تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 432 از 457 اولاول ... 332382422428429430431432433434435436442 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,311 به 4,320 از 4564

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

دوستان من امروز Comodo رو آپدیت کردم ولی دیگه اجرا نمیشه ...
    Internet Security Premium 10
    سلام

سیستم را بعد از آپدیت مجددا ریستارت کنید....یکبار ابزار عیب یابی کومودو را اجرا کنید....پیغام خاصی میده؟ معمولا در این مواقع ابزار عیب یابی کومودو، جهت شناسایی و رفع مشکل اتوماتیک اجرا میشه.

2. این کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Vahid67's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پاي كامپيوتر

پيش فرض

سلام

سیستم را بعد از آپدیت مجددا ریستارت کنید....یکبار ابزار عیب یابی کومودو را اجرا کنید....پیغام خاصی میده؟ معمولا در این مواقع ابزار عیب یابی کومودو، جهت شناسایی و رفع مشکل اتوماتیک اجرا میشه.
    اجرا شد گفت مشکل پیدا شد ولی نتونست مشکل رو حل کنه

آخر فروم باز Vahid67's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پاي كامپيوتر

پيش فرض

دوباره که ریست کردم زدم برای عیب یابی میگه هیچ ایرادی پیدا نشد

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

دوباره که ریست کردم زدم برای عیب یابی میگه هیچ ایرادی پیدا نشد
    اگه مشکلت حل نشد من پیشنهادم اینه:
    کومودو رو کلا پاک کنی(انتی ویروسش ضعیفه) avast,bitdefender,qihoo 360 یکدوم از این هارو رو نسخه رایگانشو نصب کنی و در کنارش فایروال کومودورو نصب کنی دیگه هم مشکل نداری(فک کنم با بیتدیفندر مشکل داشته باشه کومودو ولی با اون دوتا هیچ مشکلی نداره)
    اضافه کردم:اگرم میخوای با کومودو بمونی پاکش کن یه بار من خیلی ساله کومودو ندارم نمیتونم راهنماییت کنم
    آنیستالرش رو پیدا کن یا از تو کنترل پنل پاکش کن بعد با یه نرم افزار مث ccleaner ی اسکنی بکن ویندوزت رو ریستارتش کن و دوباره نصبش کن
    Last edited by sunshineboy; 07-04-2017 at 14:10.

6. 2 کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

نسخه جدید 10.0.1.6209 منشر شده. یه سری مشکلاتی که در ویندوز ۱۰ با این برنامه داشتم در این ورژن جدید حل شده و منوی تنظیمات هم تغییر کرده. ترجمه فارسی کاملتر شده ولی هنوز با توجه به تغییر بخش تنظیمات ناقصه.
    به عنوان یک پیشنهاد به نظرم بخش وب فیلتر باید به بخش محافظ وب تغییر کنه و دارای سه زیر مجموعه وب فیلتر، محافظ دی ان اس، محافظ مروگر بشه.
    در بخش محافظ دی ان اس این امکان باشه که دی ان اس به دی ان اس امن کمودو یا نورتون تغییر کنه و در صورت تغییر دی ان اس توسط برنامه ها هشدار داده بشه.
    محافظ مرورگر هم نیازه که بعضی اکتسنشنهای ضروری در مرورگرها که مخصوص وب فیلتر باشه را به طور اتوماتیک نصب کنه چون با تغییر دی ان اس توسط برنامه ها و با تغییر دی ان اس توسط بعضی افزونه ها در مرورگر دیگه وب فیلتر کار نمیکنه و نیازه افزونه هایی در هر مرورگر مثل افزونه اواست یا بیت دفندر در مرورگر نصب باشه.و همجنین اگه مثل اواست این امکان باشه که اکستنشنهای مضر و غیر قابل اعتماد هم شناسایی بشن و از نصبشون در مرورگر جلوگیری بشه خیلی خوبه.

8. 3 کاربر از آداک بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

نسخه جدید 10.0.1.6209 منشر شده. یه سری مشکلاتی که در ویندوز ۱۰ با این برنامه داشتم در این ورژن جدید حل شده و منوی تنظیمات هم تغییر کرده. ترجمه فارسی کاملتر شده ولی هنوز با توجه به تغییر بخش تنظیمات ناقصه.
    به عنوان یک پیشنهاد به نظرم بخش وب فیلتر باید به بخش محافظ وب تغییر کنه و دارای سه زیر مجموعه وب فیلتر، محافظ دی ان اس، محافظ مروگر بشه.
    در بخش محافظ دی ان اس این امکان باشه که دی ان اس به دی ان اس امن کمودو یا نورتون تغییر کنه و در صورت تغییر دی ان اس توسط برنامه ها هشدار داده بشه.
    محافظ مرورگر هم نیازه که بعضی اکتسنشنهای ضروری در مرورگرها که مخصوص وب فیلتر باشه را به طور اتوماتیک نصب کنه چون با تغییر دی ان اس توسط برنامه ها و با تغییر دی ان اس توسط بعضی افزونه ها در مرورگر دیگه وب فیلتر کار نمیکنه و نیازه افزونه هایی در هر مرورگر مثل افزونه اواست یا بیت دفندر در مرورگر نصب باشه.و همجنین اگه مثل اواست این امکان باشه که اکستنشنهای مضر و غیر قابل اعتماد هم شناسایی بشن و از نصبشون در مرورگر جلوگیری بشه خیلی خوبه.
    سلام

پیشنهادات خوبی بود.

در رابطه با DNS ؛ حین نصب پیشنهاد میشه که از DNS کومودو استفاده بشه و در مورد تغییر و دستکاری DNS توسط هر برنامه و ابزار دیگری ، کومودو مثل تغییر و دستکاری در سایر تنظیمات سیستم توسط برنامه ها عمل میکنه. یعنی اینکه هیچ برنامه ناامن یا ناشناخته ای اجازه تغییر و دستکاری و ویرایش تنظیمات سیستم را ندارد. اگر برخی آنتی های دیگر در مورد مثلا تغییر DNS توسط هر ابزار امن هم هشدار میدهند به این دلیل است که نظارت کلی روی همه تنظیمات سیستم را ندارند و اصلا قابلیت تفکیک گداری بین ایزار امن و ناشناخته و ناامن را ندارند به بیان ساده تر بخش application control قدرتمندی ندارند و برای جبران این ضعف چند بخش مهمتر سیستم را نظارت میکنند و هر برنامه ای که قصد دستکاری در اون قسمتها را داشته باشد هشدار میدهند...... ولی کومودو صرفا کل فرآیند یک فایل ناشناخته و یا مخرب را کنترل میکند و از هر نوع تغییر در هر کجای سیستم هشدار میدهد!!

در مورد وب فیلتر؛ کومودو گفته در حال کار روی بهبود وب فیلتر هست و در آپدیت های بعدی باید ببینیم چه بهبودهایی پیدا میکنه.

10. 3 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

من این ورژن جدیدو که نصب کردم، شرتکاتش از صفحه دسکتاپم حذف نمیشه و هر چی پاکش میکنم دوباره میاد. چه کار باید بکنم که این شرتکات نباشه؟ حتی hide هم کردم که فایده نداشت و بعد یه مدت اتوماتیک به حالت قبل برگشت.

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

من این ورژن جدیدو که نصب کردم، شرتکاتش از صفحه دسکتاپم حذف نمیشه و هر چی پاکش میکنم دوباره میاد. چه کار باید بکنم که این شرتکات نباشه؟ حتی hide هم کردم که فایده نداشت و بعد یه مدت اتوماتیک به حالت قبل برگشت.
    سلام

یک ایراد هست که فکر کنم تو نسخه بعدی حل بشه..... بزارید شورتکاتش باشه. مشکلی که ایجاد نمیکنه.

13. 4 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن دانلود و آپلود NET DOCTOR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

دوستان من امروز Comodo رو آپدیت کردم ولی دیگه اجرا نمیشه ...
    Internet Security Premium 10
    من هم همین مشکل برام اتفاق افتاد

کامل پاک کردم مجدد نصب کردم درست شد

15. 3 کاربر از NET DOCTOR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

سلام امروز یه مشکل با کمودو پیدا کردم که اتو سندباکس کار نمیکرد. در ظاهر درست بود ولی برنامه هایی که قبلا سند باکس میکرد دیگه نمیکرد. عیب یابی رو زدم عیب پیدا کرد ولی گفت نمیتونه حل کنه. مجبور شدم انیستال کنم و ور›ن جدیدو دوباره نصب کنم. لینک گزارش عیب یابی:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جدید: همین الان فهمیدم که ذلیل سندباکس نشدن برنامه هایی که قبلا سندباکس میشد تغییراتی هست که تو تنظیمات اتوسندباکس رخ داده و قبلا هر فایل نا شناخته ای رو سندباکس میکرد و تو ور›ن جدید یه سری خصوصیات بیشتری برای سندباکس گذاشته.
    حالا سوالی که پیش میاد اینه که این ایرادی که کمودو نمیتونه حل کنه و الان هم پس از نصب مجدد حل نشده چی هست؟
    +<CisDiagReport OS="10.0.14393 SP 0.0 64 bit" Version="10.0.1.6209" Error="0x000000b7" Status="Failed">
    'گزارش کامل عیب یابی مجدد:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by آداک; 09-04-2017 at 22:19.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •