تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 457 اولاول ... 44450515253545556575864104154 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 4564

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

سلام . اره رفیق شد . یه بار حذف کردم
    اینترنت رو خاموش کردم و دوباره نصب کردم
    بعد آفلاین آپدیت کردم

دوستای دیگه هم سعی کنن قبل از نصب اینترنت رو خاموش کنن چون همون سری اول میره که آنلاین آپدیت بشه و مشکل براشون پیش میاد
    سلام

مرسی رفیق قدیمی.

خب، پس این هم یک تجربه شد، برای انجام آپدیت آفلاین (وارد کردن فایل دیتابیس از طریق محیط CIS) بهتر است که کومودو در حال آپدیت آنلاین دیتابیس نباشد، برای اطمینان از این موضوع حتی میتوانید زمان انجام آپدیت آفلاین، اینترنت را موقتا قطع نمایید.

از زمانی که اون فایل را قرار دادم 10 روزی گذشته. پس حداقل تا 10 روز کار میکنه. شایدم بیشتر.... بعدا خودم سعی میکنم حداکثر زمان استفاده از آخرین بکاپ دیتابیس را از روی همین فایل تست کنم.

مرسی کیوان جان.
    Last edited by Jadda; 09-01-2013 at 22:07.

2. 4 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا این آپدیت کومودو اسنشیال رو میشه به صورت آفلاین انجام داد؟من وقتی میخوام باهاش اسکن کنم اول نرم افزار شروع میکنه به دانلود آپدیت که حدود 115 مگابایت هست و بعد یهو وسط آپدیت قطع میشه چند بار امتحان کردم ولی بازم وسط آپدیت آنلاین قطع میشه! راه حلی هست که بشه به صورت آفلاین آپدیتش کرد؟من تو تنظیماتش گزینه آپدیت آفلاین ندیدم، اگه کسی میدونه راهنمایی کنه لطفا ((:

4. این کاربر از fb.atheist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

آقا این آپدیت کومودو اسنشیال رو میشه به صورت آفلاین انجام داد؟من وقتی میخوام باهاش اسکن کنم اول نرم افزار شروع میکنه به دانلود آپدیت که حدود 115 مگابایت هست و بعد یهو وسط آپدیت قطع میشه چند بار امتحان کردم ولی بازم وسط آپدیت آنلاین قطع میشه! راه حلی هست که بشه به صورت آفلاین آپدیتش کرد؟من تو تنظیماتش گزینه آپدیت آفلاین ندیدم، اگه کسی میدونه راهنمایی کنه لطفا ((:
    سلام دوست عزیز :
    شما اول اینترنتت رو قطع کن بعد وقتی نرم افزار راه افتاد از منوییی که نشون دادم فایل ABASES.CAV رو به کومودو اسنشیال معرفی کن کامل آپدیت میشه.اما باید این فایل رو از آپدیت یکی از نرمافزارهای کومودو داشته باشی.اگه نسخه 2 هست که روشش اینجوریه اما نسخه 6 خودش با کومودو اینترنت سکوریتی نسخه 6 آپدیت میشه و احتیاجی نداره...

6. 2 کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوست عزیز :
    شما اول اینترنتت رو قطع کن بعد وقتی نرم افزار راه افتاد از منوییی که نشون دادم فایل ABASES.CAV رو به کومودو اسنشیال معرفی کن کامل آپدیت میشه.اما باید این فایل رو از آپدیت یکی از نرمافزارهای کومودو داشته باشی.اگه نسخه 2 هست که روشش اینجوریه اما نسخه 6 خودش با کومودو اینترنت سکوریتی نسخه 6 آپدیت میشه و احتیاجی نداره...

ممنون از توضیحتون، خب این فایل CAV DATABASE رو از کجا باید دانلود کنم؟سایت خود کومودو نداره برم دانلود کنم؟

آخر فروم باز dvb595959's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

سلام .... من با فایروال کومودو مشکل دارم... برنامه folder lock رو توسط فایروال مسدود کرده بودم و حتی عکسش رو در چند صفحه قبل گذاشتم... تاتاییدی باشه بر حرفهای من ...بعد از اینکه فایروال این برنامه رو بلوک نکرد کد این برنامه شناسایی و باطل شد... و مجبور شدم برنامه فودر گارد رو نصب کنم. بازم با اطمینان میگم اول دیسی شدم برنامه رو نصب کردم و بعدش رجیستر کردم و پیام رجیستر شدن رو هم داد .بعش توسط فایروال کومودو تمام فایلهای ی برنامه رو مسدود کردم... تا چند روز کار کرد ولی امروز پیام باطل شدن کد رو داره میده.این یعنی برنامه از فایروال عبور کرده...از v*p**n هم استفاده کردم...اگه لازم هست تا تصاویر مربوط به بلوک کردن برنامه رو هم برای تایید حرفهایم بفرستم....مشکل رو لطفا بررسی کنید.... در صورت امکان طریقه صحیح بلوک کردن یک برنامه رو بوسیله فایروال شرح بدین...

آخر فروم باز M e i s a m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    هــمـدان

پيش فرض

در مورد این برنامه اطلاعی ندارم من ولی همیشه فایل اصلی و اجرایی خود برنامه نیست که به اینترنت وصل میشه و شما احتمالا خود فایل اصلیِ اجرای برنامه رو بلاک کردی و بی اثر بوده وگرنه شما اگر فایروال کمودو رو بذاری روی Custom هیچ برنامه و فایلی بدونه اجازه شما به اینترنت وصل نمیشه دیگه اگر دستی بلاک هم بشه که اصلا امکان خطا توش نیست

10. این کاربر از M e i s a m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز dvb595959's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

در مورد این برنامه اطلاعی ندارم من ولی همیشه فایل اصلی و اجرایی خود برنامه نیست که به اینترنت وصل میشه و شما احتمالا خود فایل اصلیِ اجرای برنامه رو بلاک کردی و بی اثر بوده وگرنه شما اگر فایروال کمودو رو بذاری روی Custom هیچ برنامه و فایلی بدونه اجازه شما به اینترنت وصل نمیشه دیگه اگر دستی بلاک هم بشه که اصلا امکان خطا توش نیست
    ممنون از جواب ... ولی دوست من موقع بلوک کردن فقط 4 تا فایل رو به من نشون داد که منم هر چهارتا فایل مسدود کردم ...و هرچند که توی پوشه اصلی نصب برنامه فایلهای دیگه ای هم هستن.... حالا سوال اینجاست ... چرا همه فایلها رو نشون نمیده؟ و من اگه بخام کل محتویات یک پوشه رو مسدود کنم باید از چه راهی اقدام کنم؟ در کل ما با فایروال کومودو چه نوع فایلهایی رو میتونیم مسدود کنیم؟مگه همه فایلها رو نباید بشه مسدود کرد؟اگه آره پس چرا بقیه فایلها رو نشون نداد؟

آخر فروم باز M e i s a m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    هــمـدان

پيش فرض

والا به نظرم هر فایلی مثل فایل های exe نیست که توانایی وصل شدن به اینترنت رو داشته باشه و قسمت فایروال هم برای محدود کردن دسترسی به اینترنت و شبکه هست دیگه
    چیزی که گفتم رو زیاد دیدم تو برنامه های کرکی مثلا برنامه aaa.exe بوده و قسمتی که به اینترنت وصل میشده و مسئول اکتیوشن بوده اسمش مثلا regsiter.exe بوده یه اینطور چیزی حتی شاید تو خود پوشه اصلی هم نبوده! بهرحال طرفی که برنامه رو ساخته تمام تلاشش رو میکنه که از کرک شدنش جلوگیری کنه
    بلاک کردن همه ی فایل ها شاید جوابگو باشه برای کرکینگ شاید نباشه ولی ممکنه برنه کل برنامه رو خراب کنه مثلا کل فایل ها رو بذاری تو سندباکس که دیگه برنامه قدرت قفل گذاریش رو هم از دست میده!

یه گوگل الان زدم در مورد همین برنامه فولدرلاک و اولین گزینه این لینک رو اورد که مربوط به کمودو هم هست!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    (1/1)

ricardo2000:
    I have a program called Folder Lock that I unfortunately purchased before trying it out properly. No product has given me more trouble with Comodo than this one and I would be very grateful if someone can suggest a solution.

When I open Folder Lock it immediately tries to connect to the internet via any other program such as a clock which has permission. When Comodo advises me of this and I deny connection it switches to another program and so on. The worst is that every time I open my Thunderbird mail or my Opera browser programs it tries to connect via them as well and when denied Opera and Thunderbird are also blocked from connecting to the internet. How can I stop this pest of a program. I contacted Folder Lock and they deny that their program connects to the internet.

It is also important to note that even after I close the Folder Lock program and removing the USB flash drive that it will still keep trying to connect to the internet via every other program ...... completely preventing Thunderbird or Opera connecting. The only way out of this is to re-boot.

Navigation
    اگر چیزی که در مورد فولدرلاک نوشته همیشه صادق باشه یعنی شرکتی که فولدرلاک رو تولید کرده قضیه ی رجیستر کردن رو شدیدا سفت و سخت گرفته و با این اوصاف فکر نمیکنم براش راهی باشه که بشه دستی بلاکش کرد و به نوع فایروال هم اصلا ربط نداره
    البته ظاهرا این مشکل حل شده قبلا و فایل disable activation براش تهیه کردن برو این سایت و دانلودش کن
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    فاصله بین سافت و 98 رو حذف کن

13. این کاربر از M e i s a m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ila's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

من یک کیلاگر روی سیستمم نصب کردم که کمودو گرفت قرنطینه کرد و از فعالیت بازش داشت
    با اینکه من فایروال تسک به عتوان یک اپلیکشن سالم بهش شناسانده بودم ولی باز اینطوری کرد و الان هر دکمه ای تایپ میکنم دیگه توی کیلاگر ثبت نمیشه
    اولا باید چیکار کنم که که کیلاگرم به فعالیتش ادامه بده..بعد اینکه چطوری فایلهایی که رفته توی قرنطیه از توی قرنطینه در بیارم؟
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام این فایروال کومودو همانطور که میدونید برای هر کاری اجازه میگیره مثلا میای یه برنامه نصب کنی بیست سی بار باید اجازه دسترسی بدی
    راهی هست که به غیر از خاموش کردن یا Exit کردن برنامه دیگه این پیغام ها نیاد و خودش اتوماتیک تصمیم بگیره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •