تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 12 اولاول ... 34567891011 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 118

نام تاپيک: iPad with Retina Display || آیپد نسل چهارم ! گفت و گو و تبادل نظر

داره خودمونی میشه behrooztahmasbi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    یه مشاوره میخوام از بزرگای مجلس(همتون)

من میخوام یه آیپد 4 بگیرم(امکان خرید مستقیم از اپل استور دارم) ... حالا موندم با این حرف و حدیثایی که مطرحه "عرضه آیپد 5 در ماه مارس" بزارم اونو بگیرم یا همین 4 خوبه؟

همون طوری که شنیدم احتمالا طراحی نسل بعدی آیپد خیلی شبیه آیپد مینی میشه

یه جایی خوندم کمتر شدن فاصله صفحه نمایش با کناره ی آیپد توی آیپد مینی خیلی خوشایند نیست چون جای نگه داشتن آیپد از گوشه رو نداره و اگه آیپد از گوشه گرفته بشه انگشتا روی صفحه نمایش میره و درد سر درست میکنه ... طبیعتا این مشکل توی آیپد 9.7 اینچی با وزن بیشتر محسوس تره

اصلا میخواستم یکی از دوستان که با هر دو آیپد کار کردن بفرمایند کیفیت کیس کدوم بهتره هم از لحاظ ساخت و هم از لحاظ خوش دستی ... (چون به احتمال زیاد آیپد بعدی تغییرات ظاهری خواهد داشت و تغییرات سخت افزاریش اونقدر ها محسوس نخواهد بود)

آخر فروم باز Mool Tee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Does it Matter?

پيش فرض

ببینید اگه شما می خواهید ایپد تهیه باید همین الان تهیه کنید و به فکر اومدن مدل بعدیش نباشید چون برای مدل بعدی هم مثلا میگن ایپد 6 داره میاد و اینا! من با ایپد مینی و خود ایپد کار کردم ولی مشکلی توی دست گرفتن مینی نداشتم ولی ممکنه توی ایپد با سایز بزرگتر این مشکل پیش بیاد که البته این احتمال هست که ایپد به این شکل تغییر کنه

3. این کاربر از Mool Tee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای *Ali*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

یه جایی خوندم کمتر شدن فاصله صفحه نمایش با کناره ی آیپد توی آیپد مینی خیلی خوشایند نیست چون جای نگه داشتن آیپد از گوشه رو نداره و اگه آیپد از گوشه گرفته بشه انگشتا روی صفحه نمایش میره و درد سر درست میکنه ... طبیعتا این مشکل توی آیپد 9.7 اینچی با وزن بیشتر محسوس تره

نه، اصلا اينطور كه ميگيد نيست. اينو هر جا خونديد يا هركسي كه بهتون گفته مطمئن باشيد تا حالا با آيپد ميني كار نكرده. صفحه نمايش آيپد ميني طوري طراحي شده كه به شكل هوشمندي بين لمس (touch) و استراحت انگشت كنار صفحه تفاوت قائل ميشه و هيچ مشكلي به وجود نمياد. بنده خودم دارم استفاده ميكنم و تا حالا مشكلي نديدم.
    توي آيپد اصلي هم كه كلا دست رو نمايشگر نميره چون فاصله كافي هست. اصولاً فلسفه وجود اين فاصله كم يا زياد نحوه دست گرفتن آيپده. يك دست در آيپد ميني و دو دست توي آيپد.
    اصلا میخواستم یکی از دوستان که با هر دو آیپد کار کردن بفرمایند کیفیت کیس کدوم بهتره هم از لحاظ ساخت و هم از لحاظ خوش دستی ... (چون به احتمال زیاد آیپد بعدی تغییرات ظاهری خواهد داشت و تغییرات سخت افزاریش اونقدر ها محسوس نخواهد بود)
    من با هردوش كار كردم. آيپد ميني خيلي خوش دست تر هست. ولي هر كدوم واسه يه نوع استفاده اي ساخته شدن.
    Last edited by *Ali*; 08-01-2013 at 23:11.

5. 2 کاربر از *Ali* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

دوستان!

یکی قراره آیپد 4 رو برام از امارات (شارجه) بخره بیاره!

3 تا سوال دارم:

اولیش اینکه ... من تا حالا آیپد آک ندیدم ... یکی از دوستان لطف میکنن یه مشخصاتی از جعبه آک آیپد بدن که یهو یه وقتی تقلبی یا چیز دیگ ای نباشه ....!

دومین سوالم ... من چطور میتونم بدون باز کردن و دیدن تغییرات پورت آیپد ....... از همون جعبه آک بفهمم آیپد من نسل چهارم؟ {یه وقت آیپد 3 یا 2 نباشه) ؟؟؟

سیم: ... راستی پورت جدید آیپد(آیپد نسل چهارم) بزرگتر شده یا کوچیکتر؟؟؟

ممنون از توجهتون
    ...

آخر فروم باز Mool Tee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Does it Matter?

پيش فرض

ایپد 4 از پورت lightning استفاده میکنه که خیلی کوچیک هست! برای فهمیدن از روی جعبه هم به پشت جعبه نگاه کنید اگه کلمه مثل Lightning Port رو دیدید بدونید ایپد 4 هست !! موفق باشید
    Last edited by Mool Tee; 14-01-2013 at 08:42.

8. این کاربر از Mool Tee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام و وقت بخیر ...
    ممنون میشم دوستان زحمت این سوالات م و بکشن ...

موقع خريد هم به پلاستيك روي بسته بندي دقت كنيد كه علامت t شكل روش باشه !
    دوست عزیز ممکنه در مورد علامت t شکل بیشتر توضیح بدید؟

و سريال هم در سايت اپل قبل از باز كردن جعبه بزنيد كه بفهميد كه دستگاه اكتيو نشده باشه !
    سریال رو کجای سایت اپل بزنم و ضمن اینکه اعلام میکنه دستگاه قبلا اکتیو شده یا نه، نوع آیپد رو هم مشخص میکنه؟ (اینکه آیپد 2 یا 3 یا 4 هست ؟؟؟)

و دیگه اینکه مگه همه باید باید باید قبل استفاده از آیپد اونو اینطوری اکتیو کنن ؟؟؟

پارت نامبر امارات فيس تايم نداره
    تفاوت این پارت نامبر فقط و فقط و فقط همینه؟

و آیا با نصب نرم افزار این محدودیتش رفع میشه؟

ایپد 4 از پورت lightning استفاده میکنه که خیلی کوچیک هست! برای فهمیدن از روی جعبه هم به پشت جعبه نگاه کنید اگه کلمه مثل Lightning Port رو دیدید بدونید ایپد 4 هست !! موفق باشید
    دوست عزیز ظاهرا این عبارت پشت جعبه درج نشده !

ممنون از توجهتون...
    Last edited by behrooztahmasbi; 17-01-2013 at 11:45.

پروفشنال lurenzo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

دوست عزیز ظاهرا این عبارت پشت جعبه درج نشده !

ممنون از توجهتون...
    دوست عزيز دقيقا پشت دستگاه و روي برچسبي كه ظرفيت دستگاه هم نوشته شده، محتويات جعبه نوشته شده بصورت زير:
    includes ipad, Lightning to USB cable, and USB Power Adapter....

11. این کاربر از lurenzo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

M Ơ Ɗ Є Ʀ ƛ Ƭ Ơ Ʀ VAHID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    "فروم" ها خانه دوم ما

پيش فرض فروش آیپد رتینای نسل چهارم با ظرفیت "128 گیگابایت" از 17 بهمن آغاز می شود

اپل سر انجام با [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که در نوع خود کاری غیر متعارف از این کمپانی است، عرضه آیپد رتینای 128 گیگابایتی را تأیید کرد. قرار است از 5 فوریه (17 بهمن) فروش اینترنتی این محصول در سایت اپل آغاز شود. آیپد رتینا 128 گیگ، در دو رنگ سفید و سیاه و دو مدل وای-فای و سلولار عرضه خواهد شد.

همانطور که می دانید تا کنون آیپد رتینا در سه ظرفیت 16، 32 و 64 گیگابایتی عرضه می شد و تقریباً تمام تبلت های دیگر شامل تبلت های اندرویدی و ویندوز RT نیز حد اکثر ظرفیتی برابر با 64 گیگابایت را در اختیار کاربران قرار می دادند. حالا اپل با اعلام فروش آیپد رتینای 128 گیگ از هفته آینده، باز هم سقف رقابت در بازار تبلت ها را ارتقا داده.

در بیانیه منتشر شده، به نقل از فیل شیلر مدیر ارشد بازاریابی اپل نوشته شده: «با فروش بیش از 120 میلیون آیپد در دنیا، پر واضح است که کاربران عاشق آیپدهای خود هستند و هر روز دلایل بیشتری برای کار، آموزش و بازی بر روی آنها به جای کامپیوترهای شخصی می یابند. با در اختیار داشتن دو برابر سقف ظرفیت قبلی و مجموعه ای از 300 هزار اپلیکیشن بومی، شرکت ها، اساتید و هنرمندان دلایل شخصی و کاری بیشتری برای استفاده از آیپد خواهند داشت.»

قیمت. فروش آیپد رتینای 128 گیگابایتی مدل وای-فای با قیمت 799 دلار و مدل سلولار آن با قیمت 929 دلار از سه شنبه هفته آینده در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آغاز خواهد شد. بنابراین حالا اپل آیپد هایی در قیمت های مختلف را به فروش خواهند رساند؛ از 329 دلار برای ارزان ترین مدل آیپد مینی (وای-فای 16 گیگابایتی) تا 929 دلار برای گران ترین مدل آیپد رتینای نسل چهارم (سلولار 128 گیگابایتی) که تقریباً هم قیمت مدل های پایه مک بوک ایر است.

narenji.ir

کاربر فعال انجمن هنر هفتم mehdi30nema's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان من هفته پیش با یکی از دوستانم رفتیم یه آیپد 4 براش خریدیم .
    امروز زنگ زد بهم گفت یه سیم کارت مخصوص دیتا رایتل خریده و میخاد روی آیپد نصب کنه .
    من خودم از آیپد چیزه زیادی نمیدونم ، بهم گفته فردا برم پیشش تا سیم کارتو توی آیپد امتحان کنیم .
    میشه بگید کار خاصی باید داد و تنظیمات خاصی را توی setting باید اعمال کنم ؟

با تشکر

پروفشنال lurenzo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

دوستان من هفته پیش با یکی از دوستانم رفتیم یه آیپد 4 براش خریدیم .
    امروز زنگ زد بهم گفت یه سیم کارت مخصوص دیتا رایتل خریده و میخاد روی آیپد نصب کنه .
    من خودم از آیپد چیزه زیادی نمیدونم ، بهم گفته فردا برم پیشش تا سیم کارتو توی آیپد امتحان کنیم .
    میشه بگید کار خاصی باید داد و تنظیمات خاصی را توی setting باید اعمال کنم ؟

با تشکر
    سیم کارت رو که نصب کردی فقط کافیه از توی تنظیمات، Cellular Data رو On کنی!
    بعد از چند لحظه اینترنت وصل میشه.

15. این کاربر از lurenzo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •