تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 11 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 103

نام تاپيک: iPad mini || آیپد مینی

حـــــرفـه ای *Ali*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض iPad mini || آیپد مینی

به طور خلاصه می توان گفت آیپد مینی مدل کوچک شده ای از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] است که با اختلاف اندکی همان زیبایی، کارایی، سرعت، عمر باتری و تجربه عالی کار را ارائه می دهد.
    اندازه 7.9 اینچی صفحه، وزن 300 گرمی و ضخامت 7.2 میلیمتری آَن موجب میشود حمل و نقل راحتتری به خصوص در هنگام حرکت داشته و امکان کار کردن با یک دست را هم دارا باشد.

مشخصات کلی دستگاه:

1- سایزهای دستگاه (سمت راست مدل Cellular و چپ Wi-Fi):

2- صفحه نمایش:

صفحه نمایش LED-backlit با تکنولوژی IPS و مالتی تاچ. سایز 7.9 اینچی با نسبت 4:3. رزولوشن 1024 در 768 (163 پیکسل در هر اینچ). ضد چربی و ضد اثر انگشت.

3- پردازنده:

چیپ A5 دوهسته ای با معماری ARM و فرکانس 1 گیگاهرتز، مشابه با iPad 2.

4- دوربین:

دوربین جلو (Facetime HD) با سنسور 1.2 مگاپیکسلی و قابلیت ضبط 720p.
    دوربین پشت (iSight) با سنسور 5 مگاپیکسلی و قابلیت ضبط 1080p، فوکوس خودکار، تشخیص چهره، فیلتر امواج مادون قرمز و ...

5- باتری:

باتری Li-po با توان 16.3 وات بر ساعت. مدت عمر باتری 10 ساعت (مرور وب یا گوش دادن به موسیقی)

6-اتصال

مجهز به اتصال Wi-Fi، شبکه Cellular و Bluetooth 4.0
    مجهز به درگاه Lightning یا 9 سوزنه که کوچکتر، سریعتر و راحتتر از نسل قبلی (30 سوزنه) است.

برخی از نکات جالب توجه آیپد مینی:

رزولوشن این صفحه 1024 در 768 پیکسل -برابر با آیپد 2- هست. این یعنی تمامی برنامه ها بدون هیچ مشکلی در این سایز اجرا خواهند شد و عملاً هیچ گونه اختلالی در سایز برنامه ها و نیازی به آپدیت وجود نداره. نکته جالب توجه در مورد این صفحه این است که به دلیل بهینه بودن، مقدار فضای مفیدی که در دسترس خواهد بود بسیار بیشتر از تبلتهای 7-اینچی دیگر است.
    یعنی آیپد مینی تنها با داشتن 12% سایز بیشتر نسبت به نکسوس 7، 35% فضای بیشتری نسبت به آن را ارائه می دهد که بسیار عالی است.

لبه های چپ و راست از آیپد اصلی کوچکتر شده اند تا قرارگیری در یک دست میسر باشد.
    نکته ظریف این قضیه آن است که در زمان گرفتن آیپد در یک دست مثل مطالعه کتاب، انگشت شست شما ناچاراً به صفحه برخورد میکند و طبیعتاً باید لمسی رخ دهد. اما آیپد به طور هوشمندانه ای زمان استراحت شست شما را با لمس کردن افتراق میدهد. شاید این قابلیت چندان به چشم نیاید ولی در موقع کار کردن بسیار مفید خواهد بود.

Smart Cover ها نیز برای این مدل ارائه خواهند شد:

عکسهای بیشتر:
      محتوای مخفی: عکسهای بیشتر 

اطلاعات کامل در سایت اپل: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by *Ali*; 24-10-2012 at 21:17.

2. 14 کاربر از *Ali* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

M Ơ Ɗ Є Ʀ ƛ Ƭ Ơ Ʀ VAHID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    "فروم" ها خانه دوم ما

پيش فرض و اینک آیپد مینی: سبک تر از یک تکه ابر

به نظر شما مدیران اپل سنگدل نبودند که جذاب‌ترین محصول امشب را گذاشتند برای سکانس پایانی؟ بالاخره گمانه‌زنی‌ها به ساحل واقعیت نشستند. آیپد نسل چهارم غافلگیری بود ولی آیپد مینی بیش از سایر محصولات مورد انتظار بود.

ویژگی مهمی که فیل شیلر -به سبک استیو جابز- روی آن انگشت گذاشت در این نقل قول از او پیدا است: «چه کاری با یک آیپد مینی می‌توانید بکنید که با آیپد جذاب نسل چهارم نمی‌توانید؟» کمی شوخی با فیل شیلر: اسکیت سواری به سبک استیو سینوفسکی که نه، می‌شود با آن پینگ-پونگ بازی کرد؟

«خُب این: می‌توانید آن را در یک دست نگه دارید.» (و بعد با آن پینگ-پونگ بازی کنیم؟) طراحی این محصول، بیشتر شبیه آیپاد تاچ جدید است تا آیپد. خمیدگی پشت آن، حاشیه‌های کناری و بالا و پایین نمایشگر. شیلر آن را زیبا از هر زاویه‌ای می‌داند.

سبک، باریک و ارزان؛ ضخامت این دستگاه فقط 7.2 میلیمتر است. یک چهارم باریک‌تر از آیپد اصلی. و تنها 308 گرم! یعنی 53٪ سبک‌تر از آیپد نسل چهارم. رنگ‌بندی آن شبیه آیفون 5 است؛ مدل اول یک دست مشکی (که واقعاً شبیه محصولات دهه 80 است) و مدل دوم به رنگ طبیعی آلومینیوم (که در زیبایی سال‌ها از محصولات مشابه جلوتر است).

اندازه نمایشگر آیپد اصلی 9.7 اینچ است و اندازه نمایشگر آیپد مینی 7.9 اینچ؛ به همین سادگی! چرا خودمان فکرش را نکردیم؟ رزولوشن نمایشگر دقیقاً مشابه آیپد 2 است، 1024 در 768 پیکسل. چیپ پردازشی آن هم A5 مشابه آیپد 2 است و در سه ظرفیت 16، 32 و 64 گیگابایت و دو مدل وای-فای و وای-فای و سلولار (4G LTE) عرضه خواهد شد.

خوشبختانه دوربین آیپد مینی 5 مگاپیکسلی است و کیفیتی خوب را در اختیار قرار خواهد داد. ضمن اینکه باتری آن نیز با یک بار شارژ تا 10 ساعت شما را پشتیبانی خواهد کرد. قیمت‌ها نیز 329، 429 و 529 دلار برای مدل وای-فای و 459، 559 و 659 دلار برای مدل سلولار است. نظرتان درباره این آیپد مینیِ فسقلی چیست؟ (ضمناً آیپد 2 نیز همچنان ارائه خواهد شد.)

گالری عکس ها

narenji.ir
    Last edited by VAHID; 23-10-2012 at 23:14.

4. 5 کاربر از VAHID بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز =CYBER='s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    پشت مانیتور !!! :D

پيش فرض

حذف شدن گوشه ها به نظر من خیلی مهمه .
    حتی خود اپل هم تو این مورد به گوگل تیکه انداخت

ما که اومد میخریمش هرکی خواست بگه برا اونم بیارم .

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

بالاخره انتظار من هم به سر رسید

منم حتما میخوامش

فقط هنوز چیزی درمورد مدل های GSM و سیمکارت خورش نگفتن؟؟؟

برای من خیلی به صرفه تراز ایفون هست

کاربر فعال iOS JoWkErsSs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    ██████

پيش فرض

و سرانجام انتظار ها به پایان رسید ... همونطور که فکر می کردم اپل آیپد مینی رو عرضه کرد، به نظر من کار بسیار بسیار عاقلانه ای بود و سیاست بسیار جالبی رو اپل در پیش گرفت ! رقابت مستقیم با اندروید ...

در حین کنفرانس مدام منتظر اعلام قیمت بودم،‌ اگر اپل قیمت آیپد مینی رو 250 دلار می گذاشت،‌الان باید فاتحه ی تبلت های اندرویدی رو می خوندیم ! به طور کلی تبلت Nexus 7 نابود می شد! اما قیمت رو 329 دلار گذاشتند، که به نظر من قیمت عاقلانه ای بود.

مقایسه آیپد مینی با نکسوس 7 هم کار تخریب کننده ای بود، درسته که اپل قیمت رو بالاتر گذاشت اما همین مقایسه ضربه شدیدی به نظر من به نکسوس 7 زد و نکسوس 7 رو از چشم خیلی ها انداخت.

درکل آیپد مینی محصول منحصر به فردیست که برای بیشتر افرادی که با حمل و نقل آیپد مشکل دارند می تونه گزینه بسیار بسیار مناسبی باشه.

8. 2 کاربر از JoWkErsSs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز yoosef_st's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به نظر من که آیپد مینی یک شکست کامل برای اپل هست و خواهد بود
    خیلی جالبه که این تبلت هیچ برتری نسبت به رقیب مستقیم اندروییدی خودش که NeXus 7 باشه نداره
    یعنی اگر دیشب اون حرکت عقده ای گونه
    در مورد مقایسه لود کردن صفحات اینترنتی روی 2 تبلت رو هم نشون نمیدادن
    فکر کنم همون جا همه پا میشدن سالن رو ترک میکردن!

جالبتر از اون اینه که شاید اپلی ها نمیدونن که اندرویید برعکس iOS که همیشه انحصار طلب بوده
    چندین مرورگر مختلف داره
    و روی هر کدوم از اون مرورگرها صفحات میتونن با ترکیبهای مختلفی لود بشن!

باز هم جالبه، تبلتی که لقب سبکتر از ابر رو روی خودش گذاشته کمتر از 32 گرم سبکتر از نکسوز 7 هست!

به هر حال، من فکر میکنم اپل سیاستهای غلطی در پیش گرفته
    اینکه بخواد توی اینهمه بازار متفاوت عرض اندام کنه نه تنها نمیتونه براش بازار جدیدی درست کنه،
    که باعث میشه بازارهای فعلیش رو هم از دست بده

خصوصا که این روزها با تیرگی روابطش با سامسونگ از لحاظ قطعه هم دچار مشکلات عدیده ایه

10. 3 کاربر از yoosef_st بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

به نظر من که آیپد مینی یک شکست کامل برای اپل هست و خواهد بود
    خیلی جالبه که این تبلت هیچ برتری نسبت به رقیب مستقیم اندروییدی خودش که NeXus 7 باشه نداره
    درسته که رقیب اصلی، Nexus 7 هست اما iPad mini تقریبا 80 دلار گرون تر از N7 هست و سایز صفحهش هم متفاوته.
    تبلتی که 275000 نرم افزار داره از نظر شما هیچ برتری ای نسبت به رقیب اندرویدی با این تعداد محدود نرم افزار، نداره؟ اما این مورد نمیتونه تنها نکته قابل توجه باشه تنها با تعداد اپ ها نمیشه نتیجه گیری کرد. از این طرف N7 حمل و نقلش راحت تره و 80 دلار هم ارزون تره، و بازار خودش رو داره، مخصوصا اگه شایعه ها درست باشن و مدل 32GB با همین قیمت 250$ عرضه بشه، وضعیت N7 خیلی بهتر میشه.

یعنی اگر دیشب اون حرکت عقده ای گونه
    در مورد مقایسه لود کردن صفحات اینترنتی روی 2 تبلت رو هم نشون نمیدادن
    فکر کنم همون جا همه پا میشدن سالن رو ترک میکردن!

جالبتر از اون اینه که شاید اپلی ها نمیدونن که اندرویید برعکس iOS که همیشه انحصار طلب بوده
    چندین مرورگر مختلف داره
    و روی هر کدوم از اون مرورگرها صفحات میتونن با ترکیبهای مختلفی لود بشن!
    لود صفحات از نظر من هم در حالت Portrait آن چنان تفاوتی نداره، اما در حالت Landscape به دلیل 4:3 بودن صفحه آیپد مینی، میزان بسیار بیشتر و حالت دلنشین تری از صفحه به نمایش درمی‌آد.

باز هم جالبه، تبلتی که لقب سبکتر از ابر رو روی خودش گذاشته کمتر از 32 گرم سبکتر از نکسوز 7 هست!
    با وجود سایز صفحه بزرگتر وزنش بیشتر که نیست، کمتر هم هست، این در حالی هست که خود N7 از نظر وزن دیوایس خیلی موفقی بوده، حالا آیپد مینی موفق تر هم شده

به هر حال، من فکر میکنم اپل سیاستهای غلطی در پیش گرفته
    اینکه بخواد توی اینهمه بازار متفاوت عرض اندام کنه نه تنها نمیتونه براش بازار جدیدی درست کنه،
    که باعث میشه بازارهای فعلیش رو هم از دست بده
    به هیچ عنوان سیاست غلطی نبوده، بسیار هم به جا و درست بوده. حمل و نقل آیپد برای همه آسون نیست و آیپد مینی میتونه این مشکل رو حل کنه. حالا بسته به نیاز میشه بین آیپد مینی و N7 یکی رو انتخاب کرد، اما جایگاه اپل محکم و قوی هست و ضعفی در این رده(تبلت های حدود 7 اینچ) از نظر من برای اپل وجود نداره( و البته N7 هم به عنوان انتخابی مناسب کماکان در دسترس هست)

خصوصا که این روزها با تیرگی روابطش با سامسونگ از لحاظ قطعه هم دچار مشکلات عدیده ایه
    این که کلا به بحث مربوط نیست، ولی هر موقع این مشکلات باعث کمبود عرضه بر تقاضا و یا مشکلات دیگه شدن برای ما "مشکل" به حساب میان.

12. 7 کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز yoosef_st's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با وجود سایز صفحه بزرگتر وزنش بیشتر که نیست، کمتر هم هست، این در حالی هست که خود N7 از نظر وزن دیوایس خیلی موفقی بوده، حالا آیپد مینی موفق تر هم شده

منم میدونم آیپد سبکتره
    اما 32 گرم، با توجه به اون صفحه نمایش و پردازشگر خیلی بهتر N7 نسبت به آیپد اصلا چیز قابل توجهی نیست

این که کلا به بحث مربوط نیست، ولی هر موقع این مشکلات باعث کمبود عرضه بر تقاضا و یا مشکلات دیگه شدن برای ما "مشکل" به حساب میان.
    خب الان دقیقا توی قضیه آیفون 5 این مورد مشهود بود
    تحویل 4،5 هفته ای به نظر شما کمبود عرضه بر تقاضا نیست؟
    اون هم تازه با اینهمه مشکلات ریز و درشت...

بعد اینکه در کمتر از 6 ماه یک نسل آیپد عوض بشه، بدون هیچ تغییر مهمی،
    به نظر شما نشان از ضعف سیاست نیست؟

14. 2 کاربر از yoosef_st بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

منم میدونم آیپد سبکتره
    اما 32 گرم، با توجه به اون صفحه نمایش و پردازشگر خیلی بهتر N7 نسبت به آیپد اصلا چیز قابل توجهی نیست
    صفحه نمایش که خوب آنالیز ها و مقایسه ها باید بیان. تا این جا میدونیم که PPI Nexus 7 بالاتره. اما پردازشگرِ Nexus 7 "خیلی بهتر" نیست.

SoC هم از نظر CPU درسته، Tegra 3 دو تا هسته A9 (و یک Companion Core) بیشتر از A5 داره و فرکانسش هم بالاتره، اما GPU استفاده شده در A5 (SGX 543MP2) میزان 60% از GPU Tegra 3 قوی تره(16GFLOPS در برابر 10GFLOPS)

خب الان دقیقا توی قضیه آیفون 5 این مورد مشهود بود
    تحویل 4،5 هفته ای به نظر شما کمبود عرضه بر تقاضا نیست؟
    اون هم تازه با اینهمه مشکلات ریز و درشت...
    اون موقع که اپل با سامسونگ مشکلی نداشت و اگر هم چنین ایرادی بوده، منشا اون چیز دیگری بوده نه روابط این دو شرکت.

بعد اینکه در کمتر از 6 ماه یک نسل آیپد عوض بشه، بدون هیچ تغییر مهمی،
    به نظر شما نشان از ضعف سیاست نیست؟

اگه منظورتون iPad 4th Generation هست که من هم ازش زیاد خوشم نیومد، نسبت به 3rd Generation تقریبا هیچی اضافه نداره جز یه SoC به شدت قوی. اما iPad mini اصلا این طوری نیست و محصول خیلی خوبیه. یه خورده قیمتش بالاست، اگه 300$ میزاشتن بهتر میبود.

16. 6 کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ravani_13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    بوداپست ( پارتی لند )

پيش فرض

همون قدر که ناراحت شدم از صفحه ی نمایش تنها طویل ایفونه ۵ ، به همون اندازه خوشحالم که با ۷.۸ اینچ چنین عرض مناسبی به تبلت دادن و نمی دونم چرا خیلی ها دقت نمیکنن و این خیلی خیلی مهم هست

شدیدا متنفرم از تبلت های ۷.۸ موجود که فقط دراز هستن و ازار دهنده هستن

ای کاش اپل واسه ایفون ۵ هم .... و ای کاش 5S سنت شکنی بکنه و قرار نباشه ۲ سال.....

صفحه 1 از 11 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •