تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 12 اولاول ... 789101112 آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 118

نام تاپيک: iPad with Retina Display || آیپد نسل چهارم ! گفت و گو و تبادل نظر

کاربر فعال iOS hormozan m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض

سلام دوستان شارژر آیپدم گم شده اما سیمش به شارژر Galaxy s3 میخوره و باهاش شارژ هم میشه میخواستم ببینم اینجوری واسه باتری آیپد مشکل ایجاد نمیشه؟
    سلام . همون طور که دوستمون گفت اصلا این کار و نکنید ! شارژر آیپد 10 وات هست ( نسل چهارم 12 وات )

حتی با شارژر آیفون هم شارژ نکنید !

شارژر رو از فروشگاه معتبر بخرید ( فیک شدیدا زیاد شده )

2. 2 کاربر از hormozan m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه behrooztahmasbi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام دوستان

من بین خرید آیپد 5 (coming soon!) و مک بوک ایر 2013 موندم ... (البته میدونم ایر گرونتره)... فقط میتونم یکیشو بخرم!!!

دوستان راهنماییم کنید که پشیمون نشم ...

آیا ایر میتونه برای کارهای معمول تبلتی مث کتابخونی و ... جایگزین مناسبی باشه؟ کنارشم یه لب تاپ مناسب برای نرم افزار های تحلیلی (مهندسی عمران مثل SAP2000.SAFE.ETABS) و برنامه نویسی باشه؟
    Last edited by behrooztahmasbi; 09-08-2013 at 22:55.

4. این کاربر از behrooztahmasbi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

یک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تصاویر جدیدی از آیفون بعدی را منتشر کرده است که طراحی شبیه به آیپد مینی آن را تایید می‌کند. شاسی تبلت در این تصاویر به رنگ نقره‌ای است و استفاده از فناوری پنل لمسی یکسان با آیپد مینی برای باریک‌تر و کوچک‌تر کردن تبلت را نیز تایید می‌کنند.
    در این تصاویر پنل آیپد مینی نیز در کنار آیپد 5 قرار گرفته است، اما مشخص نیست که این پنل مربوط به نسل دوم آیپد مینی است یا نسل فعلی.
    تا به امروز تصاویر دو نسخه مشکی و نقره‌ای آیپد بعدی با طراحی مشابه آیپدی مینی فاش شده است.
    انتظار می‌رود در آیپد 5، سخت افزار داخلی تبلت نیز ارتقاء یابد و به پردازنده قوی‌تری تجهیز شود، اما احتمالا رزولوشن و نوع صفحه نمایش تغییر نخواهد کرد. گزارش‌های مختلفی وجود دارد که به ضخامت و وزن کمتر برای آیفون 5 اشاره دارند.
    آیپد مینی نسل دوم نیز با مشخصات سخت افزاری بروز شده اما ظاهری شبیه به نسل قبل عرضه خواهد شد. این تبلت احتمالا به صفحه نمایش رتینا و پردازنده سریعتری مجهز می‌شود.
    مک‌رومرز گزارش کرده که آیپدهای جدید در کنفرانس مجزا از مراسم 10 سپتامبر یا 19 شهریورماه آیفون 5s، معرفی خواهند شد. هنوز تاریخ دقیق معرفی آیپد 5 و آیپد مینی 2 مشخص نشده است.
    نظر شما در رابطه با تغییر طراحی آیپد استاندارد و شبیه شدن آن به آیپد مینی چیست؟ طراحی فعلی آیپد را می‌پسندید یا شکل و شمایل شبیه به آیپد مینی را؟

آخر فروم باز alone one's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    دوستان من یه آی پد 4 دارم که به هر مودمی کانکت شده جز مودم خونمون(تی پی لینک TD-W8968 )،حتی فریمور مودمو آپدیت کردم اما نشد،همش واسه وصل شدن ارور "unable tp join the network" میده!
    کسی اطلاعی نداره مشکل چیه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام ایپدمو از تایلند خریدم و اپل ایدی هم اونجا برام ساختن تا امروز مشکلی برای دانلود از اپ استور نداشتم ولی امروز خاستم بازی دانلودکنم این پیغامو داد ممنوم میشم راهنمایی کنید. Account not in this store your account is not valid for use in the u.s store you must switch to the Thai store before purchasing
    Last edited by farhad_gym; 22-09-2013 at 22:03.

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    دوستان من یه آی پد 4 دارم که به هر مودمی کانکت شده جز مودم خونمون(تی پی لینک TD-W8968 )،حتی فریمور مودمو آپدیت کردم اما نشد،همش واسه وصل شدن ارور "unable tp join the network" میده!
    بزگواری نبود جواب بده به سوالم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mo_sa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    قـــــــــــــم

پيش فرض

سلام
    شما مودمت رو یه خاموش کن، یه حدود یه دقیقه صبر کن و بعدش روشنش کن. این دفعه وای فای تبلت رو هم خاموش کن و وقتی مودم رو دوباره روشن کردی، وای فای تبلت رو هم روشن کن، ببین چی میشه.

10. این کاربر از mo_sa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شما مودمت رو یه خاموش کن، یه حدود یه دقیقه صبر کن و بعدش روشنش کن. این دفعه وای فای تبلت رو هم خاموش کن و وقتی مودم رو دوباره روشن کردی، وای فای تبلت رو هم روشن کن، ببین چی میشه.
    متاسفانه همچنان همون ارور "unable tp join the network" میده!

پروفشنال Reza_994's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دوستان سریع ترین راه برای دانلود اپ های رایگان اپل چیه ؟
    میشه از دانلود منیجر یجوری دانلود کرد ؟
    یا بعضی سایت های مستقیم کننده مثل google play داره
    دستگاهم جیلبریک هست

کاربر فعال iOS hormozan m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض

دوستان سریع ترین راه برای دانلود اپ های رایگان اپل چیه ؟
    میشه از دانلود منیجر یجوری دانلود کرد ؟
    یا بعضی سایت های مستقیم کننده مثل google play داره
    دستگاهم جیلبریک هست
    سلام . اپ فری رو معمولا از App store میگیرن که هم میتونید با آیتونز روی pc بگیرید هم با idevice از app store بگیری ! هیچ راهی به غیر از این دو مورد برای دانلود اپ از سرور های اپل نیست ! البته راه دوم سریع تره !

اگر هم که اپ کرک شده میخواید که داستان جدایی داره !

14. این کاربر از hormozan m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •