تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 457 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 4564

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

دوستان اگه امکانش هست یک سریال معتبر برای Comodo Firewall Pro 5.12.256249.2599 معرفی کنن.

با تشکر
    سلام مجدد

من نمیدونم وقتی کومودو داره اینترنت سکیوریتی رایگان میده؛ چرا میرید دنبال نسخه پولی؟؟ که حالا در به در دنبال سریال باشد!

یکی به این سوال من جواب بده!!

2. 3 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام مجدد

من نمیدونم وقتی کومودو داره اینترنت سکیوریتی رایگان میده؛ چرا میرید دنبال نسخه پولی؟؟ که حالا در به در دنبال سریال باشد!

درود

حق با شماست،

چند تا سئوال هم داشتم اگه امکانش هست راهنمایی کنید. چون احتمال داره این سئوالات واسه سایر دوستان هم پیش بیاد

"با تشکر "

استفاده ی همزمان از دو محصول امنیتی COMODO Internet Security و Avast Free Antivirus آیا بر عملکرد سیستم تأثیر میذاره؟ ( در حالت کار با اینترنت و یا حالت آفلاین )

بهترین حالت تنظیم برای Comodo Firewall چیه؟ ( ممنون میشم اگه به صورت تصویری نشون بدید )

آیا Comodo Firewall مانند ZoneAlarm Pro قابلیت مخفی سازی IP رو داره؟

و اینکه سیستم رو تو سایت PC Flank به صورت Quick Test اسکن کردم و نتیجه این شد ( البته باید عرض کنم من با آخرین ورژن مرورگر Google Chrome که قابلیت Do Not Track هم فعال بود تست کردم ضمن اینکه Avast Free و Comodo Firewall به طور همزمان، فعال و

فول آپدیت - آخرین ورژن، تو سیستم داشتم ) :

Check for vulnerabilities of your computer system to remote attacks

We have scanned your system for open ports and for ports visible to others on the Internet. As a rule an open port means your computer is vulnerable to attacks by crackers. They gain access to your computer and its files through these open ports.
    Warning!
    The test found visible port(s) on your system: 21, 23, 80, 135, 137, 138, 139
    Recommendation:
    Install personal firewall software. PC Flank recommends [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

If you have already installed and are using a firewall, check if it is set to make all the ports of your computer invisible (hidden). If it is, then get new firewall software and redo this test.

Trojan horse check

The test scanned your system to find signs of a Trojan. If a Trojan horse is on your computer a cracker can access your system's files and your personal data.
    Safe!
    There is no evidence of a Trojan horse on your system.
    Recommendation:
    The absence of a Trojan horse on your system does not mean this problem cannot happen, of course. Anti-virus and/or anti-Trojan software should be installed and used on your system. Anti-trojans to consider are: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] or [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

If you already use this type of software on your system, its virus definitions (virus database) should regularly be updated.

Browser privacy check

The test checked if your web browser reveals any private information while you visit Web sites. Usually such information is: the last site visited, your locale and who your Internet Service Provider is.
    Attention! Your browser is not private. Privacy is 50%
    While visiting web sites your browser sends information about previous sites you have visited.
    Recommendation:
    Install a personal firewall program. If you already have a firewall, adjust it to block this information.

4. این کاربر از shahram20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام

کسی نمیدونه این ورژن جید کمودو سکیوریتی کی منتشر میشه؟

فایروالشم که امروز پیغام میداد که ابدیتم کنید.منظور این ابدیت جدید ارتقا به ورژن جدیده؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام

کسی نمیدونه این ورژن جید کمودو سکیوریتی کی منتشر میشه؟

فایروالشم که امروز پیغام میداد که ابدیتم کنید.منظور این ابدیت جدید ارتقا به ورژن جدیده؟
    درود

بفرما دوست عزیز، اینم لینک مستقیم از خود سایت کومودو ------------------------> COMODO Internet Security 5.12.256249.2599

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7. 2 کاربر از shahram20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

ممنون دوست عزیز از جوابتون

منظورم اینه که این ورژن همونیه که تو حالت بتا بود و حالا نهاییش منتشر شده یا فقط یه ابدیت به نسخه بالاتر؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

ممنون دوست عزیز از جوابتون

منظورم اینه که این ورژن همونیه که تو حالت بتا بود و حالا نهاییش منتشر شده یا فقط یه ابدیت به نسخه بالاتر؟
    نسخه 5.1 که آپدیت شده

Changes in COMODO Internet Security 5.12.256249.2599 – 08 November, 2012:
    * IMPROVED! Windows 8 Support
    * FIXED! PPPoE protocol driver conflicts with firewall driver in Windows 8

اونی که شما گفتین نسخه ی 6 هستش که هنوز بصورت بتا عرضه میشه یعنی این ورژن: COMODO Internet Security 6.0.252829.2560 Beta

موفق باشید.

10. 3 کاربر از shahram20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام مجدد

سلام
    شاید فکر میکنند نسخه پولی قوی تره و امنیت رو بهتر میتونه تامین کنه امادر مورد کمودو این فکر اشتباست تا اونجایی که امکانات نسخه فری با پولی یکیه هیچ فرقی نداره

12. 8 کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

درود

حق با شماست،

چند تا سئوال هم داشتم اگه امکانش هست راهنمایی کنید. چون احتمال داره این سئوالات واسه سایر دوستان هم پیش بیاد

"با تشکر "

1-استفاده ی همزمان از دو محصول امنیتی COMODO Internet Security و Avast Free Antivirus آیا بر عملکرد سیستم تأثیر میذاره؟ ( در حالت کار با اینترنت و یا حالت آفلاین )

2-بهترین حالت تنظیم برای Comodo Firewall چیه؟ ( ممنون میشم اگه به صورت تصویری نشون بدید )

3-آیا Comodo Firewall مانند ZoneAlarm Pro قابلیت مخفی سازی IP رو داره؟

و اینکه سیستم رو تو سایت PC Flank به صورت Quick Test اسکن کردم و نتیجه این شد ( البته باید عرض کنم من با آخرین ورژن مرورگر Google Chrome که قابلیت Do Not Track هم فعال بود تست کردم ضمن اینکه Avast Free و Comodo Firewall به طور همزمان، فعال و

فول آپدیت - آخرین ورژن، تو سیستم داشتم ) :

.

سلام

1-به صورت ترکیبی بهتره فایروال کومودو را کنار یک آنتی ویروس نصب بکنید، ضمن اینکه من یک اینترنت سکیوریتی واحد رو ترجیح میدم.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3- خیر

4-
    PC Flank که داره تبلیغ یک فایروال دیگه رو میکنه: د ی

14. 6 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

سلام:
    نسخه پولی هر نرم افزاری که نیاز به آپدیت دایم و اتصال اینترنتی داره واقعا بی معناست.مگه مدیران این کمپانیها که چنین نرم افزارهایی بیرون میدن و اصولا کارشون مبارزه با همین کارا مثل پچ کردنه اینقد احمقن که بذارن ما به راحتی آپدیت کنیم اونم از سرور اصلی آپدیتشون اون روزی چند بار؟؟؟؟؟زهی خیال باطل...
    پس بهتره هم به اینکارشون که لطف میکنن و نرم افزار رایگان اونم با همون امکانات برامون میذارن احترام بذاریم و هم به شعور و درک بالای خودمون...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام
    این این سیستم ابری چقدر از حجم اینترنت را می گیره اگه خاموش باشه و آنتی ویروس آپدیت باشه توی شناسایی چقدر تاثیر بگذاره؟(کلا نمی خوام غیر آپدیت دیگه cis حجمی از نتم بگیره)
    در مورد وژن 6 بتا هم بعد چند روز گاهی بالا نمی آمد وقتی ارتباط شبکه با مودم را قطع می کردم فعال می شد و باز می شد و دوباره که وصل می کردم باز نمی شد و یک بارم صفحه مرگ اومد
    سیستم غیر فعال کردنش هم خیلی خوبه هم میشه راحت ازش خارج شد و یا با یک کلیک ساده آنتی ویروسش غیر فعال بشه و یه بار که غیر فعال بود خواست به نت وصل بشه ! فکر کنم آخرش کاملا غیر فعال نشه
    میشه یه توضیحی در مورد defence بدید.
    Last edited by dolfi224; 11-11-2012 at 12:09.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •