تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 457 اولاول ... 4567891011121858108 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 4564

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

آخر فروم باز pashangparsi6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دوست عزیز. من فایل آپلودی شما را بررسی کردم، ظاهرا تا آن جا که در دانش و توانم بود به این نتیجه رسیدم که فایل آپلودی شما علاوه بر کرک بودن حاوی نوعی تروجان است که سعی در برقراری کانکشن دارد و تبادل داده. پس می توان آن را جزو دسته فایلهای تروجان یا جاسوس افزارها قرار داد. ضمن اینکه فایل شما را با ویروس توتال چک کردم. جالب اینکه فایل شما را سی و سه عدد از آنتی ویروسهای ویروس توتال از مجموع 44 آنتی ویروس، تروجان شناخته بودند. حتی آنتی ویروس کسپرسکای که غالبا کرکها را سالم تشخیص می دهد فایل شما را تروجان تشخیص داد. پس به گمانم باید احتیاط کنید، اگر اشتباه نکرده باشم فایل فوق کرک idm است. پیشنهاد میکنم به جای این نرم افزار غیررایگان از نرم افزارهای رایگان استفاده کنید. خود من هم idm را بررسی کرده ام و هم نمونه های رایگان را. تفاوت زیادی ندارند، به هر حال برای اینترنت کشور ما تفاوتی ندارند. می توانید این فایلها را از خود سایت سازنده اشان دریافت و استفاده کنید.free download managerorbitflash getفری دانلود منیجر، کارکرد بسیار خوبی دارد و من سالهاست ازش استفاده می کنم. می توانید به این نرم افزار اعتماد کنید. در ضمن با زبان شیرین پرشین هم سازگار است. امکانات بسیار خوبی هم دارد، پشتیبانی از فایلهای تورنت، قابلیت زمان بندی و قابلیت استفاده از مقدار حجم اینترنتی و ... که تنها با نصب این نرم افزار و کارکردن با آن می توانید به مقایسه امکاناتش با idm بپردازید.
    دوست گرامی سپاس از روشنگری شما. ولی این فایل کرک نرم افزار درج هست.

دوستان این فایل خیلی قدیمی هست. (یعنی تو این مدت اطلاعات من داشته فرستاده می شده به یک جای دیگه؟..) آیا نمی شه مشخص کرد که این داده ها به کجا فرستاده می شده؟

همچنین اگر می شه بگین چگونه می تونم تنظیمات دیوارآتش کودمو رو دوباره راه اندازی کنم؟ جوری که درباره ی همگی پروانه ها (اجازه ها) به برنامه ها دوباره از من پرسش بکنه؟

باسپاس
    Last edited by pashangparsi6; 15-11-2012 at 20:08.

2. این کاربر از pashangparsi6 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

دوست گرامی سپاس از روشنگری شما. ولی این فایل کرک نرم افزار درج هست.

دوستان این فایل خیلی قدیمی هست. (یعنی تو این مدت اطلاعات من داشته فرستاده می شده به یک جای دیگه؟..) آیا نمی شه مشخص کرد که این داده ها به کجا فرستاده می شده؟

همچنین اگر می شه بگین چگونه می تونم تنظیمات دیوارآتش کودمو رو دوباره راه اندازی کنم؟ جوری که درباره ی همگی پروانه ها (اجازه ها) به برنامه ها دوباره از من پرسش بکنه؟

باسپاس

سلام

برای اینکار وارد این مسیر بشوید و برنامه ها و فایلهایی که مد نظرتون هست را از لیست حذف کنید. روش کلیک کن و Remove

Firewall => Nerwork Security Policy => Application Rules

4. 4 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

من توی فایر وال این قانون رو در قسمت سکوریتی پلیسی وضع کردم.اونی که علامت سوال داره درسته یا اونی که تیک سبز خورده؟
    یعنی الان این پروسه svhost هر وقت به نت بخواد متصل بشه ازم اجازه میخواد؟

علی آقا کدوم قانون درسته؟برای svhost????

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]
    Last edited by aylar6888; 21-11-2012 at 17:49.

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

این دو قسمتی که نشون دادم باید روی کدوم گزینه باشن؟
    اولی که اگه روی ask باشه علامت سوال و اگه روی allow باشه تیک میخوره.پایینی چی روی any باشه درسته یا روی mac???

Last edited by aylar6888; 21-11-2012 at 17:51.

7. این کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

من توی فایر وال این قانون رو در قسمت سکوریتی پلیسی وضع کردم.اونی که علامت سوال داره درسته یا اونی که تیک سبز خورده؟
    یعنی الان این پروسه svhost هر وقت به نت بخواد متصل بشه ازم اجازه میخواد؟

علی آقا کدوم قانون درسته؟برای svhost????

سلام

متاسفانه من عکسها رو نمیتونم ببینم. میتونید جای دیگری عکسها را آپلود کنید. خوب میشه.

9. این کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

سلام

متاسفانه من عکسها رو نمیتونم ببینم. میتونید جای دیگری عکسها را آپلود کنید. خوب میشه.
    سلام علی آقا:
    چند روزی کمتر میدیدمتون و دلم تنگ شده بود گفتم باز مزاحم وقتت بشم و ازت یاد بگیرم.لینکها رو درست کردم.الان هات لینک هستن اگه نشون نداد روشون کلیک کنین.توی فرومهای دیگه مثل پرشین تول میشه از روی خود کامپیوترم آپ کرد اما اینجا نمیشه دیروزم سایت آپلود فروم ادا دراورد منم جای دیگه توی مای آپ آپلود کردم اما برای خودم نشون میده.
    ممنون

پ ن :اینم لینک رود فایل.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by aylar6888; 21-11-2012 at 18:02.

11. این کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

1-این دو قسمتی که نشون دادم باید روی کدوم گزینه باشن؟اولی که اگه روی ask باشه علامت سوال و اگه روی allow باشه تیک میخوره.

2-پایینی چی روی any باشه درسته یا روی mac???

سلام

من سوال شما را به دو قسمت تقسیم کردم. البته اگر درست متوجه شده باشم

1-باید روی کدوم گزینه باشند که بستگی به هدف شما از ساختن اون قانون داره. اگر دوست دارید کومودو بدون سوال اجازه بده باید بزارید روی Allow و اگر دوست دارید بلوک بشه خب بزارید روی Block و Ask هم معلومه دیگه ازتون میپرسه.

2- اول من یک توضیح کلی برای جواب این سوال بدم:

ببینید اگر شما قرار باشه برای ارتباطات یک فایل ، برنامه یا کلا هر نوع رولی برای انواع شبکه در دسترس، در قسمت فایروال کومودو بسازید یکی از نون شب هم واجبتر است آدرس مبدا و مقصد است. حالا با توجه به نوع فایل و یا نوع شبکه یا ... و نیاز شما به اون قانون (جهت کار کرد صحیح قانون) باید آدرس مبدا و مقصد را مشخص بکنید.

حالا این آدرس یا به شکل Host Name است یا IP ورژن 4 یا ورژن 6 است یا MAC آدرس مبدا یا مقصد است یا اینکه Network Zone که از قبل برای کومودو مشخص کردید....از این 4 حالت هم خارج نیست.

برای اینکه متوجه بشید ، توضیح بیشتر با مثال :

ببینید برای اینکه مثلا ارتباط یک فایل را با یک مقصد مشخص بلوک کنید. یک قانون میسازید برای اون فایل که آدرس مبدا را سیستم خودتون میزاید ( اگر بلد نیستید بزارید روی Any) و آدرس مقصد را باید حتما مشخص کنید و مثلا IP مقصد را وارد میکنید و عملکرد و برخود را میزاید روی بلوک.
    اما اگر قرار باشه دسترسی یک فایل را به تمامی مقاصد یعنی کل شبکه بلوک کنید اونوقت میاد آدرس مقصد را میزارید روی Any.

Any هم یعنی هر مقصدی.

حالا متوجه شدید در قسمت Source (مبدا) , و در قسمت Destination (مقصد) Any به چه معنیه؟

با این توضیحات=> باید متوجه شده باشی که اگر بزارید روش mac باید آدرس مک را وارد کنی. و اون قانون فقط برای اون MAC Address کار میکنه.

13. 3 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

سلام علی آقا:
    چند روزی کمتر میدیدمتون و دلم تنگ شده بود گفتم باز مزاحم وقتت بشم و ازت یاد بگیرم.لینکها رو درست کردم.الان هات لینک هستن اگه نشون نداد روشون کلیک کنین.توی فرومهای دیگه مثل پرشین تول میشه از روی خود کامپیوترم آپ کرد اما اینجا نمیشه دیروزم سایت آپلود فروم ادا دراورد منم جای دیگه توی مای آپ آپلود کردم اما برای خودم نشون میده.
    ممنون

پ ن :اینم لینک رود فایل

سلام ، مرسی

اینجا یک پست هست که بدردتون میخوره و توضیحاتی در مورد همین موضوع هست

باز اگر سوالی بود در خدمتیم

15. این کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

مثل همیشه کامل و آموزنده بود.از شیوه جواب دادن کامل شما لذت میبرم :
    خوب این sv host دقیقا کارش چیه؟توی یه فروم دیگه دیدم که نوشته بود بعضی مواقع ترافیک بیخود مثل آپدیت پنهانی برای ویندوز داره و حجم ترافیک مصرفی بالا میره.منم تازگیا که کومودو نصب کردم دارم نتم رو کامل میبینم و ارتباطاتشو.قبلا بلد نبودم یا ابزار درستی نداشتم.این برنامه سیستمی کارش چیه؟هر زمان که سیستمم روشن میشه چون ارتباط مودم روی کانکشن نیست و روی pppe و اتوماتیک هست این برنامه شر.ع به مصرف ترافیک و ارتباط میکنه .البته من اصلا از آی پی ها سر رشته ندارم اما نمیدونم چه لزومی داره و منم که نمیتونم هر بار مودمم رو دیسیبل و اینیبل کنم.دیشب که من این قانون رو براش اجرا کردم و روی آسک گذاشتم با چند بار بلاک بدون قانون ریممبر بعضی سایتها باز میشد و بعضیها باز نمیشد.میخوام بدونم ارتباط دایم باید با نت داشته باشه این svhost یا نه؟اگه این قانون براش تعریف بشه چه مزایا و معایبی داره؟؟؟
    ممنون
    Last edited by aylar6888; 21-11-2012 at 18:14.

17. این کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

مثل همیشه کامل و آموزنده بود.از شیوه جواب دادن کامل شما لذت میبرم :
    خوب این sv host دقیقا کارش چیه؟توی یه فروم دیگه دیدم که نوشته بود بعضی مواقع ترافیک بیخود مثل آپدیت پنهانی برای ویندوز داره و حجم ترافیک مصرفی بالا میره.منم تازگیا که کومودو نصب کردم دارم نتم رو کامل میبینم و ارتباطاتشو.قبلا بلد نبودم یا ابزار درستی نداشتم.این برنامه سیستمی کارش چیه؟هر زمان که سیستمم روشن میشه چون ارتباط مودم روی کانکشن نیست و روی pppe و اتوماتیک هست این برنامه شر.ع به مصرف ترافیک و ارتباط میکنه .البته من اصلا از آی پی ها سر رشته ندارم اما نمیدونم چه لزومی داره و منم که نمیتونم هر بار مودمم رو دیسیبل و اینیبل کنم.دیشب که من این قانون رو براش اجرا کردم و روی آسک گذاشتم با چند بار بلاک بدون قانون ریممبر بعضی سایتها باز میشد و بعضیها باز نمیشد.میخوام بدونم ارتباط دایم باید با نت داشته باشه این svhost یا نه؟اگه این قانون براش تعریف بشه چه مزایا و معایبی داره؟؟؟
    ممنون
    سلام، مرسی لطف دارید

Svchost از پروسس های حساس و فعال ویندوز روی شبکه است که اگر اونو بلوک بکنید قعطا مشکلاتی روی شبکه گریبانگیر شما میشه. ویندوز جهت آپدیت از اون طریق به سرورهای مایکروسافت وصل میشه یا ارتباطات سیستم یا DNS از طریق svchost است و برای device/File sharing نیاز هست و ...کلا وضع قانون برای svchost بسیار مشکله و روی هر سیستمی طیق نیاز اون سیستم و کاربر میشه یک قوانین خاصی براش وضع کرد که نیاز دانش هست. نباید به اشتباه پورت یا آدرسی بلوکه بشه که شبکه شما نیاز به اون داره. اینجوری دچار مشکل میشید. بهتره زیاد سر به سرش نزارید.

یک توصیه کلی که به درد یک فروم عمومی بخوره اینه که ارتباطات خروجی این پروسه را روی شبکه آزاد بزارید. و در عوض:

1- مراقب باشید تا آلوده نشه 2- فایل مخربی، مشابه و هم اسم با svchost با نت ارتباط برقرار نکنه.

برای مورد اول کومودو تا حد مرگ از svchost مراقبت میکنه تا دچار آلودگی نشه

و برای مورد دوم هم در حالت نرمال برای برقراری svchost با نت کومودو سوالی نمیپرسه. یا اگر احیانا سوالی پرسیده بشه( طیق تنظیمات) همواره اونو Safe اعلام میکنه.

عکس را ببینید که کومودو میگه svchost امن است و به راحتی Allow کنید:

ولی اگر پیغامی از جانب کومودو داشته باشید مبنی بر مخرب (Malicious) بودن Svchost یا نامشخص (Unrecognized) بودن svchost سریع بلوکه بکنید و قضیه را برسی کنید. حتی مسیر این فایل هم مشخصه، و فایلی با این اسم نباید از مکان دیگری از سیستم شما با نت ارتباط برقرار کنه.

ورودیها رو هم که کومودو روش میبنده. مگر اینکه سیستم شما روی شبکه LAN باشه که باز قوانین خاص خودشو داره.
    Last edited by Jadda; 21-11-2012 at 18:49.

19. 5 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •