تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 400 از 457 اولاول ... 300350390396397398399400401402403404410450 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,991 به 4,000 از 4564

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

سلام . قطعا نظر شما برام مهمه که این موارد رو گفتم و مطرح کردم . اگر فایل مخرب نباشه به احتمال زیاد تکه ای از یک برنامه هست که بد طراحی شده دقیقا همونی که شما گفتید . ولی نکته اینجاست که این فایل توی پکیج فایل های مخرب captain عزیز بوده . یعنی این فایل برای تخریب کاربرد داره و توسط اونایی که ویروس پخش میکنن قبول شده و مورد استفاده هم قرار میگیره . یا نگرفته مطمئن باشید اینقدر جاذبه داره که بخوان باهاش کاربرها رو مورد آزار و اذیت قرار بدن ! اگر لطف کنین و فایل رو برای کومودو بفرستین تا ببینین نظر اونا هم چیه خیلی خوب میشه ! یک سوال از شما دارم آیا میشه پکیج های ویروس رو توی دسکتاپ مجازی کومودو تست کرد بدون اینکه سیستم آلوده بشه ؟ چون نکته اینجاست که کلیک راست توی دسکتاپ مجازی کار نمیکنه و محیط کاربری برنامه ی کومودو هم بالا نمیاد تا بشه به صورت کاستوم پوشه های حاوی ویروس رو چک کرد چکار کنم ؟
    با سلام .

مشابه بحث رو یه جای دیگه مطرح کردم و اونجا گفتم که دوستانی که اقدام به تهیه ی نمونه می کنند ، نهایت دقت رو داشته باشند که فایل های سالم به عنوان نمونه مخرب در پک ها قرار نگیره .

برخی افراد که اقدام به جمع آوری نمونه می کنند ، از ابزار های پاکسازی با درصد خطای بی نهایت بالا مثل hitman pro برای جمع آوری نمونه ها استفاده می کنند که در نتیجه نمونه های سالم به عنوان مخرب برای تست داده میشه.
    برخی دوستان هم فایل هارو با اسکنر های آنلاین تست می کنند و در صورتی که حتی یکی از آنتی ویروس ها اون فایل رو مخرب تشخیص داد ، به عنوان نمونه در لیست قرار میدن ، بدون توجه به اینکه ممکنه فالس باشه .

یه نکته ای رو مد نظر داشته باشین : اون نمونه دارای گواهینامه ی معتبر دیجیتالی بوده . پس با درصد احتمال بالا مخرب نبوده ، و یا اگر مخرب هستش گواهینامه ها سرقتی بودند ، و یا با کارت اعتباری جعلی ثبت شدند ، و یا نهایتا adware .

هر نمونه ای که در لیست قرار گرفت الزاما مخرب نیست
    Last edited by Public Enemy; 05-11-2015 at 11:33.

2. 4 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pedram_01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام من انتی ویروس بیت دفندر اینترنت سیکروتی دارم . همینجوری میخوام کمودو کلود هم ازامیش کنم اگ اینو با بیت کنار هم داشته باشم مشکلی پیش میاد ؟

4. این کاربر از pedram_01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

سلام من انتی ویروس بیت دفندر اینترنت سیکروتی دارم . همینجوری میخوام کمودو کلود هم ازامیش کنم اگ اینو با بیت کنار هم داشته باشم مشکلی پیش میاد ؟
    سلام

این نسخه هنوز بتا هست و کلی ایراد داره.....(مثلا من توی قرنظینه گزینه ریستور ندیدم یا فایل اجرا شده در سندباکس را نمیتونید دستی از طریق کومودو قطع بکنید و یا گزارش شده اجرای برخی برنامه ها کند شده و غیره) اصلا توصیه نمیشه روی سیستم اصلی الان نصب کنید و حتی من فکر میکنم باید روی میزان هماهنگی با سایر آنتی ها بررسی بشه..... من خودم تازه از نسخه بتای بعدیش میرم روی تست هماهنگی این محصول با سایر آنتی ویروسها.

ولی در کل به واسطه اینکه سندباکس هم داره و اینطور که من شنیدم قراره از سرویس Valkyrie هم بهره بگیره فکر کنم مکمل خوبی باشه در آینده.

6. 5 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان عزیزم...

خوب هستید؟؟

ببخشید مزاحم اوقات شریفتون میشم...

بعد از مدت های خدا نصیب کرد و قراره ویندوز عوض کنم و به طبع قراره سیستم امنیتی خودم رو هم بعد از 1 سال عوض کنم ...

ترکیب COMODO Firewall بود + Avira Free Antivir !!

مثه اکثر کاربر های کومودو ، منم رضایت داشتم از این محصول !! (البته نه رضایت 100 درصدی) !!
    چون اگر کمک دوستان در انجمن پی سی ورلد نبود واقعا کار کردن باهاش سخت بود ! خصوصا اوایل...

اما مشکل من این نبود ! چون بعد از مدتی راه افتادم و کار کردن باهاش برام مقدور بود...

مشکل اصلی من این بود که احساس میکردم اون قدرت 100 درصدی خودش رو روی سیستم من نداره !!

برای مثال حتی از تستی که خود شرکت سازنده اش ارائه داده بود ( COMODO Leak Test) نمیتونست امتیازی بیشتر از 210-220 بگیره !!
    با اینکه تمامی کانفیگ هایی که دوستان فرموده بودن رو اعمال کرده بودم ... !!

اما در هر صورت بازم انتخابم همین فایروال هست ... !!
    در حقیقت انتخاب اولم در بین نرم افزار های رایگان این هست!
    وگرنه انتخاب دومه من کومودو فایرواله تا وقتی که کسپرسکی هستش !!

اما امان از دست این آنتی ویروس AVIRA FREE Antivir که واقعا در اکثر مواقع کلافه ام میکرد..

از مثبت کاذب های خیلی زیادش گرفته تا شناخته نشدنش توسط ویندوز و پدر در آورد در هنگام آپدیت شدن و هزارتا چیز دیگه ... !!

خلاصه تصمیم گرفتم بجاش از آنتی ویروس رایگان PANDA استفاده کنم...

نظرتون در مورد این آنتی ویروس چیه؟!!

و نظرتون در مورد این ترکیب امنیتی چیه ؟!

Comodo Firewall + Panda Free Antivirus

با هم تداخل ندارن این 2 تا ؟!
    من هم مثل شما اویرا و کومودو رو استفاده میکنم .این ترکیب در بین رایگانها بینظیر هست.همون اویرا بمونید بهتر هست چون تو انواع تستهایی که تو سایتهای مختلف دیدم اویرا همیشه جز سه تای برتر بوده.

دوستان [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو هم یکی زحمت میکشه پاسخ بده

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

درود اساتید
    من دو تا کارت شبکه روی سیستمم دارم که هر جفتش به دو نت متفاوت (دو مودم و دو isp متفاوت) وصل هست (یکی lan یکی usb wireless)
    میتونم تو فایروال کاری کنم که دسترسی یک برنامه به شبکه usb wireless کلا قطع باشه ؟ از این جهت میپرسم چون وقتی نت lan قطع میشه برنامه شروع میکنه از نت usb wireless استفاده میکنه.
    سپاس از لطفتون
    عرض سلام

این امکان در فایروال کومودو موجوده.....راهش این هست که شبکه ها در قسمت فایروال > حوزه های شبکه ، تعریف بشوند.

از اونجایی که فایروال کومودو خودکار شبکه های جدید را شناسایی میکنه. بنابراین الان باید در قسمت حوزه های شبکه فایروال شما دو تا شبکه تعریف شده باشه. البته فقط یک توضیح بدم که اگر اینگونه نیست ابتدا همانطور که در عکس نشون دادم تیک گزینه "فعال بوده تشخیص خودکار شبکه" را بزنید و سپس یکبار با کانکشن اول و بعد با کانکشن دوم به اینترنت وصل بشید که فایرول هر دو را میشناسه و به بخش حوزه های شبکه اضافه میکنه.

البته به صورت دستی هم میتونید این کارو انجام بدید، که بهترین روش افزدون مک آدرس کارت شبکه تون هست. ابتدا مک آدرس کارت شبکه تون را بدست میارد که با دستور ipconfig /all در cmd قابل حصول است یا از طریق پروپرتیس روی کاکشن فعال.

بعد از دستبابی آدرس مک، وارد حوزه شبکه میشید و یک حوزه جدید میسازید و مک آدرس رو براش تعریف میکنید: (البته باز هم عرض میکنم این روش افزدون دستی هست؛ اگر شبکه ها اونجا موجودند نیازی به این کار نیست)

حالا باید وارد بخش فایروال و قوانین برنامه ها بشید و اونجا برای هر برنامه ای که قصد دارید از یک کانکشن استفاده نکنه، برای اون برنامه تعریف میکند که از فلان کانگشن استفاده نکنه.

یعنی دسترسی اون برنامه به شبکه را از طرق اون اتصال مسدود میکنید یا میتونید روی سوال هم بزارید..... ساخت قوانین هم بسیار ساده است که توی عکس و مثال زیر واضح وروشن توضیح دادم.....

الان توی عکس Potplayer با کانکشن "خانه" من وصل میشه و با کانکشن "محل کار" من مسدود میشه و نمیتونه وصل بشه:

نحوه ساخت قوانین:

9. 13 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ALI16437's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

با سلام ،
    دوستان من مدت 3 سالی از نورتون استفاده کرده بودام یک اکانت سه ساله خریدهام بعدش یک چند سالی از کومودو
    و اوتپوست استفاده کردهام و اصلا سراغ نورتون نرفتم به ندرت کسپراسکای هم نصب کردهام بیشتر کومودو و اتپوست
    مشکلی که با کومودو و اتپوست داشتم این بود که اونها کنترل دقیق و کاملی روی فایلهای اشتراک گذاری شده یا شیرینگ
    نداشتند ولی یا network discovery و حتی ریموت دسکتاب مثلا بارها پیش میومد که من تنظیمات بخش شیرینگ رو روی
    بدون شیرینگ میگذاشتم ولی بعد این تنظیمات جابه جا میشد و یا ایپی های جدید در بخش شبکه اضافه میشد که قاعداتا
    من اونها رو به عنوان شبکه تعریف نکرده بودام پس تنظیمات لازم رو هم نداشت و موارد مشابه بسیار دیگر(حالا یا ما راه حل
    استفاده ازش رو بلد نبودایم یا راه حلی نداشت نمیدونم ) ، خوب با تعریفهای که دوستان از کسپر کرده اند بدام نمی اومد
    که اون رو هم امتحان کنم و ظاهرا این مشکلات در کسپر وجود نداشت و این موارد رو کامل حل کرده بود ولی یک ضعف بسیار
    بزرگتر و عمیق داشت که مورد بسیار بدی بود و اون اینکه این محصول مشکل با اکتیو سازی داشت مثلا وقتی به هر روشی
    اون رو اکتیو 30 یا 90 یا365 روزه هم میکنی با اینکه برای اکتیو شدن به سرور خودش وصل میشه و حتما باید انلاین باشی
    ولی به محض به هم خوردن ساعت و تاریخ سیستم کلا انگار محصول میخوابه و هیچی نداری خوب نوشتن چند خط کد تو محصول
    که بتونه بعد از اتصال زمان رو داخل محصول محاسبه کنه و نیازی به ساعت ویندوز نداشته باشه یک نقص بزرگ است که قابل
    اقماض نیست ،
    اما با تمام مشکلاتی که نورتون داشت تصمیم به نصب اون گرفته ام و الان چند روزی که استفاده میکنم بجز یک نقص کوچک چیز
    خاصی ازش ندیدم اما پیوست دو عکس قرار میدم که به خوبی مسئله رو بیان میکنه .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما در عکس اول کامل روشن توضیح داده که تمام موارد فوق blok میشوند مگر اینکه شما تیک اجازه دادن رو بهشون بدید
    که بسیار مفید است حالا دوستان متخصص کومودو ، فکر میکنند کومودو برای موارد عکس اول چه پیش بینیهای کرده است
    البته سوئ تفاهم نشه من هم مثل شما جزو علاقهمندان کومودو هستم و این مقایسه ها میتونه به بهبود و شناسایی نقاط
    قوت و ضعف هر یک کمک شایانی بکند و شاید به گزارش اشکالات و رفع اونها و یا اموزشهای استفاده درت و بهینه از نرمافزارها
    متشکرم .

- - - Updated - - -
    Last edited by ALI16437; 09-11-2015 at 09:45.

11. 4 کاربر از ALI16437 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ALI16437's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

با سلام ،

دوستان و اساتید محترم مشتاقانه منتظر نظرات شما هستیم تا بر دانش ما افزوده گردد .
    اللخصوص دوست خوبم استاد عزیز Jadda ،

با تشکر فراوان ،
    Last edited by ALI16437; 11-11-2015 at 14:57.

13. این کاربر از ALI16437 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

عرض سلام خدمت دوستان

راستش با مشغله ای که هست دیگه نمیتونم مثل سابق فعال باشم و البته الان دیگه یکی دو سالی هست که اینجوریم. با این حال سعی میکنم با تمام این مسائل، همچنان بیام اینجا و از مطالب دوستان استفاده بکنم.

اما در مورد پست بالایی باید عرض کنم که فایروال کومودو (ایضا اوتپوست) اون سرویها و اتصالات را کنترل میکنه. و بسته به تنظیمات مسدود هم میکنه. حالا هر فایروالی مدل خودش را داره. من با نورتون کار نکردم ولی ظاهرا اومده چند تا تنظیم قرار داره که کاربر راحتر باشه و طبیعتا خوب به نظر میرسه و با اجازه دادن به برقرای برخی اتصالات -طبق عکس- کاربر عملا به انچه میخواد میرسه که در کومودو با Trust کردن شبکه این مهم به دست میاد در غیر این صورت چون شبکه اتوماتیک به لیست فایروال کومودو وارد میشه بعدا اگر مدیر شبکه ای تصمیم بر افزدون برخی قوانین و رولها را داشته باشه راحت میتونه قوانین خودشو روی اون شبکه از طریق فایروال کومودو پیاد سازی بکنه. و اینکه فرمودید شبکه ها اضافه میشدند، البته وقتی به شبکه ای متصل بشید کومودو اونها را شناسایی میکنه و در بخش فایروال اضافه میکنه و بعدش دیگه بستگی به کاربر داره که آیا شبکه مورد نظر را برای فایروال امن تعریف یکنه یا اینکه نه. اگر مایل نیستید از شبکه ای استفاده بکنید باید مسدودش بکنید. اما اینکه چرا شبکه/آی پی اضافه میشه ایراد نیست، و باید هم بشه. هرچند باز میتونید طبق تنظیمات فایروال شناسایی شبکه رو هم غیر فعال بکنید.

15. 8 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام.چرا نمیشه کومودو رو ویندوز سرور 2012 نصب کرد؟

آخر فروم باز arash-king's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان بالاخره منم از NOD32 کشیدم بیرون و اومدم سمت کومودو
    حالا چندتا راهنمایی میخوام از شما عزیزان

1- من از سایتِ اصلی کومودو، فقط کومودو آنتی ویروس رو دانلود کردم. نیازی هست کومودو فایروال هم دانلود شه یا نه ؟!
    2- تنظیمات مربوط به آنتی ویروس رو تو چه حالتی بزارم تا بهترین کارکرد رو داشته باشه ؟!
    3- میخوام از آپدیت خودکارِ آنتی ویروس جلوگیری کنم. یعنی اینکه قبل از آپدیت، ازم بپرسه که آیا مایلی برنامه آپدیت شه یا نه !!

البته اینا سوالات اولیه هست و اگه بعدا به مشکل برخوردم بازم مزاحمتون میشم

18. این کاربر از arash-king بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •