تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 11 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 103

نام تاپيک: iPad mini || آیپد مینی

حـــــرفـه ای *Ali*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

خیلی جالبه که این تبلت هیچ برتری نسبت به رقیب مستقیم اندروییدی خودش که NeXus 7 باشه نداره
    یعنی اگر دیشب اون حرکت عقده ای گونه
    در مورد مقایسه لود کردن صفحات اینترنتی روی 2 تبلت رو هم نشون نمیدادن
    فکر کنم همون جا همه پا میشدن سالن رو ترک میکردن!
    اینجاست که نقطه قوت و زور نرم افزار مشخص میشه. اگه برتری های سخت افزاری آیپد مینی مثل ضخامت کمتر، وزن کمتر، صفحه نمایش بزرگتر و بهینه تر و ... رو بذاریم کنار؛ خود iOS به تنهایی میتونه بار برتری آیپد مینی نسبت به نکسوس 7 رو یدک بکشه. اپلیکیشن های فراوون و غنی که نسبت به اپلیکیشن های تبلتی اندروید بسیار بسیار بیشتره از یه طرف و یکپارچگی سخت افزار و نرم افزار آیپد مینی که نتیجش سادگی و پایداری بی نهایته از طرف دیگه، نقاط قوت بسیار بزرگی هستند.

جالبتر از اون اینه که شاید اپلی ها نمیدونن که اندرویید برعکس iOS که همیشه انحصار طلب بوده
    چندین مرورگر مختلف داره
    و روی هر کدوم از اون مرورگرها صفحات میتونن با ترکیبهای مختلفی لود بشن!
    مثل اینکه شما هم نمیدونید در iOS به جز Safari چندین مرورگر دیگه مثل Google Chrome و Opera وجود داره.
    لود شدن صفحات با ترکیبهای مختلف یعنی چی؟ میشه توضیح بدید؟

باز هم جالبه، تبلتی که لقب سبکتر از ابر رو روی خودش گذاشته کمتر از 32 گرم سبکتر از نکسوز 7 هست!
    جان؟؟؟ کی اپل به آیپد مینی گفته سبک تر از ابر؟ من این جمله رو فقط از نارنجی شنیدم. میشه بگید کجا این جمله رو خوندید؟

به هر حال، من فکر میکنم اپل سیاستهای غلطی در پیش گرفته
    اینکه بخواد توی اینهمه بازار متفاوت عرض اندام کنه نه تنها نمیتونه براش بازار جدیدی درست کنه،
    که باعث میشه بازارهای فعلیش رو هم از دست بده
    اگه حرف شما درست باشه پس سیاست سامسونگ کلاً از ریشه غلط هست. چون ماشاءالله خدا زیاد کنه از هر نوع لوازم خانگی که فکرشو بکنیم تولید میکنه، تبلت هم که 7 و 7.2 و 8 و 8.8 و 10.1 اینچ داره. تبلت هیبریدی!!! هم که ساخته. تو بازار موبایل از ارزون ترین تا گرون ترین داره تولید میکنه. فبلت!!! هم که داره. این اسمش عرض اندام تو بازارهای متفاوت نیست؟ اپل عرض اندامش بیشتره یا سامسونگ؟
    وارد شدن به بازارهای مختلف به شرطی که هدف تولید محصول عالی باشه از نظر من سیاست غلطی نیست.

خصوصا که این روزها با تیرگی روابطش با سامسونگ از لحاظ قطعه هم دچار مشکلات عدیده ایه
    میشه یکیشو ذکر کنید؟
    تحویل 5-4 هفته ای محصولات هیچ ربطی به این قضیه نداره. موقع عرضه آیپد 2 که هنوز روابطشون خوب بود، اپل توی همون 5-4 هفته هم موند.

بعد اینکه در کمتر از 6 ماه یک نسل آیپد عوض بشه، بدون هیچ تغییر مهمی،
    به نظر شما نشان از ضعف سیاست نیست؟
    خیر ضعف سیاست نیست و دقیقاً هوشیاری اپل رو میرسونه. چون آیپد مینی رو در کنار آیپد اصلی آورد. پس هر دوشون باید تقریباً در یک سطح باشن تا هر کسی با توجه به نیازش خرید کنه.

دوستان پیشنهاد میکنم فیلم تبلیغاتی آیپد مینی رو حتماً ببینید. نکات جالب و ظریفی توش نهفته هست:
    آهنگی داره با آیپد اصلی نواخته میشه (آیپد زمانی تنها تبلت اپل بود). یک آیپد مینی طرف راست قرار داده میشه (آیپد مینی هم عرض و برابر با آیپد اصلیه و هیچ کدوم از هم بهتر یا بدتر نیستند). نقطه اوج آهنگ اونجاییه که آیپد مینی میاد و هر دو یک آهنگ رو میزنن (هر دو توی بازار در کنار هم حضور دارند):

دانلود با حجم 15mb:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ضميمه هاي کوچک ضميمه هاي کوچک ipadmini-ad.png  
    Last edited by *Ali*; 25-10-2012 at 20:34.

2. 3 کاربر از *Ali* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز yoosef_st's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اینجاست که نقطه قوت و زور نرم افزار مشخص میشه. اگه برتری های سخت افزاری آیپد مینی مثل ضخامت کمتر، وزن کمتر، صفحه نمایش بزرگتر و بهینه تر و ... رو بذاریم کنار؛ خود iOS به تنهایی میتونه بار برتری آیپد مینی نسبت به نکسوس 7 رو یدک بکشه. اپلیکیشن های فراوون و غنی که نسبت به اپلیکیشن های تبلتی اندروید بسیار بسیار بیشتره از یه طرف و یکپارچگی سخت افزار و نرم افزار آیپد مینی که نتیجش سادگی و پایداری بی نهایته از طرف دیگه، نقاط قوت بسیار بزرگی هستند.
    والا این نظر شماست
    البته درسته که برند اپل کلا برند بسیار قدرتمند و قابل اعتمادی هست
    اما وقتی آدم میخاد برای یه سخت افزار پول بده و نه یه سوریس،
    قطعا سخت افزار براش اهمیت پیدا میکنه

مثل اینکه شما هم نمیدونید در iOS به جز Safari چندین مرورگر دیگه مثل Google Chrome و Opera وجود داره.
    لود شدن صفحات با ترکیبهای مختلف یعنی چی؟ میشه توضیح بدید؟
    نه من نمیدونم.
    میشه شما که میدونین توضیح بدین که اینکه توی یه تبلت محتوای بیشتری از یه تبلت دیگه دیده بشه چجوری میشه؟
    اصلا این مقایسه مسخره چه محتوایی داشت؟

اگه حرف شما درست باشه پس سیاست سامسونگ کلاً از ریشه غلط هست. چون ماشاءالله خدا زیاد کنه از هر نوع لوازم خانگی که فکرشو بکنیم تولید میکنه، تبلت هم که 7 و 7.2 و 8 و 8.8 و 10.1 اینچ داره. تبلت هیبریدی!!! هم که ساخته. تو بازار موبایل از ارزون ترین تا گرون ترین داره تولید میکنه. فبلت!!! هم که داره. این اسمش عرض اندام تو بازارهای متفاوت نیست؟ اپل عرض اندامش بیشتره یا سامسونگ؟
    وارد شدن به بازارهای مختلف به شرطی که هدف تولید محصول عالی باشه از نظر من سیاست غلطی نیست.
    عزیزم سامسونگ بزرگترین تولید کننده صفحات نمایش و پردازشگر و نیمه هادی و حافظه و کوفت و زهرمار دنیاست
    و فکر هم نمیکنم هیچ وقت در طول دوران حضورش یا حداقل در گذشته نزدیک برای ساخت هیچ دستگاهیش محتاج شرکتهای دیگه بوده باشه
    دقیقا برعکس اپل که تقریبا هیچ تولیدی از خودش نداره و همه چیزش رو از شرکتهای دیگه خریداری میکنه

و صد البته که سامسونگ خیلی عرض اندام بیشتری داره، قدرتش رو هم داره
    و نه تنها این قدرت رو داره، که حتی میتونه قسمت اعظم و مهم و حیاتی تولیدات شرکت بزرگ دیگه ای
    مثل اپل رو هم تولید کنه با نازلترین قیمت و کمترین مشکل
    آخ هم نگه!

میشه یکیشو ذکر کنید؟
    تحویل 5-4 هفته ای محصولات هیچ ربطی به این قضیه نداره. موقع عرضه آیپد 2 که هنوز روابطشون خوب بود، اپل توی همون 5-4 هفته هم موند.
    والا بنده که منتقد نیستم، اما تا جایی که توی سایتهای اینترنتی دیدم،
    برداشت کلی این بوده که جدایی اپل از سامسونگ (هرچند جزیی) خیلی اتفاق خوبی براش نبوده

خیر ضعف سیاست نیست و دقیقاً هوشیاری اپل رو میرسونه. چون آیپد مینی رو در کنار آیپد اصلی آورد. پس هر دوشون باید تقریباً در یک سطح باشن تا هر کسی با توجه به نیازش خرید کنه.
    برداشت من اینه که ضعف سیاسته
    برداشت شما این نیست
    بسیار هم محترمه
    اما من همچنان فکر نمیکنم عمر 6 ماهه برای یک نسل آیپد چیز خیلی قشنگ و نشان از هوشیاری باشه
    آیپد 2 عمری بیشتر از 1.5 سال داشت اگه اشتباه نکنم
    و تازه آیپد 3 نسبت به 2،
    خیلی پیشرفته تر از آیپد 2 نسبت به 1 بود

====================================
    دوستان خواهشا این توهم ایجاد نشه که من مثلا فن اندروید هستم یا سامسونگ یا ضد اپل یا فلان
    بازار رقابتی تکنولوژی همیشه بازار پر هیجانی بوده و هست
    و بنده هم توی این بازار از تکنولوژی های جدید لذت میبرم
    حالا مال هر کمپانی که میخاد باشه
    Last edited by yoosef_st; 25-10-2012 at 21:03.

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

والا این نظر شماست
    البته درسته که برند اپل کلا برند بسیار قدرتمند و قابل اعتمادی هست
    اما وقتی آدم میخاد برای یه سخت افزار پول بده و نه یه سوریس،
    قطعا سخت افزار براش اهمیت پیدا میکنه
    اینجا اینطوره، بقیه جاهای دنیا اهمیت خیلی زیادی واسه Appها و نرم افزارهای کاربردی قائل میشن.

نه من نمیدونم.
    میشه شما که میدونین توضیح بدین که اینکه توی یه تبلت محتوای بیشتری از یه تبلت دیگه دیده بشه چجوری میشه؟
    اصلا این مقایسه مسخره چه محتوایی داشت؟
    تو پست اول راجع به بهینه بودن سایز صفحه نمایش نوشتم.
    یه دونه نکسوس 7 و یه دونه ایپد مینی دستتون بگیرید و استفاده کنید متوجه میشید چه فرقی میکنه.

عزیزم سامسونگ بزرگترین تولید کننده صفحات نمایش و پردازشگر و نیمه هادی و حافظه و کوفت و زهرمار دنیاست
    و فکر هم نمیکنم هیچ وقت در طول دوران حضورش یا حداقل در گذشته نزدیک برای ساخت هیچ دستگاهیش محتاج شرکتهای دیگه بوده باشه
    دقیقا برعکس اپل که تقریبا هیچ تولیدی از خودش نداره و همه چیزش رو از شرکتهای دیگه خریداری میکنه
    و صد البته که سامسونگ خیلی عرض اندام بیشتری داره، قدرتش رو هم داره
    و نه تنها این قدرت رو داره، که حتی میتونه قسمت اعظم و مهم و حیاتی تولیدات شرکت بزرگ دیگه ای
    مثل اپل رو هم تولید کنه با نازلترین قیمت و کمترین مشکل
    آخ هم نگه!
    این دید ساده انگارانه رو بذارید کنار. اصلاً تو دنیای تکنولوژی محتاج بودن مطرح نیست. هر کسی یه هنری داره. یه شرکت خط مونتاژش عالیه (فاکسکان)، یه شرکت حافظه های خوب میسازه، یکی پردازنده ها رو خیلی سریع و خوب مونتاژ میکنه، یکی صفحه نمایش خوب داره. یکی هم ایده های خوب! هیچ میدونید شرکتی که معماری ARM رو طراحی کرده ساختمونش به اندازه یکی از دفاتر گوگل یا مایکروسافت هم نیست؟ ولی یکی از ستون های اصلی دنیای Post PC رو ساخته.
    اپل هم هنرش همینه. با این که شاید نصف سامسونگ توان تولید قطعات موبایل داره ولی 75% از سود فروش کل تلفن های همراه دست اونه. این هنر اپله، ساختن همه چیز به تنهایی خوب نیست. مهم انتخاب بهترین چیزهاست، چه بتونی بسازی چه نتونی.

والا بنده که منتقد نیستم، اما تا جایی که توی سایتهای اینترنتی دیدم،
    برداشت کلی این بوده که جدایی اپل از سامسونگ (هرچند جزیی) خیلی اتفاق خوبی براش نبوده
    همچین جدایی هم در کار نبوده؟! الان چیپ های A6 یا بقیه مثل A5 و A5X رو سامسونگ میسازه. حتی ممکنه A6X هم تولیدش دست سامسونگ باشه. همه اینا رو هم یه 40-30 میلیون میشه.

برداشت من اینه که ضعف سیاسته
    برداشت شما این نیست
    بسیار هم محترمه
    اما من همچنان فکر نمیکنم عمر 6 ماهه برای یک نسل آیپد چیز خیلی قشنگ و نشان از هوشیاری باشه
    آیپد 2 عمری بیشتر از 1.5 سال داشت اگه اشتباه نکنم
    و تازه آیپد 3 نسبت به 2،
    خیلی پیشرفته تر از آیپد 2 نسبت به 1 بود

همین 6 ماه هم خودش بسیار بیشتر از بقیه رقبا هست. قبلاً که آپدیت ها سیکل یک سال داشت بازم همه انتقاد میکردن که چرا طولانیه. من نمیدونم چطوره که اپل هرکاری بکنه این انتقادو همه میکنن!
    عمر آیپد 2 هم دقیقاً یک سال و 5 روز بود.
    نه اتفاقاً برعکس، آیپد 2 آپدیت بزرگتری نسبت به آیپد نسل سوم بود.
    Last edited by *Ali*; 26-10-2012 at 01:16.

5. 4 کاربر از *Ali* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

واقعا معرفي آيپد ميني عالي و بجا بود.....به نظر من كه خيلي از آيپدهاي فعلي حداقل براي من مناسبتر چون حمل و نقل آيپد فعلي سختتر و بيرون از خونه خيلي نميتونم استفاده كنم

فقط تنها مشكلي كه داره قيمتشه....اي كاش ميتونستن روي ٣٠٠ دلار قيمتو ببندن كه خوب نشد

+

من تا حالا با اينكه به حد كافي با انواع تبلتها كار كردم ولي تقريبا نظري تو اين قسمت انجمن ندادم ولي چون ديدم الان بحث هست گفتم يه نكته رو بگم:
    واقعا app هايي كه آيپد داره يه امتياز بسيار بزرگ و عالي هست در مقايسه با تبلت هاي ديگه (حداقل براي من) و اصلا نبايد دست كم گرفتشون
    خيلي از برنامه ها هستن كه ٢٤ ساعته به كمك ادم ميان و جالبتتر از اون قسمت book و itunes u هست كه واقعا كتابا و ويديوها و ......كامل و وسيعي داره كه آدم واسه خريد و استفاده ازشون سير نميشه.......

در كل خواستم بگم داشتن به تبلت كه اكثر كاراي منو(از وب گردي تا كتابخووني)رو به جامع ترين و كاملترين شكل انجام بده خيلي بهتر از اينه كه پردازندش خفن باشه ولي جامعيت برنامه هاش پايين باشه

موفق باشيد

.
    Last edited by halflife g; 27-10-2012 at 11:13.

7. 2 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن نرم افزار picher_s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    زیر چتر اویرا در تفریج!

پيش فرض همه برنامه ای برای ios گیر میاد!

منم با نظر دوستان موافقم.

برای هر کاری که گیر کنی یه نرم افزار پیدا میشه. مثلا حتی برای مجازی سازی سرورها با vmware ESX هم برنامه براش گیر میاد.

دیگه از این بالاتر یه کارمند بانک چی می خواد!!!

با سپاس

M Ơ Ɗ Є Ʀ ƛ Ƭ Ơ Ʀ VAHID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    "فروم" ها خانه دوم ما

پيش فرض به چالش کشیدن آیپد مینی در صفحه اول سایت آمازون

به نظر می رسد که رقابت در بازار هفت اینچی ها روز به روز داغ تر می شود. لطفا امروز سری به صفحه اول سایت آمازون بزنید. بله درست می بینید، تبلیغی شامل خصوصیات و امکانات برجسته آیپد مینی، اما داستان آنگونه نیست که به نظر می رسد.

این یک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] است که فروشگاه اینترنتی مشهور آمازون روانه صورت تبلت کوچک اپل کرده و به مقایسه آن با کیندل فایر اچ دی پرداخته است. در بالای این تبلیغ می توانید جمله گیزمودو درباره تصورش از آیپد مینی را می بینید:
    تبلت 7.9 اینچی (اپلی) شما پیکسل های بسیار کمتری نسبت به رقبای هفت اینچی است دارد! باید خود را برای روبرو شدن با یک صفحه بد در قبال هزینه بیشتر آماده کنید.
    در زیر آن جمله هم این عبارت با فونتی درشت به چشم می خورد: «
    خیلی بیشتر برای خیلی کمتر » و اشاره به این موضوع دارد که مصرف کنندگان می توانند با خرید کیندل فایر اچ دی به جای آیپد مینی، دستگاهی با کیفیت بهتر و قیمت کمتر در اختیار داشته باشند. و در ادامه هم جدولی از مشخصات فنی دو تبلت درج شده که عکسی از کیندل بر روی آیپد مینی آن را همراهی می کند.

و این در حالی است که کیندل به خود می نازد و می گوید «صفحه نمایش اچ دی با ۳۰ درصد پیکسل های بیشتر نسبت به آیپد مینی» با چگالی ۲۱۶ پیکسل بر اینچ و قابلیت تماشای فیلم ها و تلویزیون اچ دی، دو اسپیکر استریو و MINI Wi-Fi بسیار سریعی دارد. در حالی که آیپد مینی کیفیت صفحه نمایش SD و رزولوشن صفحه پایین با چگالی ۱۶۳ پیکسل در اینچ دارد، نمی توانید فیلم یا تلویزیون اچ دی نگاه کنید و تنها یک اسپیکر مونو دارید.

و اما سپر دفاعی اصلی آمازون قیمت است: عرضه تبلتی با قیمت ۱۹۹ دلار در برابر تبلت ۳۲۹ دلاری اپل. آمازون تاکید دارد که آیپد مینی بیش از حد گران است، به خصوص در مقایسه با تبلت های کوچکی چون کیندل فایر اچ دی و نکسوس 7.

نظر شما درباره این تبلیغ آمازون چیست؟ کدام یک از هفت اینچی های بازار را ترجیح می دهید؟

narenji.ir

10. این کاربر از VAHID بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

واقعاً که شعار Think Different اپل هنوز پابرجاست. 3 سال پیش که اپل حرف از رتینا میزد و رتینا رو آورده بود، هیچ کدوم از رقبا حتی به محدوده این رزولوشن نزدیک هم نشده بودند.
    ولی امروز خیلی جالبه که اپل به رزولوشن پایین تکیه میکنه و رقبا ازش ایراد میگیرند و با رزولوشن های بالاشون فخر میفروشند... !

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

ولی از حق نگذریم این تیم کوک و دوستاش یکم باید بجنبن وگرنه قافله رو باختن

واقعا می بینم این نکاتی که واسه ایپد مینی بهشون تکیه مکینن و نقاط قوت می دونند واسه من و خیلی ها زیاد مهم نیست مثل ضخامت کمتر یا صفحه 0.9 اینچ بزرگ تر و....

اگه بخاطر ios و appهاش و یکی دوتا مورد مثل دوربین نبود شاید قیدش رو می زدم

می ترسم یه روزی باید که دیگه به این ها هم نشه افتخار کرد.

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

قدرت app ها و ريزه كاريهاي آيپد ميني واقعا يه برتريه(دو پست بالاتر گفتم)ولي نه در حدي كه بتونه يه فاصله ١٢٠ دلاري رو توجيه كنه(حداقل براي يه قشر قابل توجهي از مشتريها)واقعا فاصله قيمت خيلي معنادار و زياده...خيلي

+

در كل اگه اوضاع اينجوري بمونه تو رقابت تبلت هاي ٧ اينچي مطمينا اپل نخواهد تونست مثل بازار ٩ اينچي ها يكه تازي كنه و يه درصد قابل توجهيش رو به رقبا(كه فعلا همين امازون در تيررس)واگذار خواهد كرد.....

.

14. این کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

واقعاً که شعار Think Different اپل هنوز پابرجاست. 3 سال پیش که اپل حرف از رتینا میزد و رتینا رو آورده بود، هیچ کدوم از رقبا حتی به محدوده این رزولوشن نزدیک هم نشده بودند.
    ولی امروز خیلی جالبه که اپل به رزولوشن پایین تکیه میکنه و رقبا ازش ایراد میگیرند و با رزولوشن های بالاشون فخر میفروشند... !
    علی جان به هر حال با قیمتی که آیپد مینی داره، رتینا نبودنش آزار دهندست، تنها دلیلش هم عرضه آیپد مینی بعدی با رتینا برای فروش بیشتر هست.
    این که اول چه کسی رتینا رو ابداع کرد و... درست، اما در این مورد نمیشه توجیه مناسبی برای کار اپل داشت.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

16. 2 کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •