تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 345 از 457 اولاول ... 245295335341342343344345346347348349355395445 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,441 به 3,450 از 4564

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

پروفشنال musa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    TeHrAn

پيش فرض

پست تکراری
    Last edited by musa; 24-09-2014 at 16:45. دليل: پست تکراری

پروفشنال musa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    TeHrAn

پيش فرض

سلام برای آپدیت دیتابیس ورژن 6.3 مشکلی هست که قبلا هم یک بار پیش اومده بود، اینکه اقدام به دانلود کل دیتابیس میکنه و دیگه روی دیتابیس موجود آپدیتی انجام نمیشه! اشکال کار کجاست که با دانلود مجدد کل دیتابیس فرایند آپدیت بدون مشکل انجام میشه ؟ آخرین وضعیت آپدیت هم b0018270 هست. با تشکر
    Last edited by musa; 24-09-2014 at 17:12.

پروفشنال kasi58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

از دوستان کسی میتونه فایل آپدیت که ۱۹۹ مگ هست برای ورژن ۷ را آپلود کنه که بصورت دستی وارد کنم ؟
    ممنون

پروفشنال musa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    TeHrAn

پيش فرض

از دوستان کسی میتونه فایل آپدیت که ۱۹۹ مگ هست برای ورژن ۷ را آپلود کنه که بصورت دستی وارد کنم ؟ممنون
    سلام دوست عزیز از این لینک میتونید آخرین ورژن دیتابیس رو دانلود و بصورت آفلاین CIS رو آپدیت کنید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] موفق باشید.

5. 5 کاربر از musa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال kasi58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام دوست عزیز از این لینک میتونید آخرین ورژن دیتابیس رو دانلود و بصورت آفلاین CIS رو آپدیت کنید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] موفق باشید.
    ممنون از کجا و کدوم مسیر باید این فایل را وارد کنم ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    azərbaycan

پيش فرض

سلام
    یه سالی میشد که از کومودو استفاده نمیکردم
    الان ویندوزمو عوض کردم و آخرین ورژن رو از سایتش نصب کردم
    اما مشکل عجیبی دارم
    کومودو با ویندوز بالا نمیاد و تو 50% موارد وقتی رو آیکونش کلیک میکنم همچین اروری میده و بعد صفحه آبی ویندوز میاد و ریستارت میشه
    البته اگه روش کلیک هم نکنم باز ریستارت میشه
    تو این مواقع برنامه های دیگه هم کار نمیکنه و واسه هر کدوم یه اروری میده
    یعنی کلا ویندوز رو خراب کرده و باید چند بار ریستارت بشه تا درست کار کنه
    کسی مورد مشابه یا راه حلی نداره؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    azərbaycan

پيش فرض

البته من خودم وقتی این نسخه 8 را نصب میکنم پروسه cistray.exe به همراه ویندوز لود نمیشه ( روی نسخه های قبلی از همین ویرایش 8 این مشکل نبود ، اما روی نسخه 8.0.4281 یعنی آخرین نسخه بتا ظهور کرد) اگر کسی این مشکل را داشت بگه تا راه حل ارائه کنم)..... غیر از این چیز خاص دیگری/منظور بزرگتری ندیدم......
    با نصب نسخه بتا مشکل بالایی رفع شد
    ولی این مشکل cistray که تو ورژن قبلی هم داشتم پا برجاست
    راه حلتون چیه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hoaxes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام
    یه سالی میشد که از کومودو استفاده نمیکردم
    الان ویندوزمو عوض کردم و آخرین ورژن رو از سایتش نصب کردم
    اما مشکل عجیبی دارم
    کومودو با ویندوز بالا نمیاد و تو 50% موارد وقتی رو آیکونش کلیک میکنم همچین اروری میده و بعد صفحه آبی ویندوز میاد و ریستارت میشه
    البته اگه روش کلیک هم نکنم باز ریستارت میشه
    تو این مواقع برنامه های دیگه هم کار نمیکنه و واسه هر کدوم یه اروری میده
    یعنی کلا ویندوز رو خراب کرده و باید چند بار ریستارت بشه تا درست کار کنه
    کسی مورد مشابه یا راه حلی نداره؟

منم دقیقا همچین مشکلی رو دارم با این تفاوت که من روی آیکونش کلیک هم نمیکنم ولی این پیغام میاد . بعد جالبه

وقتی گزینه ی جستجو رو میزنم که مشکل رو پیدا کنه و رفع کنه ، میگه یه سری مشکل پیدا شد اما نمیتونم حلش کنم !!

کلا زد ویندوز منو نابود کرد مجبور شدم system restore کنم . شانس اوردم سرویس سیستم رستور رو غیر فعال نکرده

بودم و الا الان باید ویندوزو دوباره میریختم . بعد از این که کومودو رو نصب کردم و یک بار سیستم رو ریبوت کردم

تمام برنامه هایی که کومودو به اون ها اجازه ی اجرا شدن داده بود همه دچار مشکل شدن و اجرا نمیشدن . بعد اومدم

کومودو رو پاک کردم باز هم مشکل برنامه ها سر جاش بود که نهایتا system restore به دادم رسید .

به نظر من راه حلش ساده است . این که بی خیال کومودو شیم کلا ! چون این بار اولش نیست که ویندوز رو به فنا می بره

قدیم هم من باهاش این مشکلو پیدا کرده بودم .

10. این کاربر از Hoaxes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

با نصب نسخه بتا مشکل بالایی رفع شد
    ولی این مشکل cistray که تو ورژن قبلی هم داشتم پا برجاست
    راه حلتون چیه؟
    سلام

خب روی نسخه بتا این مورد وجود داره، و یکسری مسائل دیگه که البته شما را اذیت نمیکنه ، واسه همین لینک دانلود نسخه بتا را اینجا قرار دادم، به هر حال اگر مشکل حادی دیدید حتما اینجا بگید.

==

باید cistray.exe را به استارتاپ اضافه کنید از طریق رجستری میتونید این کار را انجام بدید یا با کمک نرم افزارهای مدیریت استارتآپ هم میتونید cistray.exe را ضافه کنید.

مسیر فایل اینه C:\Program Files\COMODO\COMODO Internet Security\cistray.exe

اگر با نرم افزارهای مدیریت استارتاپ انجام بدی که راحته، اگر هم دستی خواستی اضافه کنید این مسیر:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Run
    Last edited by Jadda; 29-09-2014 at 21:50.

12. 5 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    azərbaycan

پيش فرض

سلام

خب روی نسخه بتا این مورد وجود داره، و یکسری مسائل دیگه که البته شما را اذیت نمیکنه ، واسه همین لینک دانلود نسخه بتا را اینجا قرار دادم، به هر حال اگر مشکل حادی دیدید حتما اینجا بگید.

==

باید cistray.exe را به استارتاپ اضافه کنید از طریق رجستری میتونید این کار را انجام بدید یا با کمک نرم افزارهای مدیریت استارتآپ هم میتونید cistray.exe را ضافه کنید.

مسیر فایل اینه C:\Program Files\COMODO\COMODO Internet Security\cistray.exe

اگر با نرم افزارهای مدیریت استارتاپ انجام بدی که راحته، اگر هم دستی خواستی اضافه کنید این مسیر:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Run
    ممنون به صورت دستی حل شد
    ولی رو ورژن 7 هم همین مشکل هست و رفع نشده چه برسه بتا

منم دقیقا همچین مشکلی رو دارم با این تفاوت که من روی آیکونش کلیک هم نمیکنم ولی این پیغام میاد . بعد جالبه

وقتی گزینه ی جستجو رو میزنم که مشکل رو پیدا کنه و رفع کنه ، میگه یه سری مشکل پیدا شد اما نمیتونم حلش کنم !!

کلا زد ویندوز منو نابود کرد مجبور شدم system restore کنم . شانس اوردم سرویس سیستم رستور رو غیر فعال نکرده

بودم و الا الان باید ویندوزو دوباره میریختم . بعد از این که کومودو رو نصب کردم و یک بار سیستم رو ریبوت کردم

تمام برنامه هایی که کومودو به اون ها اجازه ی اجرا شدن داده بود همه دچار مشکل شدن و اجرا نمیشدن . بعد اومدم

کومودو رو پاک کردم باز هم مشکل برنامه ها سر جاش بود که نهایتا system restore به دادم رسید .

به نظر من راه حلش ساده است . این که بی خیال کومودو شیم کلا ! چون این بار اولش نیست که ویندوز رو به فنا می بره

قدیم هم من باهاش این مشکلو پیدا کرده بودم .
    برا منم همینطور بود البته
    مساله اینه که به همین راحتی ها نمیتونم کنارش بذارم
    هیچی جای فایروال کومودو رو نمیده
    یکسال گذشته رو هم از نورتون استفاده میکردم که یکماه پیش کلا از کار افتاد بعد که کومودو رو نصب کردم اینطوری شد بیخیالش شدم
    تو این یکماه از بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی و ترکیب آویرا + زون آلارم هم استفاده کردم جفتش مزخرف بودن
    در ضمن رایگان بودن کومودو مزیت بزرگیه به هیچ وجه از آنتی ویروس کرک استفاده نمیکنم
    اینایی هم که نصب کردم با لایسنس بود ولی به جرات میگم کومودو رایگان 100 برابر بهتر از بیت دیفندر پولی و گرون هست
    البته بیت دیفندر هم خیلی خوبه واسه یه کاربر مبتدی

14. 3 کاربر از TurkOglu1993 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •