تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 457 اولاول ... 51112131415161718192565115 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 4564

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

من دیروز comodo IS رو از سایتش دانلود کردم حدود 93 خورده ای مگ بود موقع نصب گه این خطا رو داد 7zipe:data error داد. این نسخه ی نهایی 5 رو نصب کردم که یه 97 مگ یه 23 مگ دانلود کرد و آپ دیت شد بعدشم سیستم رو اسکن کرد امروز چون سیستمم کند شده بود دس ایبلش کردم که ببینم مشکل از کجاست. مجدد که رانش کردم دیدم پیغام میده سیستم شما اسکن نشده خواستم اسکن کنه شروع کرد به دانلود 97 مگ فایل دیگه این رفتارها طبیعیه ؟

سلام

در مورد اون خطا، باید عرض کنم که فایل نصب کومودو که دانلود کردید در حین دانلود مشکل پیدا کرده و خراب شده، که میتونه تابع عواملی باشه که مهم نیست مهم اینه که اون فایل خراب شه.

اون رفتار طبیعی نیست، اگر بعد از نصب ، کومودو را با موفقیت، آنلاین آپدیت کردید، دیگه نباید مجددا از ابتدا فایل دیتابیس را دریافت کنه. الان بررسی کنید ببینید ورژن دیتابیس چنده؟

More -> About

الان اینه: 14429

2. 3 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و عکاسی naamre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ممنون از پاسختون راستش وضعیت موجود کمی ناراحتم می کرد فعلا outpost نصب کردم تا مجددا فایل رو دانلود کنم در ضمن به نظر می رسه کومودو سرعت سیستم رو تا حد نسبتا زیادی کاهش می ده cpu این سیستمی که روش نصب می کردم core 2 duo 2 gigz و رم هم 2 گیگه به نظر می رسید که کومودو راحت روش اجرا بشه ولی بعد از آپدیت سرعت خیلی کاهش داد

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس jolan57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

ممنون از پاسختون راستش وضعیت موجود کمی ناراحتم می کرد فعلا outpost نصب کردم تا مجددا فایل رو دانلود کنم در ضمن به نظر می رسه کومودو سرعت سیستم رو تا حد نسبتا زیادی کاهش می ده cpu این سیستمی که روش نصب می کردم core 2 duo 2 gigz و رم هم 2 گیگه به نظر می رسید که کومودو راحت روش اجرا بشه ولی بعد از آپدیت سرعت خیلی کاهش داد
    سیستم من (البته ورژن 6 بتا , ورژن 5 هم همین بود )
    Last edited by jolan57; 05-12-2012 at 00:16.

5. 4 کاربر از jolan57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

سلام:
    شما یا ویندوزت مورد داره یا فایلی که نصب کردی.که سیستمت اینقد کند شده.کومودو یکی از سبکترین و در عین حال قویترین سوییتهاست.من رو سیستم دوستم که سی پی یو سلرون 430 که 1.8 گیگم نیست با یک گیگ رم دی دی آر 2 نصب کردم با ویندوز ایکس پی از نود و اویرا هم سبکتر داره کار میکنه.مشکل از کومودو نیست عزیز.اگرم آنلاین آپدیت شده نباید دوباره این مقدار دانلود کنه.مگه اینکه آفلاین آپدیت بشی اونم اگه موتور کومودو بروز شده باشه که حدود یکماه پیش که من نصب کردم چون موتور ورژنش بالاتر رفته بود همین حدود 100 مگ دانلود آنلاین کرد که این طبیعیه اما مال شما نه...

7. 3 کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام:
    شما یا ویندوزت مورد داره یا فایلی که نصب کردی.که سیستمت اینقد کند شده.کومودو یکی از سبکترین و در عین حال قویترین سوییتهاست.من رو سیستم دوستم که سی پی یو سلرون 430 که 1.8 گیگم نیست با یک گیگ رم دی دی آر 2 نصب کردم با ویندوز ایکس پی از نود و اویرا هم سبکتر داره کار میکنه.مشکل از کومودو نیست عزیز.اگرم آنلاین آپدیت شده نباید دوباره این مقدار دانلود کنه.مگه اینکه آفلاین آپدیت بشی اونم اگه موتور کومودو بروز شده باشه که حدود یکماه پیش که من نصب کردم چون موتور ورژنش بالاتر رفته بود همین حدود 100 مگ دانلود آنلاین کرد که این طبیعیه اما مال شما نه...
    ممنون چک می کنم ببینم ایراد کجاست

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

سلام:
    اضاقه میکنم آپدیت های کومودو خیلی کم حجمه نسبت به کاسپرسکی و نورتون.من الاان کومودو که 1 -2 هفته پیش آپدیت شده را برای آپدیت گذاشتم کلا 2 مگابایت گرفت!!!

10. 3 کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

اضاقه میکنم آپدیت های کومودو خیلی کم حجمه نسبت به کاسپرسکی و نورتون.من الاان کومودو که 1 -2 هفته پیش آپدیت شده را برای آپدیت گذاشتم کلا 2 مگابایت گرفت!!!
    سلام

بله حق باشماست. کلا آپدیتهای کومودو خیلی کم حجمه. و اصلا اذیت نمیکنه. البته از ویژگیهای یک آنتی خوب: نرخ تشخیص بالا و قدرت پاکسازی بالا و سرعت اسکن زیاد، هست. البته اگر یک آنتی بتونه این مهم را با بروزرسانیهای کم حجم تحقق ببخشه خوبه. مسیره کومودو هم همینه.

کومودو داره این مسیر را طی میکنه: تشخیص بالا، پاکسازی قدرتمند، سرعت اسکن زیاد، استفاده از منابع سیستم کم، حفاظت چند لایه ای از سیستم، قابل استفاده کردن و تامین امنیت مناسب برای کاربران مبتدی با تنظیمات پیش فرض، قابل استفاده برای کاربران حرفه ای و تامین بالاترین امنیت از طریق اعمال تنظیمات دلخواه، گوش دادن به ایده ها و نظرات کاربران، جمع آوری راهکارهای امنیتی مناسب از سایر محصولات و بکارگیری در محصول CIS، ارائه ایده های نو در امنیت، و خلاصه اینکه سعی میکنه فکر همه چیز را بکنه حتی آپدیت آفلاین و ....

حالا چقدر موفق بوده و در آینده میتونه چقدر موفق باشه را نمیدونم.....

12. 5 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

سلام

بله حق باشماست. کلا آپدیتهای کومودو خیلی کم حجمه. و اصلا اذیت نمیکنه. البته از ویژگیهای یک آنتی خوب: نرخ تشخیص بالا و قدرت پاکسازی بالا و سرعت اسکن زیاد، هست. البته اگر یک آنتی بتونه این مهم را با بروزرسانیهای کم حجم تحقق ببخشه خوبه. مسیره کومودو هم همینه.

کومودو داره این مسیر را طی میکنه: تشخیص بالا، پاکسازی قدرتمند، سرعت اسکن زیاد، استفاده از منابع سیستم کم، حفاظت چند لایه ای از سیستم، قابل استفاده کردن و تامین امنیت مناسب برای کاربران مبتدی با تنظیمات پیش فرض، قابل استفاده برای کاربران حرفه ای و تامین بالاترین امنیت از طریق اعمال تنظیمات دلخواه، گوش دادن به ایده ها و نظرات کاربران، جمع آوری راهکارهای امنیتی مناسب از سایر محصولات و بکارگیری در محصول CIS، ارائه ایده های نو در امنیت، و خلاصه اینکه سعی میکنه فکر همه چیز را بکنه حتی آپدیت آفلاین و ....

حالا چقدر موفق بوده و در آینده میتونه چقدر موفق باشه را نمیدونم.....
    بله درسته.ضمنا اگر کسی با فایروال کومودو تو ویندوز 8 اینا کلا مشکل پیدا کرده (برای من اینترنتم قطع می بود تا وقنی که تیک درایور کومودو زده شده بود) بگه راهنماییش کنم.

14. این کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من مجدادا CIS رو نصب كردم . آپديت هم شد الان خوبه سرعتشم مناسب. بعضي آنتي ويوروس يا سكيوريتي سوييت ها رو كه نصب مي كردم جداي از سرعت دماي كارت گرافيك لب تاپ رو بالا مي بردن ولي با comodo در حالت عادي 62 تا 65 هست فعلا راضي كنندست. فكر مي كنم حق با شماست من win 7 home premium نصب كردم كه زياد سنگين نباشه . احتمالا به professional تغيير بدم چون compability با بعضي نرم افزار ها هم نداره.
    Last edited by naamre; 06-12-2012 at 15:47.

16. این کاربر از naamre بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

من مجدادا CIS رو نصب كردم . آپديت هم شد الان خوبه سرعتشم مناسب. بعضي آنتي ويوروس يا سكيوريتي سوييت ها رو كه نصب مي كردم جداي از سرعت دماي كارت گرافيك لب تاپ رو بالا مي بردن ولي با comodo در حالت عادي 62 تا 65 هست فعلا راضي كنندست. فكر مي كنم حق با شماست من win 7 home premium نصب كردم كه زياد سنگين نباشه . احتمالا به professional تغيير بدم چون compability با بعضي نرم افزار ها هم نداره.
    سلام:
    دمای کارت گرافیک بالا میره چون کنار سی پی یو هست و همجواری با اون باعث این میشه و گرنه آنتی ویروس کاری به کارت گرافیک نداره...

18. این کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •