تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 12 اولاول ... 456789101112 آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 118

نام تاپيک: iPad with Retina Display || آیپد نسل چهارم ! گفت و گو و تبادل نظر

کاربر فعال انجمن هنر هفتم mehdi30nema's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان یه مشکل :

یکی از دوستانم آیپد 4 خریده و جیلبریک هم نیست . دیروز رفتم خونش تا آیتونز را نصب کنم تا بتونه از طریق لپ تابش یه سری فیلم و آهنگ و ... روی آیپد بریزه .
    آیتیونز 10.4 را از مجموعه کینگ 2012 روی ویندوز ویستا نصب کردم . ولی وقتی آیپد 4 را وصل میکردم نمیشناخت .
    هر کاری کردم نشد .

حالا باید حتما نسخه 11 رو نصب کنم ؟ واینکه بعد از اینکه نرم افزار نصب شد دقیقا باید چی کار کنم ؟

میشه خواهشا راهنمایی کنید ، من هیچی از آی او اس نمیدونم و فردا دوباره میخام برم خونه دوستم تا ایتونز را نصب کنم . اگه نتونم خیلی بد میشه .

حـــــرفـه ای *Ali*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

براي ريختن فيلم و آهنگ از پي سي روي آيپد حتماً لازم نيست كه از آيتيونز استفاده كنيد.
    با نصب نرم افزارهاي مديريت فايل مثل Documents از اپ استور و داشتن يه شبكه WiFi ميتونيد به راحتي و سريع تر از هر ديوايسي هر فايلي رو از پي سي به آيپد انتقال بديد. فقط كافيه در قسمت Network آي پي كه به شما ميده رو توي مرورگر پي سي وارد كنيد.
    اگر هم حتماً به آيتيونز نياز داريد آخرين نسخه شو نصب كنيد و بعد آيپدو وصل كنيد. توي بخش Movies ميتونيد فيلم ها رو وارد كنيد و روي آيپد بريزيد. آهنگ ها هم كه ساده ست و كاري نداره.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

براي ريختن فيلم و آهنگ از پي سي روي آيپد حتماً لازم نيست كه از آيتيونز استفاده كنيد.
    با نصب نرم افزارهاي مديريت فايل مثل Documents از اپ استور و داشتن يه شبكه WiFi ميتونيد به راحتي و سريع تر از هر ديوايسي هر فايلي رو از پي سي به آيپد انتقال بديد. فقط كافيه در قسمت Network آي پي كه به شما ميده رو توي مرورگر پي سي وارد كنيد.
    اگر هم حتماً به آيتيونز نياز داريد آخرين نسخه شو نصب كنيد و بعد آيپدو وصل كنيد. توي بخش Movies ميتونيد فيلم ها رو وارد كنيد و روي آيپد بريزيد. آهنگ ها هم كه ساده ست و كاري نداره.
    ممنون بابت توضیحاتتون ،
    دوست عزیز من اصلا این چیزایی را که میگید مثل ست کردن آی پی و ... را بلد نیستم ، آخه اصلا خودم با ایپد اصلا کار نکرده بودم .
    من فقط عادت کردم تبلت خودم ( ایسوس آندرویدی ) را به لپ تاپ وصل کنم و راحت هر چی میخام بریزم روش .
    ببینید من اصلا سرعت نقل و انتقال دیتا و ... برام مهم نیست . فقط دنبال یه راهیم که بتونم یه سری آهنگ و فیلم ... را روی این آیپد 4 دوستم بریزم برام بسه ( اون اطلاعاتش از آیپد هیچی نیست و فقط میخاد باهاش فیلم و موزیک ببینه ) .
    حالا ممنون میشم اگه راه ساده تری وجود داره بهم بگید اگه نه همین روش کار با ایتونز را هم توضیح بدید خیلی لطف میکنید .

با تشکر

حـــــرفـه ای *Ali*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

ممنون بابت توضیحاتتون ،
    دوست عزیز من اصلا این چیزایی را که میگید مثل ست کردن آی پی و ... را بلد نیستم ، آخه اصلا خودم با ایپد اصلا کار نکرده بودم .
    من فقط عادت کردم تبلت خودم ( ایسوس آندرویدی ) را به لپ تاپ وصل کنم و راحت هر چی میخام بریزم روش .
    ببینید من اصلا سرعت نقل و انتقال دیتا و ... برام مهم نیست . فقط دنبال یه راهیم که بتونم یه سری آهنگ و فیلم ... را روی این آیپد 4 دوستم بریزم برام بسه ( اون اطلاعاتش از آیپد هیچی نیست و فقط میخاد باهاش فیلم و موزیک ببینه ) .
    حالا ممنون میشم اگه راه ساده تری وجود داره بهم بگید اگه نه همین روش کار با ایتونز را هم توضیح بدید خیلی لطف میکنید .

با تشکر
    من والا چیزی که گفتم ساده ترین راه ممکن یعنی از تبلت ایسوس شما هم ساده تر بود.
    فقط یه برنامه به نام [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو از اپ استور به وسیله خود آیپد دانلود و نصب میکنید. بازش میکنید و گزینه نتورک رو از سمت چپ میزنید. روی شکلک وای فای که کلیک کنید آی پی به شما میده که اگه توی کامپیوتر وارد کنید به فایلهای اون برنامه دسترسی پیدا میکنید و میتونید به صورت بی سیم روش آپلود کنید. بعداً هم هر زمان که خواستید فایل روش بریزید فقط کافیه وقتی وای فای خونه شما روشنه اینکارو انجام بدید. بین دو تا دستگاه هم میتونید فایل منتقل کنید، دیگه چی از این ساده تره؟ ناسلامتی آیپد به ساده و روون بودن معروفه!
    آیتیونز هم والا کار خاصی نداره. نصب که شد بازش کنید و آیپد رو وصلش کنید. خود به خود شناساییش میکنه و میتونید مدیریتش کنید. توضیح بیشتر بدید تا ببینم مشکل از کجاست. این صفحه رو هم بخونید بد نیست:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5. 4 کاربر از *Ali* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان لوازم جانبی آیپد 4 مثل اداپتور مموری و فلش و ... تو بازار موجوده الان ؟ منظورم اینه ک عرضه شدن ؟

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

دوستان لوازم جانبی آیپد 4 مثل اداپتور مموری و فلش و ... تو بازار موجوده الان ؟ منظورم اینه ک عرضه شدن ؟
    عرضه شدن ولی نمی دونم در بازار ایران موجود باشه یا خیر.

اگه نباشه جاش خالی می مونه netwait's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوستان یک سوالی
    اگر ما درحال حاضر وایفای نداشته باشیم و همینطور سیم کارت میتونیم از طریق ویندوز تبلت رو به اینترنت متصل کنیم موقتا؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه سوال داشتم اینکه سرعت دانلود با آیپد(وایرلس) اندازه کامپیوتر هست و آیا نرم افزار idm واسه آیپد موجوده؟

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

یه سوال داشتم اینکه سرعت دانلود با آیپد(وایرلس) اندازه کامپیوتر هست و آیا نرم افزار idm واسه آیپد موجوده؟
    نه به خوبی PC نیست (چون کلا چیپ هایی که در این محصولات به کار میره ضعیف تر از چیپ های کامپیوترهاست و این در همه تبلت ها یکسانه)، IDM وجود نداره ولی نرم افزارهای دانلود هست.

11. این کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای rave-87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

دوستان من آيپد ٤ دارم و جديدا يك مشكل عجيبي پيدا كردم
    راستش از اسپيكر آيپد، بعضي موقع ها يك صدايي شبيه صداي جرقه مياد، اول فكر كردم خيالاتي شدم، ولي مثلا وقتي كاور آيپد رو ميبستم، چند بار اين صداي جرقه مانند رو داد،
    الانم كه مي خواستم آدرس سايت رو بزنم، بعدش كه اوكي زدم، بازم همون جرقه رو زد.
    كسي تا حالا چنين چيزي ديده يا شنيده؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •