تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 350 از 457 اولاول ... 250300340346347348349350351352353354360400450 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,491 به 3,500 از 4564

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

آخر فروم باز hellbrain666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تـهـــران

پيش فرض

سلام
    یه سوال داشتم چرا کومودو توی نتایج [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اونطور که باید قدرتمند عمل نکرده؟

2. 4 کاربر از hellbrain666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mohammad_203's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    nowhere

پيش فرض

سلام
    یه سوال داشتم چرا کومودو توی نتایج [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اونطور که باید قدرتمند عمل نکرده؟
    من انتی ها مختلفی رو تست کردم .به نظرم بعضی وقت ها زیاد هم نباید به نتایج تست ها اعتماد کرد. در ضمن هر آنتی ویروسی امکانات خاص خودش رو داره و نمیشه همه انتی ها رو با هم مقایسه کرد.ممکنه یک انتی ویروس برای یک نفر مناسب باشه ولی برای کس دیگه مناسب نباشه.مثلا همین کمودو هر کسی نمیتونه باهاش کار کنه چون برای کابران نسبتا سطح بالا خوبه که بلدن چطور درست تنظیم کنن این برنامه رو.یا ممکنه برای یک کاربر که نمیخواد زیاد با تنظیمات سر و کله بزنه بیت دفندر بهتر باشه ! در کل موقعی میتونید یک آنتی رو انتحاب کنید که خودتون نصب کنید و چند روز باهاش کار کنید .

4. 9 کاربر از mohammad_203 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

سلام
    سلام

فکر میکنم نتایج آخرین تست این هست :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته فکر نمیکنم کومودو بد عمل کرده باشه. در ضمن من خیلی با محیط و نحوه انجام این تستها آشنا نیستم بنابراین خیلی نمیتونم در موردش صحبت بکنم. توی اون سایت هم تا جایی که من دیدم فقط نتایج هست و اطلاعات تکمیلی زیادی یافت نمیشه یا حداقل من ندیدم. فقط میشه حدس زد که شاید به تنظیمات پیشفرض کومودو برگرده که سندباکس روی لول پایین هست و احتمال داره روی نتایج تاثیر بزاره (فکر میکنم یه جایی خوندم که بعد از تست میان سیستم را چک میکنند و آلوده بودن یا نبودن و میزان آلودگی را میسنجد) البته با نسخه 8 سندباکس پیشفرض روی مجازی است اگر علت سندباکس باشه (یا حداقل بخشی از علت) باید نتایج بهبود پیدا کنه.

در هر صورت نتایج طوری هست که من وقتی بهش نگاه میکنم احساس نگرانی نمیکنم.

=====

حال که بحث اینها شد... یکبار دیگه دوست دارم مرور بکنم حرفهایی که قبلا زدم در این باره... من خودم چشمم به این تستها نیست ( البته اینو الان نمیگم، همون موقع که کومودو توی این تستها نتایج خوبی نمیگرفت میگفتم- یکی به ما گفته بود داری فرار رو به جلو میکنی و چون کومودو داره بد نتیجه میگره؛ به دروغ میگی چشمت به این تستها نیست.... به هر حال جواب من این بود/هست که اتفاقا من نگاهم به این تستها نبود/نیست که کومودو را انتخاب کردم.... وگرنه میرفتم کار آسون را انجام میدادم> یعنی یه آنتی که اکثرا صدر نشین هست را انتخاب میکردم و هی چپ و راست اینجا پزشو میدادم ، این که راحتتره!!)

====

اما همیشه سعی میکنم اینو بگم که این تستها نباید برای کاربر همیشه چیز یا هیچ چیز باشه. سعی کنید یک نگاه بینابینی داشته باشید.... به اینها به چشم تست نگاه کنید، نه کمتر نه بیشتر. و البته که (من مطئنم) گاهی اوقات میتونه به کاربر برای انتخاب محصول کمک کنه. و میتونه یک نمای کلی (فقط، نه بیشتر) از محصولات امنیتی را به شما نشون بده. کاربری هم که دنبال یکسری ویژگیها و قابلیتها و نحوه کارکرد و هزار و یک مسئله دیگر توی آنتی هست که قطعا خودش میدونه چی را انتخاب بکنه یا حول چه آنتی هایی بچرخه.

6. 9 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    azərbaycan

پيش فرض

من انتی ها مختلفی رو تست کردم .به نظرم بعضی وقت ها زیاد هم نباید به نتایج تست ها اعتماد کرد. در ضمن هر آنتی ویروسی امکانات خاص خودش رو داره و نمیشه همه انتی ها رو با هم مقایسه کرد.ممکنه یک انتی ویروس برای یک نفر مناسب باشه ولی برای کس دیگه مناسب نباشه.مثلا همین کمودو هر کسی نمیتونه باهاش کار کنه چون برای کابران نسبتا سطح بالا خوبه که بلدن چطور درست تنظیم کنن این برنامه رو.یا ممکنه برای یک کاربر که نمیخواد زیاد با تنظیمات سر و کله بزنه بیت دفندر بهتر باشه ! در کل موقعی میتونید یک آنتی رو انتحاب کنید که خودتون نصب کنید و چند روز باهاش کار کنید .
    دقیقا
    همین بیت دیفندر که اکثرا جزو رتبه های برتر بوده رو نتونستم واسه دو سه روز تحمل کنم!! ولی واسه یه کاربر آماتور بهترین انتخاب هست بدون کوچکترین اذیتی
    ولی واسه یه کاربر که میخواد همه چی دست خودش باشه و به اصطلاح کابران متوسط به بالا هیچی بهتر از کومودو نیست چون خودم چند تا رو تست کردم و هیچ کدومو نتونستم تحمل کنم

8. 7 کاربر از TurkOglu1993 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ALI V8's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

این برنامه ها و پلاگین هایی که همش میخوان وصل بشن به سرورشون رو لایسنسشون رو باطل کنند و یه دستور جامع بگید همون رو انجام بدیم بلاک بشن دیگه هم ازمون سئوال نپرسه...من بیشتر این تاپیک رو مطالعه کردم حسابی گیج شدم
    پلاگینهای فتوشاپ، برنامه
    splash player و حتی نرم افزار nukex هم وصل شد به سرورش و لایسنسش ر وباطل کرد مجبور شدم از اول نصب کنم...لطفن راهنمایی کنید...ممنون.

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی Captain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

این برنامه ها و پلاگین هایی که همش میخوان وصل بشن به سرورشون رو لایسنسشون رو باطل کنند و یه دستور جامع بگید همون رو انجام بدیم بلاک بشن دیگه هم ازمون سئوال نپرسه...من بیشتر این تاپیک رو مطالعه کردم حسابی گیج شدم
    پلاگینهای فتوشاپ، برنامه splash player و حتی نرم افزار nukex هم وصل شد به سرورش و لایسنسش ر وباطل کرد مجبور شدم از اول نصب کنم...لطفن راهنمایی کنید...ممنون.
    شما لیست این برنامه ها رو در تنظیمات فایروال به Blocked Application معرفی کنید تا دسترسیشون به نت غیرفعال بشه

11. 8 کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال sky1sky's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    فعلا هنوز از سکونت و زندگی خبری نیست

پيش فرض

سلام بربر و بچ کومودیی

1- چند صفحه پیش یکی از بچه ها لینک دانلود انتی ویروس کومودو گذاشته بود اما من قصد دارم فقط فایروال کومودو رو نصب کنم
    ایا برای فایروال نسخه جداگانه ای باید دانلود کنم یاهمون فایل کل انتی ویروسش رو باید دانلود کنم و موقع نصب فقط فایروال رو تیک بزنم؟؟؟

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    2-
    نصب همزمان فایروال کومودو + انتی ویروسی دیگر (غیر از کومودو ) ایااختلال ایجاد می کند یا خیر؟؟؟

مرسی

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی Captain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام بربر و بچ کومودیی

1- چند صفحه پیش یکی از بچه ها لینک دانلود انتی ویروس کومودو گذاشته بود اما من قصد دارم فقط فایروال کومودو رو نصب کنم
    ایا برای فایروال نسخه جداگانه ای باید دانلود کنم یاهمون فایل کل انتی ویروسش رو باید دانلود کنم و موقع نصب فقط فایروال رو تیک بزنم؟؟؟
    2-نصب همزمان فایروال کومودو + انتی ویروسی دیگر (غیر از کومودو ) ایااختلال ایجاد می کند یا خیر؟؟؟

مرسی
    سلام
    1. خیر نیازی به دانلود نسخه ی جداگانه نیست، شما در هنگام نصب فقط فایروال کومودو را انتخاب کنید کافیه.
    2. خیر. کومودو با اکثر برنامه های امنیتی سازگاری دارد

14. 4 کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hellbrain666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تـهـــران

پيش فرض

من به تازگی نسخه 8 بتا رو نصب کردم (ویندوز 8.1)
    اما اولا توی استارت آپ ویندوز به صورت خودکار ران نمیشه (البته سرویس هاش ران میشن خود برنامه منظورم هست)
    و مهمتر اینکه در قسمت Action center پیغام زیر رو میده و با اینکه سعی کردم اون رو فعال کنم باز هم بصورت غیر فعال می مونه

آخر فروم باز ba maram's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    من از خود سایت کومودو برنامه رو دارم دانلود می کنم
    چند تا سوال داشتم از حضورتون
    -بعد از دانلود نیاز به آپدیت هست ؟اگر که هست آپدیت آفلاین می خواد یا آنلاین ؟
    -من این برنامه رو برای یک کامپیوتر دیگه هم می خوام که اینترنت نداره ، آپدیت اون به چه صورت میشه ؟
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •