تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 457 اولاول ... 4147484950515253545561101151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 4564

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی Hidden-Hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام

امیر جان استفاده از این ابزارهها که اسم بردید فکر نکنم ارتباطی با قضیه داشته باشه.... یعنی مطمئنم ربطی به قضیه نداره.

اگر برنامه ای مسدود بشه با فایروال، اصلا ربطی به نوع شبکه نداره،فایل مسدود شده دیگه مسدوده، اینترنت هم فقط یک نوع از شبکه است.

کومودو میاد جلوی ارتباط یک فایل و برنامه را با یک آدرس یعنی IP میبنده. ربطی نداره از چه نوع ارتباطی استفاده کنید. ارتباطتون از هر نوعی که باشه، بالاخره برنامه باید با یک IP دیگه (مقصد) ارتباط برقرار میکنه.

فایروال هم جلوی ارتباط فایل با هر نوع ادرس مقصد را میگیره. البته طبق قانون شما.

اگر هم فرضاً ارتباط رمزنگاری شده باشه، بازهم ارتباطی نداره که فایروال نتونه جلوشو بگیره. رمزنگاری فقط حالت ضد شنود داره. یا دقیقتر اگر بخواهم بگم : اگر ارتباط دزدیه بشه و شنود بشه، چون دیتاها رمز نگاری شده اند باید رمز گشایی بشوند، که این امکان برای سارق مقدور نیست.؛؛؛ در واقع ارتباطات رمزنگاری شده هم قابل کنترل و فیلتر هستند. این دو مقوله با هم متفاوت هستند.

بنابراین در فایروال کومودوشما هر قانوی که تعریف کنید دقیقاً هموان قانون کار میکنه، نه کمتر و نه بیشتر. حالا شما یک فایل را با چه آدرس مقصدی مسدود کردید؟ Host Name یا IPv4 یا IPv4 Subnet Mask یا IPv6 Address یا IPv6 Subnet Mask یا Mac Address یا Network Zone یا اصلا ANY؟

ارتباط فایل با چه پروتکلی را ممنوع کردید؟ TCP یا UDP یا ICMP یا IGMP یا Raw IP یا PUD یا GGP یا GRE یا RSVP یا ICMPv6 یا اصلا ANY؟

خروجی را بستید ، ورودی را بستید ، یا اصلا هردو؟

ولی هر جوری که قانون بسازید عین همون قانون کار میکنه.
    ====

این مورد، دو دلیل داره:

1- یا قانون را اشتباه تعریف کردی. ( چون توی عکس نوشته Custom) حالا دقیقا چی براش تعریف شده را من نمیدونم.

درستش اینه:

2- یا قبلا برنامه از کار افتاده بوده.

از این دو حال خارج نیست.
    سلام

والا تستی که من با کسپر انجام دادم ، این گونه بود .

و از یکی از بزرگان سوال کردم ، همین حرف من را گفتند ...منم گفتم شاید برای کومودو این گونه باشه.

2. 2 کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

آقا شما به این حرفتون اطمینان دارید؟حالا هیچ راهی نداره....منظورم اینه که توی تنظیمات کومودو نمیشه کاری کرد که همه جوره راه این برنامه بسته بشه و نتونه به اینترنت وصل بشه...حتی در صورت استفاده از و ی *ییییی*ان
    من چون سا*کس داشتم و با کسپر تست کردم و حتی فکر میکردم عیب از تنظیمات کسپر هست از یکی دوستان سوال کردم که گفتن بخاطر رمزنگاری دیتای رد و بدل شده هست.

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

سلام

والا تستی که من با کسپر انجام دادم ، این گونه بود .

و از یکی از بزرگان سوال کردم ، همین حرف من را گفتند ...منم گفتم شاید برای کومودو این گونه باشه.

سلام

نه، نه، نه، اصلا اینجوری نیست. لااقل توی کومودو اینجوری نیست.

اون بزرگ هم اشتباه کرده.

5. 4 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

من امروز این سویئت رو دوباره نصب کردم برای دانلود آپدیت آفلاین از خود سایت کمودو میشه اقدام کرد ؟

چچون فایل آپدیت آفلاین فقط 7 روز زمان داره و فایلی که دوست عزیزمون jadda قرار داده واسه 31 هستش که امروز 8 روزه و گذشته

آقای jadda یه فایل گذاشتن همونو دانلود کنم مشکلی نیست ؟

با این سرعت کشکی نمیشه آنلاین 115 مگابیات رو دانلود کرد

ظبق تست من تا 10 الی 15 روز کار میکنه. البته ورژن 5 ، الان شاید بیشتر هم شده باشه.

من که میگم دانلودش کن

7. این کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام

نه، نه، نه، اصلا اینجوری نیست. لااقل توی کومودو اینجوری نیست.

اون بزرگ هم اشتباه کرده.
    سلام علی

من الان با کسپر تست کردم همون طبق حرف من درامد ولی شما هم با ساک*س تست بکنید ببینید کومودو هم اینگونه هست یا نه؟

این هم تست من بود برای فایروال کسپر و ساک*س ..وگرنه اگر برای کومودو اینگونه باشه که خیلی خوب هست.

لینک دانلود فیلم : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مخلصیم

9. 3 کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

سلام علی

من الان با کسپر تست کردم همون طبق حرف من درامد ولی شما هم با ساک*س تست بکنید ببینید کومودو هم اینگونه هست یا نه؟

این هم تست من بود برای فایروال کسپر و ساک*س ..وگرنه اگر برای کومودو اینگونه باشه که خیلی خوب هست.

لینک دانلود فیلم : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مخلصیم
    سلام

ابزار مورد نظر را در پیغام خصوصی به من بدهید، تا روی سیستم خودم با فایروال کومودو تست کنم......

مرسی

11. 2 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس jolan57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

سلام
    یادمه من این تست رو قبلا انجام داده بودم و پرایوت فایروال مثل کسپر بود ولی انلاین ارمور و کمودو جلوی برنامه رو میگرفتن
    یادمه با یکی از برنامه های leak test سایت pcflank این کار رو انجام میدادم
    فکر کنم این برنامه بود

13. 4 کاربر از jolan57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

درود

خواستم از دوستان عزیز بپرسم چطوری IDM رو با آخرین ورژن فایروال Comodo مچ کنم؟

توی نسخه ی 5 مشکلی نداشت اما انگار تو این ورژن 6 نهایی قضیه فرق داره و اجازه دانلود به IDM رو نمیده

اینو هم اضافه کنم که وقتی فایروال رو خاموش می کنم IDM به خوبی کار میکنه

با تشکر

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

بچه ها نسخه جدید کومودو کی میاد؟

چون یکم از نظر hips در ویندوز 8 باید مشکل داشته باشه .

اگر دوستانی که نسخه 6را دارن و روی ویندوز 8 نصب هست یه پیغام خصوصی به من بدهند ، فقط یا در همین تایپیک اعلام بکنند.

میخوام ببینم HIPSکومودو با بلاک کردن کیلاگری که برای تست هست و BB روی حالت لیمیت هست میتونه کلید ها رو تایپ بکنه یا نه؟
    این را تست کنه : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برنامه شبه کیلاگر هست .

فقط برای تست : اتوسندباکس یا همون BB را روی LIMITED قرار بدهید و بعد این برنامه را اجرا بکنید و بعد تایپ کنید . فقط باید برای تست گزینه Start هم بزنید تا کیلاگر شروع به کار بکنه یا کسایی که بروی حالت verbose تست می کنند موقعی که سوال میکنه این برنامه میخواد به کیبورد دسترسی پیدا بکنه و شما باید بلاک کنید و بعد کلید های کیبورد را بزنید و ببینید چیزی تایپ میکنه یا نه.

مردونه انجام بدید / چون من برای تست بود کومودو 6 را نصب کردم روی ویندوز 8 و این برنامه را تست کردم و کیلاگر تونست ثبت کنه.
    مرسی مرسی...
    Last edited by Hidden-Hunter; 08-01-2013 at 20:31.

16. 2 کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام
    یادمه من این تست رو قبلا انجام داده بودم و پرایوت فایروال مثل کسپر بود ولی انلاین ارمور و کمودو جلوی برنامه رو میگرفتن
    یادمه با یکی از برنامه های leak test سایت pcflank این کار رو انجام میدادم
    فکر کنم این برنامه بود
    من تست کردم و کسپر رد شد : دی

18. 2 کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •