تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 398 از 457 اولاول ... 298348388394395396397398399400401402408448 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,971 به 3,980 از 4564

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

آخر فروم باز pedram_01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام علی آقای عزیز

به صورت خصوصی براتون ارسال میکنم

کمی صبر کنید

سلام اگ لظف کنید این ویروس رو به منم بدید ممنون میشم

داره خودمونی میشه FarshadBandari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام مسعود جان،

میتونید اون مخرب را به من بدید؟
    واقعا جالبه، طبق گفته آقا مسعود گل، سیستم دفنس کومودو این مخرب رو نمیتونه تشخیص بده و به راحتی میذاره فایل اجرا شه و کارشو بکنه، یعنی سندباکس فایلی رو که امضای دیجیتال نداره رو نادیده میگیره و اصلا پیغامی در مورد اجرا شدن یا نشدنش نمیده! واقعا برام عجیبه، تا الان فکر میکردم هر نوع فایل اجرایی ناشناخته ای بخواد رو سیستم اجرا بشه سندباکس و hips جلوشو میگیرن واسه همین خیلی راحت فلش های ویروسی رو به سیستمم وصل میکردم با این فکر که دفنس کومودو نمیذاره ویروسی رو سیستم اجرا شه، ولی این فایل راحت تونسنه کومودو رو دور بزنه و تخریب کنه سیستمو، ممنون میشم خودتون هم تست کنید ببینید واقعا به همین شکله یا نه یه جای کار ایراد داشته که اینطوری شده

بعد اینکه ممنون میشم این مشکل رو هم فیدبک بدید، واقعا خیلی رو مخه
    با عرض سلام خدمت جناب jadda
    خواستم یه مشکلی رو بهتون بگم که فیدبک کنید ایشالا حل بشه،
    وقتی برنامه پرتابلی رو میخوایم اجرا کنیم کومودو میگه به صورت ایزوله اجراش کنم یا اجازه دسترسی کامل بدم؟ بعد من میزنم دسترسی کامل و کل پوشه اون برنامه پرتابل رو به لیست فایل های امن انتقال میدم و تیک گزینه یادآوری رو هم میزنم که ازم دفعه بعدی نپرسه، ولی هربار که میخوام اون برنامه پرتابلو اجرا کنم بازم کومودو پیغام میده که به صورت ایزوله اجراش کنم یا دسترسی کامل بدم؟ و بعد از اون هم کلی پیغام hips میاد ( که من قبلا همه این پیغام ها رو اجازه داده بودم و تیک remember هم زده بودم)، از نسخه 6 کومودو این مشکل هست و تو همه برنامه های پرتابل هم به همین شکله، ممنون میشم این مشکلو فیدبک کنید، چون هر بار که بخوام برنامه پرتابلی رو اجرا کنم کومودو 10 تا پیغام میده و اعصاب آدمو بهم میریزه
    Last edited by FarshadBandari; 28-10-2015 at 01:26.

3. 3 کاربر از FarshadBandari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن نرم افزار jimrako's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

کومودو رو نصبیدم و دارم استفاده میکنم .فقط سولال اینجاست که مثلا همین الان که من دارم با موزیلا فایرفاکس سندباکس شده وبگردی میکنم اگر سایت های آلوده برم و دانلود کنم و خلاصه بزنم به سیم آخر هیچ اتفاق بدی نمیفته ؟ سیستم آلوده نمیشه ؟! .

5. 3 کاربر از jimrako بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

واقعا جالبه، طبق گفته آقا مسعود گل، سیستم دفنس کومودو این مخرب رو نمیتونه تشخیص بده و به راحتی میذاره فایل اجرا شه و کارشو بکنه، یعنی سندباکس فایلی رو که امضای دیجیتال نداره رو نادیده میگیره و اصلا پیغامی در مورد اجرا شدن یا نشدنش نمیده! واقعا برام عجیبه، تا الان فکر میکردم هر نوع فایل اجرایی ناشناخته ای بخواد رو سیستم اجرا بشه سندباکس و hips جلوشو میگیرن واسه همین خیلی راحت فلش های ویروسی رو به سیستمم وصل میکردم با این فکر که دفنس کومودو نمیذاره ویروسی رو سیستم اجرا شه، ولی این فایل راحت تونسنه کومودو رو دور بزنه و تخریب کنه سیستمو، ممنون میشم خودتون هم تست کنید ببینید واقعا به همین شکله یا نه یه جای کار ایراد داشته که اینطوری شده

بعد اینکه ممنون میشم این مشکل رو هم فیدبک بدید، واقعا خیلی رو مخه
    سلام

خیلی ممنون بابت حساسیت روی این موضوع،

فعلا هم من دقیقا مثل شما فکر میکنم و طبیعتا نباید فایل قادر بوده باشه که روی سیستم خرابکای بکنه و فایلها دیگر را پاک بکنه، البته من وقت نداشتم و درست و حسابی ویدئو را ندیدم و یا از شرایط تست خبری ندارم، یعنی آیا قبل از نصب کومودو فایل روی سیستم بوده و اگر بوده ایا فشرده و زیپ شده بوده یا نه و یا اینکه اصلا بعد از نصب کومودو فایل به سیستم منتقل شده...... در هر صورت چون آقا مسعود مخرب را برام فرستاد، نیازی به این سوالات نیست فعلا. چون سر فردا خودم یک بررسی میکنم ببینم داستان چیه. شایدم واقعا در رابطه با این مخرب ایراد و اشکالی وجود داشته باشه توی کومودو.

فعلا فقط میتونم بهتون بگم که آنچه که دربازه کومودو فکر میکنید درسته و اگر اتوسندباکس یا HIPS قعال باشه سیستم حفاظت میشه و میتونید هر فلش آلوده ای رو به سیستم وصل کنید.

7. 5 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

کومودو رو نصبیدم و دارم استفاده میکنم .فقط سولال اینجاست که مثلا همین الان که من دارم با موزیلا فایرفاکس سندباکس شده وبگردی میکنم اگر سایت های آلوده برم و دانلود کنم و خلاصه بزنم به سیم آخر هیچ اتفاق بدی نمیفته ؟ سیستم آلوده نمیشه ؟! .
    سلام

سیستم آلوده نمیشه.

فقط بعد از وبگردی یکبار بوسیله "پاکسازی سندباکس" سندباکس را پاکسازی کنید.

9. 4 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن نرم افزار jimrako's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

از jadda عزیز یک سوال دیگه هم دارم و اون اینه که من برنامه ی comodo leak test رو از سایت کومودو دانلود و امتحان کردم نتیجه ی خوبی نگرفتم اگر بخوام توی تست تمام بخش ها pass بشه باید چکار کنم ؟ اصلا لازم هست توی تست همه pass بشن ؟ اگر لازمه، میشه بگین توی تنظیمات کومودو چه کانفیجی انجام بدم که بهترین نتیجه رو با comodo leak test بگیرم ؟ راستی این comodo leak test که توی سیستم خرابکاری نمیکنه ؟ میکنه ؟

11. این کاربر از jimrako بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه FarshadBandari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

خیلی ممنون بابت حساسیت روی این موضوع،

فعلا هم من دقیقا مثل شما فکر میکنم و طبیعتا نباید فایل قادر بوده باشه که روی سیستم خرابکای بکنه و فایلها دیگر را پاک بکنه، البته من وقت نداشتم و درست و حسابی ویدئو را ندیدم و یا از شرایط تست خبری ندارم، یعنی آیا قبل از نصب کومودو فایل روی سیستم بوده و اگر بوده ایا فشرده و زیپ شده بوده یا نه و یا اینکه اصلا بعد از نصب کومودو فایل به سیستم منتقل شده...... در هر صورت چون آقا مسعود مخرب را برام فرستاد، نیازی به این سوالات نیست فعلا. چون سر فردا خودم یک بررسی میکنم ببینم داستان چیه. شایدم واقعا در رابطه با این مخرب ایراد و اشکالی وجود داشته باشه توی کومودو.

فعلا فقط میتونم بهتون بگم که آنچه که دربازه کومودو فکر میکنید درسته و اگر اتوسندباکس یا HIPS قعال باشه سیستم حفاظت میشه و میتونید هر فلش آلوده ای رو به سیستم وصل کنید.
    تشکر از توجهتون
    فقط ممنون میشم اگه این مشکل کومودو با برنامه های پرتابلو که تو پست قبلی توضیح دادم رو فیدبک بدید که تو نسخه های بعدی حل بشه، واقعا کلافه میکنه آدمو

13. 2 کاربر از FarshadBandari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

از jadda عزیز یک سوال دیگه هم دارم و اون اینه که من برنامه ی comodo leak test رو از سایت کومودو دانلود و امتحان کردم نتیجه ی خوبی نگرفتم اگر بخوام توی تست تمام بخش ها pass بشه باید چکار کنم ؟ اصلا لازم هست توی تست همه pass بشن ؟ اگر لازمه، میشه بگین توی تنظیمات کومودو چه کانفیجی انجام بدم که بهترین نتیجه رو با comodo leak test بگیرم ؟ راستی این comodo leak test که توی سیستم خرابکاری نمیکنه ؟ میکنه ؟
    درود :
    برای پاس کردن تمام تستها سندباکس رو خاموش و HIPS رو روی حالت امن بذارید که برای هر پروسه ازتون اجازه بگیره و همه رو بلاک کنید...کومودو رو هم روی حالت پرواکتیو بذارید...
    ---------------------------------
    فکر کنم این مخربی که آقا مسعود میگه یکی از ورژنهای ویروس بولدوزره که توی فولدر خودش تخریب (پاک کردن فایلها و فولدرها) انجام میده...
    مسعودجان اگه ممکنه لینک دانلودشو برای منم بفرستید...
    Last edited by aylar6888; 29-10-2015 at 09:43.

15. 3 کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pedram9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

این آنتی ویروس ویروس Recycler و شورت کات رو پاک میکنه ؟

17. این کاربر از pedram9 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز arash-king's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان و اساتید یه سوال
    فرق بین Comodo Antivirus و Comodo Internet Security چیه؟!
    با جفتشون میشه سیستم رو اسکن کرد یا فقط با آنتی‌ویروس این امر امکان پذیره؟!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •