تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 407 از 457 اولاول ... 307357397403404405406407408409410411417 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,061 به 4,070 از 4564

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

دقیقا یکی از گزینه هایی که توی کمتر آنتی هست و کومودو داره امکان انتخاب میانبر و عوض کردن اونهاست ...خیلی عالیه..چیزی که برای یورز حرفه ای واقعا کاربردیه.هم توی ویجت هم توی تسکبار و هم توی پنجره اصلی گزینه های زیادی رو کاربر برای انتخاب داره که توی هیچ آنتی من ندیدم...
    راستش به خاطر این ویژگی که شما فرمودین دوباره نصب کردم . این واقعا جالب بود که به خاطر نصب و پاک کردن سریه متوجه نشدم.واقعا کاربردی و جالبه.
    فک کنم باید دیگه ویندوزو عوض کنم.تو این هفته 10 نوع سوییت و فایرال نصب کردم و پاک کردم
    یا حق

2. 3 کاربر از GodFather009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه FarshadBandari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

علی آقا یه مشکلی که کومودو تو ویندوز 10 داره اینه که هر اپلیکیشن شخص ثالثی رو که از استور دانلود و میخوایم اجرا کنیم سندباکس و hips جلوشو میگیرن و به عنوان فایل نا امن میشناسنش، اگه میشه این مورد رو مطرح کنید که یا یه لیست امن از اپلیکیشن های استور داخل کومودو قرار بدن تا به هر اپی گیر نده یا اینکه کلا اپلیکیشن های استور رو به صورت پیش فرض امن بدونه

4. 3 کاربر از FarshadBandari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه vooroojack1989's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

دوستان قدرت این آنتی ویروس برای شناسایی ویروس های فلش چطوریه ؟

6. این کاربر از vooroojack1989 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Parseh38's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    Earth

پيش فرض

سلام

در رابطه با طراحی ابتدا باید نوع نگاهی که به محصول داریم را مشخص بکینم که با چه نرم افزاری روبرو هستیم. آنتی ویروس، مدیاپلیر، ادیت تصاویر، و .....

نگاه حرفه ای و انتظاری که از یک رابط کاربری اینترنت سکیوریتی باید داشته باشیم چیه؟

در واقع چند اصل از نظر من در یک GUI مناسب باید رعایت بشه.... اول دسترسی به تنظیمات و هر چیز دیگری، با کمترین کلیک است. دوم دریافت بیشترین اطلاعات و در واقع یک Summary کامل و مفید از وضعیت سیستم و امنیت و بخشهای مختلف اینترنت سکیوریتی است.

دسترسی سریع به تنظیمات به نظر من تو کومودو عالیه.... مثلا از طریق کلیک راست روی آیکون کومودو در system tray هم میشه تنظیمات را عوض کرد و هم از اون طریق به تنظیمات وارد شد.

این امکان از طریق کلیک راست روی ویجت کومودو هم قابل دسترس است. این یعنی شما هر جا را که کلیک کنی کومودو یکسری امکانات را به ما میده....یعنی دسترسی سریع.

حتی خود ویجت همیتونه مفید باشه واطلاعات خوبی از وضعیت امنیت سیستم به کاربر میده..... الان من با عکس میفهمم یک فایل ناشناخته دارم که باید برم ببینم پی هست.... و اطاعت دیگر

اما در رابطه با پنجره اصلی کومودو که یک بخش اصلی از GUI کومودو است، با وجود قابلیت "نمایش پیشرفته" به نظر من پنجره حرفه ای از یک محصول امنیتی را شاهد هستیم.... واقعا من عاشقش هستم.... محصول دیگری سراغ دارید که پنجره اصلیش بهتر از این باشه به من معرفی کنید..... در پنجره اصلی کاربر اطلاعات کلی از وضعیت سیستم و شبکه و بخشهای مختلف کومودو به دست میاره و هم از همونجا میتونه مثلا آنتی ویروس یا هر بخش دیگری را فعال/غیرفعال بکنه و هم میتونه با کلیک روی بخش مورد نظر وارد تنظیمات اون بخش بشه.... در نوار وظیفه پایین هم بخشهای مهم کومودو که شما ازش بیشتر استفاده میکنید میتونه قرار بگیره..... بنابراین من فکر میکنم این پنجره چقدر به پرفکت نزدیک شده!! عالیه.

در بخش تنظیمات هم، تنظیمات در دو گروه تنظیمات عمومی و تنظیمات امنیتی در سمت چپ پنجره به صورت آبشاری قرار گرفتن، که تنظیمات هر قسمت به سهولت قابل دسترسیی است و اصلا پراکنده نیستند.....خیلی راحت کاربر میتونه بین بخشهای مختلف کومودو در سمت چپ؛ بالا و پایین بره و تنظیمات هر بخش را مشاهده و ویراش بکنه.....

در هر صورت این نظر من بود، به عنوان کسی که سعی میکنه یک نگاه حرفه ای به اینترفیس کومودو داشته باشم.... اما اگر پیشنهاد خاصی جهت بهتر شدن اینترفیس دارید من دوست دارم بشنوم.

سلام علی آقا
    والا منم اینترفیس نسخه 5 رو بیشتر دوست داشتم حالا اگر بشه چند تا تم جدید هم اضافه بشه بد نیست
    با نشکر از شما عزیزان

8. این کاربر از Parseh38 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

دوستان قدرت این آنتی ویروس برای شناسایی ویروس های فلش چطوریه ؟
    منظور از ویروسهای فلش همون ویروسهایی که از طریق فلش مموری وارد سیستم میشن؟ ..... هیچ فرقی نداره، اگه شناخت که هیچ، اگر نشناخت و خواستند وارد سیستم بشن بخش"حفاظت" کومودو جلوی آلوده شدن را میگره با اتوسندباکس و HIPS

سلام علی آقا
    والا منم اینترفیس نسخه 5 رو بیشتر دوست داشتم حالا اگر بشه چند تا تم جدید هم اضافه بشه بد نیست
    با نشکر از شما عزیزان
    نسخه 9 تم اصلیش کاملا متفاوت هست.

10. 3 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Nico-SMY's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

یک مشکلی که جدیدا بهش برخوردم ابنه که حدود یک روزه که دیتا بیسش کومودو اپدیت نمیشه؟برای من نسخه دیتابیس 23966 هستش .گفتم حتما مشکل از سیستم منه.رفتم تو سایت کومودو هم دیدم همین نسخه هست.
    واقعا چرا؟

12. این کاربر از Nico-SMY بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

یک مشکلی که جدیدا بهش برخوردم ابنه که حدود یک روزه که دیتا بیسش کومودو اپدیت نمیشه؟برای من نسخه دیتابیس 23966 هستش .گفتم حتما مشکل از سیستم منه.رفتم تو سایت کومودو هم دیدم همین نسخه هست.
    واقعا چرا؟
    سلام

اونچه که از طریق تجربه دیدم، هر چند ماه این اتفاق میافته، و چند دلیل میتونه داشته باشه، از تغییر در زیرساختها و سرورهای دانلود و یا شایدم سیستم کاهش امضای دیتابیس (اخرین بار دیدم حجمش به 305 مگ رسیده بود الان با کاهش مواجه شده و حدود 294 مگ هست) که احتمال داره موقتا آپذیت را متوقف کنند. اما نکته اینجاست که در هر حال کومودو متکی بر دیتابیس نیست و همزمان ار کلود هم استفاده میکنه و حتی در صورت بروز اشکال در سرورهای کلود هم باز آپدیت نشدن موقتی هم خطری برای کاربر نداره، بخش دیفنس محافظت را انجام میده. عدم آپدیت موقتی محصولاتی را نگران میکنه که برای حفاظت از سیستم کاربر ، متکی بر دیتابیس هستند. این وضعیت برای کومودو متصور نیست..... در نهایت چیزی که مسلم است یا در حال بهبود سرورها/دیتابیس هستند یا رفع اشکال.

====

ویرایش:

الان کومودو برای دیتابیس آپدیت داده DB: 23971
    حجم کل دیتابیس باز دو ، سه مگ کمتر شده، الان حدود 292 مگ هست.

===

ویرایش:

این هم پاسخ ایگور، مسئول بخش آنتی ویروس:

We are improving quality of generic signatures. This means better detection rate and reduced base size. There is no any error and reduced base size is expected

Thank you
    Igor
    Last edited by Jadda; 14-01-2016 at 23:26.

14. 5 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال kasi58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام من حدود ۱۰ روز هست که آپدیت میکنه ولی موقع نصب با مشکل روبرو میشه و خطا میده ،چی کا رکنم ؟ الان وضیت قرمز هست و هشدار میده ولی آپدیت رو هم نصب نمیکنه

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

سلام من حدود ۱۰ روز هست که آپدیت میکنه ولی موقع نصب با مشکل روبرو میشه و خطا میده ،چی کا رکنم ؟ الان وضیت قرمز هست و هشدار میده ولی آپدیت رو هم نصب نمیکنه
    به مسیر زیر برید:

ProgramData/Comodo/Cis/wpTemp

هرچی فایل در پوشه wpTemp میبیند را حذف کنید... بعد کومودو را آپدیت کنید.

17. 3 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال kasi58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

به مسیر زیر برید:

ProgramData/Comodo/Cis/wpTemp

هرچی فایل در پوشه wpTemp میبیند را حذف کنید... بعد کومودو را آپدیت کنید.
    ..
    program data میرم ولی فایلی مربوط به comodo نیست ،فقط یک فایل catia هست که اونم به این ربطی نداره ،،،،چی کار کنم ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •