تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 457 اولاول ... 34349505152535455565763103153 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 4564

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

آخر فروم باز K1lou's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Sabzevar

پيش فرض

باسلام
    علی جان
    در پیامهای hips وقتی با هشدارiهایی مثل زیر مواجه میشیم چطور باید تصمیم گیری کنیم مثلا پیامی creat a new file in directory یا modify a protect registry key
    داریم آیا یک نرم افزار سالم و در لیست سفید کومودو این تغییرات را در سیستم ایجاد نمی کند که کومودو این هشدارها را می دهد مثلا همین برنامه du meter من کرک شده هست ایا هشدار ها به خاطر همین هست یا نسخه اورجینال هم این تغییرات رو در قسمتهای مشخص شده توسط کومودو ایجاد می کند
    در واقع منظور من اینه که در ایجاد تغییرات در چه قسمتی هایی از ویندوز باید حساس باشیم یا چه قسمتهایی توسط نرم افزارهای اورجینال و در لیست سفید کومودو دچار تغییر نمی شوند که در زمان ایجاد تغییر در اون قسمتها باید احتیاط کرد یا تغییر یک کلید محافظت شده ریجستری توسط یک نرم افزار چیز غیر معمولی هست یا نه
    پیامهای زیر و تغییرات در قسمتهای مختلف توسط یک نرم افزار
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر
    با سلام
    دوستان بی زحمت به این سئوال من هم جوابی بدید
    با تشکر

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی Hidden-Hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

شک نکن که از BB رد نمیشه
    اگه مشکلی هست واسه کمودو گزارش کن یا اینکه یک گزارش تصویری تهیه کن بده علی تو فروم بذار
    ویندوز 7 که مشکلی نیست و بلاک میکنه

سلام عباس

منظور من تست بروی ویندوز جدید یعنی 8بود وگرنه 7 که معلومه !!!

ویندوز من این بود : Windows 8 Enterprise 64 Bit

سلام عباس

این هم از فیلم من : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر دیدی اشتباه است یا نوع تست خوب نیست لطفا به رفقایی که در این تایپیک هستند و ویندوز 8 و کومودو ورژن 6 دارند بگید تست بکنند .

خلاصه شرمنده

چون باید تست اتوسندباکس میشد که باید سیستم ریستارت می شد ولی من فقط تست verbose را قرار دادم ولی یادمه در حالت لیمیت هم رد شد.
    Last edited by Hidden-Hunter; 09-01-2013 at 09:12.

3. 3 کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی Hidden-Hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام

امیر جان من تستم را با کومودو انجام دادم و همینطور که قبلا توضیح دادم اتفاق افتاد و نتیجه دقیقا مطابق با عرایض قبلی بنده بود. در واقع چیزی نمیتونه مانع فیلترینگ فایروال بشه.

یک ویدئو از تستم اینجا قرار میدهم، و تست را طوری انجام دادم که کاملا واضح است، و نیازی به توضیح نداره. کافیه ویدئو را ببینید. همه چیز مشخص است و توضیحی نمیخواهد.

اون بزرگوار هم احتمالا بر مبنای عملکرد کسپر به اشتباه اون تصور براش حاصل شده. وگرنه اصول شبکه در مورد این تست همینیه که در ویدئوی من میبینید و در صفحه قبل توضیح دادم.

بروز هر عملکردی از فایروالها،خارج از این چارچوب یک باگ و ایراد هست. که امیدوارم رفع بشه.

==

محتوای مخفی: کلاه- طنز 

آقا ما سر آواتارمون کلاه رفت...

روی عنوانمون هم کلاه گذاشتن.....

به یک کلاهبردار قهار نیازمندیم!

سلام علی جان

پس باید یک افرین به کومودو گفت

چون تست من را که با کسپر دیدی و حرف الکی نزدم و فکر کردم کومودو هم مانند کسپر عمل میکنه .

چاکرم دادا

5. این کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز dvb595959's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

یکی جواب ما رو نداد که...تنظیماتی رو که برای فایروال انجام داده بودم درست بود یا نه؟قوانین تعریف شده برای بلوک کردن درست بود؟

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

باسلام
    علی جان
    در پیامهای hips وقتی با هشدارهایی مثل زیر مواجه میشیم چطور باید تصمیم گیری کنیم مثلا پیامی creat a new file in directory یا modify a protect registry key
    داریم آیا یک نرم افزار سالم و در لیست سفید کومودو این تغییرات را در سیستم ایجاد نمی کند که کومودو این هشدارها را می دهد مثلا همین برنامه du meter من کرک شده هست ایا هشدار ها به خاطر همین هست یا نسخه اورجینال هم این تغییرات رو در قسمتهای مشخص شده توسط کومودو ایجاد می کند
    در واقع منظور من اینه که در ایجاد تغییرات در چه قسمتی هایی از ویندوز باید حساس باشیم یا چه قسمتهایی توسط نرم افزارهای اورجینال و در لیست سفید کومودو دچار تغییر نمی شوند که در زمان ایجاد تغییر در اون قسمتها باید احتیاط کرد یا تغییر یک کلید محافظت شده ریجستری توسط یک نرم افزار چیز غیر معمولی هست یا نه
    پیامهای زیر و تغییرات در قسمتهای مختلف توسط یک نرم افزار

با تشکر

سلام

اون قسمتی که مشخص کردم، جمله کلیدی است و قابل توضیح دادن،

خب، ابتدای کار باید این نکته مهم را عرض کنم که سیستم HIPS سیستم تشخیص نیست. درک این نکته مهم است..... برای همین خواستم اول بحث بگم.

1-در کل اکثر مخرب ها یکسری رفتارهای خاص و مشابه دارند. 2-برخی رفتارها فقط مختص ویروسها است 3- برخی رفتارها هم مربوط به فایلهای امن میشه و هم مربوط به مخرب ها 4- برخی رفتارهای مخرب ها را فقط باید برخی فایلهای امن داشته باشند و نه همه فایلهای امن؛ و ...5- فایل امن هر کاری که دلش خواست میتونید اجازه بدهید( از لحاظ امنیتی مشکلی نداره، مگر اینکه طبق سلیقه خودتون اجازه ندهید، که این بحثش فرق مکینه)

حالا یک کمی در مورد این موارد توضیح بدهیم:

معمولا مخرب ها وقتی روی سیستم اجرا می شوند یکسری کارهای تخریبی مشخص شده را انجام می دهند. معمولا تنظیمات شبکه را دستکاری می کنند، رجیستر را غیر فعال می کنند، خودشون را در استارتآپ قرار می دهند، دسترسی به سرویسهای ویندوز و .... بنابراین اگر یکسری رفتارهای مشکوک که شامل این موارد میشه را مشاهده کردید تازه میتونید به فایل شک کنید و اون را مسدود کنید. البته امنیت به خودتون بستگی داره. من خودم هر فایل ناشناخته ای(برای من ناشناخته باشه، نه برای کومودو) را با همون پیغام اول مسدود میکنم. شما هم بکنید.

بعد از مسدود کردن هم نباید بفرمایید که مخرب شناسایی شد، بلکه باید بگیم فایل مشکوک مسدود شد. (هر چند گاهی اوقات اینقدر رفتارها مشکوک است که میگیم : این بی شک یک مخرب است، البته هر چی تجربه کاربر بیشتر باشه، بهتر مخرب بودن فایل را میفهمه)

به عنوان مثال تغییر برخی تنظیمات شبکه توسط یک مخرب بعد از اجرا، که چند تا عکس میزارم ازش.

آیا فایل نیاز به این تغییرات داره. مثلا فرض کن به عنوان یک نرم افزار ماشین حساب میخواهید نصب یا اجراش بکنید!!

====
    دسترسی/اجرا/کنترل/ فایل پروسه های سیستم مثل Svchost . CMD. ,...اینها پیغامهایی هستند که قبل از اجازه دادن به فایل می ارزه که کمی تامل بکنیم.

معمولا چند بار اجرا میشن:

این دو پیغام هم باید شما کمی توجه بکنید. البته فایهای سالم هم همینطور که در پیغام آمده هم چنین رفتاری دارند، ولی گاهی اوقت همه (اکثر) این رفتارها از یک فایل ناشناخته( یعنی واقعاً فایل برای شخص شما ناشناخته است) بروز میکنه، اینجا باید شک کرد.

باید ببینید فایل به این دسترسی نیاز داره، اصلا یک فایل مربوط و ابزار مربوط به شبکه است، اگر نیست => پس رفتار فایل متناسب با انتظار ما نیست. اینجا مشکوم میشیم.

این پیغام:

آیا از فایل مورد نظر این رفتار انتظار میره؟ بستگی به فایل داره که میشه جواب داد. آیا فایل را می شناسید. فایل از کجا اومده.. از چه سایتی دانلود کردید، مربوط به چه شرکتی است؟ و ... اینها را باید در کنار پیغامها، برخی اطلاعات دیگه بزارید و نتیجه بگیرد. مثلا رجیستری را میخواهد تغییر بدهد، خب کدوم قسمت؟

مثلا اگر سی کلینیر باشه، خب به این دسترسی نیاز داره و اجازه بدهید...

شاید بگید چقدر کار سخت شد، ما که نمیتونیم تشخیص بدهیم. ج: من که همون اول عرض کرم HIPS سیستم تشخیص مستقیم نیست. خوبی ای که HIPS داره در وهله اول اینه که این امتیاز را براتون به ارمغان میاره که بتونید فایلهای ناشناخته را مسدود کنید. بعدآ میتونید در موردشون تصمیم گیری کنید. اما بدون این سیستم پیشگیری فایل در میره.......!! تصمیم گیری میشه رفع آلودگی!

HIPS به شما قدرت کنترل سیستم را میده.
    Last edited by Jadda; 09-01-2013 at 20:17.

8. 5 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

سلام عباس

منظور من تست بروی ویندوز جدید یعنی 8بود وگرنه 7 که معلومه !!!

ویندوز من این بود : Windows 8 Enterprise 64 Bit

سلام عباس

این هم از فیلم من : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر دیدی اشتباه است یا نوع تست خوب نیست لطفا به رفقایی که در این تایپیک هستند و ویندوز 8 و کومودو ورژن 6 دارند بگید تست بکنند .

خلاصه شرمنده

چون باید تست اتوسندباکس میشد که باید سیستم ریستارت می شد ولی من فقط تست verbose را قرار دادم ولی یادمه در حالت لیمیت هم رد شد.
    سلام

من فعلا نمیتونم ویندوز 8 نصب کنم. اما بزودی قصد این کارو دارم. حتی شده روی VM

بعد حتما تست میکنم. اگر مشکلی باشه قطعاً گزارش میکنم.

مرسی بابت اطلاع رسانی.

10. 3 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

یکی جواب ما رو نداد که...تنظیماتی رو که برای فایروال انجام داده بودم درست بود یا نه؟قوانین تعریف شده برای بلوک کردن درست بود؟
    سلام

به نظر درست میاد.

و سعی کنید فایل اجرایی که قصد ارتباط با اینترنت دارد را مسدود کنید. فایروال را طوری تنظیم کنید که ازتون برای همه برنامه ها سوال کنه؛ بعد مسدودش کنید

12. 2 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز dvb595959's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

من قبلا توي محيط کيوسک به راحتي ميتونستم فارسي تايپ کنم ولي الان نميدونم چي شده که فقط انگليسي ميشه نوشت و اصلا فارسي نميشه؟دليلش چي ميتونه باشه؟؟؟

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

تو محیط ورتیکال کیوسک . نمیشه از فارسی استفاده کرد درسته ؟ فقط انگلیسی میشه تایپ کرد
    راه حلی داره ؟
    سلام

من میتونم فارسی تایپ کنم.
    مورد شما را باید بیشتر روش فکر کنم.

راستی کومودو را آفلاین آپدیت کردید؟

پروفشنال kaivanika's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    اتاقم

پيش فرض

راستی کومودو را آفلاین آپدیت کردید؟

سلام . اره رفیق شد . یه بار حذف کردم
    اینترنت رو خاموش کردم و دوباره نصب کردم
    بعد آفلاین آپدیت کردم

دوستای دیگه هم سعی کنن قبل از نصب اینترنت رو خاموش کنن چون همون سری اول میره که آنلاین آپدیت بشه و مشکل براشون پیش میاد

16. 2 کاربر از kaivanika بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •