تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 349 از 457 اولاول ... 249299339345346347348349350351352353359399449 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,481 به 3,490 از 4564

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی Captain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    یک پیشنهادی دارم
    لطفا در تنظیمات برنامه تغییراتی اعمال شود که بعد از نصب کومودو، خود به خود اسکن سریع و آپدیت نکند.
    این مورد بسیار آزاردهنده هستش.
    یک پیشنهاد دیگر برای اینترفیس برنامه در هنگام نصب، درصدی که در هنگام نصب لود میشه و آن دایره سبز رنگ را به دایره لود شدن و نصب دیسک سخت کومودو که رنگارنگ و شیک هستش تغییر بدین. (وقتی در تنظیمات دیسک بوت کومودو را برای رایت بر روی فلش یا دیسک انتخاب میکنیم منظورم همان دایره رنگارنگ هست)

با تشکر

2. 4 کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    یک پیشنهادی دارم
    لطفا در تنظیمات برنامه تغییراتی اعمال شود که بعد از نصب کومودو، خود به خود اسکن سریع و آپدیت نکند.
    این مورد بسیار آزاردهنده هستش.
    یک پیشنهاد دیگر برای اینترفیس برنامه در هنگام نصب، درصدی که در هنگام نصب لود میشه و آن دایره سبز رنگ را به دایره لود شدن و نصب دیسک سخت کومودو که رنگارنگ و شیک هستش تغییر بدین. (وقتی در تنظیمات دیسک بوت کومودو را برای رایت بر روی فلش یا دیسک انتخاب میکنیم منظورم همان دایره رنگارنگ هست)

با تشکر

4. 2 کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

سلام
    باز بعد نصب کومودو، فایروال ویندوز غیرفعال نمیشه!
    سلام

یادم میاد اول که ویندوز 8 اومد این مشکل گزاش شد و بعد کامل از لیست ایرادات حذف شد. الان هم هیچ کس توی انجمن کومود نمیگه این اتفاق میافته. مسئله مختومه است.
    یعنی حین نصب نصب کومودو فایروال ویندوز غیرفعال نمیشه.

احتمالا به این علت:

Microsoft does not allow us to do so in Windows 8. Windows 8 certification program prevents us from doing so. Windows 8 firewall doesn't conflict with Comodo firewall but if you want, you can disable it manually. CFW sees traffic before windows firewall so no problems

خب وقتی کومودو نصب میشه روی ویندوز 8 فایروال ویندوز را غیرفعال نمیکنه چون مایکروسافت این اجازه را نداده.

مسعود جان شما کسپر داشتید حین نصب فایروال ویندوز را خاموش میکرد؟

6. 6 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

سلام
    یک پیشنهادی دارم
    این که از واجبات هست. اولین اقدام باید آپدیت و اسکن سریع باشه.

8. 7 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام

یادم میاد اول که ویندوز 8 اومد این مشکل گزاش شد و بعد کامل از لیست ایرادات حذف شد. الان هم هیچ کس توی انجمن کومود نمیگه این اتفاق میافته. مسئله مختومه است.
    یعنی حین نصب نصب کومودو فایروال ویندوز غیرفعال نمیشه.

احتمالا به این علت:

Microsoft does not allow us to do so in Windows 8. Windows 8 certification program prevents us from doing so. Windows 8 firewall doesn't conflict with Comodo firewall but if you want, you can disable it manually. CFW sees traffic before windows firewall so no problems

خب وقتی کومودو نصب میشه روی ویندوز 8 فایروال ویندوز را غیرفعال نمیکنه چون مایکروسافت این اجازه را نداده.

مسعود جان شما کسپر داشتید حین نصب فایروال ویندوز را خاموش میکرد؟
    البته مشکل خاصی نیست ولی خب من وقتی کاسپر، امسی سافت و بیتدیفندر تست میکنم همشون فایروال ویندوز را غیرفعال میکنند
    این که از واجبات هست. اولین اقدام باید آپدیت و اسکن سریع باشه.
    درسته ولی آزار دهنده هست

10. 6 کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

من مدتی بود که کومودو سکیوریتی داشتم. دیروز اومدم اول آنتی ویروسش رو غیر فعال کردم و آویرا نصب کردم و بعدش کومودو فایروال رو دانلود کردم و خواستم سکیوریتی رو از سیستم پاک کنم که موقع پاک کردن خودش گزینه پاک کردن آنتی ویروس ( تبدیل به فایروال ) رو داشت که برام جالب بود.

12. 5 کاربر از noisymind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mohammad_203's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    nowhere

پيش فرض

سلام
    1- با خیال راحت میشه روی یک ویروس در محیط virtual desktop دابل کلیک کرد؟ ( بنده روی یک ویروس دابل کلیک کردم و سیستم ریستارت شد و خوشبختانه به نظر میرسه مشکلی پیش نیومده ! )
    2- بهترین راه برای اینکه خیالمون راحت باشه پسورد هامون درامان هست ، استفاده از مرورگر در حالت سندباکس هست؟
    3-نمیشه در محیط virtual desktop یک فایل رو اسکن کرد؟ ( یعنی چطور میشه مطمئن شد که فایل امن هست؟ چون یک فایل دارم ولی کمودو اون رو ویروس که نمیشناسه ولی به نظر میاد فایل ویروس باشه)
    با تشکر

ناظر انجمن دانلود و آپلود NET DOCTOR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام دوستان

من یه سی دی درسی رو که اتوران داره رو قبلا که NOD داشتم راحت پلی می کردم اما الان COMODO نمیزاره

چیکار کنم که اتوران سی دی رو به عنوان ویروس نشناسه

یا اگه راهی نداره لااقل تا مدتی که سی دی رو می خوام ببینم چه جوری غیر فعال کنم کومودو رو

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

سلام دوستان

من یه سی دی درسی رو که اتوران داره رو قبلا که NOD داشتم راحت پلی می کردم اما الان COMODO نمیزاره

چیکار کنم که اتوران سی دی رو به عنوان ویروس نشناسه

یا اگه راهی نداره لااقل تا مدتی که سی دی رو می خوام ببینم چه جوری غیر فعال کنم کومودو رو
    اتو سندباکس را میتونید غیر فعال کنید

سلام
    1- با خیال راحت میشه روی یک ویروس در محیط virtual desktop دابل کلیک کرد؟ ( بنده روی یک ویروس دابل کلیک کردم و سیستم ریستارت شد و خوشبختانه به نظر میرسه مشکلی پیش نیومده ! )
    2- بهترین راه برای اینکه خیالمون راحت باشه پسورد هامون درامان هست ، استفاده از مرورگر در حالت سندباکس هست؟
    3-نمیشه در محیط virtual desktop یک فایل رو اسکن کرد؟ ( یعنی چطور میشه مطمئن شد که فایل امن هست؟ چون یک فایل دارم ولی کمودو اون رو ویروس که نمیشناسه ولی به نظر میاد فایل ویروس باشه)
    با تشکر
    میشه ویروسها را توی دسکتاپ مجازی کومودو اجرا کرد. خطری نداره. (میتونید اون ویروس را از طرق پیغام خصوصی به من بدهید؟). برای امنیت بیشتر وارد دسکتاپ کومودو بشید و مرورگر را اجرا کنید و از کیبورد مجازی کومودو استفاده کنید.

برای اجرای ویروسها هم میتونید توی همون محیط اصلی ویندوز ویروس را توی "سندباکس مجازی کومودو" اجرا کنید. کلیک راست روی ویروس و اجرا در سندباکس مجازی کومودو. و البته توی نسخه 8 ویروسکوپ فایلهای اجرا شده در سندباکس جازی را زیر نظر میگره (توی نسخه های قبلی اینجوری نبود)

16. 8 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mohammad_203's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    nowhere

پيش فرض

میشه ویروسها را توی دسکتاپ مجازی کومودو اجرا کرد. خطری نداره. (میتونید اون ویروس را از طرق پیغام خصوصی به من بدهید؟)
    سلام ارسال شد.(البته اینم بگم خواستم مطمئن شم و دوباره روی فایل دابل کلیک کردم ولی ایندفعه سیستم ریستارت نشد ! شاید اون دفعه مشکلی داشته یا نمیدونم یه فرقی داشته ! )

18. 3 کاربر از mohammad_203 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •