تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 387 از 457 اولاول ... 287337377383384385386387388389390391397437 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,861 به 3,870 از 4564

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

دوستان نسخه Pro اینترنت سکیوریتی فقط پشتیبانی اش بیشتر از نسخۀ معمولی هست ؟ تو عملکرد فرقی نداره ؟
    سلام

بله، درقسمتهای آنتی ویروس و دریافت آپدیت و فایروال و بخش حفاظت هیچ تفاوتی وجود ندارد.

2. 4 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز dvb595959's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

درود
    وقتی آبدیت میکنم بدون مشکل آبدیت میشه ولی توی پوشه ذخیره آبدیت ها که میرم میبینم آبدیت جدیدی اضافه نشده .... داستانش چیه؟
      محتوای مخفی: عکس  

- - - Updated - - -
    Last edited by dvb595959; 18-08-2015 at 12:22.

4. 3 کاربر از dvb595959 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    azərbaycan

پيش فرض

سلام
    دوستان من جدیدا ویندوز 10 رو نصب کردم
    میخواستم بدونم امکانش هست آپدیت اتوماتیک رو با فایروال بلاک کنم؟
    تو تنظیماتم فایروال رو روی Custom Rulsets 'گذاشتم و تیک dont show popup alerts رو هم برداشتم ولی پروسه ای مربوط به آپدیت ویندوز نبود که بخوام بلاک کنم کلا هر چی رو دیدم جز مواردی که میدونم چیه رو بلاک کردم ولی همچنان آپدیت کار میکنه
    مورد دوم و مهمتر که حدود یه دو ماهی رو ویندوز قبلیم که 8.1 بود هم وجود داشت و امیدوار بودم با تعویض ویندوز درست بشه این مورده
    همونطور که تو عکس زیر میبینید یه پروسه هایی اکثر اوقات در حال دانلود از اینترنت هستند و هر موقع متوجه میشم و پروسه رو با Netlimiter رو هر سرعتی لیمیت میکنم بلافاصله دانلود قطع میشه
    فقط کافیه لیمیتش کنم بلافاصله کلا خودش صفر میشه و بعد یه مدتی با یه پروسه جدیدی شروع میکنه به دانلود و دوباره لیمیت و پروسه جدید
    اگه هم کلا Host process for windows services رو لیمیت کنم کلا اینترنت قطع میشه
    یادمه خیلی وقت پیش یه نفر هم همین مشکلو تو انجمن داشت و گفته شد که ویروسه
    با آنتی ویروس هم اسکن کردم و فایروال هم با تنظیمات بالا همیشه بوده و درخواستی نیومده که بخوام بلاکش کنم

6. 3 کاربر از TurkOglu1993 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

درود
    وقتی آبدیت میکنم بدون مشکل آبدیت میشه ولی توی پوشه ذخیره آبدیت ها که میرم میبینم آبدیت جدیدی اضافه نشده .... داستانش چیه؟

- - - Updated - - -
    یکبار ابزار عیب یابی را اجرا کنید ببنید مشکلی پیدا میکنه..... اگر بتونید فایل آپدیت را ار یک سیستم دیگری بگیرد و کومودوی خودتن را یکبار آفلاین به دیتابیس جدید آپدیت کنید مشکل حل میشه..... اما سعی میکنم این مورد را گزارش بدم ببینیم علت چی هست.

سلام
    دوستان من جدیدا ویندوز 10 رو نصب کردم
    میخواستم بدونم امکانش هست آپدیت اتوماتیک رو با فایروال بلاک کنم؟
    تو تنظیماتم فایروال رو روی Custom Rulsets 'گذاشتم و تیک dont show popup alerts رو هم برداشتم ولی پروسه ای مربوط به آپدیت ویندوز نبود که بخوام بلاک کنم کلا هر چی رو دیدم جز مواردی که میدونم چیه رو بلاک کردم ولی همچنان آپدیت کار میکنه
    مورد دوم و مهمتر که حدود یه دو ماهی رو ویندوز قبلیم که 8.1 بود هم وجود داشت و امیدوار بودم با تعویض ویندوز درست بشه این مورده
    همونطور که تو عکس زیر میبینید یه پروسه هایی اکثر اوقات در حال دانلود از اینترنت هستند و هر موقع متوجه میشم و پروسه رو با Netlimiter رو هر سرعتی لیمیت میکنم بلافاصله دانلود قطع میشه
    فقط کافیه لیمیتش کنم بلافاصله کلا خودش صفر میشه و بعد یه مدتی با یه پروسه جدیدی شروع میکنه به دانلود و دوباره لیمیت و پروسه جدید
    اگه هم کلا Host process for windows services رو لیمیت کنم کلا اینترنت قطع میشه
    یادمه خیلی وقت پیش یه نفر هم همین مشکلو تو انجمن داشت و گفته شد که ویروسه
    با آنتی ویروس هم اسکن کردم و فایروال هم با تنظیمات بالا همیشه بوده و درخواستی نیومده که بخوام بلاکش کنم
    آپدیت را میتونید متوقف کردن سرویس مربوطه ویندوز غیرفعال کنید.
    اما اگر پروسه هایی به شکل غیرنرمال حجم بالایی با اینتنرت ترافیک دارند را چند مدت هم سعی کنید با قسمت "مشاهده ارتباطات" کومودو زیر نظر بگیرد تا دقیقا مشخص بشه چه پروسه هایی هستند. و حتی از اون طریق میتونید روی پروسه کلیک راست کنید و "رفتن به پوشه"را انتخاب نمایید تا مسیر فایها را هم ببنید و یا کارهای دیگر (مثلا بررسی در سایتهایی مثل ویروس توتال و غیره...) در هر صورت به اعتقاد من اگر مخربی با آلوده کرن پروسه ای سیستمی باعث این ارتباطات است، این نوع مخرب ها در حدی (شایع) هستند که معمولا آنتی ویروسها تشخص میدن. در هر صورت سیستم را جهت اطمینان با آنتی ویروس(کومودو یا هر چیز دیگری) + مالواربایتس اسکن کنید...

8. 4 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

درود

- - - Updated - - -
    بسیار خب، به مسیر زیر برید:

ProgramData/Comodo/Cis/wpTemp

هرچی فایل در اون پوشه میبیند را حذف کنید(احتمالاً فایلها مخفی هستند)... بعد کومودو را آپدیت کنید

10. 3 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    azərbaycan

پيش فرض

آپدیت را میتونید متوقف کردن سرویس مربوطه ویندوز غیرفعال کنید.
    اما اگر پروسه هایی به شکل غیرنرمال حجم بالایی با اینتنرت ترافیک دارند را چند مدت هم سعی کنید با قسمت "مشاهده ارتباطات" کومودو زیر نظر بگیرد تا دقیقا مشخص بشه چه پروسه هایی هستند. و حتی از اون طریق میتونید روی پروسه کلیک راست کنید و "رفتن به پوشه"را انتخاب نمایید تا مسیر فایها را هم ببنید و یا کارهای دیگر (مثلا بررسی در سایتهایی مثل ویروس توتال و غیره...) در هر صورت به اعتقاد من اگر مخربی با آلوده کرن پروسه ای سیستمی باعث این ارتباطات است، این نوع مخرب ها در حدی (شایع) هستند که معمولا آنتی ویروسها تشخص میدن. در هر صورت سیستم را جهت اطمینان با آنتی ویروس(کومودو یا هر چیز دیگری) + مالواربایتس اسکن کنید...
    عکس های زیر به صورت تقریبا همزمان هست که پروسه مربوطه رو svchost نشون میده
    تا جایی که از اطلاعات ناقصم دارم svchost همچین پروسه هایی رو داره ولی به صورت مجازی و نباید مصرف اینترنت داشته باشه
    از طرفی هم منم به همین دلیل شک دارم که اگه مخربی هست باید به حدی شایع باشه که آنتی ویروس تشخیص بده
    همونطور که گفتم با آنتی ویروس کومودو اسکن کردم ویروسی نبوده از طرفی هم زیاد آماتور نیستم و مراقب سیستمم هستم و اکثر تنظیمات کومودو روی حالت دستی هست تا خودم همه چی رو تحت نظر داشته باشم
    به نظر شما اینا میتونه طبیعی باشه یا نه؟

12. 4 کاربر از TurkOglu1993 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Vahid67's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پاي كامپيوتر

پيش فرض

سلام دوستان...
    ویروسی هستش که فایل های توی فلش رو توی یک شورتکات میریزه ... یک فلشی که این مشکل رو داشت رو با کومودو اسکن کردم چیزی پیدا نکرد ... چجوری میشه از بین برد ؟

- - - Updated - - -

سلام دوستان...
    ویروسی هستش که فایل های توی فلش رو توی یک شورتکات میریزه ... یک فلشی که این مشکل رو داشت رو با کومودو اسکن کردم چیزی پیدا نکرد ... چجوری میشه از بین برد ؟

14. 2 کاربر از Vahid67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

بسیار خب، به مسیر زیر برید:

ProgramData/Comodo/Cis/wpTemp

هرچی فایل در اون پوشه میبیند را حذف کنید(احتمالاً فایلها مخفی هستند)... بعد کومودو را آپدیت کنید
    درود
    تشکر آقا علی
    همین کارو انجام دادم و مشکل برطرف شد .... بازم ممنون

16. 2 کاربر از dvb595959 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

سلام دوستان...
    درود
    اینجا رو ی نگاهی بندازید شاید کمکت کنه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

18. 4 کاربر از dvb595959 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

عکس های زیر به صورت تقریبا همزمان هست که پروسه مربوطه رو svchost نشون میده
    تا جایی که از اطلاعات ناقصم دارم svchost همچین پروسه هایی رو داره ولی به صورت مجازی و نباید مصرف اینترنت داشته باشه
    از طرفی هم منم به همین دلیل شک دارم که اگه مخربی هست باید به حدی شایع باشه که آنتی ویروس تشخیص بده
    سلام

یه پست میزارم و یکسری تنظیمات برای svchost قرار میدم....ولی فعلا میتونید اتصال فقط روی پروتکل UDP را براش آزاد بزارید

20. 3 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •