من باگهاش خیلی باگهای عجیبی نیست که کلا غیر قابل استفادش کنه و به مرور و در اپدیتهای مختلف مدام در حال بهتر شدنه.
    Last edited by آداک; 15-04-2017 at 01:28.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ALI V8's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دوستان چطوری دسترسی پلاگینهای فتوشاپ و افتر افکت یا نرم افزارهای مرتبط رو به اینترنت قطع کنم؟ من هر کاری میکنم اصلن نرم افزار یا پلاگین از کار میوفته :( لطفن راهنمایی کنید...ممنون

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

دوستان چطوری دسترسی پلاگینهای فتوشاپ و افتر افکت یا نرم افزارهای مرتبط رو به اینترنت قطع کنم؟ من هر کاری میکنم اصلن نرم افزار یا پلاگین از کار میوفته :( لطفن راهنمایی کنید...ممنون
    سلام

راهش این هست که اون پروسه/فایل/پلاگین یا هر چیز دیگری از طریق فایروال مسدود کنید....اگر مسیر فایل را نمیدونید ....اجراش کنید و بعد وارد فایروال بشید > قوانین برنامه ها >افزودن> در قسمت انتخاب فایل از قسمت "پروسه های در حال اجرا" پروسه مربوطه را انتخاب و مسدود کنید. اگر مسیر فال مربوطه را میدونید میتونید وارد پوشه مربوطه بشید و فایل را مسدود کنید

باز اگر مشکل داشتید، میتونید کلا پوشه مربوطه را در فایروال مسدود کنید( برای این کار باید ابتدا در قسمت اعتبابر سنجی و لیست فایل؛ یک گروه جدید بسازید و مسیر پوشه را انتخاب کنید و بعد وارد فایروال بشید و پوشه را مسدود کنید)

فقط توجه کنید که دسترسی فایل به اینترنت را فقط در فایروال مسدود کنید ونه قسمتهای دیگر مثل سندباکس و HIPS، اینجوری مشکلی ندارید. مگر اینکه پروسه مربوطه برای اجرا و فعالیت حتما نیاز داشته باشه که به نت وصل باشه که از کار میافته (بعید بدونم اینجوری باشه)

14. 3 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

سلام

نسخه جدید کومودو Version 10.0.1.6223 منشتر شده و از طریق آپدیت برنامه قابل دریافته. .... من مشکل خاصی فعلا ندیدم.

محتوای مخفی: V-6223 via Update 

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که شامل آنتی ویروس و فایروال هست و بعد از نصب میتونید سایر قابلیتها و بخشها نظیر Secure Shopping را از طریق آپدیت دریافت کنید.

=====

یک نکته اینکه کومودو همچنان از ویندوز XP پشتیبانی میکنه(تو این آپدیت هم یک گزارشی در مورد وین ایکس پی وجود داشت که حل شد-کومودو برای آپدیت از پروتکل امن استفاده میکنه که روی XP جواب نمیده و مجبور شدن به طریق دیگری حل کنند. این خودش یعنی XP دیگه واقعا از دور خارجه). منتهی شاید در آینده دیگه از XP پشتیبانی نکنه. جالبه بدونم هنوز دوستان یا اطرافیان کسی از ویندوز XP استفاده میکنه؟؟
    البته کومودو گفته حدود 5 درصد کاربران کومودو XP دارند. به هر حال فعلا که کومودو مشکلی روی XP نداره (یگ هفته روی XP تست کردم) و فعلا هم از ویندوز XP پشتیبانی میکنه.....ولی کاربران XP حداقلش باید برن روی ویندوز 7.
    Last edited by Jadda; 24-04-2017 at 21:47.

16. 2 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

سلام دوستان
    من میخوام از سندباکس کومودو استفاده کنم ولی یه مشکلی دارم وقتی که مرورگر رو تو لیست auto containment وارد میکنم و گزینه ی run virtually رو براش انتخاب میکنم ک یعنی همیشه در حالت سندباکس اجرا بشه مروگر وقتی واسه امتحانش رفتم یه موزیک دانلود کردم و بعد دیدم اون موزیک تو اون پوشه دانلودم ذخیره شده! چرا؟ کسی میدونه چ طوریه داستانش؟ حتی وقتیم از مروگر خارج شدم و از اون دسکتاپ مجازیش خارج شدم بازم اون فایل ذخیره شده بود چ طوری میتونم ی کاری انجام بدم ک نه کوکلی سیو شه نه کلا هیچ فایلی حتی یککیلوبایت از طریق مروگر رو هارد من ذخیره نشه؟
    من تو تنظمیاتش چیز دیگه ای پیدا نکردم علاوه براینکه restrcition level هم روی partially هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •