تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 457 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 4564

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

در آغاز فعالیت saleh derakhshan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

از شما هم سپاسگذارم /// عجب سرعت اسکنش بالا رفته !!!!
    سه و نیم ترابایت رو در حدود 20 دقیقه فول اسکن کرد

تنها چیزی که من رو عاشق این برنامه کرد .. محافظت کامل در مقابل داس اتک DDOS بوده و هست .. کاری که هیچکدام از پکیج های پر آوازه مثل ایست و کاسپارسکی و ای وی جی و آواست برای من نکردن ... جوری دداس میشدم با اونا که کلا مودم ای دی اس الم رو باید ریست میکردم !

2. 5 کاربر از saleh derakhshan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض Virtual Kiosk

با سلام

اینجا قصد دارم در مورد Virtual Kiosk یا کیوسک مجازی کومودو مختصر توضیحی بدم. VK امکانیست جدید از کومودو که در ورژن 6 میتوانیم از آن استفاده بکنیم.

کومودو در یک جمله کیوسک مجازی را اینطور تعریف میکنه:

Virtual Kiosk is a sandboxed operating system

خب، در واقع کیوسک یک محیط مجازی برای اجرای فایلها و برنامه ها است. و فرقش با سندباکس کومودو در این است که در سندباکس شما میتونید یک فایل را برنامه را اجرا کنید ولی کیوسک کلا یک محیط و یک OS مجازی را در اختیار شما قرار میده!

میتوانید هر برنامه ای را در کیوسک نصب و بعد از آن اجرا کنید( مشابه یک Virtual Machine و ویندوز مجازی) و هیچ اثری از آن برنامه و تغییرات حاصله بر روی سیستم اصلی خود نداشته باشید. در واقع شما بر روی سیستم خود دو محیط دارید یکی ویندوز اصلی و یکی کیوسک مجازیVK؛

خب این میتونه امکان مناسبی باشه برای نصب و اجرای برنامه ها و علی الخصوص نصب و اجرای برنامه های بتا و تست آنها....و امکان دیگه اجرای هر نوع فایل مثل انواع ویروسها و مخربهاست بدون اینکه کوچکترین خطری سیستم اصلی شما را تهدید کنه.

نکته بعدی که کیوسک برای ما مهیا کرده محیطی امن برای فعالیتهای مرتبط با اینترنت هست، با اجرای مرورگرها در کیوسک و بعد گشت وگذار در فضای نت ، بدون ترس از وب سایتهای مخرب و ویروسها و روتکیتها و نرم افزارهای جاسوسی و.... و وجود یک صفحه کلید مجازی در کیویسک این امکان وجود دارد که به راحتی و اطمینان رمزهای ورود و نام کاربری و شماره های کارت اعتباری و ... را وارد و مورد استفاده قرار بدهیم به دور از تهدید انواع کیلاگرها...

نکاتی در مورد کیوسک:

جهت پاکسازی کیوسک ( همچنین سندباکس) از ردپای فایلها و هر آنچه در آن اتفاق افتاده است از Reset Sandbox استفاه میکنیم:

میتوان آپشنها را روی تسکبار قرار دهید:

قرار دادن پسورد بر روری کیوسک جهت خروج:

Shared Space چیست؟ فضا و فولدر و پل ارتباطی بین سیستم اصلی و کیوسک( به عنوان مثال اگر فایلی را از اینترنت از محیط کیوسک دانلود کردیم میتوان جهت انتقال به سیستم اصلی از طریق Shared Space استفاده و در واقع فایل را در پوشه Shared Space ذخیره کنیم:

میتوان مکانهای دیگری را هم به کومودو معرفی کرد تا از طریق کیوسک و سیستم اصلی قابل دسترسی باشند:

با کلیک بر روی VK در محیط کیوسک به تنظیماتی میرسیم که میتوان اینترفیس کیوسک را به حالت Classic و Table انتخاب نمود. و همچنین برای سوییچ به ویندوز آپشن Switch to Windows و با انتخاب Exit هم کیوسک shut down خواهد شد( در صورت قرار دادن پسورد و باید پسورد را وارد کنید)

Last edited by Jadda; 03-11-2012 at 23:27.

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

در نسخه 5 در تنظیمات فایروال جایی بود که لیست تمام برنامه هایی که در حال حاضر دارن از شبکه استفاده میکنند با پورتهای مورد استفاده و حجم پهنای باند و آی پی های متصل وجود داشت در نسخه 6 این جدول کجاست ؟؟

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

در نسخه 5 در تنظیمات فایروال جایی بود که لیست تمام برنامه هایی که در حال حاضر دارن از شبکه استفاده میکنند با پورتهای مورد استفاده و حجم پهنای باند و آی پی های متصل وجود داشت در نسخه 6 این جدول کجاست ؟؟
    سلام

اون بخش از فایروال حذف شده!( البته فعلا)

الان از این مسیر:

General Tasks -> Advanced Tasks -> Watch Activity -> Network

6. 4 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام

اون بخش از فایروال حذف شده!( البته فعلا)

الان از این مسیر:

General Tasks -> Advanced Tasks -> Watch Activity -> Network
    این موضوع واقعا یه باگ وحشتناک برای این نسخه بتا هست !!!! /// چیزی که شما گفتید و منم غیر اون چیزی پیدا نکردم یه پکیج مثل تسک منجیر ویندوز هست که بطور کاملا تفاوت داره به پنل فایروال .. یه مثال ساده اینکه فرضا شما در واچ اکتیویتی به مقدار فضای اشتغال شده از رم .. مقدار درگیری سی پی یو و مشخصات فایلی یک برنامه قابل رویت هست که بیشتر جنبه سیستم منیجر داره ولی در پنل فایروال ما به آی پی سروری که برنامه ای به آن متصل شده .. آی پی های دیگری که از طریق آن برنامه به ما متصل است .. مقدار حجم داده منقل شده یا گرفته شده با آی پی و یا آی پی های متعلق به یک برنامه سر و کار داریم ...
    امیدوارم در نسخه اصلی حتما این موضوع برگردانده شده باشه چون واقعا مبحث بسیار مهمیه !

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

1-این موضوع واقعا یه باگ وحشتناک برای این نسخه بتا هست !!!! /// 2-چیزی که شما گفتید و منم غیر اون چیزی پیدا نکردم یه پکیج مثل تسک منجیر ویندوز هست که بطور کاملا تفاوت داره به پنل فایروال .. 3-یه مثال ساده اینکه فرضا شما در واچ اکتیویتی به مقدار فضای اشتغال شده از رم .. مقدار درگیری سی پی یو و مشخصات فایلی یک برنامه قابل رویت هست که بیشتر جنبه سیستم منیجر داره ولی در پنل فایروال ما به آی پی سروری که برنامه ای به آن متصل شده .. آی پی های دیگری که از طریق آن برنامه به ما متصل است .. مقدار حجم داده منقل شده یا گرفته شده با آی پی و یا آی پی های متعلق به یک برنامه سر و کار داریم ...
    امیدوارم در نسخه اصلی حتما این موضوع برگردانده شده باشه چون واقعا مبحث بسیار مهمیه !
    سلام علیکم.

1- منظورم این بود که بخش View Active Connections از فایروال حذف شده، نه اینکه کلا از کومودو حذف شده باشه و مدیریت و بررسی کانکشنها و فایلها و برنامه های متصل به شبکه برداشته شده باشه!

2- در اینکه KS یک تسک منیجر پیشرفته هست که عرضی نیست ! ولی من تب Network را عرض کردم خدمتتون...خوب برو نگاه کن ببین قابلیتهای یک View Network را نداره؟

3- دقیقا اینها را داره....پورت مبدا و مقصد رو نشون میده + آدرس رو نشون میده=> منظورم از آدرس دقیقا آدرس هست! ولی در نسخه قبلی آدرس را به شکل ip نشون میدا اما الان داره domainname رو نشون میده. مقدار حجم رو هم به نحوی نشون میده

حالا نمیخوام بگم کامل هست و نیازی به بهبود نداره ، برای همین عرض کردم فعلا
    چون اعتقاد دارم در نسخه نهایی کمی بهتر میشه.

الان تنها مشکلش اینه که برای کانکشنهای اکتیو، ترمینیت کانکشن نداره. که فکر میکنم اضافه بکنند. همین.

این عکسها هم مربوط به پستم هست که ببینید:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Jadda; 07-11-2012 at 19:00.

9. 5 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه G.R.E.E.N's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام
    میشه در مورد برنامه GeekBuddy که همراه با اینترنت سکوریتی نصب میشه توضیح بدین؟
    نصبش لازمه یا نه؟

آخر فروم باز K1lou's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Sabzevar

پيش فرض

سلام
    میشه در مورد برنامه GeekBuddy که همراه با اینترنت سکوریتی نصب میشه توضیح بدین؟
    نصبش لازمه یا نه؟
    با سلام
    geekbuddy در واقع سرویسی هست که کارشناسان کومودو در زمانی که سیستم شما با مشکلی مثل ویروسی شدن مواجه میشه به سیستم شما وصل میشه تا مشکل رو حل کنه و مخصوص نسخه های پولی هست البته در نسخه رایگان هم مطمئن نیستم تا چند روز قابل استفاده هست فکرمی کنم 90 روز کار میکنه
    به نظر من لازم نیست برای نسخه رایگان که ما استفاده می کنیم

12. 2 کاربر از K1lou بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی Hidden-Hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

از شما هم سپاسگذارم /// عجب سرعت اسکنش بالا رفته !!!!
    سه و نیم ترابایت رو در حدود 20 دقیقه فول اسکن کرد

تنها چیزی که من رو عاشق این برنامه کرد .. محافظت کامل در مقابل داس اتک DDOS بوده و هست .. کاری که هیچکدام از پکیج های پر آوازه مثل ایست و کاسپارسکی و ای وی جی و آواست برای من نکردن ... جوری دداس میشدم با اونا که کلا مودم ای دی اس الم رو باید ریست میکردم !
    شما باید کسپرسکی را تنظیم کنید تا این مشکلات پیش نیاد.
    هرسوییتی نیاز به تنظیمات داره و با تنظیمات پیشفرض ، بله شاید امنیتی را برای شما ایجاد نکنه : دی

14. این کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه SURIV's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    جایی که واژه ها معنی ندارند.

پيش فرض

با سلام
    من فایروال کومودو 5.12 رو دیروز از سایتش دانلود و نصب کردم
    الان که با سایت pcflank تست گرفتم نتایج رضایت بخش نبود
    مثلا در مورد پورتهای سیستم با وجود اینکه تنظیم stealth ports رو روی Block All Incomming گذاشتم باز هم سایت pcflank گفت پورتهای سیستم visible هستن البته پورتها رو بستم ولی میگه visible هستن
    می خواستم بدونم مشکل از سایته یا فایروال؟
    و اینکه اگه از فایروال هست چه تنظیمی واسش بهتره؟
    با تشکر
    Last edited by SURIV; 08-11-2012 at 18:27.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •