تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 457 اولاول ... 7891011121314152161111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 4564

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی Hidden-Hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام دادا علی

و سلام بر دوستداران کومودو

والا علی بچه ها حرف های قشنگی زدند و مشورت های خوبی و باید ترجمه به نظر من نه زیاد سطح پایین باشه و نه زیاد سطح بالا ، چون کاربر های حرفه ای ایران هم بخوان با زبان پارسی کار کنند باید ، کاری کنیم که اگر پارسی را انتخاب کردند ترجمه قوی و محکم باشه ولی برای کمک کردن راحت باشه تا کاربرهای مبتدی هم از پس سوالات کومودو بربیان...الان بیشتر شرکت ها به مخرب ها یا اسم مالوار میدن یا تهدید و ویروس انتخاب کردن یکم عامیانه و قدیمی هست پس ترجمه باید امروزی و سطح متوسط و کمک کننده قوی باشه.
    ولی اگر یک گروه بزنیم برای ترجمه کومودو و تایپیک ایجاد کنیم برای هر قسمت و بچه بیان اونجا نظر بدهد و منطقی باشه بهتر هست تا اینجا بخواییم در مورد ترجمه درست و دقیق حرف بزنیم.
    در مورد اسم فایروال هم با علی موافقم هستم چون دیوار اتش یکم چطور بگم داغون و امروزی نیست و همون اسم فایروال باشه بهتر هست و کاربر بهتر میتونه با ترجمه کنار بیاد.
    اگر کمکی از دست من بر بیاد کمک میکنم ولی بگم من اگر سوییت کومودو بود راحت تر می شد کمک کرد.
    راستی علی این کار شما جای تحسین داره نه برای چاپلوسی گفتم نه بلکه اراده کردی و میخواهی محصول دوست داشتنیت که میدونی قوی هست را به زبان پارسی ترجمه کنی تا هم وطنان خودت که زبان قوی ندارند راحت باهاش کار کنن و امنیت داشته باشند.

مخلصم علی

2. 4 کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ALI16437's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

با سلام

من از Cis 5.12 استفاده میکنم یک مشکلی دارم اونم اینکه از وقتی کومودو رو نصب کردم
    Mozilla Firefox درست کار نمیکنه و مداوم هنگ میکنه و گیر میکنه مجبور میشم با تسک
    مسنجر ویندوز ببندمش اخرین ورژن برنامه فوق رو نصب کردم فقط هم با کومودو این مشکل
    رو دارم به trusted file هم اضافه کردمش

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

با سلام

من از Cis 5.12 استفاده میکنم یک مشکلی دارم اونم اینکه از وقتی کومودو رو نصب کردم
    Mozilla Firefox درست کار نمیکنه و مداوم هنگ میکنه و گیر میکنه مجبور میشم با تسک
    مسنجر ویندوز ببندمش اخرین ورژن برنامه فوق رو نصب کردم فقط هم با کومودو این مشکل
    رو دارم به trusted file هم اضافه کردمش
    سلام:
    موزیلا خودش جزو اپلیکیشن های تراست هست توی کومودو.شاید موزیلای شما مورد داره-ورژن اون چنده؟؟؟آخرین ورژن یعنی 17 رو نصب کنین یا پاکش کنین و یه ورژن دیگه نصب کنین ببینین درست میشه؟؟؟

5. این کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام

comodo 5.12 را نصب کردم ولی نمی تونم به اینتر نت وصل بشم .در ضمن fire wall security level , defense+security level, sand box security level را روی چه حالتی بذارم؟

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام
    الان یه موردی زبان فارسی که ردیف بشه مثلا کاسپر میشه که فقط فارسی هست یا نه مثل نرم افزار هایی مثل IDM هست که میشه سویئچ کرد؟(البته کاسپر رو مطمئن نیستم ولی برا یکی نصب کردم نسخه فارسیش رو یکم گشتم ببینم میشه انگلیسی کرد یا نه چیزی پیدا نکردم)
    با اجازه دوستان

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. 3 کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز M e i s a m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    هــمـدان

پيش فرض

سلام

comodo 5.12 را نصب کردم ولی نمی تونم به اینتر نت وصل بشم .در ضمن fire wall security level , defense+security level, sand box security level را روی چه حالتی بذارم؟
    روی آیکون برنامه که گوشه ی صفحه هست کلیک راست کن و Firewall Security Level رو روی Custom بذار تا هر موقع برنامه ای خواست به اینترنت دسترسی داشته باشه خودت یا بهش اجازه بدی (Allow) یا اینکه بلاکش کنی (Block)
    احتمالا الان مرورگرت بلاک شده که به اینترنت دسترسی نداره
    برای UnBlock کردن تو تب Firewall قسمت Define a New Trusted Application رو بیار و از Select > Browse مرورگرت رو از تو محل نصبش انتخاب کن و اوکی کن

10. 4 کاربر از M e i s a m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

این گزینه ها را روی چه حالتی بذارم؟ , defense+security level, sand box security level

راستی اگه firewall security level در حالت safe mode باشه مشکلی پیش می اد؟

12. این کاربر از پادشاه اسمان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

این گزینه ها را روی چه حالتی بذارم؟ , defense+security level, sand box security level

نه توی سیف مد باشه مشکلی پیش نمیاد اما توی سکوریتی پلیسی هر برنامه برای اتصال به نت و ورود و خروجهات اجازه ش دست خودته اما توی سیف مد اتوماتیکه با سوال کمتر...
    دیفنس پلاس رو بذار روی سیف مد و سند باکس رو هم میتونی خاموش کنی هم روشن.اگه روشن باشه یه مخرب رو که دیفنس پلاس تشخیص بده میتونی توی محیط سند باکس تست و اجرا کنی بدون اینکه به سیستمت صدمه ای بخوره...تنظیمات کومودو رو تو همین تاپیک میتونی بصورت عکس و فیلم پیدا کنی عزیز...
    در ضمن اول configuration رو حتما حتما بذار روی پرو اکتیو و ریستارت کن تا بیشترین امنیت رو داشته باشی

این پست رو ببین لینک تمام پستهای کومودو توشه
    Last edited by aylar6888; 28-11-2012 at 02:41.

14. 5 کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس jolan57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

نه اتفاقا بر روی سیف مود باشه خیلی هم خوبه دیگه در مورد برنامه های سیف نیاز به جواب دادن نیستی, بر روی همون safe mode قرار بده
    دیفنس رو که دوست خوبم جواب دادن و بر روی سیف مود قرار بده
    در مورد سندباکس بهتره که خاموشش کنی و یه مدتی که گذشت و کار با کمودو رو خوب یاد گرفتی میتونی ازش استفاده کنی من احساس میکنم چندتا از برنامه های شما وارد سندباکس شدن و سیستمتون با مشکل مواجه شده
    پست زیر رو برای کار کردن با کمودو باید کامل بخونی تمام این سوالاتت و خارج کردن برنامه ها از سندباکس اونجا جواب داده شده

با پوزش از دوستان

16. 4 کاربر از jolan57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

چرا configuration قسمت proactive غیر فعال هست؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •