تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 390 از 457 اولاول ... 290340380386387388389390391392393394400440 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,891 به 3,900 از 4564

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

آخر فروم باز K1lou's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Sabzevar

پيش فرض

با سلام
    علی جان در مورد تنظیمات من هم یه توضیحی میدید اگه وقت کردید
    ضمنا شما شماره پورتهایی که توی تنظیمات اشاره کرددید رو از کدوم منبع استخراج می کنید ؟
    با تشکر

2. 2 کاربر از K1lou بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

با سلام
    علی جان در مورد تنظیمات من هم یه توضیحی میدید اگه وقت کردید
    ضمنا شما شماره پورتهایی که توی تنظیمات اشاره کرددید رو از کدوم منبع استخراج می کنید ؟
    با تشکر
    عرض سلام

اختصاصا در مورد آپدیت ویندوز 10 میتونید از مطالب تاپیک ویندوز بیشتر بهره ببرید..... واقعیتش اینکه من هنوز روی لپتاپ شخصیم ویندوز 8.1 دارم.... هر چند تجربه کار با ویندوز 10 را هم دارم ولی خیلی نتونستم دل و رودشو در بیارم!! یه کمی هم وقت نمیشه. الان هم که شدید سرم با تیم کومودو و تستها گرم شده......خبرهای در راه است....از موتور جدید آنتی و اینترفیس جدید و یکی دو ویژگی جدید و قص علیهذا.... در مورد تنظیمات هم یک بحث مفصل خصوصی باید داشته باشیم.

اما در مورد اطلاعات خودم..... بخش اصلی تجارب شخصی بوده.... یعنی معمولا همه چیز را خودم تست و بررسی میکنم (مثل همین آپدیت و سیستم عامل ویندوز 10 که عرض کردم خیلی روش فوکوس نکردم به دلیل کمبود وقت ، وگرنه کلی مطلب در موردش توی نت هست.... ولی من تا خودم چیزی را تست نکنم یا درست و غلط بودن برام مسلم نشه کمتر در موردش حرف میزنم؛ وگرنه مطلب را میشه از هر جایی آورد و کپی کرد، ولی پستهای من معمولا مال خودم هست)..... اما چیزی که من بخواهم توصیه بکنم اینه: یادگیری زبان انگلیسی

به دلیل اینکه من زیاد توی سایتهای فارسی نمیچرخم کیفیت مطالب بسیاری از وبستهای فارسی در حد فاجعه است.... دلیلش هم این هست که در این حوزه ما تولید علم که ندارم.... همه اش واردادتی است... بنابراین اگر زبانتون خوب باشه هر چی که بخواهید میتونید از منابع انگلیسی بدست بیارید اونم هم کاشناسی و حرفه ای- نه مثل منابع فارسی درب و داغون- خلاصه اینکه در هر حوزه ای باید مستقیم رفت سر چشمه!! همین الان من چندتا رفیق خارجکی دارم که اطلاعات شبکشون فوق حرفه ایه.... عمرا توی فرومهای فارسی همچین کاربرای پیدا کنید.

در هر صورت من فکر میکنم که ما- همه مون یعنی- بهتره که مدام زبان انگلیسیمون را تقویت بکنیم. (اینو اول به خودم میگم)

4. 10 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز dvb595959's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

عرض سلام

اختصاصا در مورد آپدیت ویندوز 10 میتونید از مطالب تاپیک ویندوز بیشتر بهره ببرید..... واقعیتش اینکه من هنوز روی لپتاپ شخصیم ویندوز 8.1 دارم.... هر چند تجربه کار با ویندوز 10 را هم دارم ولی خیلی نتونستم دل و رودشو در بیارم!! یه کمی هم وقت نمیشه. الان هم که شدید سرم با تیم کومودو و تستها گرم شده......خبرهای در راه است....از موتور جدید آنتی و اینترفیس جدید و یکی دو ویژگی جدید و قص علیهذا.... در مورد تنظیمات هم یک بحث مفصل خصوصی باید داشته باشیم.

اما در مورد اطلاعات خودم..... بخش اصلی تجارب شخصی بوده.... یعنی معمولا همه چیز را خودم تست و بررسی میکنم (مثل همین آپدیت و سیستم عامل ویندوز 10 که عرض کردم خیلی روش فوکوس نکردم به دلیل کمبود وقت ، وگرنه کلی مطلب در موردش توی نت هست.... ولی من تا خودم چیزی را تست نکنم یا درست و غلط بودن برام مسلم نشه کمتر در موردش حرف میزنم؛ وگرنه مطلب را میشه از هر جایی آورد و کپی کرد، ولی پستهای من معمولا مال خودم هست)..... اما چیزی که من بخواهم توصیه بکنم اینه: یادگیری زبان انگلیسی

به دلیل اینکه من زیاد توی سایتهای فارسی نمیچرخم کیفیت مطالب بسیاری از وبستهای فارسی در حد فاجعه است.... دلیلش هم این هست که در این حوزه ما تولید علم که ندارم.... همه اش واردادتی است... بنابراین اگر زبانتون خوب باشه هر چی که بخواهید میتونید از منابع انگلیسی بدست بیارید اونم هم کاشناسی و حرفه ای- نه مثل منابع فارسی درب و داغون- خلاصه اینکه در هر حوزه ای باید مستقیم رفت سر چشمه!! همین الان من چندتا رفیق خارجکی دارم که اطلاعات شبکشون فوق حرفه ایه.... عمرا توی فرومهای فارسی همچین کاربرای پیدا کنید.

در هر صورت من فکر میکنم که ما- همه مون یعنی- بهتره که مدام زبان انگلیسیمون را تقویت بکنیم. (اینو اول به خودم میگم)
    درود
    علی آقا چرا خصوصی!!! فکر کنم اینجا افراد زیادی هستن که میخوان از مطالب شما استفاده کنن و البته بی ربط به تاپیک کومودو هم نیست مطالب.... باورتون نمیشه این سوال دوستمون سوال منم بود و دیدم ایشون سوال کردن و خوشحال شدم .
    در مورد زبان هم حق واقعا با شماست و اگه مطالب از منبع اصلی گرفته بشه صد البته بهتره.... ولی خب این روزا با این همه گرفتاری فرصت چندانی برای این کار باقی نمیمونه.... هر چند که بازم میدونم نمیتونه بهانه خوبی باشه .

6. 5 کاربر از dvb595959 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

سلام علیکم

توجه:

دوستان اگر مرورگر کروم را به نسخه 45 آپدیت کرده باشند ممکنه مرورگر اجرا نشه، برای رفع مشکل باید کروم را به بخش استثنائات HIPS (بخش استثنائات تزریق شل کد) اضافه کنید.

8. 6 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mt.Shadow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    root/

پيش فرض

سلام جدیدا تو کومودو مشکلی واسم پیش اومده
    وقتی میخوام فایروال یا آنتی ویروس رو غیر فعال کنم تا دیالوگ مدت زمان غیر فعال شدن ظاهر میشه سریع میره
    ینی اصن فرصت نیس تا اوکی کنم.
    آخرین نسخه کومودو نصبه
    ویندوز 10 اینترپرایز 64 بیتی

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

سلام جدیدا تو کومودو مشکلی واسم پیش اومده
    وقتی میخوام فایروال یا آنتی ویروس رو غیر فعال کنم تا دیالوگ مدت زمان غیر فعال شدن ظاهر میشه سریع میره
    ینی اصن فرصت نیس تا اوکی کنم.
    آخرین نسخه کومودو نصبه
    ویندوز 10 اینترپرایز 64 بیتی
    سلام

یادم میاد قبلا منم تجربه اینو داشتم..... خودش رفع شد نتونستم دلیلش را متوجه بشم. در هر صورت تو این شرایط سعی کنید از طریق بخش تنظیمات انتی ویروس یا فایروال یا هر چیز دیگر را غیر فعال کنید. (دیگه اون پیغام زمان نمیاد)

11. 4 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mt.Shadow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    root/

پيش فرض

سلام

یادم میاد قبلا منم تجربه اینو داشتم..... خودش رفع شد نتونستم دلیلش را متوجه بشم. در هر صورت تو این شرایط سعی کنید از طریق بخش تنظیمات انتی ویروس یا فایروال یا هر چیز دیگر را غیر فعال کنید. (دیگه اون پیغام زمان نمیاد)
    ممنونم
    برای منم رفع شد.

13. 2 کاربر از Mt.Shadow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pedram_01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام لینک دانلود نسخه بتا 9 رو دارید ؟

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

سلام لینک دانلود نسخه بتا 9 رو دارید ؟
    عرض سلام

در رابطه با نسخه 9 باید عرض کنم که در حال تست داخلی هست(یک نسخه هم به من داده شده که در حال تست هستم، فعلا اجازه ندام عکشی بزارم، مگر اینکه قبلش اجازه بگیرم) در هر صورت فعلا نمیخوام زیاد در موردش حرفی بزنم، چون نسخه Pre-Beta هست (یعنی هنوز نسخه بتا هم نیست) و لینکی هم وجود نداره....مگر اینکه من آپلودش کنم اینجا که اصلا معنی نداره.

بنابراین من توصیه میکنم که چون نسخه 9 نسخه ای است که حتما ویرایش بتای آن منتشر میشه ، صبر کنید و نسخه بتا که برای تست عمومی منتشر شد را تست کنید.(البته فکر کنم دوسه ماه باید صبر کنید)

همینطور که گفتم الان وضعیت نسخه 9 ؛ Pre-Beta است و در حال تست داخلی، مشکلات و پیشنهادات گزارش شده و فعلا تیم کومودو در حال پردازش و رسیذگی به گزارشات است.

فقط این نکته را میگم که یک قابلیت اضافه شده (برای کاربران مبتدی عالیه) که با یک کلیک مشکلاتی که معمولا کاربران دارند (در رابطه با برنامه ها) حل میشه.

نکته بعدی اینکه قابلیت "پالایش" اضافه شده به لیست فایل...... قابل توجه دوستمون جناب
    که پیگیر بودند....
    Last edited by Jadda; 06-09-2015 at 20:22.

16. 7 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

comodo internet security 9 beta

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •