تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 457 اولاول ... 345678910111757107 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 4564

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

سلام
    عباس جان این لینکو قبلا دیدم.من الان ویندوزم 7 هست و ورژن 5.10 رو میگه به نسخه جدید آپگرید کن اما تو این مشخصات ریلیز 5.12 بنظر نسبت به 5.10 هیچ قابلیت اضافه ای نداره و فقط با ویندوز 8 سازگاری داره.میخام بدونم موقعی که خود کومودو آپگرید میخاد میشه از جایی دید که میخاد به چه ورژنی آپگرید بشه یا نه؟الان بنظرتون به 5.12 آپگرید کنم یا همین خوبه؟توی صفحه دانلود خود کومودو مشخصات ورژن رو نمیگه فقط لینک دانلود داره و مشخصات فنی محصول
    ممنون
    سلام

من فقط میتوم بگم که روی ویندوز 7 همین نسخه 5.10 کومودو را داشته باشید.....

و امیدوارم کومودو برای پیغام آپدیت /آپگریت یه کم منظمتر عمل کنه....

2. 4 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mrmmnb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام
    روی کامپیوتر محل کارم و خونه CIS رو خیلی وقته نصب کردم جدیدا یه سری مشکل پیدا کردم گفتم اینجا بپرسم دوستان راهنمایی کنن
    توی محل کارم بعضی فایلا رو که میخوام نصب کنم پغام ارور زیر رو میده
      محتوای مخفی: 0 
    Error
    ---------------------------
    Unable to execute file in the temporary directory. Setup aborted.

Error 5: Access is denied.
    OK
    این ارور رو مطمئن هستم به خاطر انتی ویروس هست به دو دلیل یکی اینکه سیف مد رفتم فایل نصب شد یکی هم اینکه متن ارور رو سرچ کردم دیدم اکثرا (اگه نگم همه) برا انتی ویروس هست
    این رو هم بگم temp رو هم خالی کردم ولی فایده نداشت از سلامت فایلا هم مطمئن هستم توی لیست سفید دیفنس هم قرار دادم ببینم نصب میشه یا نه ولی فرقی نکرد
    ویندوز هم سون 32 بیتی هست
    ممنون میشم راهنمایی کنید که علتش از چی هست

حالا امروز تو خونه میخواستم افیش رو کرک کنم بازم گیر کومودو افتادم (اینجا سون 64 بیتی هست) هر چی این کرک رو تو لیست سفید قرار میدم فایده نداره حتی کومودو خارج کردم بازم فایده نداشت اون دیفنس و انتی ویروس و فایروال رو هم غیر فعال کردم بازم فایده نداشت
    حالا راجع به این قسمت سوالم این هست که چطوری میشه کاری کردم کومودو کلا بیخیال یه فایل بشه؟یعنی اینکه اطلا انگار کومودو رو سیستم وجود نداره؟ تو لیست سفید دیفنس و انتی ویروس هم قرار دادم ولی فایده نداشت
    و جدایی از سوال بالا ایا راهی هست موقتی کومودو غیر فعال بشه؟ یعنی اصلا انگار رو سیستم نباشه؟ از کنار سیستم خارج کردن که فایده نداره و اینکه بعد از اعمال اون راه (اگه وجود داره) باید سیستم ریست بشه؟(و برا فعال سازی مجدد هم باید ریست بشه؟)

و در اخر یه بار دیگه هم سوال کردم ولی یادم رفته این لیست سفید دیفنس با لیست استثنا های انتی ویروس چه فرقی میکنه؟(لیست استثنا ها منظورم اون تب اخر توی پنجره تنظیمات انتی ویروس هست)
    با تشکر

4. این کاربر از mrmmnb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

سلام
    روی کامپیوتر محل کارم و خونه CIS رو خیلی وقته نصب کردم جدیدا یه سری مشکل پیدا کردم گفتم اینجا بپرسم دوستان راهنمایی کنن
    توی محل کارم بعضی فایلا رو که میخوام نصب کنم پغام ارور زیر رو میده
      محتوای مخفی: 0 
    Error
    Unable to execute file in the temporary directory. Setup aborted.

Error 5: Access is denied.
    OK
    این ارور رو مطمئن هستم به خاطر انتی ویروس هست به دو دلیل یکی اینکه سیف مد رفتم فایل نصب شد یکی هم اینکه متن ارور رو سرچ کردم دیدم اکثرا (اگه نگم همه) برا انتی ویروس هست
    این رو هم بگم temp رو هم خالی کردم ولی فایده نداشت از سلامت فایلا هم مطمئن هستم توی لیست سفید دیفنس هم قرار دادم ببینم نصب میشه یا نه ولی فرقی نکرد
    ویندوز هم سون 32 بیتی هست
    ممنون میشم راهنمایی کنید که علتش از چی هست

حالا امروز تو خونه میخواستم افیش رو کرک کنم بازم گیر کومودو افتادم (اینجا سون 64 بیتی هست) هر چی این کرک رو تو لیست سفید قرار میدم فایده نداره حتی کومودو خارج کردم بازم فایده نداشت اون دیفنس و انتی ویروس و فایروال رو هم غیر فعال کردم بازم فایده نداشت
    حالا راجع به این قسمت سوالم این هست که چطوری میشه کاری کردم کومودو کلا بیخیال یه فایل بشه؟یعنی اینکه اطلا انگار کومودو رو سیستم وجود نداره؟ تو لیست سفید دیفنس و انتی ویروس هم قرار دادم ولی فایده نداشت
    و جدایی از سوال بالا ایا راهی هست موقتی کومودو غیر فعال بشه؟ یعنی اصلا انگار رو سیستم نباشه؟ از کنار سیستم خارج کردن که فایده نداره و اینکه بعد از اعمال اون راه (اگه وجود داره) باید سیستم ریست بشه؟(و برا فعال سازی مجدد هم باید ریست بشه؟)

و در اخر یه بار دیگه هم سوال کردم ولی یادم رفته این لیست سفید دیفنس با لیست استثنا های انتی ویروس چه فرقی میکنه؟(لیست استثنا ها منظورم اون تب اخر توی پنجره تنظیمات انتی ویروس هست)
    با تشکر
    سلام

برای اینکه کومودو کاملا غیر فعال بشه باید آنتی ویروس و دیفنس و فایروال را دیسیبل بکنید،اینجوری کومودو کاملا غیر فعال میشه.

برای تست نصب اون برنامه هم همین کار را بکنید ببینید نصب میشه...

لیست استثناعات آنتی ویروس: فقط آنتی ویروس با اون فایل کاری نداره
    لیست سفید: کلا کومودو با اون فایل کاری نداره.( بالاترین مرجع)

6. 4 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pashangparsi6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام

راستش من به کرکی که استفاده کردید خیلی مشکوکم.....

میتونید خود فایل کرک را اینجا با پسورد بزارید....

من روم نمیشه اینو به عنوان فالس به کومودو معرفی بکنم....

آقا این فایل Droj3.exe رو واسه ما آپلود میکنی ؟ آخه یه جا دیگه هم دیدیم در موردش پرسیده بودی
    درود بر شما دوستان

فایل رو بارگزاری کردم. خدمت شما:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    گذرواژه (پسورد): 00

واقعا اگر بتونیم بفهمیم این فایل چکاری انجام می ده خیلی خوبه. سال ها هست من و احتمالا خیلی ها از این کرک بهره می برند و خدا می دونه چه کار می کنه (دزدی داده ها از همه بدتر!) ...

(در چنین زمان هایی آدم نمی دونه باید چکار کنه چون هیچ کرک دیگه ای وجود نداره

8. 3 کاربر از pashangparsi6 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mrmmnb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام

برای اینکه کومودو کاملا غیر فعال بشه باید آنتی ویروس و دیفنس و فایروال را دیسیبل بکنید،اینجوری کومودو کاملا غیر فعال میشه.

برای تست نصب اون برنامه هم همین کار را بکنید ببینید نصب میشه...

لیست استثناعات آنتی ویروس: فقط آنتی ویروس با اون فایل کاری نداره
    لیست سفید: کلا کومودو با اون فایل کاری نداره.( بالاترین مرجع)
    من نمیدونم چطوری هست ولی بعضی وقتا کلا یه برنامه تا انتی ویروس نصب هست کار نمیکنه (حتی غیر فعال که باشه) ولی وقتی پاک میکنی اون برنامه درست میشه الان این مورد هم همنینجوری هست اون سه مورد رو زدم ولی فایده نداشت عین قبل بود حسش نیست کومودو رو پاک کنم ولی مطمئن هستم از اون هست ایا راهی هست از تنظیمات(همه چیز مثل لیست سفید وغیره)بک اپ بگیرم بعد پاک کنم ببینم چی میشه؟
    من حتی تیک استارت اپ کومودو رو برداشتم تا بعد از ریست اجرا نشه ولی وقتب ریست کردم بازم یه پروسه از کومودو تو پوسس ها بود اسمش cmdagent.exe هست ایا میشه اینو رو هم موقتا غیر فعال رد؟خودم فکر میکنم اگه این غیر فعال بشه مشکل حل میشه ولی هر کاری کردم نتونستم
    در مورد اون لیست سفید و لیست استثنا باید بگم به فایل بود که کومودو بهش گیر داده بود هر چی گذاشتم تو لیست سفید بازم کار نمیکرد ولی وقتی به لیست استثنا ها اضافه کردم درست شد اگه اون بالاتر هست چرا اینجوری بود؟

10. این کاربر از mrmmnb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه dara0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

دوستان سلام

درکومودو بتا 6 تنظیماتی هست که بشه مرورگر هایی رو که به صورت پیشفرض به حالت فریز در امدن و از حالت فریز خارج کرد

ممنون

در آغاز فعالیت kor.kamel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام عباس جان این لینکو قبلا دیدم.من الان ویندوزم 7 هست و ورژن 5.10 رو میگه به نسخه جدید آپگرید کن اما تو این مشخصات ریلیز 5.12 بنظر نسبت به 5.10 هیچ قابلیت اضافه ای نداره و فقط با ویندوز 8 سازگاری داره.میخام بدونم موقعی که خود کومودو آپگرید میخاد میشه از جایی دید که میخاد به چه ورژنی آپگرید بشه یا نه؟الان بنظرتون به 5.12 آپگرید کنم یا همین خوبه؟توی صفحه دانلود خود کومودو مشخصات ورژن رو نمیگه فقط لینک دانلود داره و مشخصات فنی محصولممنون
    دوست عزیز، برای ویندوز 7 همان نسخه 5.10 عالی است. ورژن 5.12 فقط ماژولهایی دارد برای نصب بر روی ویندوز 8. برای اینکه از شر پیغام آپگرید فایروال راحت شوید برنامه را باز کنید به سربرگ more بروید، سپس در این سربرگ گزینه preference را کلیک کنید. در سربرگ general تیک گزینه Automatically check for program updates را بردارید و اکی کنید. با این کار دیگر برنامه به صورت اتوماتیک برای آپدیت چک نمی شود. با این کار فقط برنامه آپدیت بودن خود برنامه را چک نمی کند اما دیتابیس آنتی ویروس همچنان آپدیت می شود. پس خیالتان راحت...

13. این کاربر از kor.kamel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت kor.kamel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

درود بر شما دوستانفایل رو بارگزاری کردم. خدمت شما: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گذرواژه (پسورد): 00واقعا اگر بتونیم بفهمیم این فایل چکاری انجام می ده خیلی خوبه. سال ها هست من و احتمالا خیلی ها از این کرک بهره می برند و خدا می دونه چه کار می کنه (دزدی داده ها از همه بدتر!) ...(در چنین زمان هایی آدم نمی دونه باید چکار کنه چون هیچ کرک دیگه ای وجود نداره
    دوست عزیز. من فایل آپلودی شما را بررسی کردم، ظاهرا تا آن جا که در دانش و توانم بود به این نتیجه رسیدم که فایل آپلودی شما علاوه بر کرک بودن حاوی نوعی تروجان است که سعی در برقراری کانکشن دارد و تبادل داده. پس می توان آن را جزو دسته فایلهای تروجان یا جاسوس افزارها قرار داد. ضمن اینکه فایل شما را با ویروس توتال چک کردم. جالب اینکه فایل شما را سی و سه عدد از آنتی ویروسهای ویروس توتال از مجموع 44 آنتی ویروس، تروجان شناخته بودند. حتی آنتی ویروس کسپرسکای که غالبا کرکها را سالم تشخیص می دهد فایل شما را تروجان تشخیص داد. پس به گمانم باید احتیاط کنید، اگر اشتباه نکرده باشم فایل فوق کرک idm است. پیشنهاد میکنم به جای این نرم افزار غیررایگان از نرم افزارهای رایگان استفاده کنید. خود من هم idm را بررسی کرده ام و هم نمونه های رایگان را. تفاوت زیادی ندارند، به هر حال برای اینترنت کشور ما تفاوتی ندارند. می توانید این فایلها را از خود سایت سازنده اشان دریافت و استفاده کنید.free download managerorbitflash getفری دانلود منیجر، کارکرد بسیار خوبی دارد و من سالهاست ازش استفاده می کنم. می توانید به این نرم افزار اعتماد کنید. در ضمن با زبان شیرین پرشین هم سازگار است. امکانات بسیار خوبی هم دارد، پشتیبانی از فایلهای تورنت، قابلیت زمان بندی و قابلیت استفاده از مقدار حجم اینترنتی و ... که تنها با نصب این نرم افزار و کارکردن با آن می توانید به مقایسه امکاناتش با idm بپردازید.

15. 4 کاربر از kor.kamel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

درود بر شما دوستان

فایل رو بارگزاری کردم. خدمت شما:

گذرواژه (پسورد): 00

واقعا اگر بتونیم بفهمیم این فایل چکاری انجام می ده خیلی خوبه. سال ها هست من و احتمالا خیلی ها از این کرک بهره می برند و خدا می دونه چه کار می کنه (دزدی داده ها از همه بدتر!) ...

(در چنین زمان هایی آدم نمی دونه باید چکار کنه چون هیچ کرک دیگه ای وجود نداره
    سلام

این فایل با این مشخصات :

MD5: ce10354b2ab9e616f4c3a2ecf115c50e

فایل سالم نیست

17. 5 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

من نمیدونم چطوری هست ولی بعضی وقتا کلا یه برنامه تا انتی ویروس نصب هست کار نمیکنه (حتی غیر فعال که باشه) ولی وقتی پاک میکنی اون برنامه درست میشه الان این مورد هم همنینجوری هست اون سه مورد رو زدم ولی فایده نداشت عین قبل بود حسش نیست کومودو رو پاک کنم ولی مطمئن هستم از اون هست ایا راهی هست از تنظیمات(همه چیز مثل لیست سفید وغیره)بک اپ بگیرم بعد پاک کنم ببینم چی میشه؟
    من حتی تیک استارت اپ کومودو رو برداشتم تا بعد از ریست اجرا نشه ولی وقتب ریست کردم بازم یه پروسه از کومودو تو پوسس ها بود اسمش cmdagent.exe هست ایا میشه اینو رو هم موقتا غیر فعال رد؟خودم فکر میکنم اگه این غیر فعال بشه مشکل حل میشه ولی هر کاری کردم نتونستم
    در مورد اون لیست سفید و لیست استثنا باید بگم به فایل بود که کومودو بهش گیر داده بود هر چی گذاشتم تو لیست سفید بازم کار نمیکرد ولی وقتی به لیست استثنا ها اضافه کردم درست شد اگه اون بالاتر هست چرا اینجوری بود؟
    سلام

در مورد لیست سفید و بخش استثناعات در کومودو داستان همونیه که ذکر کردم.... مثال: اگر ویروسی را به بخش استثناعات اضافه بکنید دیگه آنتی ویروس کومودو کاری باهاش نداره، ولی دیفنس عکس العمل نشون میده. ولی اگر فایل را مستقیم دستی به لیست سفید اضافه بکنید اینبار نه آنتی ویروس و نه دیفنس با اون کاری ندارند.(این حرف کومودو هم هست)

شما برای اینکه فایلی بدون مشکل اجرا بشه چند راه دارید که بی دردسر ترینش اینه که فایل را به لیست سفید اضافه بکنید:

Defense+ => Trusted Files => Add

اگر هم برای فایل در قسمت Defense+ Rules قانونی ساخته شده حذفش کنید یا بزارید روی Trust

اگر درست نشد مشکل از جایی دیگست.

19. 2 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •