تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 11 اولاول ... 4567891011 آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 103

نام تاپيک: iPad mini || آیپد مینی

حـــــرفـه ای *Ali*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام خدمت همه
    حدود يك ماهه كه من هم آيپد ميني گرفتم.
    همه با مشخصاتش آشنا هستيد و حتماً بررسي هاي زيادي توي سايتهاي مختلف از اون خونديد و با نقاط قوت و ضعفش آشنا هستيد.
    من هم لازم ميدونم كه در مورد اين دستگاه و تجربه شخصيم چند تا مطلب رو بگم:

١- صفحه نمايش غير Retina:
    يكي از برجسته ترين نقطه ضعف هايي كه در مورد آيپد ميني گفته ميشه همين صفحه نمايشش هست. اگر مثل من قبلاً هر روز از رتينا استفاده مي كرديد بايد بگم در اولين نگاه و پس از روشن كردن، كيفيت پايين صفحه رو خواهيد ديد و خيلي توي چشم مياد. كم كم كه استفاده رو شروع كنيد و كارهاي بيشتري با دستگاه بكنيد از قبل بيشتر متوجه اين رزولوشن پايين خواهيد شد و شايد حتي از خريد پشيمون بشيد.
    ولي زمان كه بگذره و چند هفته از كار كردن با دستگاه بگذره اين رزولوشن پايين تدريجاً محو ميشه و ديگه به سختي ميتونيد اونو تشخيص بديد و رتينا نبودنش رو به راحتي مي تونيد كنار بگذاريد.
    در خوندن متن با وجود كيفيت كمتر از رتينا باز هم نوشته ها بسيار جذاب و خوانا به نظر ميان. توي بازي كردن كه به جرئت مي تونم بگم تفكيك اين صفحه از رتينا غير ممكن هست. من كه الان با اين صفحه راحتم و مشكلي ندارم.

٢- خش برداشتن بدنه
    آلومينيوم آنوديزه! واژه آشنايي كه بيشتر سايتها براي بيان نقطه ضعف هاي آيپد ميني ازش استفاده مي كنند. مسئله اينه كه گفته ميشه اين آلومينيوم رنگ شده به راحتي و با كوچكترين تلاشي خش بر ميداره. لبه هاي دستگاه هم به دليل ظرافت زيادي كه توي تراش خوردن دارن خيلي زود دچار رنگ پريدگي ميشن.
    در اين مورد فقط ميتونم بگم شايعه بي اساسي بيش نيست. در طول اين يك ماه كه بدون هيچ كاور و محافظي از استفاده كردم نه تنها هيچ خط و خشي برنداشته بلكه بعضي وقتها فكر ميكنم مقاوم تر از آيپد قبليم كه رنگ نشده بود هم هست! چون اون با وجود داشتن محافظ يه دونه خش روش بود ولي اين هيچي...

٣- خوش دست بودن
    آيپد ميني به خاطر وزن و ضخامت بسيار كمتري كه از آيپد داره توي استفاده بسيار خوش دست تر هست. مخصوصا وقتي كه با يك دست گرفته بشه و بخوايد متني رو مطالعه كنيد.
    اگه دستتون بزرگ هم باشه كه حتي با يك دست ميتونيد به نيمي از صفحه دسترسي داشته باشيد و كاراتونو انجام بديد!
    خلاصه اينكه براي حمل و نقل زياد و بيرون بردن بسيار بهينه هست.

اميدوارم اگه قصد خريد آيپد ميني رو داريد و مثل من اين دغدغه ها رو قبل از خريد داريد يا توي جاهاي مختلف مطالب و نقدهاي زيادي دربارش خونديد و براتون سؤال پيش اومده؛ خوندن اين چند جمله بتونه سؤالات و دغدغه هاي شما رو برطرف كنه.

2. 9 کاربر از *Ali* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

خب همونطور که قبلا ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) گفتم منم حتما یکی از مشتری های این مینی تبلت اپل خواهم بود ! : )

بالاخره امروز آیپد مینی م(به عنوان اولین آی دیوایس‌م) دستم رسید . دوست یه دوستی از اپل استور آمریکا خرید کرده بود و از اونجا آیپد مینی رو آورده بود و به قیمت 1380 به من فروخت.(خوب گرفتم آیا؟گرون نداده؟!)

بعد اینکه از صبح که دستم رسیده هنوز آنباکس نکردم تبلت رو .... فقط و فقط به خاطر این خبر که آیپد مینی با صفحه رتینا تو راهه !

حالا به نظر شما این رو رد کنم و در انتظار آیپد مینی رتینا بمونم یا نه ؟
    به نظرتون ارزش داره به خاطر رتینا بفروشم دیوایس رو؟
    Last edited by Masoud-Susa; 17-01-2013 at 22:37.

حـــــرفـه ای *Ali*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

خب همونطور که قبلا ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) گفتم منم حتما یکی از مشتری های این مینی تبلت اپل خواهم بود ! : )

بالاخره امروز آیپد مینی م(به عنوان اولین آی دیوایس‌م) دستم رسید . دوست یه دوستی از اپل استور آمریکا خرید کرده بود و از اونجا آیپد مینی رو آورده بود و به قیمت 1380 به من فروخت.(خوب گرفتم آیا؟گرون نداده؟!)

بعد اینکه از صبح که دستم رسیده هنوز آنباکس نکردم تبلت رو .... فقط و فقط به خاطر این خبر که آیپد مینی با صفحه رتینا تو راهه !

حالا به نظر شما این رو رد کنم و در انتظار آیپد مینی رتینا بمونم یا نه ؟
    به نظرتون ارزش داره به خاطر رتینا بفروشم دیوایس رو؟
    اگه قبلا با رتينا كار نكرديد لزومي نداره صبر كنيد چون تفاوتي احساس نميكنيد. اين حرفها هم همه شايعه هست و هيچ منبع معتبري تأييد نكرده كه لااقل بگيم ميشه روش حساب باز كرد.

5. این کاربر از *Ali* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

M Ơ Ɗ Є Ʀ ƛ Ƭ Ơ Ʀ VAHID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    "فروم" ها خانه دوم ما

پيش فرض با قاتل احتمالی آیپد اصلی آشنا شوید: آیپد مینی

چند سالی هست که منتظر از راه رسیدن قاتل آیپد هستیم و انتظار داشتیم این قاتل، محصول یکی از شرکت های رقیب باشد. اما شاید از دید اکثر افراد، انتظار نمی رفت فروش آیپد 9.7 اینچی توسط برادر کوچک و باریکش، [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مورد تهدید قرار بگیرد.

به عنوان پادشاه دستگاه های لمسی، اپل شرکتی پنداشته می شد که قادر است بر هرگونه خطری در زمینه بلعیده شدن سهم یک محصولش توسط محصول دیگرش چیره شود ولی در عین حال، جابز همیشه معتقد بود که «اگر بلعیدنی در کار هست بهتر است توسط محصولی دیگر از خودمان باشد، نه توسط رقبا.» حالا رویترز گزارش می دهد که ممکن است دقیقاً همین ماجرا به وقوع پیوسته باشد.

این بنگاه خبررسانی گزارش می دهد که کمپانی شارپ، صاحب تکنولوژی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و یکی از تأمین کنندگان اصلی پنل های نمایشی آیپد، به شکل چشمگیری با کاهش سفارش نمایشگر آیپد رتینا روبرو شده و تقریباً آن را متوقف کرده. هر چند این کاهش ممکن است به خاطر تغییر فصل بوده باشد -زیرا فروش بهار به طور طبیعی کمتر از زمستان است، ولی رویترز به نقل از دو منبع گزارش می دهد که احتمال دیگر، قوی تر به نظر می رسد: خیزش فروش آیپد مینی!

اپل تا 4 بهمن (23 ژانویه) گزارش فروش فصل قبل را اعلام نخواهد کرد ولی تخمین های کارشناسان حاکی از فروش 12 میلیون آیپد مینی در سه ماه منتهی به زمستان است. البته در دیگر تخمین های محافظه کارانه عدد 8 میلیون به چشم می خورد ولی در هر دو صورت، آیپد مینی فرصت های فروش میلیونی را برای اپل پدید آورده. این در حالی است که رشد فروش آیپد نسل سوم آنقدرها که انتظار می رفت چشمگیر نبود و شاید آیپد چهارم از آن هم بدتر باشد، اما در این بین فروش آیپد مینی مثل موشکی به سوی ماه می رود.

هر چند فروش بالای آیپد مینی لزوماً به معنای بلعیده شدن سهم فروش آیپد اصلی توسط آن نیست ولی می تواند حاوی معنایی دیگر باشد: «تسریع روند مرگ آیپد سنتی به دست اپل.» مشکل بازار تبلت این است که نمی تواند برای همیشه با یک سرعت ثابت جلو برود. بر خلاف بازار تلفن هوشمند، تبلت ها نیازی به جایگزین شدن در بازه های 1 یا 2 ساله ندارند. تبلت ها بزرگ هستند و عموماً دستگاه های سریع و قابل اتکایی به حساب می آیند. به همین دلیل تبلت های فروش رفته در امروز، به راحتی می توانند تا 3 سال دیگر ویژگی "کاربردی بودن" خود را حفظ کرده و تجربه خوبی را برای کاربر رقم بزنند.

این می تواند دلیل اصلی معرفی آیپد مینی توسط اپل باشد. با معرفی آیپد 2 فروش تبلت های اپل رشد چشمگیری یافت. اما بعد از رسیدن آیپد سوم، علاقه مصرف کنندگان به آیپد رو به کاهش گذاشت؛ نه به این خاطر که کسی فکر می کرد آنها با حال نیستند یا از نسلی به نسل بعد، پیشرفت چشمگیری نکرده اند بلکه به این خاطر که خیلی ها از قبل یک آیپد داشتند.

اما با معرفی آیپد مینی، بسیاری از مشتریان به خواسته خود رسیدند: یک محصول جمع و جور. دیگران هم فریفته قیمت پایین تر آن شدند. حتی شاید آنهایی که آیپاد تاچ داشتند ولی بی آیپد مانده بودند هم آیپد مینی را فرصتی خوب برای ارتقا دستگاه مبتنی بر iOS خود یافتند.

اپل هنوز اعداد تفکیکی فروش برای آیپد مینی یا آیپد چهارم را اعلام نکرده ولی این را می دانیم که در آخر هفته افتتاحیه، روی هم رفته 3 میلیون آیپد فروش رفته و در افتتاحیه چین هم، رقم جالب 2 میلیون به ثبت رسیده و می توان انتظار داشت که بازار چین همچنان در دستان اپل باقی بماند.

به یاد دارید که در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نسبت به قیمت گذاری آن گلایه های زیادی صورت گرفت؟ اکثر افراد انتظار داشتند که اپل یک دستگاه 200 یا 250 دلاری برای رقابت با تبلت های ارزان ولی موفقی مثل نکسوس 7 معرفی کند. ولی این انتظار بر پایه تصوری بود که اینک اشتباه به نظر می رسد. تصور اینکه «قرار است آیپد مینی در حاشیه آیپد اصلی فروش کند.» یعنی محصولی که قرار نبود بار سودآوری کمپانی را بر دوش بکشد، پس می توانست حاشیه سود پایینی داشته باشد.

اما اکنون به نظر می رسد سناریوی بر عکس رخ داده و آینده فروش تبلت های اپل در دست (و نه دستان) آیپد مینی قرار گرفته. انگار که اپل می دانست که آیپد مینی تبدیل به محصول پر فروش خانواده آیپد خواهد شد و از این رو، از ابتدا قیمت گذاری صحیحی را بر اساس منافع شرکت اتخاذ کرد. به قول جانی آیو، آیپد مینی نسبت به آیپد اصلی، یک محصول کوچکتر است، ولی نه کمتر. حرفی که با معرفی نسخه رتینای آن بیشتر به واقعیت نزدیک خواهد شد.

narenji.ir

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammadv2's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    قزوين

پيش فرض

دوستانی که از این تبلت استفاده کردن در مورد سایز صفحه بگن برای استفاده از اینترنت. چون با تبلت 7 اینچی سامسونگ اصلا حال نکردم وبه قول یک از بچه ها اگه دور و بر آدم pc باشه تبلت رو ول می کنم میرم سراغ pc.

کاربر فعال iOS JoWkErsSs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    ██████

پيش فرض

دوستانی که از این تبلت استفاده کردن در مورد سایز صفحه بگن برای استفاده از اینترنت. چون با تبلت 7 اینچی سامسونگ اصلا حال نکردم وبه قول یک از بچه ها اگه دور و بر آدم pc باشه تبلت رو ول می کنم میرم سراغ pc.
    دوست عزیز، این مسئله به طور کامل سلیقه ای هست. ممکنه بعضی از افراد با تبلت سامسونگ هم راحت باشند و سراغ کامپیوتر نرن!
    ولی آیپد مینی برای وبگردی وسیله ی کارآمد و مفیدی هست و مشکلی هم نداره.

9. 2 کاربر از JoWkErsSs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

والا من دارم استفاده می کنم ازش ؛ لپ تاپ رو گذاشتم کنار کلا
    اکثر وب گردی هام رو با آیپد مینی انجام میدم.
    خوش دسته و سبک صفحه نمایش هم مناسب ـه انصافا .
    ولی فقط ای کاش رتینا بود.

11. 2 کاربر از Masoud-Susa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Rhodes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    شیـــــSHZـــــراز

پيش فرض

دوستان من میخوام این تبلت رو بگیرم یه چن تا سوال داشتم.دوستانی که این تبلت رو دارن بی زحمت جواب بدن :

- من الان نکسوس 7 دارم.کیفیت صفحش نسبت به نکسوس 7 تو ذوق نمیزنه ؟
    - برای کتاب خوندن مناسبه ؟
    - فیلم full hd رو میتونه اجرا کنه ؟
    - باتریش برای فیلم و برای بازی مداوم چقدر دووم میاره ؟
    - ممنون...

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

دوستان من میخوام این تبلت رو بگیرم یه چن تا سوال داشتم.دوستانی که این تبلت رو دارن بی زحمت جواب بدن :

- من الان نکسوس 7 دارم.کیفیت صفحش نسبت به نکسوس 7 تو ذوق نمیزنه ؟
    - برای کتاب خوندن مناسبه ؟
    - فیلم full hd رو میتونه اجرا کنه ؟
    - باتریش برای فیلم و برای بازی مداوم چقدر دووم میاره ؟
    - ممنون...
    نه تقریبا در همون سطحه، بله برای کتاب خوندن مناسبه، بله مشکلی با فیلم 1080p نیست، باتریش همون 10 ساعت دووم میاره برای فیلم (H264 720p 4Mbps حدود 11 ساعت)، در بازیها هم بطور بسیار محسوس بیشتر از نکسوس 7 و در بازیهای سنگین 3D حدود 6.5 ساعت (مقابل 3.9 ساعت تکسوس 7 طبق [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ).

14. 2 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Rhodes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    شیـــــSHZـــــراز

پيش فرض

نه تقریبا در همون سطحه، بله برای کتاب خوندن مناسبه، بله مشکلی با فیلم 1080p نیست، باتریش همون 10 ساعت دووم میاره برای فیلم (H264 720p 4Mbps حدود 11 ساعت)، در بازیها هم بطور بسیار محسوس بیشتر از نکسوس 7 و در بازیهای سنگین 3D حدود 6.5 ساعت (مقابل 3.9 ساعت تکسوس 7 طبق [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ).
    ممنون...
    با توجه به این که cpu ش مدل a5 همون ipad 2 هست به نظرتون تا چن وقت دیگه ساپورت میشه ؟؟
    ios 8 رو هم جواب میده ؟
    Last edited by Rhodes; 24-05-2013 at 09:00.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •